Gość: Ania IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.05, 21:00 Szukam Restauracji na wesele z moich marzeń. Proszę o polecenie ciekawych miejsc we Wrocławiu. Czy jest Dom Weselny ( profesjonalny7 ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wrocławianin Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.magma-net.pl 19.08.05, 21:02 to zależy o czym śniłaś :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 21:06 a ja to pieprze - nie zenie sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anamd Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.05, 21:40 Za Wrocławiem w stronę Oławy ( w połowie drogi ) po prawej stronie jest fajny zajazd gdzie odbywają się super wesela. Może wyglądać jak z marzeń... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasik Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 22:01 Ja byłam w kilku fajnych miejscach.Ma być kameralnie,swojsko czy też elegancko,w centrum czy na odludziu ? Np.jeśli elegancko polecam Radissona /wcale nie jest drogo/.Jeśli na odludziu Karczma Rzym na Jerzmanowie.Nie polecam Wojnowic choć samo miejsce świetne bo po imprezie wszyscy chorowali /catering do bani/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziute_k Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.kom / *.kom-net.pl 20.08.05, 12:27 Polecam restaurację hotelową "RITZ" w Londynie przy Regent Street. Naprawdę warto. Full service + limuzyna długa na 7.5 metra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.Rozanka.WROC.PL / *.ip.WRO.Korbank.PL 20.08.05, 12:42 www.winnagora.pl Odpowiedz Link Zgłoś
byhanya Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów 22.08.05, 12:33 Holiday inn - chcesz szczegolow - pisz na priva. Odpowiedz Link Zgłoś
dajmona Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów 22.08.05, 20:53 Pałacyk w Prężycach - super miejsce niedfaleko Wrocławia, tylko catering trzeba osobno załatwić. Polecam firmę Welcome (www.welcomecatering.pl)Pozdrawiam i powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmmm Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 21:26 Dziewczyno, a po co Ci to wesele i ślub? Czy warto? Potem wszystko się zmienia i czar pryska, niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.wroclaw.mm.pl 22.08.05, 21:29 Popieram poprzednika. Wyjście za mąż to dla kobiety najgorsze wyjście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.e-wroc.com 22.08.05, 22:08 Gość portalu: er napisał(a): > Popieram poprzednika. Wyjście za mąż to dla kobiety najgorsze wyjście. no co ty, a kiedy zalozy sukienke slubna , wszystkie o tym marza hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.wroclaw.mm.pl 23.08.05, 00:17 Gość portalu: aaa napisał(a): no co ty, a kiedy zalozy sukienke slubna , wszystkie o tym marza hehe A to niech idzie do salonu i przymierza do woli. Po co dla jednej kiecki unieszczęśliwiać sie na całe życie robiąc za kuchtę i pomywaczkę u jakiegoś dupka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 22.08.05, 22:12 Restauracja Impreza -polecam. Nie polecam fortow i bachusa. Tam jakies bandziory sa wlascicielami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARKI Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.kom / *.kom-net.pl 21.09.05, 22:53 Karczma Rzym jest bardzo przyjemnym lokalem, klimacik, świetna obsługa- jedna sala- bardzo fajne miejsce. Jeżeli chodzi o dwie sale (konsumpcja+ taniec) to polecam Orle Gniazdo (koło lotniska) i Hotel Olimpia. W tych wszystkich salach grałem i mogę polecić, iż obsługa Was nie rozczaruje (w szególności Karczma Rzym i Orle Gniazdo). Zapraszam na www.marki.kul.pl Odpowiedz Link Zgłoś
bobbys Dom Weselny finezja 22.09.05, 13:27 Witam. 30 kwietnia miałem wesele w Finezji. Jedzenie bardzo smaczne (przedstawiaja własne menu ale możne je zmodyfikować)i wystarczającej ilości, obsługa bardzo sprawna. Z szefową lokalu można wiele spraw uzgodnić, wynegocjować. Mają juz swoje doświadczenia więc chętnie doradzają (lub odradzają:-) ). Miłe jest to że dbają również o interes państwa młodych, nie szastając np. napojami. Goście byli pod wrażeniem. Jedyne mankamenty to brak łazienki przy pokoju państwa młodych oraz to że zespoły mają kłopoty z akustyką (ale jak zespól dobry to sobie poradzi). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rezydent - oszuści Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: 195.205.73.* 22.09.05, 14:35 W Rezydencie na 2 dni przed weselem poinformują Cię, że salę masz wynajętą tylko do północy - więc chąc nie chcąc wysupłujesz 1000 zł. i dopłacasz. Wczesniej nawet im powieka nie drgnie jak ustalają podanie np.barszczyku o 1 nad ranem. Za napoje musisz płacić bajońskie sumy - litr soku 12 zł. Część jedzenia zapakowali ale sporo ukradli - powiedzmy szczerze! Odpowiedz Link Zgłoś