sloggi 21.02.06, 01:18 Dziś wyczytałem w Rzeczypospolitej, że Brzeg i Namysłów co raz bardziej przekonują się, aby zmienić przynależność administracyjną. Czy to dobry pomysł? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
promoartes Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 21.02.06, 13:10 Zalezy jak namyslow bedzie traktowany i co sie przez to zmieni. pomysl w sumie nowy nie jest. wiec pomysl jest dobry o ile bedzie stał za nim rozwoj Ziemi Namysłowskiej. pozdr. Sandra Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 21.02.06, 22:07 A jaka jest siła ciążenia Namysłowa? Do Opola czy do Wrocka? Odpowiedz Link Zgłoś
asiulek123 Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 21.02.06, 22:08 chyba jesteśmy cały czas w połowie :)przychylałabym się bardziej do Wrocka :) Odpowiedz Link Zgłoś
mpogoda Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 02.03.06, 21:14 Zdecdowanie wrocław jest lepszym wyborem z uwagi na kapitał, zaplecze, uczelnie, pracę płatna na normalnym a nie lokalnym poziomie itp. W mojej opinii namysłów ma szansę stac sie czymś w rodzaju konstancina lub podkowy leśnej dla Warszawy. Tylko jakoś nikomu to do głowy w ratuszu nie przyszło. Odpowiedz Link Zgłoś