Dodaj do ulubionych

Ostrzegam wszystkich przed Awbud-Developer

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.01.05, 12:58
Realizuja teraz inwestycje przy Motylkowej na Ołtaszynie ...z tymze realizuja
to za duzo powiedziane...wszystko stoi od dawna...dzwigi pokryte kurzem,w
pierwszym kwartale tego roku mieli juz podobno oddawac 2 budynki z 4 jednak
raczej tego nie zrobia zwazywszy ze stoja tam gołe mury, bez instalacji czy
nawet zadaszenia...
Wyjsciowa cena miala kształtowac sie na poziomie 2950 netto za metr teraz
została znacznie podniesiona i wychodzi 3317...
Mnostwo mieszkan maja wolnych...nikt ich nie chce kupowac wiec podnosza
ceny..tylko nie wiem czy to logiczne??Zwłaszcza ze nie buduja a nie buduja bo
nie maja pieniedzy-prawodopodobnie wyłozyli sie na kupnie działki na ul.
Zwycieskiej za ktora dali ładnych kilka milionow Agencji Mienia Wojskowego...
Chcieli budowac tam Galerie Mieszkaniowo-Usługowa ale chyba długo na to
poczekamy....
Jesli ktos chciał kupic tam mieszkanie to niech zastanowi sie czy ma czas
czekan na nie nastepne 5 lat a moze i dłuzej....
pozdrawiam:))
Obserwuj wątek
    • Gość: MS Re: Ostrzegam wszystkich przed Awbud-Developer IP: 13.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 15:02
      Ciekawe czy to potwierdzone informacje, tez mnie interesuje Galeria na
      Zwycięskiej ale na razie nic nie widac, tylko obskurny betonowy mur

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka