zuchtstier
05.01.03, 22:07
A ja zostałem sam z problemem . Co mnie obchodza te wasze do niczego nie
prowadzące kłótnie , ile razy mam słuchac na ten sam temat wrocławskich
polityków, ile razy otwierać to forum i widzieć durnowate wpisy gejowskie ,
ile razy czytać wątki o jakimś rafisie czy innym isisie [kto to w ogóle
jest] , a jak już mi prawie dobrze wchodze i co , nie moge znaleść swojego
wątku . Spadł bo wy się zajmujecie wszystkim tylko nie prawdziwymi
problemami . Na kobiecie mi bardziej pomogli . Ale i tak dzięks wszystkim
którzy się wypowiedzieli . Ich informuję że dzisiaj wróciły dzieci więc
prawie zdążyłem dojść do siebie . Żona została u matki . Jestem teraz
samotnym ojcem i mam kupę wątpliwości . Na przykład czy 5 letnie dzieci mogą
jutro założyć te same majtki co miały dzisiaj . Czy mogą jeść śledzie jeszcze
z wigilii i się nie zatrują bo nic innego nie mam w domu . Czy do śledzi
mozna pić mleko . Ile kanapek się daje do szkoły i dalczego jak robię kanapki
to mi nigdy się razem nie chcą złożyc ?