Gość: maro może pobożni posłowie poruszą serca swe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 12:16 skamieniałe raczej dotychczas i jak katolik katolikowi (bo człowiek czlowiekowi nie wystarczy) pomogą. Ale jest obawa że nie po to w trąby dęli, by śpiewkę dokończyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vladomir Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 12:19 Sąd szybciej rozpatrzy sprawe wanny Waseramana niz tą sprawe potrzebujacej kobiety.paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
gaja011 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 12:31 Uważam, że powinna być jakaś pula pieniędzy przeznaczona właśnie na ofiary błędów lekarskich. Ponieważ na nasze państwo nie ma co liczyć, więc uważam, że każdy lekarz z własnej pensji powinien do tej puli co miesiąc przekazywać jakąś kwotę.Wtedy z tych pieniędzy można by pomóc tym pokrzywdzonym ludziom do czasu, gdy dostaną odszkodowanie, czy rentę.A tak w góle, to gdzie jest kościół? Czy oni nie wiedzą co się dzieje w ich parafi? Ale wolą nie wiedzieć, bo musieli by pomóc. Podajcie konto do publicznej wiadomości, niech każdy pomoże na ile go stać. Odpowiedz Link Zgłoś
katmoso Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 15:32 tak. ta pula to się nazywa ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, tylko który lekarz chciałby ją ponosić. najłatwiej zwalić na szpital, czyli nikogo. Odpowiedz Link Zgłoś
dziadek544 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 18:58 Proponuję co drugą "kopertę" wpłacać na taki fundusz. W końcu sami pacjenci by się "ubezpieczyli". Albo lepiej polowę z koperty wyjąć przed i samemu wpłacić, bo ci, którzy biorą nie dadzą dobrowolnie kasy, która im się NALEŻY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AL Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: 193.110.99.* 07.12.05, 12:22 W artykule opisującym to nieszczęście powinno być podanych więcej informacji: 1. Poszkodowana podobno ma dzieci, ile? 2. Czy ta kobieta ma męża, stałego partnera itp 3. Numer konta poszkodowanej - aby umożliwić pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 12:34 Czego tu nie rozumie, skoro matka otrzymuje tak marne pieniądze, nie pracuje , a stać ją na wydawanie ponad 3 tys. zł. miesiecznie???Zadlużyła się owszem, wydala zariobioną za granicą kasę, ale skad bierze kasę teraz? Bo jednak skądeś bierze! I po cholerę Actimel??Jakaś reklama czy co!!? Od kiedy to Actimel jest lekarstwem czy srodkiem niezbednym do życia nawet dla zdrowej osoby????????????? Owszem tą rodzinę spokała duża tragedia, ale czy w zwiazku z tym całe spoeczeństwo i tak biedne i nie mające srodków do życia i utrzymania swoich własnych rodzina ma utrzymywać takie chore osoby??Nasze państwo jakoś musi w końcu rozwiazać ten problem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halorobert Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:23 W takiej sytuacji jest nie tylko pani Terka. Zwrot kosztów opieki ,przyznawany przez sądy to 20 zł/godz. rehabilitacji 40 zł/godz. Czyli opieka całodobowa kosztuje 480,-zł Rehabilitacja 2 godz. 80,-zł Psycholog dla chorej i rodziny 1 godz 55,-zł Logopeda 55,-zł razem 670,- zł na dzień Ile to jest miesięcznie????? ok 20 000,-, bez leków pomocy lekarskiej ,kosztów utrzymania. Można też koszty opieki nocnej przesunąć na rehabilitację kosztem czasu rodziny ,tak to się na ogół czyni. Chora powinna w tak młodym wieku mieć więcej ruchu. W zakładzie opiekuńczym -przezyje ile, do pół roku??????? To przykre ,że na szukanie miejsca opieki może być też za późno. Czy jest punkt docelowy leczenia{ prognoza i diagnoza} Zapewne nie,bo z własnego doświadczenia wiem,że ONI w takich sytuacjach tego nie robią i liczą tylko na to ,że z nędzy chora umrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vitka no tak ale 100tys to nie jest mała suma. IP: *.aig.pl 07.12.05, 12:57 rozumiem ze duże sa potrzeby ale minęły chyba raptem 2 lata? Odpowiedz Link Zgłoś
truten.zenobi Re: no tak ale 100tys to nie jest mała suma. 07.12.05, 13:10 za zrobienie z dziecka warzywka odszkodowanie powinno być rzędu milionów! za te pieniądze to co najwyżej możesz kupić pokuj z kuchnią 100/24 to jest około 4 tyś. pewnie mało to nie jest ale jeśli opłaca sie leczenie, opiekę itp. to chyba maja się juz prawo kończyć tym bardziej że z tych pieniędzy został wykonany remont mieszkania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vitka szkoda kobiety i życzę jej jak najlepiej... IP: *.aig.pl 07.12.05, 12:59 jak GW zareagowała to moze znajdą się jakieś pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
kompost444 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 13:10 A może bogata G.Wyborcza w końcu by kogoś wsparła. Czy dla was liczą się tyl;ko pieniądze? \Czy u was wszyscy są handlowego wyznania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student <> Podajcie nr konta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:16 Do dziennikarzy Gazety: podajcie nr konta, pomożemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Funky Witamy w IV RP ... Wspolczuje tej matce z calego.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:25 ...serca. Odpowiedz Link Zgłoś
anestezjolog1 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 13:27 Wyglada to na ewidentne zaniedbanie. Niedroznosc drog oddechowych spowodowana powiekszajacym sie krwiakiem jest latwa do zdiagnozowania i prosta w leczeniu (przeciecie szwow skory i powlok i podwiazanie miejsca krwawiacego). lekarze, ktorzy to widzieli i nic nie zrobili powinni odpowiadac przed sadem. Nie ma tu miejsca na solidarnosc zawodowa. Szpital powinien wyplacic odszkodowanie, ktore pokryje koszty leczenia i bedzie zadoscuczynieniem. Sumy w takich przypadkach w USA (gdzie pracuje jako lekarz) sa najwyzsze (rzedu milionow dolarow) i znacznie przekraczaja odszkodowania za spowodowanie smierci. Cala sytuacja napawa smutkiem. Jest to jeden z powodow dla ktorych nie chce wrocic do wykonywania zawodu w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekarz Re:Niebezpieczni chirurdzy z Wroclawia IP: 139.48.149.* 07.12.05, 19:18 Uwaga potencjalni pacjenci z chorobami tarczycy we Wroclawiu! Moja matka stracila glos po operacji tarczycy na II Klinice Chirurgicznej we Wroclawiu.Moja krewna stracila glos po operacji tarczycy w klinice na uL.Poniatowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdziwiona A na becikowe to kasa jest ? IP: 82.210.164.* 07.12.05, 13:29 Pomoc społeczną w Polsce należy zlikwidować, budynki zburzyć a ziemię zaorać i posiać kapustę. No, ewentualnie na tym co wyrośnie chodować kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: 213.25.9.* 07.12.05, 13:39 Dokładnie, ale polskie prawo jest do niczego. Jeśli my nie zbierzemy kasy, to będzie kiepsko. A tych pseudolekarzy przed Trybunał Europejski. Ta szybko sobie z nimi poradzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cristia Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:58 i znowu lekarska kasta górą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.05, 14:06 Niektórzy z was się powinni leczyć lekarz ma prawo się pomylić odszkodowanie zostało wypłacone a suma.... a może to wina tego agenta????A 100000 też nie łatwo wydać w gruncie to odszkodowanie było na utrzymanie a nie remont. Znam takie remonty za 40000 a po miesiącu nie ma za co żyć. A co do chcę-nie chcę żyć a mam tyle lat to jak bym miał być warzywem nie chciałbym żyć i obciążać rodziny.Neurolog widzi poprawę? A nie jest finansowany prywatnie? jak tak poprawa bedzie przez 20 lat Odpowiedz Link Zgłoś
walko1969 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 14:10 To jest Polska właśnie!!! Same z siostrą opiekujemy się mamą wg lekarzy totalna jarzynka.Pomocy żadnej, 60 pampersów starczy na 15 dni i na tym kończy się pomoc.Pozdrowienia dla pracowników opieki, beztroskich i kretyńskich parlamentarzystów i wszystkich tych którzy powinni coś z tym zrobić a siedzą na stołkach za pieniądze podatników i dobrze się bawią.A ZUS rozpieprzyć w cholerę nikomu nie potrzebny moloch, gdzie są pieni9ądze wypracowane przez ludzi przez ostatnie 50 lat?, mamy za to piękne gmachy i setki tysięcy urzędasów z czego połowa opieprza się że aż hej!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin janosiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 14:31 Na pijaków są pieniądze, bo pijak jest w stanie - po agitacji telewizyjnej - pojsc i zagłosować w wyborach na SLD, PIS czy innych lewicowych Janosików. A biedna Edyta w śpiączce na nikogo nie zagłosuje, więc rządzącym nie opłaca jej się pomagać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: audy Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 14:36 Najważniejsze jest prawo do dyskusji. Widzę teraz 65 wypowiedzi. Różnych. Ja chcialbym dodać rodzinie otuchy: macie Państwo prawo do każdej decyzji. Każdej to znaczy też tej najtrudniejszej: odłączyć respirator. Ja bym tak zrobił, niedostatek pieniędzy na utrzymywanie przy życiu, jest okolicznością niedecydującą. Komplikuje jedynie decyzję od strony psychologicznej. Do Państwa należy decyzja, nikt nie ma prawa jej potępiać. Nie myślcie o pieniądzach,nie mają one nic do rzeczy. Przepraszam gdyby mój głos, nie dodawał otuchy, ale proszę o większą wiarę w taki wybór, pomimo że wydaje się Państwu - że nie macie wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
pieskuba Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć 07.12.05, 15:51 Najważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem :o) Chora jest w śpiączce, ale oddycha samodzielnie. Nie ma nic do wyłączania :o) pieskuba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: audy Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 17:05 "pieskuba" napisał napisał(a): "Najważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem :o) Chora jest w śpiączce, ale oddycha samodzielnie. Nie ma nic do wyłączania :o) pieskuba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 07.12.05, 18:57 >>Dziś w forum TOK fm, zabierałem głos w sprawie eutanazji, prawo do której widze ze pan spolecznik sie znalazl zabiera glos w kazdej sprawie, czasem nawet po zabraniu glosu przeczyta ze zrozumieniem w jakiej sprawie glos wlasnie zabral i komu rodzina ze zrozumieniem i wielka wdziecznoscia przeczytala twoje porady i prosi bys nie skapil ich nigdy i nikomu w przyszlosci poniewaz czytanie ze zrozumieniem moze zabierac ci cenny czas ktory moznaby przeznaczyc na dawanie porad, prosimy cie panie o nieczytanie ze zrozumieniem o sprawie o ktorej sie wlasnie dowiedziales pozostaje z szacunkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.gliwice.pl 07.12.05, 14:39 a jeżeli nie dostanie renty odszkodowawczej, bo nikt (Sąd) nie dopatrzy się winy lekarzy, nie dostanie też renty inwalidzkiej ( z tytułu niezdolności do pracy - ostatnio nie przyznano takiej renty osobie niewidomej- więc nie wiadomo jak będzie w tym wypadku)to czy ona (Edyta) ma ZDECHNĄĆ z głodu i braku pomocy ze strony PAŃSTWA właśnie????!!!! To chyba konstytucyjnym obowiązkiem naszego kraju jest OCHRONA takich osób, a nie wywalanie ich na margines i udawanie, że nie ma problemu. Rozwiązanie w stylu:umrze będzie spokój" nie jest rozwiązniem ani tego ani innych przyszłych (oby jak najmniejszej liczby)takich przypadków. I nie można tłumaczyć wszystkiego brakiem pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawiak Odwalcie się od lekarzy: IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.12.05, 15:02 Ich sytuację można porównać do czegos takiego: Jestes kierowcą autobusu,dają Ci 30 letniego grata,bez hamulców,z łysymi oponami i każą wieźć wycieczkę w góry,ale jak cokolwiek się stanie-ty ponosisz odpowiedzialność.LEkarze pracują za głodowe pensje(państwowi lekarze),na sprzęcie z zeszłej epoki..,są często zmuszani do stosowania gorszych,tańszych leków W KAŻDYM kraju zdarzają się nieszczęsliwe wypadki..to,że u nas jest ich więcejjest m.in spowodowane w/w przyczynami. Jakis pacan tu stwierdził że lekarz powinien zapłacic jej wielkie odszkodowanie i rentę co miesiąc,dożywotnie.OK,cos takiego można zrobic,pod warunkiem że kazdy lekarz przez cały okres swojej pracy będzie się zajmował 1(jednym) pacjentem.OI tym,że ten sam lekarz uratował od śmierci kilkadziesiąt jak nie kilkaset innych osób juz się nie pisze,o tym się nie pamięta już.