map4
02.12.05, 10:25
Wybieraliśmy już forumowicza roku, teraz czas na wątek roku.
Kolejność moich nominacji jest przypadkowa. Każdy z nominowaych przeze mnie
wątków uważam za jednakowo wyjątkowy.
A oto moje propozycje:
- "Płonące kosztorysy TVP" : za ujawnienie kulisów działania naszej
regionalnej telewizji publicznej.
- "We wrocławskim metrze jest zbyt czysto !" :
Pomarańczowa Alternatywa is back ! I to w jakim stylu ... Po dwudziestu latach
i po raz pierwszy na forum nasz wrocławski, niepowtarzalny i niepodrabialny
humor w tradycji "latającego cyrku Monty Pythona" pokazał, co potrafi.
Te długie lata, w których miłośnicy "oparów absurdu" skazani byli na
przymusową dietę odeszły w przeszłość. Hurra !!!!!
- "Czy tym miastem rządzi mjr Schetyna ?" : wątek, dzięki któremu pogoniliśmy
z miasta Schetynę z powrotem tam, skąd przyszedł. Kto wie ? Może dzięki temu
wątkowi Donald nie został prezydentem ?
- "Forum Wrocław" : wątek założony przez pracownika Agory do realizacji jego
mrocznych celów dzięki przenikliwości i inteligencji forumowiczów ujawnił
mechanizmy działania cenzury w "Gazecie Wyborczej".
- "Gdzie to Forum z tamtych lat" : czy tą nominację naprawdę muszę
uzasadniać ?
PS. Na nagrody nie liczyłbym. Chyba, że sponsoring przejmie Solny. Choć nie
jest to niemożliwe, to jednak uważam uniesienie się wrocławskiej redakcji
"Gazety Wyborczej" ponad partykularne interesy za dość nieprawdopodobne.