Gość: Jorn IP: 217.11.129.* 30.07.01, 09:57 Nie martwicie się, i tak jesteście mocni, a my tych punktów bardzo potrzebujemy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cegla Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.01, 10:00 jakie WTŻ Atlas????????? Chyba WTS Atlas. A powinno byc Wts Sparta Wroclaw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jorn Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: 217.11.129.* 30.07.01, 10:12 Gość portalu: cegla napisał(a): > jakie WTŻ Atlas????????? Chyba WTS Atlas. A powinno byc Wts Sparta Wroclaw Przepraszam za pomyłkę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANATHEMA Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.fbp.fh-weingarten.de 30.07.01, 10:31 czemu potrzebujemy?czyzby nie bylo play-offow?czy jestem zle poinformowany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jorn Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: 217.11.129.* 30.07.01, 15:09 Są play-offy, ale dobrze byłoby oddalić się ze strefy spadkowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vaterlan Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.kvz.tudelft.nl 30.07.01, 23:26 Wyprowadzcie mnie z bledu, ale play-offow nie ma. Jest jedynie runda zasadnicza i nastepnie runda dodatkowa (czy jak jej tam). W play-ofach nie liczy sie uzyskany wynik w rundzie zasadniczej. Wszyscy startuja z czystym kontem. Tymczasem w naszej lidze te punkty sie licza. Dlatego tak wazne byly one tak wazne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mechu Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: 213.77.43.* 30.07.01, 15:40 Nie wiem jak Wy ale będąc wczoraj w Zielonej Górze nie widziałem jeszcze takiej spontaniczności po wyganiu meczu ligowego przez miejscową drużynę. Nasi - Spara (Atlas)zawiedli i wielkie brawa dla modzieży z Zielonej. Będą mieli z nich wiele pociechy. Oczywiście brawa dla dziadka Huszczy, jeszcze trochę i postawiom mu pomnik w Zielonej Górze. Trochę może zajechał Ułamka ale niestety prowadzący dyktuje warunki jazdy ... Poza tym nie widziałem jeszcze meczu ligowego po którym publiczność miejscowa podeszła do kibiców przyjezdnych i tak podziękowała im za wspóne oglądanie tego moim zdaniam bardzo ciekawego i dramatycznego widowiska. Jesetm pod wrażeniem całej publiczności na tym meczu u nas niestety tak się nie bawimy na Olimpijskim jest jakby trochę za sztywno, ale To tylko moja opinia. I pomyśleć co dziło by się jakby w Zielonej Górze odbywało się Grand Prix i wygrał Huszcza czu Kurmański cieszyli by się chyba jak po zdobyciu mistrzostwa świata. Pozdrawiam fanów speeway z Zielonej Góry i cłaej Polski życząc Wam utrzyma się w lidze a nam oczywiście mistrza Polski... Kto wie może się spełni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANATHEMA Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.fbp.fh-weingarten.de 30.07.01, 22:37 czemu mnie tam nie bylo???????????!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozzon Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: 158.75.8.* 03.08.01, 15:04 Czesc Jesli chcecie porozmawiac o zuzlu wpadnijcie pod adres www.speedforum.prv.pl Znajdziecie tam grubo ponad 100 watkow dotyczacych speedway''a i ok 1800 postow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roberto Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.01, 15:32 Nie miałem możliwości śledzić losów tego pojedynku (byłem wtedy za granicą), ale z opowieści znajomego, który był w Z.Górze, wynika, ze to nie był "ustawiony mecz" by pomóc utzrymać się Z, GFórze, ale po prostu totalny blamaz naszych "gwiazdorów" z WTS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roberto Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.01, 15:34 Gość portalu: Roberto napisał(a): > Nie miałem możliwości śledzić losów tego pojedynku (byłem wtedy za granicą), > ale z opowieści znajomego, który był w Z.Górze, wynika, ze to nie > był "ustawiony mecz" by pomóc utzrymać się Z, GFórze, ale po prostu totalny > blamaz naszych "gwiazdorów" z WTS-u. ... i dlatego też ja - wierny (w miarę wolnego czasu) kibic WTS-u zamiast teraz przygotowywać się do wyjazdu na ST Olimpijski na dzisiejszy mecz z Częstochowa, siedzę teraz w domu i piszę międzyinnymi ten post... Jak się dziś "gwiazdorzy" zrechabilitują, to odzysają mój szacunek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roberto Re: ZKŻ Polmos - WTŻ Atlas 47:43 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.01, 21:04 No i niestety nasi "gwiazdorzy" znów się nie popisali , remisując na Olimpijskim z częstochowskim Włókniarzem. Róbcie tak dalej Panowie, a MP stanie się jedynie marzeniem Richarrdo Blacka... Odpowiedz Link Zgłoś