Dodaj do ulubionych

Głosowanie: wybierzmy wątek roku.

02.12.05, 10:25
Wybieraliśmy już forumowicza roku, teraz czas na wątek roku.

Kolejność moich nominacji jest przypadkowa. Każdy z nominowaych przeze mnie
wątków uważam za jednakowo wyjątkowy.

A oto moje propozycje:

- "Płonące kosztorysy TVP" : za ujawnienie kulisów działania naszej
regionalnej telewizji publicznej.

- "We wrocławskim metrze jest zbyt czysto !" :
Pomarańczowa Alternatywa is back ! I to w jakim stylu ... Po dwudziestu latach
i po raz pierwszy na forum nasz wrocławski, niepowtarzalny i niepodrabialny
humor w tradycji "latającego cyrku Monty Pythona" pokazał, co potrafi.
Te długie lata, w których miłośnicy "oparów absurdu" skazani byli na
przymusową dietę odeszły w przeszłość. Hurra !!!!!

- "Czy tym miastem rządzi mjr Schetyna ?" : wątek, dzięki któremu pogoniliśmy
z miasta Schetynę z powrotem tam, skąd przyszedł. Kto wie ? Może dzięki temu
wątkowi Donald nie został prezydentem ?

- "Forum Wrocław" : wątek założony przez pracownika Agory do realizacji jego
mrocznych celów dzięki przenikliwości i inteligencji forumowiczów ujawnił
mechanizmy działania cenzury w "Gazecie Wyborczej".

- "Gdzie to Forum z tamtych lat" : czy tą nominację naprawdę muszę
uzasadniać ?

PS. Na nagrody nie liczyłbym. Chyba, że sponsoring przejmie Solny. Choć nie
jest to niemożliwe, to jednak uważam uniesienie się wrocławskiej redakcji
"Gazety Wyborczej" ponad partykularne interesy za dość nieprawdopodobne.
Obserwuj wątek
    • Gość: masakra Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 10:32
      Zgadzam się z przedmówcą.
      Przejdźmy od słów do czynów.

      Ze swej strony chcę jeszcze dodać wątek
      zatytułowany nie pamiętam jak, bo co go
      zobaczę, to znika.
      Chodzi o jakiegoś Tomasza i jakąś redakcję.

      W kategorii wątek - widmo dla mnie to murowany
      faworyt.

      Dziękuję.
      • Gość: jajco strusia Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 10:37
        wątek o Tomaszu Z. supernowa
    • capo_di_tutti_capi Mam pytanie 02.12.05, 11:11
      Czy autor wątku "Płonące kosztorysy TVP" jeszcze żyje?
      ;)
    • Gość: gość Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.12.05, 11:14
      Głosuję na wątek: "map4 i Ojciec Rydzyk - Kamasutra"
      • 1fizia Oczywiście, że najlepszy jest wątek o metrze 02.12.05, 11:28
    • Gość: Bromba Re: Głosowanie: najczesciej kasowany watek? IP: 62.87.160.* 02.12.05, 11:38
      Mozna by dodac jeszcze nagrod za najczesciej kasowany watek :)

      Ostatnio na czolo wysuwa sie ten o Tomaszu Z.
      • ciotka.helmuta Re: Głosowanie: najczesciej kasowany watek? 02.12.05, 11:48
        najlepszym wątkiem jest wątek o smętnym Smętku
        • Gość: to ja Re: Głosowanie: najczesciej kasowany watek? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.05, 10:32
          Najlepszy wątek to rymowanki:
          Dawać Wrocławianie, jedziemy ... siekiera, motyka
          • rita78 Re: Głosowanie: najczesciej kasowany watek? 03.12.05, 12:16
            i ja za siekiera glosuje:) zawsze sobie poprawiam humor:)
    • kklement Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. 03.12.05, 12:34
      Płonące kosztorysy ? - eeeeee, to dla bardzo wąskiej grupy zainteresowanych.

      Metro ? - śmieszne może i jest, ale raczej średnio, i dość wtórne w stosunku do
      Happenera

      Gdzie to Forum ... ? - sentymentalne westchnienia zbowidowców Forum może i są
      ciekawe dla takich nuworyszy jak ja, ale czy taki wątek może być wątkiem roku ?

      Nie pamiętam już o czym dyskutowaliśmy zaciekle na początku roku, ale w
      ostatnim okresie dość mocno zaznaczyły się:

      "Mark Happener no 1 of Wrocław" i wszystkie wątki z niego wyrosłe - wspaniały
      przykład, jak kilka osób może opanować i rozpieprzyć Forum. Taki 11.09 w
      Forumowej mikroskali. Ku pamięci !

      "Forum Wrocław" - administracja Forum pokazała wreszcie swoje prawdziwe oblicze
      i poglądy. Wątek dokonujący przekładu hasła "Nam nie jest wszystko jedno" na
      praktykę " Mamy was głeboko w dupie".

      • Gość: nologo-noname Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: 202.58.86.* 03.12.05, 14:30
        kkklement:
        >Płonące kosztorysy ? - eeeeee, to dla bardzo wąskiej grupy zainteresowanych.

        Poczekaj chłopaku jeszcze parę miesięcy. Afera Rywina i Orlenu to było lekkie
        piernięcie. To co znalazło się w Płonących K. to zaledwie liźnięcie tematu.

        Popieram map4. Płonące kosztorysy Nr 1.
        • Gość: ulu Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.wroclaw.mm.pl 03.12.05, 16:47
          Ode mnie punkt dla siekiery.W tym mieście czuje się ducha prawdziwej poezji...
          • kklement Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. 03.12.05, 17:35
            Gość portalu: ulu napisał(a):

            > Ode mnie punkt dla siekiery.W tym mieście czuje się ducha prawdziwej poezji...


            Litości ! Te infantylne, żenujące aż zęby bolą rymowanki nazywasz poezją ?
            Jestem w stanie sobie wyobrazić, że moga mieć swoich amatorów, ale poezja to
            nie jest, oj nie.
            • mikka8 Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. 03.12.05, 19:51
              A ja myślę , że wątki można podzielić na kategorie .Będzie sprawiedliwie. Choć
              z drugiej strony , gdzie tu sprawiedliwość na forum Wrocław ;)

              1. Wątki -" poważne dyskusje"
              2. Wątki -" komu by tu dokopać"
              3. Wątki -" zabawne"
              4. Wątki -" wnerwiające"
              5. Wątki -" o niczym"
              • Gość: Emeryt Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.12.05, 21:56
                Nie wolno tez zapomniec o rewaloryzacji.
                • Gość: gość Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 16:27
    • Gość: Arystoteles Głosuję na wątek "Głosowanie: wybierzmy wątek roku" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:19
      i tak wygra map4, bo jest najmądrzejszy z nas wszystkich
    • Gość: kotbehemot A Magda z ASP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:33
      Czy to nie było czasem w tym roku (na początku?).

      Mnie najbardziej utkwiła w pamięci Magda z ASP, ktora gardziła wszystkim:) A pozniej wątek o metrze---bombowy!
      • Gość: Magda z ASP Re: A Magda z ASP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:42
        a ten o dzielnicy czerwonych latarni?
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=26077042&a=26077042
        • no.logo Re: A Magda z ASP? 09.12.05, 19:45
          > a ten o dzielnicy czerwonych latarni?
          Jakoś mi umknął. Mistrzostwo świata!
    • Gość: zdecydowanie metro Re: Głosowanie: wybierzmy wątek roku. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 21:13
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka