s_c 03.01.03, 17:58 No właśnie - chodzą słuchy, że budowa się rozpoczęła - wie ktoś coś ? Stronę www już mają, ale cen biletów jeszcze nie ma :-) www.redeco.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rafis Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.03, 18:02 s_c napisał: > No właśnie - chodzą słuchy, że budowa się rozpoczęła - > wie ktoś coś ? > Stronę www już mają, ale cen biletów jeszcze nie ma :-) > > www.redeco.com.pl Ten basen buduje miasto? Ile ma kosztować? Jaka wielkość? Odpowiedz Link Zgłoś
s_c Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) 03.01.03, 18:04 Z tego, co wiem to buduje go firma DEVCO - właściciel Wrocławskiego Parku Biznesu (szczegółów nie znam) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.03, 18:08 s_c napisał: > Z tego, co wiem to buduje go firma DEVCO - właściciel > Wrocławskiego Parku Biznesu (szczegółów nie znam) szk0oda(że nie znasz tych szczegółów)ale dobrze,że powstanie kolejny obiekt sportowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roberto65 Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.03, 20:31 Opis inwestycji: kompleksu sportowo - rekreacyjnego na New Dworze: Hala sportowa + dwa baseny. Boisko będzie miało wymiary: 40 na 20 m, baseny 25 i 12 metrów długości.. 25 metrowy to basen sportowy, 12 metrow raczej tylko do nauli pływania. Kompleks będzie podzielony na dwie częsci: z jednej strony hala sportowa z drugiej dwa baseny. Pośrodku, pomiędzy nimi będzie część socjalna z 200 metrową siłownią i salą do aerobiku, a także bar. Przed kompleksem parking na około 80 aut. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roberto65 Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.03, 20:40 W tym roku ma w końcu ruszyć budowa czegoś znacznie większego, czyli kompleksu rekreacyjnego KINETIKA (inwestycja kanadyjskiego Trizec Hahn), Na terenie pomiędzy nasypem kolejowym na Hallera a Ojca Beyzyma, w miejscu dawnego stadionu Pandy powstanie centrum rekreacyjne z 5 basenami, kortami tenisowymi, kręgielnią plus kompleks kilkudziesieciu sklepików specjalistycznych: żeglarskich, wędkarskich, mulitmedialnych itp. Cały kompleks ma tonąć w zieleni...... Wg cen z roku 2001 cała inwestycja miała się zamknąć kwotą 100 mln zł. Teraz będzie to pewnie trochę więcej. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Breslau KINIETYKA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.03, 21:24 Gość portalu: roberto65 napisał(a): > W tym roku ma w końcu ruszyć budowa czegoś znacznie większego, czyli kompleksu > rekreacyjnego KINETIKA (inwestycja kanadyjskiego Trizec Hahn), Na terenie > pomiędzy nasypem kolejowym na Hallera a Ojca Beyzyma, w miejscu dawnego > stadionu Pandy powstanie centrum rekreacyjne z 5 basenami, kortami tenisowymi, > kręgielnią plus kompleks kilkudziesieciu sklepików specjalistycznych: > żeglarskich, wędkarskich, mulitmedialnych itp. > Cały kompleks ma tonąć w zieleni...... > Wg cen z roku 2001 cała inwestycja miała się zamknąć kwotą 100 mln zł. Teraz > będzie to pewnie trochę więcej. > > Pzdr Naprawdę ta inwestycja ruszy???? Masz jakieś wizualizacje???? Albo może znasz adres strony www inwestora?? No to naprawdę dobra wiadomość :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.01.03, 10:21 Gość portalu: roberto65 napisał(a): > W tym roku ma w końcu ruszyć budowa czegoś znacznie większego, czyli kompleksu > rekreacyjnego KINETIKA (inwestycja kanadyjskiego Trizec Hahn), Na terenie > pomiędzy nasypem kolejowym na Hallera a Ojca Beyzyma, w miejscu dawnego > stadionu Pandy powstanie centrum rekreacyjne z 5 basenami, kortami tenisowymi, > kręgielnią plus kompleks kilkudziesieciu sklepików specjalistycznych: > żeglarskich, wędkarskich, mulitmedialnych itp. > Cały kompleks ma tonąć w zieleni...... > Wg cen z roku 2001 cała inwestycja miała się zamknąć kwotą 100 mln zł. Teraz > będzie to pewnie trochę więcej. > > Pzdr Nie ma jak Roberto jak go nie ma to przez długi czas ale jak wraca to zawsze z bardzo dobrymi wiadomościami :-) Wygląda na to,że ilość basenów zwiększy się nam o 1000% heh Odpowiedz Link Zgłoś