Dodaj do ulubionych

28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć

    • Gość: maro może pobożni posłowie poruszą serca swe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 12:16
      skamieniałe raczej dotychczas i jak katolik katolikowi (bo człowiek czlowiekowi nie wystarczy) pomogą. Ale jest obawa że nie po to w trąby dęli, by śpiewkę dokończyć.
    • Gość: Vladomir Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 12:19
      Sąd szybciej rozpatrzy sprawe wanny Waseramana niz tą sprawe potrzebujacej kobiety.paranoja.
      • gaja011 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 12:31
        Uważam, że powinna być jakaś pula pieniędzy przeznaczona właśnie na ofiary
        błędów lekarskich. Ponieważ na nasze państwo nie ma co liczyć, więc uważam, że
        każdy lekarz z własnej pensji powinien do tej puli co miesiąc przekazywać jakąś
        kwotę.Wtedy z tych pieniędzy można by pomóc tym pokrzywdzonym ludziom do
        czasu, gdy dostaną odszkodowanie, czy rentę.A tak w góle, to gdzie jest
        kościół? Czy oni nie wiedzą co się dzieje w ich parafi? Ale wolą nie wiedzieć,
        bo musieli by pomóc. Podajcie konto do publicznej wiadomości, niech każdy
        pomoże na ile go stać.
        • katmoso Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 15:32
          tak. ta pula to się nazywa ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, tylko
          który lekarz chciałby ją ponosić. najłatwiej zwalić na szpital, czyli nikogo.
          • dziadek544 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 18:58
            Proponuję co drugą "kopertę" wpłacać na taki fundusz. W końcu sami pacjenci by
            się "ubezpieczyli".
            Albo lepiej polowę z koperty wyjąć przed i samemu wpłacić, bo ci, którzy biorą
            nie dadzą dobrowolnie kasy, która im się NALEŻY!
    • Gość: AL Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: 193.110.99.* 07.12.05, 12:22
      W artykule opisującym to nieszczęście powinno być podanych więcej informacji:
      1. Poszkodowana podobno ma dzieci, ile?
      2. Czy ta kobieta ma męża, stałego partnera itp
      3. Numer konta poszkodowanej - aby umożliwić pomoc

    • Gość: Anna Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 12:34
      Czego tu nie rozumie, skoro matka otrzymuje tak marne pieniądze, nie pracuje ,
      a stać ją na wydawanie ponad 3 tys. zł. miesiecznie???Zadlużyła się owszem,
      wydala zariobioną za granicą kasę, ale skad bierze kasę teraz? Bo jednak skądeś
      bierze! I po cholerę Actimel??Jakaś reklama czy co!!? Od kiedy to Actimel jest
      lekarstwem czy srodkiem niezbednym do życia nawet dla zdrowej osoby?????????????
      Owszem tą rodzinę spokała duża tragedia, ale czy w zwiazku z tym całe
      spoeczeństwo i tak biedne i nie mające srodków do życia i utrzymania swoich
      własnych rodzina ma utrzymywać takie chore osoby??Nasze państwo jakoś musi w
      końcu rozwiazać ten problem!
      • Gość: halorobert Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:23
        W takiej sytuacji jest nie tylko pani Terka.
        Zwrot kosztów opieki ,przyznawany przez sądy to 20 zł/godz.
        rehabilitacji 40 zł/godz.
        Czyli opieka całodobowa kosztuje 480,-zł
        Rehabilitacja 2 godz. 80,-zł
        Psycholog dla chorej i rodziny 1 godz 55,-zł
        Logopeda 55,-zł
        razem 670,- zł na dzień

        Ile to jest miesięcznie????? ok 20 000,-,
        bez leków pomocy lekarskiej ,kosztów utrzymania.
        Można też koszty opieki nocnej przesunąć na rehabilitację
        kosztem czasu rodziny ,tak to się na ogół czyni.
        Chora powinna w tak młodym wieku mieć więcej ruchu.
        W zakładzie opiekuńczym -przezyje ile, do pół roku???????
        To przykre ,że na szukanie miejsca opieki może być też za późno.
        Czy jest punkt docelowy leczenia{ prognoza i diagnoza}
        Zapewne nie,bo z własnego doświadczenia wiem,że ONI w takich sytuacjach tego
        nie robią i liczą tylko na to ,że z nędzy chora umrze.
    • Gość: vitka no tak ale 100tys to nie jest mała suma. IP: *.aig.pl 07.12.05, 12:57
      rozumiem ze duże sa potrzeby ale minęły chyba raptem 2 lata?
      • truten.zenobi Re: no tak ale 100tys to nie jest mała suma. 07.12.05, 13:10
        za zrobienie z dziecka warzywka odszkodowanie powinno być rzędu milionów!
        za te pieniądze to co najwyżej możesz kupić pokuj z kuchnią
        100/24 to jest około 4 tyś. pewnie mało to nie jest ale jeśli opłaca sie
        leczenie, opiekę itp. to chyba maja się juz prawo kończyć tym bardziej że z
        tych pieniędzy został wykonany remont mieszkania.
    • Gość: vitka szkoda kobiety i życzę jej jak najlepiej... IP: *.aig.pl 07.12.05, 12:59
      jak GW zareagowała to moze znajdą się jakieś pieniądze.
    • kompost444 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 13:10
      A może bogata G.Wyborcza w końcu by kogoś wsparła. Czy dla was liczą się tyl;ko pieniądze? \Czy u was wszyscy są handlowego wyznania?
    • Gość: student <> Podajcie nr konta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:16
      Do dziennikarzy Gazety: podajcie nr konta, pomożemy.
    • Gość: Funky Witamy w IV RP ... Wspolczuje tej matce z calego.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:25
      ...serca.
    • anestezjolog1 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 13:27
      Wyglada to na ewidentne zaniedbanie. Niedroznosc drog oddechowych spowodowana
      powiekszajacym sie krwiakiem jest latwa do zdiagnozowania i prosta w leczeniu
      (przeciecie szwow skory i powlok i podwiazanie miejsca krwawiacego). lekarze,
      ktorzy to widzieli i nic nie zrobili powinni odpowiadac przed sadem. Nie ma tu
      miejsca na solidarnosc zawodowa. Szpital powinien wyplacic odszkodowanie, ktore
      pokryje koszty leczenia i bedzie zadoscuczynieniem. Sumy w takich przypadkach w
      USA (gdzie pracuje jako lekarz) sa najwyzsze (rzedu milionow dolarow) i
      znacznie przekraczaja odszkodowania za spowodowanie smierci. Cala sytuacja
      napawa smutkiem. Jest to jeden z powodow dla ktorych nie chce wrocic do
      wykonywania zawodu w Polsce.
      • Gość: lekarz Re:Niebezpieczni chirurdzy z Wroclawia IP: 139.48.149.* 07.12.05, 19:18
        Uwaga potencjalni pacjenci z chorobami tarczycy we Wroclawiu!
        Moja matka stracila glos po operacji tarczycy na II Klinice Chirurgicznej we
        Wroclawiu.Moja krewna stracila glos po operacji tarczycy w klinice na
        uL.Poniatowskiego.
    • Gość: zdziwiona A na becikowe to kasa jest ? IP: 82.210.164.* 07.12.05, 13:29
      Pomoc społeczną w Polsce należy zlikwidować, budynki zburzyć a ziemię zaorać i
      posiać kapustę.

      No, ewentualnie na tym co wyrośnie chodować kaczki.
    • Gość: Anka Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: 213.25.9.* 07.12.05, 13:39
      Dokładnie, ale polskie prawo jest do niczego. Jeśli my nie zbierzemy kasy, to
      będzie kiepsko. A tych pseudolekarzy przed Trybunał Europejski. Ta szybko sobie
      z nimi poradzą.
    • Gość: cristia Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:58
      i znowu lekarska kasta górą
      • Gość: Piotr Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.05, 14:06
        Niektórzy z was się powinni leczyć lekarz ma prawo się pomylić odszkodowanie
        zostało wypłacone a suma.... a może to wina tego agenta????A 100000 też nie
        łatwo wydać w gruncie to odszkodowanie było na utrzymanie a nie remont. Znam
        takie remonty za 40000 a po miesiącu nie ma za co żyć. A co do chcę-nie chcę żyć
        a mam tyle lat to jak bym miał być warzywem nie chciałbym żyć i obciążać
        rodziny.Neurolog widzi poprawę? A nie jest finansowany prywatnie? jak tak
        poprawa bedzie przez 20 lat
    • walko1969 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 14:10
      To jest Polska właśnie!!! Same z siostrą opiekujemy się mamą wg lekarzy totalna jarzynka.Pomocy żadnej, 60 pampersów starczy na 15 dni i na tym kończy się pomoc.Pozdrowienia dla pracowników opieki, beztroskich i kretyńskich parlamentarzystów i wszystkich tych którzy powinni coś z tym zrobić a siedzą na stołkach za pieniądze podatników i dobrze się bawią.A ZUS rozpieprzyć w cholerę nikomu nie potrzebny moloch, gdzie są pieni9ądze wypracowane przez ludzi przez ostatnie 50 lat?, mamy za to piękne gmachy i setki tysięcy urzędasów z czego połowa opieprza się że aż hej!!
    • Gość: marcin janosiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 14:31
      Na pijaków są pieniądze, bo pijak jest w stanie - po agitacji telewizyjnej -
      pojsc i zagłosować w wyborach na SLD, PIS czy innych lewicowych Janosików.

      A biedna Edyta w śpiączce na nikogo nie zagłosuje, więc rządzącym nie opłaca jej
      się pomagać.
    • Gość: audy Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 14:36
      Najważniejsze jest prawo do dyskusji. Widzę teraz 65 wypowiedzi. Różnych. Ja
      chcialbym dodać rodzinie otuchy: macie Państwo prawo do każdej decyzji. Każdej
      to znaczy też tej najtrudniejszej: odłączyć respirator. Ja bym tak zrobił,
      niedostatek pieniędzy na utrzymywanie przy życiu, jest okolicznością
      niedecydującą. Komplikuje jedynie decyzję od strony psychologicznej. Do Państwa
      należy decyzja, nikt nie ma prawa jej potępiać. Nie myślcie o pieniądzach,nie
      mają one nic do rzeczy. Przepraszam gdyby mój głos, nie dodawał otuchy, ale
      proszę o większą wiarę w taki wybór, pomimo że wydaje się Państwu - że nie
      macie wyboru.
      • pieskuba Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 15:51
        Najważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem :o) Chora jest w śpiączce, ale
        oddycha samodzielnie. Nie ma nic do wyłączania :o)

        pieskuba
        • Gość: audy Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 17:05
          "pieskuba" napisał napisał(a):
          "Najważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem :o) Chora jest w śpiączce, ale
          oddycha samodzielnie. Nie ma nic do wyłączania :o)

          pieskuba
          • Gość: misio Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 07.12.05, 18:57
            >>Dziś w forum TOK fm, zabierałem głos w sprawie eutanazji, prawo do której

            widze ze pan spolecznik sie znalazl
            zabiera glos w kazdej sprawie, czasem nawet po zabraniu glosu przeczyta ze
            zrozumieniem w jakiej sprawie glos wlasnie zabral i komu

            rodzina ze zrozumieniem i wielka wdziecznoscia przeczytala twoje porady i prosi
            bys nie skapil ich nigdy i nikomu w przyszlosci
            poniewaz czytanie ze zrozumieniem moze zabierac ci cenny czas ktory moznaby
            przeznaczyc na dawanie porad, prosimy cie panie o nieczytanie ze zrozumieniem o
            sprawie o ktorej sie wlasnie dowiedziales

            pozostaje z szacunkiem
    • Gość: ewa Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.gliwice.pl 07.12.05, 14:39
      a jeżeli nie dostanie renty odszkodowawczej, bo nikt (Sąd) nie dopatrzy się
      winy lekarzy, nie dostanie też renty inwalidzkiej ( z tytułu niezdolności do
      pracy - ostatnio nie przyznano takiej renty osobie niewidomej- więc nie wiadomo
      jak będzie w tym wypadku)to czy ona (Edyta) ma ZDECHNĄĆ z głodu i braku pomocy
      ze strony PAŃSTWA właśnie????!!!!
      To chyba konstytucyjnym obowiązkiem naszego kraju jest OCHRONA takich osób, a
      nie wywalanie ich na margines i udawanie, że nie ma problemu. Rozwiązanie w
      stylu:umrze będzie spokój" nie jest rozwiązniem ani tego ani innych przyszłych
      (oby jak najmniejszej liczby)takich przypadków.
      I nie można tłumaczyć wszystkiego brakiem pieniędzy.
      • Gość: wawiak Odwalcie się od lekarzy: IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.12.05, 15:02
        Ich sytuację można porównać do czegos takiego: Jestes kierowcą autobusu,dają Ci
        30 letniego grata,bez hamulców,z łysymi oponami i każą wieźć wycieczkę w
        góry,ale jak cokolwiek się stanie-ty ponosisz odpowiedzialność.LEkarze pracują
        za głodowe pensje(państwowi lekarze),na sprzęcie z zeszłej epoki..,są często
        zmuszani do stosowania gorszych,tańszych leków
        W KAŻDYM kraju zdarzają się nieszczęsliwe wypadki..to,że u nas jest ich
        więcejjest m.in spowodowane w/w przyczynami.
        Jakis pacan tu stwierdził że lekarz powinien zapłacic jej wielkie odszkodowanie
        i rentę co miesiąc,dożywotnie.OK,cos takiego można zrobic,pod warunkiem że
        kazdy lekarz przez cały okres swojej pracy będzie się zajmował 1(jednym)
        pacjentem.OI tym,że ten sam lekarz uratował od śmierci kilkadziesiąt jak nie
        kilkaset innych osób juz się nie pisze,o tym się nie pamięta już..
        • Gość: beholder Re: Odwalcie się od lekarzy: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 15:33
          Bo w tym kraju takich "bledow" jest zbyt duzo, poniewaz lekarze (podobnie jak urzednicy) nie ponosza odpowiedzialnosci za wlasne dzialania! Odszkodowabnie placi skarb panstwa, a nie winny personalnie z wlasnej kieszeni. Wiec co go to obchodzi? I nie zwalaj wszystkiego na sprzet - sa lekarze, ktorzy pracuja ofiarnie i z sukcesami, a sa tacy ktorych nalezy odstrzelic. Przyklad? Znajoma na IV roku studiow (3 lata temu) miala zabieg chirurgiczny zwiazany z problemami z kolanem. Do tej pory chodzi o kulach (dziewczyna 25 lat!) poniewaz lekarz sp... zabieg (nie jej pierwszej jak sie poniewczasie okazalo). Myslicie ze ktos sie tym przejal? Izba nie widzi bledu w sztuce. A facet byc moze za jakis czas znowu kogos okaleczy. Wiec stary NIE PISZ GLUPOT.
    • Gość: hmm Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: 80.51.240.* 07.12.05, 14:56
      ok ja tez wspolczuje i matce i kobiecie w ciazy. i moze to zabrzmi okrutnie ale
      po co jej actimele? sa wymienione w artykule. one sa drogie dlatego ja sama ich
      nie pije. przeciez chyba jogurty wystarcza??
      • Gość: s Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.12.05, 15:30
        boshhhhh jaka empatia w tych wypowiedziach.a na glowe bije ten kretyn ktory
        nazwal ofiare innego kretyna "zombie".doczekasz sie tlumoku sam takiego wypadku
        albo ktos z twojej parszywej rodzinki to bedziesz skamlal pierwszy.fortuna
        kolem sie toczy.
        • Gość: misio Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 07.12.05, 19:01
          po co wyzywasz ludzi??
          nie myl empatii ze zdrowym rozsadkiem (ktoreggo chyba nie za wiele co nie?)
          jakby ja karmiono kawiorem to pewnie bys tez przyklaskiwal

          nie zmienia to faktu ze lekarz jesli spieprzyl sprawe powienien odpowiedac
          karnie i finansowo
          • Gość: s Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie m -do misio IP: *.os.kn.pl 07.12.05, 21:05
            do empatii baranie-nie misiu-bo taki nick bardziej by ci pasowal-bo wystarczy
            sprobowac[trudne,co?]postawic sie w takiej sytuacji zeby wiedziec jakim
            chamstwem jest pisanie o takiej osobie per "zombi".to cie nie razi,biedactwo?
            nie pisz do mnie "przyklaskiwal"bo nie jestem facetem.i sam zazyj szczypte
            zdrowego rozsadku a przede wszystkim nerwosolu.
    • Gość: MACIEK CHOJECKI Re: Kaczynski sku..synu ty jestes za to odpowiedz IP: 207.208.161.* 07.12.05, 15:20
      DUZO TU TAKICH PROWOKATOROW... ALE TY JESTES WYJATKOWO CIENKI LAMUSIE. HEHEHE
    • Gość: fsol Alkoholizm to też choroba IP: 62.29.131.* 07.12.05, 15:21
      ...dlatego takich pijaków też trzeba leczyć - jednocześnie zgadzam się, że
      dawanie uzależnionym od alkoholu pieniędzy bez żadnej kontroli jest bezsensowne.
    • Gość: Ewa Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.05, 15:24
      propozycja dla Gazety:mysle,ze tego typu artykulom,poruszajacym przeciez wiele
      osob,moglaby towarzyszyc informacja na jakie konto mozna wplacic pieniadze,jesli
      ktos chce pomoc.
    • Gość: ktos34 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.toya.net.pl 07.12.05, 15:31
      ..ja również znam osoby, ktore od rana do nocy stoja pod budka z piwem a
      odbieraja calkiem przyzwoite renty...
      to hanba..ze mamy taki system..kogo i po co ubezpieczamy jak i tak z tego nic
      nie mamy..
    • Gość: xYz Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 16:01
      Jeżeli to jest prawda o ZUS-ie (a w ostatnich dniach przekazano nam w TV
      informacje o chorym pogryzionym przez lwa, którego biegli ZUS uznali za zdolnego
      do pracy, w sprawie tej zapadł wyrok sądowy, od którego ZUS sie odwołuje) to to
      jest jedna granda. Sprawy dotycza najczęściej ludzi biednych, niezdolnych do
      pracy, bez środków do życia. Sprawy się ciągną nieraz latami. Nie ma środków? A
      na siedziby ZUS-u ( w tym we Wrocławiu) są! Spórzcie jak te siedziby wyglądają.
      • Gość: miś Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 16:28
        widze tu tylu chętnych do zrzutki :) bardzo dobrze! zrzucajcie się przy każdej
        takiej okazji a pieniądze z naszych podatków niech rząd marnuje jak dotychczas
        skoro owsiak z powodzeniem wyręcza ministerstwo zdrowia, to może niech i inni
        obywatele odciażą rząd :))) takich chorych bez środków do życia są dziesiątki