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beholder Re: Odwalcie się od lekarzy: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 15:33 Bo w tym kraju takich "bledow" jest zbyt duzo, poniewaz lekarze (podobnie jak urzednicy) nie ponosza odpowiedzialnosci za wlasne dzialania! Odszkodowabnie placi skarb panstwa, a nie winny personalnie z wlasnej kieszeni. Wiec co go to obchodzi? I nie zwalaj wszystkiego na sprzet - sa lekarze, ktorzy pracuja ofiarnie i z sukcesami, a sa tacy ktorych nalezy odstrzelic. Przyklad? Znajoma na IV roku studiow (3 lata temu) miala zabieg chirurgiczny zwiazany z problemami z kolanem. Do tej pory chodzi o kulach (dziewczyna 25 lat!) poniewaz lekarz sp... zabieg (nie jej pierwszej jak sie poniewczasie okazalo). Myslicie ze ktos sie tym przejal? Izba nie widzi bledu w sztuce. A facet byc moze za jakis czas znowu kogos okaleczy. Wiec stary NIE PISZ GLUPOT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: 80.51.240.* 07.12.05, 14:56 ok ja tez wspolczuje i matce i kobiecie w ciazy. i moze to zabrzmi okrutnie ale po co jej actimele? sa wymienione w artykule. one sa drogie dlatego ja sama ich nie pije. przeciez chyba jogurty wystarcza?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.12.05, 15:30 boshhhhh jaka empatia w tych wypowiedziach.a na glowe bije ten kretyn ktory nazwal ofiare innego kretyna "zombie".doczekasz sie tlumoku sam takiego wypadku albo ktos z twojej parszywej rodzinki to bedziesz skamlal pierwszy.fortuna kolem sie toczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 07.12.05, 19:01 po co wyzywasz ludzi?? nie myl empatii ze zdrowym rozsadkiem (ktoreggo chyba nie za wiele co nie?) jakby ja karmiono kawiorem to pewnie bys tez przyklaskiwal nie zmienia to faktu ze lekarz jesli spieprzyl sprawe powienien odpowiedac karnie i finansowo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie m -do misio IP: *.os.kn.pl 07.12.05, 21:05 do empatii baranie-nie misiu-bo taki nick bardziej by ci pasowal-bo wystarczy sprobowac[trudne,co?]postawic sie w takiej sytuacji zeby wiedziec jakim chamstwem jest pisanie o takiej osobie per "zombi".to cie nie razi,biedactwo? nie pisz do mnie "przyklaskiwal"bo nie jestem facetem.i sam zazyj szczypte zdrowego rozsadku a przede wszystkim nerwosolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MACIEK CHOJECKI Re: Kaczynski sku..synu ty jestes za to odpowiedz IP: 207.208.161.* 07.12.05, 15:20 DUZO TU TAKICH PROWOKATOROW... ALE TY JESTES WYJATKOWO CIENKI LAMUSIE. HEHEHE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fsol Alkoholizm to też choroba IP: 62.29.131.* 07.12.05, 15:21 ...dlatego takich pijaków też trzeba leczyć - jednocześnie zgadzam się, że dawanie uzależnionym od alkoholu pieniędzy bez żadnej kontroli jest bezsensowne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.05, 15:24 propozycja dla Gazety:mysle,ze tego typu artykulom,poruszajacym przeciez wiele osob,moglaby towarzyszyc informacja na jakie konto mozna wplacic pieniadze,jesli ktos chce pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos34 Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.toya.net.pl 07.12.05, 15:31 ..ja również znam osoby, ktore od rana do nocy stoja pod budka z piwem a odbieraja calkiem przyzwoite renty... to hanba..ze mamy taki system..kogo i po co ubezpieczamy jak i tak z tego nic nie mamy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xYz Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 