Gość: tuiteraz
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
30.11.05, 21:32
Chciałem zauważyć, że wystąpiła tu chyba mała nieścisłość. Otóż Namur i Mons
to odległe od siebie miejscowości o ponad 70 km. DEXIA jest nazwą banku(więc
występuje w nazwie drużyn), a Dexia Namur to zespół kobiecy, więc zdaje się,
że autor się pomylił, ale proszę sprawdzić. Prawidłowa nazwa zespołu, z
którym zagra Śląsk, to Dexia Mons-Hainaut.