Dodaj do ulubionych

Era Śląsk po awansie

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.11.05, 21:32
Chciałem zauważyć, że wystąpiła tu chyba mała nieścisłość. Otóż Namur i Mons
to odległe od siebie miejscowości o ponad 70 km. DEXIA jest nazwą banku(więc
występuje w nazwie drużyn), a Dexia Namur to zespół kobiecy, więc zdaje się,
że autor się pomylił, ale proszę sprawdzić. Prawidłowa nazwa zespołu, z
którym zagra Śląsk, to Dexia Mons-Hainaut.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaworski! Era Śląsk po awansie IP: *.kom / *.kom-net.pl 30.11.05, 21:33
      Jaworski, jak piszecie "Miłosierdow", to piszcie też "Fietisow", a nie
      ściągajcie pisownie nazwiska z zachodnich serwisów internetowych o koszykówce.
      Jesteście obywatelu Jaworski w Polsce, a nie na Białorusi i u nas obowiązuje
      polska pisownia, a nie jakiś Andrej Fetisov. Skupcie się Jaworski!
      • Gość: m Re: Era Śląsk po awansie IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 01.12.05, 00:23
      • Gość: MACIEK WKS Re: Era Śląsk po awansie IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 01.12.05, 00:24
        trzeba im uwage zwracac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka