Dodaj do ulubionych

Okolice Astry - lekarze

30.12.02, 15:12
Mieszkam od roku na Szybowcowej i nie zanosi się na zmianę lokum, więc
chciałabym móc iśc tu do jakiegoś normalnego lekarza pierwszego kontaktu. na
razie musiałabym jechać na drugi koniec Wrocławia.
Chcę przenieść swoją kartę do jakiejś pobliskiej przychodni, ale nie wiem,
czy nie trafię na jakiegoś lekarza-świra, który będzie się wzbraniał przed
skierowaniem mnie na głupie badanie krwi w obawie o koszty przychodni, albo
na wiadomość, że kaszlę, powie "tak ma być". Tyle w dużym skrócie złe
doświadczenia z przychodni wrocławskich, wliczając w to głównie studencki
Plac Katedralny (nie pozdrawiam).
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś ludzkiego, kompetentnego lekarza
pierwszego kontaktu, do którego nie będe musiała się telepać godzinę?
Wieść o dobrych specjalistach z dowolnej dziedziny medycznej również
docenię :)
Zdrowiukiego Nowego Roku!
Doroszka
Obserwuj wątek
    • Gość: seno Re: Okolice Astry - lekarze IP: *.mr.com.pl 30.12.02, 15:20
      Spróbuj na bulwarze Ikara, ale od strony ul.Drzewieckiego na przeciwko
      biblioteki. Tam znajduje się nowopowstała przychodnia lekarzy rodzinnych(mam
      zamiar wybrać się po jakieś informacje, ale chwilowo brak czasu...).
      • Gość: Pacjent Re: Okolice Astry - lekarze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.12.02, 16:30
        Bulwar Ikara 27c. Praktyka lekarzy rodzinnych. Narazie działają bez zarzutu .
        Może dlatego, że pracują dopiero na opinię bo powstali bardzo niedawno. W Nowym
        Roku życzę takiego zdrowia, żeby żadni lekarze nie byli potrzebni. Marzy mi
        się, że to będzie wymierający zawód.
    • Gość: Alina Re: Okolice Astry - lekarze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.12.02, 17:16
      Ja tez mieszkam w okolicach Szybowcowej ale należę do Dolmedu już od prawie
      trzech lat. I nie narzekam póki co. Specjaliści są na miejscu, wszystkie
      badania własciwie można też zrobic na miejscu. Nie ma problemu ze
      skierowaniami (ja nie miałam w każdym razie). No i nie jest znowu tak daleko.
      Zdrówka życzę:-)
      • arvena Re: Okolice Astry - lekarze 30.12.02, 18:42
        polecam ginekolog- pani dr Miś Michałek w przychodni Eskulap na Bulwarze Ikara
        18:)
        • doroszka Re: Okolice Astry - lekarze 30.12.02, 20:55
          arvena napisała:

          > polecam ginekolog- pani dr Miś Michałek w przychodni Eskulap na Bulwarze
          Ikara
          > 18:)

          :)))))
          Arvenko, dziękuję Ci za tę opinię - pani dr Miś-Michałek to pierwszy lekarz,
          którego wybrałam zaraz po przeprowadzce na Szybowcową. Faktycznie jest świetna -
          polecałam ją już na forum o zdrowiu (wątek miał coś w tytule o dobrych
          ginegologach). Lubię, gdy moja dobra opinia o lekarzu potwierdza się w ten
          sposób :))
          Natomiast cały czas szukam opinii o jakimś lekarzu-interniście. Może ktos
          poleci mi jakieś nazwisko?
          Zresztą do polecanych tu lekarzy rodzinnych też się wybiorę na 'wywiad' ;)
          A jakby mi ktoś podsunął jakiegoś zdolnego dentystę (i względnie niedrogiego) w
          okolicy - byłabym w siódmym niebie :)) No , przesadzam trochę - bez
          hipochondrii ani żadnych takich :)
          Faktycznie ostatnio stwierdziłam jednak, że muszę się jakoś tak sobą
          zaopiekować zdrowotnie.
          Pozdrawiam :)
          • arvena Re: Okolice Astry - lekarze 31.12.02, 01:05
            po dzisiejszej wizycie u pani dr potwierdzam po raz kolejny- dr Miś Michałek
            jest cudowna:))))
            Buźka Doroszka:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka