Dodaj do ulubionych

A NAROD SPI ...

IP: *.tnt27.chi15.da.uu.net 23.04.02, 06:38
A naród spi.

Tym narodem pograzonym w chocholim snie sa Polacy, znarkotyzowani totalnym
praniem mozgów przez polskojezyczne zydo-media i kolejne ekipy zdrajców
okupujacych Sejm, rzad, administracje.

Naród spi.

Przed kolejnymi wyborami budzi sie, otwiera jedno oko, glosuje na szubrawców i
znów zasypia.

Grochem o sciane sa wolania, apele, ksiazki o grozie sytuacji Polski, o
prawdzie, rejtanowskie wolania nielicznych patriotycznych poslów,
nie "zekumenizowanych" ksiezy.

Wszystkich okrzyknieto "nacjonalistami", "ksenofobami", "antysemitami",
osobnikami "kontrowersyjnymi".

Bo to dla zdrajców, dla wszelkiej masci szubrawców, a takze dla kilku milionów
politycznie ociemnialych Polaków - prawda jest zawsze "kontrowersyjna", a
tym samym "kontrowersyjni" sa jej obroncy i glosiciele.


www.POLONICA.net

to nie sa teksty antysemickie, czy antyzydowskie,

TO SA TEKSTY OPARTE NA FAKTACH Z PRAWDZIWEJ HISTORII POLSKI

- OSLY, NIEUKI, CHOCHOLY! UCZYC SIE, A NIE POWTARZAC za urbanem

PALA z PRAWDZIWEJ HISTORII POLSKI!
Obserwuj wątek
    • Gość: Jajaccek Re: A NAROD SPI ... IP: *.chicago-11-12rs.il.dial-access.att.net 23.04.02, 06:57
      A nie sobie spi.Jatam sobie baluje dzisiaj.
    • Gość: duzY Zgadzam się z Tobą CHROBRY. IP: *.dtvk.tpnet.pl 23.04.02, 11:20
      Naród nie dorósł do nas Prawdziwych Polaków. Musimy cos z tym zrobić. Czy jako
      dobrze wykształcony w historii (prawdziwej) masz też dobre pojęcie o geografii?
      To miałbym prośbę. Sprawdźczy na Madagaskarze jest jeszcze miejsce. Cos musimy
      z tym przypadkowym, niedouczonyjm narodem zrobić. A w Polsce pozostaniemy tylko
      my, no i ksiądz Jankowski z papciem Rydzykiem.
      Pozdrów Wrzodaka etc.
    • Gość: vicki Re: A NAROD SPI ... IP: 217.97.195.* 23.04.02, 15:17
      Pelno tego "Chrobrego" na forum, a zawsze z odniesieniem do strony
      POLONICA.net. Zajrzałam, zgodnie z przewidywaniami antysemicki bełkot. Że też
      się Chrobry nie brzydzi używać forum w tej "żydoskiej" GW... Pd ilu jeszcze
      psedonimami Chrobry zasmradza cyber space? Naród to zbiorowość identyfikująca
      się wokół wartości, tradycji, kultury, języka. Wspónota identyfikujca się
      negatywnie, poprzez nienawiść wobec innych narodó, to nie naród, plemię
      najwyżej. Były narody które same zredukowały się - na długo - do roli plemenia
      żyjącego tylko nienawiścią (Niemcy, Serbowie), los ten minął Polaków, choć nie
      wszystkich, jak widać po "Chrobrym". Tak, Naród śpi, inaczej jż dawno
      otrzasnąłby się z restek guana serwowanych przez polnazistów...
    • Gość: sobieski Re: A NAROD SPI ... IP: 217.97.195.* 23.04.02, 15:23
      Uważaj Chrobry, bo razem z Łokietkiem i Jagiełłą Ci wsadzimy Szczebiec i dwa
      iecze krzyżackie do Twojej patritycznej dupy i ta ją skopiemy, że bEdzie
      białoczerwona przez miesiąc.

      Sobieski
    • Gość: Batory Re: A NAROD SPI ... IP: 217.97.195.* 23.04.02, 17:38
      Chrobry, uwierz, ja zawsze byłem Polakiem !
    • Gość: bonczek pozdrów rodziców chrobry IP: *.dhl.com / 10.85.101.* 23.04.02, 17:51
      pozdrów rodziców chrobry ..to fajne chłopaki
      bon
    • mc_imic Re: A NAROD SPI ... 23.04.02, 19:10
      Ty nie CHROBRY, ale CHORY jesteś! Przepadnij...
      • Gość: macio Re: A NAROD SPI ... IP: *.eck-sa.krakow.pl 23.04.02, 19:14
        Dajcie spokój temu bezmózgowi,
        najlepiej takich zwyczajnie ignorować
    • Gość: mjot Larum grają!!! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.04.02, 19:20
      Tak trzymaj CHROBRY!
      Ponieważ ksywa do czegoś zobowiązuje a mnie już fantazji nie
      starcza! W Tobie
      cała nadzieja!!!

      Jak już nadmieniłem w innym wątku, najwyższy czas dokonać lustracji
      naszego
      narodu i naszej historii!
      Nie może być tak by nasze święte miejsca bezcześciły prochy
      osobników, co
      najmniej dwuznacznych!
      - Należy oczyścić kruchty z prochów osobników (takich jak np. Jan
      III S.),
      którzy dręczyli naszych braci spod zielonego sztandaru Proroka,
      towarzyszy
      broni w świętej wojnie przeciw zagrażającej całej światłej ludzkości
      żydowszczyźnie!
      - Nie może być tak by naszym niewinnym dziatkom wpajano jakieś
      pierdoły o
      rzekomych zasługach jakiegoś masona i (tfu!) Białorusina Kastiuszki,
      masona i
      sprzedawczyka Pułaskiego.
      - Nie może być tak by jakaś masoneria w postaci Norwida (cóż to za
      nazwisko),
      Mickiewicziusa (cholera wie, jakiej narodowości) czy innego renegata
      Słowackiego (nie wspominając już o innych) swoimi pokrętnymi
      rymowankami,
      kształtowała umysły naszych latorośli!
      - Nie może być tak by jakaś piąta kolumna Kopernik czy inny Francuz
      Chopin nie
      wspominając już o Żydzie Rubinsztajnie mieli być ambasadorami naszej
      kultury i
      sztuki!
      - No i bezwzględnie należy wyeliminować z naszych myśli i z naszego
      życia jakąś
      żydowską teorię względności!
      Oczyśćmy nasze podwórko i nieśmy ten sztandar czystości na cały
      świat! Wszak to
      my jesteśmy Chrystusem Narodów!

      Najniższe ukłony!
      Porwany słusznym oburzeniem narodu M.J.
      • Gość: macio Re: Larum grają!!! IP: *.eck-sa.krakow.pl 23.04.02, 19:30
        Łączę wyrazy oburzenia ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka