Dodaj do ulubionych

Basen na Nowym Dworze (inwestycja)

03.01.03, 17:58
No właśnie - chodzą słuchy, że budowa się rozpoczęła -
wie ktoś coś ?
Stronę www już mają, ale cen biletów jeszcze nie ma :-)

www.redeco.com.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.03, 18:02
      s_c napisał:

      > No właśnie - chodzą słuchy, że budowa się rozpoczęła -
      > wie ktoś coś ?
      > Stronę www już mają, ale cen biletów jeszcze nie ma :-)
      >
      > www.redeco.com.pl

      Ten basen buduje miasto?
      Ile ma kosztować?
      Jaka wielkość?
      • s_c Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) 03.01.03, 18:04
        Z tego, co wiem to buduje go firma DEVCO - właściciel
        Wrocławskiego Parku Biznesu (szczegółów nie znam)
        • Gość: Rafis Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.03, 18:08
          s_c napisał:

          > Z tego, co wiem to buduje go firma DEVCO - właściciel
          > Wrocławskiego Parku Biznesu (szczegółów nie znam)

          szk0oda(że nie znasz tych szczegółów)ale dobrze,że powstanie kolejny obiekt
          sportowy.
          • Gość: roberto65 Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.03, 20:31
            Opis inwestycji: kompleksu sportowo - rekreacyjnego na New Dworze:

            Hala sportowa + dwa baseny.

            Boisko będzie miało wymiary: 40 na 20 m, baseny 25 i 12 metrów długości..
            25 metrowy to basen sportowy, 12 metrow raczej tylko do nauli pływania.

            Kompleks będzie podzielony na dwie częsci: z jednej strony hala sportowa z
            drugiej dwa baseny. Pośrodku, pomiędzy nimi będzie część socjalna z 200 metrową
            siłownią i salą do aerobiku, a także bar.

            Przed kompleksem parking na około 80 aut.


            Pozdr
            • Gość: roberto65 Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.03, 20:40
              W tym roku ma w końcu ruszyć budowa czegoś znacznie większego, czyli kompleksu
              rekreacyjnego KINETIKA (inwestycja kanadyjskiego Trizec Hahn), Na terenie
              pomiędzy nasypem kolejowym na Hallera a Ojca Beyzyma, w miejscu dawnego
              stadionu Pandy powstanie centrum rekreacyjne z 5 basenami, kortami tenisowymi,
              kręgielnią plus kompleks kilkudziesieciu sklepików specjalistycznych:
              żeglarskich, wędkarskich, mulitmedialnych itp.
              Cały kompleks ma tonąć w zieleni......
              Wg cen z roku 2001 cała inwestycja miała się zamknąć kwotą 100 mln zł. Teraz
              będzie to pewnie trochę więcej.

              Pzdr
              • Gość: Breslau KINIETYKA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.03, 21:24
                Gość portalu: roberto65 napisał(a):

                > W tym roku ma w końcu ruszyć budowa czegoś znacznie większego, czyli
                kompleksu
                > rekreacyjnego KINETIKA (inwestycja kanadyjskiego Trizec Hahn), Na terenie
                > pomiędzy nasypem kolejowym na Hallera a Ojca Beyzyma, w miejscu dawnego
                > stadionu Pandy powstanie centrum rekreacyjne z 5 basenami, kortami
                tenisowymi,
                > kręgielnią plus kompleks kilkudziesieciu sklepików specjalistycznych:
                > żeglarskich, wędkarskich, mulitmedialnych itp.
                > Cały kompleks ma tonąć w zieleni......
                > Wg cen z roku 2001 cała inwestycja miała się zamknąć kwotą 100 mln zł. Teraz
                > będzie to pewnie trochę więcej.
                >
                > Pzdr

                Naprawdę ta inwestycja ruszy????
                Masz jakieś wizualizacje???? Albo może znasz adres strony www inwestora??
                No to naprawdę dobra wiadomość :)
              • Gość: Rafis Re: Basen na Nowym Dworze (inwestycja) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.01.03, 10:21
                Gość portalu: roberto65 napisał(a):

                > W tym roku ma w końcu ruszyć budowa czegoś znacznie większego, czyli
                kompleksu
                > rekreacyjnego KINETIKA (inwestycja kanadyjskiego Trizec Hahn), Na terenie
                > pomiędzy nasypem kolejowym na Hallera a Ojca Beyzyma, w miejscu dawnego
                > stadionu Pandy powstanie centrum rekreacyjne z 5 basenami, kortami
                tenisowymi,
                > kręgielnią plus kompleks kilkudziesieciu sklepików specjalistycznych:
                > żeglarskich, wędkarskich, mulitmedialnych itp.
                > Cały kompleks ma tonąć w zieleni......
                > Wg cen z roku 2001 cała inwestycja miała się zamknąć kwotą 100 mln zł. Teraz
                > będzie to pewnie trochę więcej.
                >
                > Pzdr

                Nie ma jak Roberto jak go nie ma to przez długi czas ale jak wraca to zawsze z
                bardzo dobrymi wiadomościami :-)
                Wygląda na to,że ilość basenów zwiększy się nam o 1000% heh

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka