Forum   dziesięciu latach

dziesięciu latach

(6 wyników)
  • Co zostało? przeświadczenie że państwo ma gdzieś zabezpieczenie swoich obywateli na stare lata. Owszem nikt nie powinien zdechnąć ponieważ na całe szczęście ZUS zostaje. Pusczenie pozostałej cześci składek w objęcia wolnego rynku to jednak przesada. Zwolennicy naszej reformy powołują się na przykład Szwecji, zgoda, tam to działa ale mała różnica, koszty zarzadzania OFE naszymi pieniędzmi ponosi państwo. To gwarancja że OFE nie będą robiły wolnej amerykanki jak u nas. Wszystkie ...
  • sklonowanie dolara okazalo sie dobrym interesem, kopia przypomina oryginal, ale wciaz pozostaje tylko kopia.......
  • A do KRUS-u państwo, czyli pracowici podatnicy dopłacają rocznie 16mld pln. Poza tym państwo jest jak zwykle chojne dla Kościoła polskiego, który za PiS-u łyknął niejedną darowiznę w postaci terenów miejskich i dotacji, a od dochodów nie płaci podatków. To nic, ważna, że uczciwym podatnikom państwo zabierze 19% i rozda nierobom itp.
  • Normalnego czlowieka komornik wyrzuci z mieszkania, a spoldzielcom panstwo umorzy. Sprawiedliwosc spoleczna nie istnieje.
  • Bardzo mi z tego powodu miło, bo to jedyna normalna telewizja w naszym kraju. Pozdrawiam! +D
  • Kto jest winny, że PZU nie doręczono decyzji w terminie - jak wszystkim? Dla PZU oznacza to ogromne oszczędności przez kilka tygodni, dla klientów PZU - straty. Ktoś znów wziął łapówkę, żeby z pozoru nieistotna rzecz pozwoliła zarobić "narodowemu" ubezpieczycielowi?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?