16:01 Jeżeli to jest prawda o ZUS-ie (a w ostatnich dniach przekazano nam w TV informacje o chorym pogryzionym przez lwa, którego biegli ZUS uznali za zdolnego do pracy, w sprawie tej zapadł wyrok sądowy, od którego ZUS sie odwołuje) to to jest jedna granda. Sprawy dotycza najczęściej ludzi biednych, niezdolnych do pracy, bez środków do życia. Sprawy się ciągną nieraz latami. Nie ma środków? A na siedziby ZUS-u ( w tym we Wrocławiu) są! Spórzcie jak te siedziby wyglądają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 16:28 widze tu tylu chętnych do zrzutki :) bardzo dobrze! zrzucajcie się przy każdej takiej okazji a pieniądze z naszych podatków niech rząd marnuje jak dotychczas skoro owsiak z powodzeniem wyręcza ministerstwo zdrowia, to może niech i inni obywatele odciażą rząd :))) takich chorych bez środków do życia są dziesiątki ps. coście się tak uczepili tych aktimeli? pewnie maja za zadanie osłaniać żołądek przed skutkami ubocznymi stosowania antybiotyków czyli grzybicami itp (coś jak lakcid) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: 28-letnia kobieta w śpiączce nie ma za co żyć IP: *.lukas.com.pl 07.12.05, 16:20 ... szok. SKANDAL! Nasz kraj jest nienormalny... ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: destroyer To nieludzkie! IP: *.ols.vectranet.pl 07.12.05, 16:26 To nieludzkie utrzymywać przy życiu tę kobietę! Jeśli została w niej jakaś świadomość to wyobrażacie sobie co ona musi przeżywać? Czy nie sądzicie, że wolała by odejść w spokoju? A jeśli nie ma w niej już żadnej świadomości, po co więc utrzymywać przy życiu martwe ciało. W obu przypadkach powinno się jej pomóc odejść! Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_wrw Re: To nieludzkie! 07.12.05, 16:29 Redakcja w imieniu matki Edyty bardzo dziękuje za Wasze deklaracje pomocy. Nie możemy jednak podać prywatnego konta bankowego pani Terki. Postaramy się jak naszybciej znaleźć fundację, która użyczy swojego konta. I jak tylko tak się stanie, udostępnimy ten numer. Agnieszka Czajkowska Odpowiedz Link Zgłoś
camel_3d A DLECZEGO FUNDACJE????? 07.12.05, 16:47 przepraszam, ale ostatnio bylo kilka afer z fundacjami, ktore czesc pieniedzy wyplacaly sobie jako nagrody itp. Wolalbym przelac pieniadze bezrpsrednio na konto tej pani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zegarowa Re: To nieludzkie! IP: *.magma-net.pl 07.12.05, 22:53 Nie miałabym nic przeciwko temu, by wpłacać pieniądze na prywatne konto, gdyby ta osoba rozliczyła się z otrzymanych pieniędzy - choćby gazecie, która ten numer konta poda. Z fundacjami jest tak, że potrafią sobie nieźle dosolić za obsługę, więc nic dziwnego, że nie wszyscy chcą tam zakładać konta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znajoma Re: To nieludzkie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 19:11 A z czego ma się rozliczać skoro dużo obiecują a pózniej zapominają wpłyneło 2110zł jest to dużo a i bardzo mało dla tej biednej kobiety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Wpłacałem Re: To nieludzkie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 09:01 Tylko tyle to naprawdę wstyd a tylu się oferowało i co?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Breslauer Re: To nieludzkie! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.06, 22:25 Wplacilem 200 PLN jeszcze w polowie grudnia. Oby kazdy kto sie deklarowal wplacil choc polowe tego, a bedzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
slonko544 Re: To nieludzkie! 03.01.06, 22:36 Ja też wpłaciłam, ale z tego wynika że malutko było takich jak my. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znajoma Re: To nieludzkie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 23:31 tak to prawda , a tyle było chętnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Breslauer Re: To nieludzkie! IP: 62.87.160.* 07.12.05, 16:32 Nie decyduj prosze za innych. Nie do Ciebie to zycie nalezy! Odpowiedz Link Zgłoś