        ps. coście się tak uczepili tych aktimeli? pewnie maja za zadanie osłaniać
        żołądek przed skutkami ubocznymi stosowania antybiotyków czyli grzybicami itp
        (coś jak lakcid)
    • Gość: lol Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.lukas.com.pl 07.12.05, 16:20
      ... szok. SKANDAL!
      Nasz kraj jest nienormalny... ;(
    • Gość: destroyer To nieludzkie! IP: *.ols.vectranet.pl 07.12.05, 16:26
      To nieludzkie utrzymywać przy życiu tę kobietę! Jeśli została w niej jakaś świadomość to wyobrażacie sobie co ona musi przeżywać? Czy nie sądzicie, że wolała by odejść w spokoju? A jeśli nie ma w niej już żadnej świadomości, po co więc utrzymywać przy życiu martwe ciało. W obu przypadkach powinno się jej pomóc odejść!
      • redakcja_wrw Re: To nieludzkie! 07.12.05, 16:29
        Redakcja w imieniu matki Edyty bardzo dziękuje za Wasze deklaracje pomocy.
        Nie możemy jednak podać prywatnego konta bankowego pani Terki.
        Postaramy się jak naszybciej znaleźć fundację, która użyczy swojego konta.
        I jak tylko tak się stanie, udostępnimy ten numer.
        Agnieszka Czajkowska
        • Gość: Breslauer Re: To nieludzkie! IP: 62.87.160.* 07.12.05, 16:31
          Dziekuje!
        • camel_3d A DLECZEGO FUNDACJE????? 07.12.05, 16:47
          przepraszam, ale ostatnio bylo kilka afer z fundacjami, ktore czesc pieniedzy
          wyplacaly sobie jako nagrody itp. Wolalbym przelac pieniadze bezrpsrednio na
          konto tej pani.
        • Gość: zegarowa Re: To nieludzkie! IP: *.magma-net.pl 07.12.05, 22:53
          Nie miałabym nic przeciwko temu, by wpłacać pieniądze na prywatne konto, gdyby
          ta osoba rozliczyła się z otrzymanych pieniędzy - choćby gazecie, która ten
          numer konta poda.
          Z fundacjami jest tak, że potrafią sobie nieźle dosolić za obsługę, więc nic
          dziwnego, że nie wszyscy chcą tam zakładać konta.
          • Gość: Znajoma Re: To nieludzkie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 19:11
            A z czego ma się rozliczać skoro dużo obiecują a pózniej zapominają wpłyneło
            2110zł jest to dużo a i bardzo mało dla tej biednej kobiety
            • Gość: Tomasz Wpłacałem Re: To nieludzkie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 09:01
              Tylko tyle to naprawdę wstyd a tylu się oferowało i co??????
            • slonko544 Re: To nieludzkie! 03.01.06, 06:59
              To był słomiany zapał, szkoda
              • Gość: Breslauer Re: To nieludzkie! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.06, 22:25
                Wplacilem 200 PLN jeszcze w polowie grudnia. Oby kazdy kto sie deklarowal
                wplacil choc polowe tego, a bedzie dobrze.
                • slonko544 Re: To nieludzkie! 03.01.06, 22:36
                  Ja też wpłaciłam, ale z tego wynika że malutko było takich jak my.
                  • Gość: Znajoma Re: To nieludzkie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 23:31
                    tak to prawda , a tyle było chętnych
      • Gość: Breslauer Re: To nieludzkie! IP: 62.87.160.* 07.12.05, 16:32
        Nie decyduj prosze za innych. Nie do Ciebie to zycie nalezy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka