Dodaj do ulubionych

ADOLF WE WROCŁAWIU

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 20:36
Właśnie przybył na dworzec główny i zmierza do wygłoszenia przemówienia
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest11_jpg_view.htm
Kwiecista mowa która porywa ludnośc
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest10_jpg_view.htm
Tłumy szaleją
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest3_jpg_view.htm
Czy to koncert Beatelsów???
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest4_jpg_view.htm
Ależ nie to wódz przemówił
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest83_jpg_view.htm
Igrzysk naród potrzebuje i Fuhrer je ofiarowuje
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest90_jpg_view.htm
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest31_jpg_view.htm
Uroczystych powitań końca nie ma
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest66_jpg_view.htm
Uroczystośc dobiega końca i wszyscy zmierzają na browara
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest77_jpg_view.htm
Rynek jak zawsze zyje
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest76_jpg_view.htm
Jeszcze tylko mały bankiecik w Hotelu Monopol i czas zmykać do Berlina
www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest92_jpg_view.htm
Obserwuj wątek
    • marcinek101 To smutne! /nt 10.10.04, 20:52
      Zdjęcia bandyty i bandy ogłupionych i tępaków! Głupie szwaby!
      • Gość: y&roll Re: To smutne! /nt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.10.04, 21:02
        Szkoda, że w dzielnym, miłującym pokój narodzie niemieckim nie znalazł się
        wówczas nikt kto zwaliłby temu austrackiemu psychopacie sklepienie Hali wtedy
        jeszcze Stulecia na głowę.
    • Gość: kotbehemot Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 21:03
      Fantastyczna fotorelacja! Pokazuje namjak to bylo blisko.....

      Swoja droga zwroccie uwage na zdjeciu ulicy Swidnickiej- zupelnie inaczej dzis wyglada:(((
      • Gość: wojtek Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: *.mat.univie.ac.at 10.10.04, 21:09
        Jak to? Ten kawalek z balkonu metropolu to prawie jak wczoraj zrobiony :)
        Przynajmniej budynki sa na miejscu.
        • Gość: kotbehemot Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 21:12
          www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest73_jpg_view.htm
          pozwole sobie sie nie zgodzic:> Tylko budynek H&M oraz wystajacy dach doroty wskazuja co to za miejsce:>
          • Gość: wojtek czy sa 2 zdjecia ze swidnickiej :) IP: *.mat.univie.ac.at 10.10.04, 21:15
          • Gość: wojtek Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: *.mat.univie.ac.at 10.10.04, 21:17
            A moze i wiecej niz dwa, ale w relacji erniego jest tylko jedno - to z balkonu
            monopolu.
            • Gość: Rafis Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: 213.199.196.* 10.10.04, 21:24
              Fajnie to wygląda. :)
            • Gość: kotbehemot Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 21:25
              Polecam przegladniecie calosci!
              • Gość: erni Re: ADOLF WE WROCŁAWIU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 21:28
                www.wratislavia.net/sportfest.htm
              • Gość: jekdok Jak całość to całość! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 22:01
                www.wratislavia.net/index_pl.htmRewelacja!
              • Gość: jekdok Pardon. Link bez rewelacji ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 22:04
                www.wratislavia.net/index_pl.htm
                • Gość: tymon Re: Pardon. Link bez rewelacji ;-) IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 11.10.04, 07:46
                  to "rejs" w wersji nazistowskiej:
                  www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest20_jpg_view.htm
                  zolnierze skacza przez konie (tylko po co?)
                  www.wratislavia.net/sportfest/nav/sportfest14_jpg_view.htm
    • Gość: Old Fashion Man Re: Czemu ma służyć ten post??? IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 11.10.04, 09:51
      ?
      OFM
    • Gość: lolo inny pan na zdjeciu IP: *.rozanka.wroc.pl 11.10.04, 09:59
      www.prezydent.pl/zdjecia/rok2000/06100004.jpg
      tez niektorym bardzo zle sie kojarzy zwlaszcza w Iraku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka