Gość: ktt566 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 20:09 no i co z tego? to jest w ogole bez sensu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Z Sopotu Re: Wrocławski hotel na prestiżowej liście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 23:23 Sopot gora, czysciejszy, ladniejszy, przyjemniejszy. A Haffner to super hotel z wysmienita obsluga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart Re: Wrocławski hotel na prestiżowej liście IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.11.05, 23:47 Tratatata Sopot ładniejszy i przyjemniejszy? Akurat, przecież Sopot jest mały i jest Kurortem,tylko tyle i nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiararum Re: Wrocławski hotel na prestiżowej liście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 23:27 ta,i pewnie pijarowcy z Nowej sikają w gacie z zachwytu ze o tym napisano. Niech tylko ktos wreszcie publicznie ujawni,jakie sa sposoby "kreowania" takiego rankingu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smakoszka Restauracja "art" IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 17.11.05, 18:06 hej, nie nocowałam wprawdzie w hotelu, ale miałm przyjemność kilkakrotnie zjeść obiad i deser w restauracji "art". Dania są pyszne, menu urozmaicone i jak się dowiedziałam dostosowane do pory roku. Dzięki zwinnej obsłudze mimo pełnej sali miałam wrażenie, że jestem tam sama. pozdrawiam i polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -ja Re: Restauracja "art" IP: *.inet.polhost.pl 18.11.05, 15:02 Popieram! Moi znajomi obcokrajowcy po ponad tygodniowym pobycie byli zachwyceni wszystkim! Już zapowiedziali, że następnym razem znowu sobie życzą ten przytulny, a jednocześnie elegancki hotel, bo wszystkie te sieciowe hotele są na całym świecie takie same, a ten ma swój klimat - i to się liczy:) Pozdrawiam "Art" Hotel Odpowiedz Link Zgłoś