Dodaj do ulubionych

Szukam Restauracji na WESELE z moich snów

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.05, 21:00
Szukam Restauracji na wesele z moich marzeń.
Proszę o polecenie ciekawych miejsc we Wrocławiu.

Czy jest Dom Weselny ( profesjonalny7 )
Obserwuj wątek
    • Gość: wrocławianin Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.magma-net.pl 19.08.05, 21:02
      to zależy o czym śniłaś :)
    • Gość: tom Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 21:06
      a ja to pieprze - nie zenie sie!
    • Gość: anamd Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.05, 21:40
      Za Wrocławiem w stronę Oławy ( w połowie drogi ) po prawej stronie jest fajny
      zajazd gdzie odbywają się super wesela.
      Może wyglądać jak z marzeń...
      • Gość: kasik Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 22:01
        Ja byłam w kilku fajnych miejscach.Ma być kameralnie,swojsko czy też
        elegancko,w centrum czy na odludziu ? Np.jeśli elegancko polecam
        Radissona /wcale nie jest drogo/.Jeśli na odludziu Karczma Rzym na
        Jerzmanowie.Nie polecam Wojnowic choć samo miejsce świetne bo po imprezie
        wszyscy chorowali /catering do bani/.
    • Gość: ziute_k Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.kom / *.kom-net.pl 20.08.05, 12:27
      Polecam restaurację hotelową "RITZ" w Londynie przy Regent Street. Naprawdę
      warto. Full service + limuzyna długa na 7.5 metra.
    • Gość: gosc Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.Rozanka.WROC.PL / *.ip.WRO.Korbank.PL 20.08.05, 12:42
      www.winnagora.pl
    • byhanya Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów 22.08.05, 12:33
      Holiday inn - chcesz szczegolow - pisz na priva.
    • dajmona Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów 22.08.05, 20:53
      Pałacyk w Prężycach - super miejsce niedfaleko Wrocławia, tylko catering trzeba
      osobno załatwić. Polecam firmę Welcome (www.welcomecatering.pl)Pozdrawiam i
      powodzenia
    • Gość: Hmmm Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 21:26
      Dziewczyno, a po co Ci to wesele i ślub? Czy warto? Potem wszystko się zmienia
      i czar pryska, niestety...
      • Gość: er Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.wroclaw.mm.pl 22.08.05, 21:29
        Popieram poprzednika. Wyjście za mąż to dla kobiety najgorsze wyjście.
        • Gość: aaa Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.e-wroc.com 22.08.05, 22:08
          Gość portalu: er napisał(a):

          > Popieram poprzednika. Wyjście za mąż to dla kobiety najgorsze wyjście.

          no co ty, a kiedy zalozy sukienke slubna , wszystkie o tym marza hehe
          • Gość: er Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.wroclaw.mm.pl 23.08.05, 00:17
            Gość portalu: aaa napisał(a):
            no co ty, a kiedy zalozy sukienke slubna , wszystkie o tym marza hehe

            A to niech idzie do salonu i przymierza do woli. Po co dla jednej kiecki
            unieszczęśliwiać sie na całe życie robiąc za kuchtę i pomywaczkę u jakiegoś
            dupka.



    • Gość: Leon Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 22.08.05, 22:12
      Restauracja Impreza -polecam. Nie polecam fortow i bachusa. Tam jakies bandziory sa wlascicielami.
      • Gość: MARKI Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: *.kom / *.kom-net.pl 21.09.05, 22:53
        Karczma Rzym jest bardzo przyjemnym lokalem, klimacik, świetna obsługa- jedna
        sala- bardzo fajne miejsce. Jeżeli chodzi o dwie sale (konsumpcja+ taniec) to
        polecam Orle Gniazdo (koło lotniska) i Hotel Olimpia. W tych wszystkich salach
        grałem i mogę polecić, iż obsługa Was nie rozczaruje (w szególności Karczma
        Rzym i Orle Gniazdo). Zapraszam na www.marki.kul.pl
        • bobbys Dom Weselny finezja 22.09.05, 13:27
          Witam.
          30 kwietnia miałem wesele w Finezji. Jedzenie bardzo smaczne (przedstawiaja
          własne menu ale możne je zmodyfikować)i wystarczającej ilości, obsługa bardzo
          sprawna. Z szefową lokalu można wiele spraw uzgodnić, wynegocjować. Mają juz
          swoje doświadczenia więc chętnie doradzają (lub odradzają:-) ). Miłe jest to że
          dbają również o interes państwa młodych, nie szastając np. napojami. Goście
          byli pod wrażeniem. Jedyne mankamenty to brak łazienki przy pokoju państwa
          młodych oraz to że zespoły mają kłopoty z akustyką (ale jak zespól dobry to
          sobie poradzi).
    • Gość: Rezydent - oszuści Re: Szukam Restauracji na WESELE z moich snów IP: 195.205.73.* 22.09.05, 14:35
      W Rezydencie na 2 dni przed weselem poinformują Cię, że salę masz wynajętą
      tylko do północy - więc chąc nie chcąc wysupłujesz 1000 zł. i dopłacasz.
      Wczesniej nawet im powieka nie drgnie jak ustalają podanie np.barszczyku o 1
      nad ranem. Za napoje musisz płacić bajońskie sumy - litr soku 12 zł. Część
      jedzenia zapakowali ale sporo ukradli - powiedzmy szczerze!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka