Gość: magda
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
31.05.06, 11:13
Chce rozpocząć studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Czy ktoś odbyl takie studia na Akademii Ekonomicznej lub w Wyższej Szkole
Bankowej (lub innej szkole we Wroclawiu)? Intersesuje mnie też psychologia w
biznesie. Będę wdzięczna za wszelkie opinie i rady.