Dodaj do ulubionych

Namysłów do Dolnośląskiego?

21.02.06, 01:18
Dziś wyczytałem w Rzeczypospolitej, że Brzeg i Namysłów co raz bardziej
przekonują się, aby zmienić przynależność administracyjną.
Czy to dobry pomysł?
Obserwuj wątek
    • promoartes Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 21.02.06, 13:10
      Zalezy jak namyslow bedzie traktowany i co sie przez to zmieni.
      pomysl w sumie nowy nie jest.
      wiec pomysl jest dobry o ile bedzie stał za nim rozwoj Ziemi Namysłowskiej.

      pozdr.
      Sandra
      • sloggi Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 21.02.06, 22:07
        A jaka jest siła ciążenia Namysłowa? Do Opola czy do Wrocka?
        • asiulek123 Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 21.02.06, 22:08
          chyba jesteśmy cały czas w połowie :)przychylałabym się bardziej do Wrocka :)
          • mpogoda Re: Namysłów do Dolnośląskiego? 02.03.06, 21:14
            Zdecdowanie wrocław jest lepszym wyborem
            z uwagi na kapitał, zaplecze, uczelnie, pracę płatna na normalnym a nie
            lokalnym poziomie itp.
            W mojej opinii namysłów ma szansę stac sie czymś w rodzaju konstancina lub
            podkowy leśnej dla Warszawy.
            Tylko jakoś nikomu to do głowy w ratuszu nie przyszło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka