Dodaj do ulubionych

GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.03, 00:27
www.wspolnota.org.pl/index.php?+3+2080+1
Zobaczcie jak wysoko sa pyropedziaki z pozka hahahahahhahahahahahahha
przedostatnie miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: P.B Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17 IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 13.02.03, 10:30
      Gość portalu: asd napisał(a):

      > <a href="www.wspolnota.org.pl/index.php?
      +3+2080+1"target="_blank">www.ws
      > polnota.org.pl/index.php?+3+2080+1</a>
      > Zobaczcie jak wysoko sa pyropedziaki z pozka hahahahahhahahahahahahha
      > przedostatnie miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Może, ktoś inaczej z interpretuje wynik tego rankingu, skoro ten przygłup asd
      nie potrafi, debil napisał nawet, że mamy w Polsce 18 województw.


      Tutaj opis rankingu.
      www.wspolnota.org.pl/index.php?+3+2081+1
      • Gość: Brunon Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.03, 12:17
        Gość portalu: P.B napisał(a):

        > Gość portalu: asd napisał(a):
        >
        > > <a href="<a href="www.wspolnota.org.pl/index.php?"target="_blank
        > ">www.wspolnota.org.pl/index.php?</a>
        > +3+2080+1"target="_blank">www.ws
        > > polnota.org.pl/index.php?+3+2080+1</a>
        > > Zobaczcie jak wysoko sa pyropedziaki z pozka hahahahahhahahahahahahha
        > > przedostatnie miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        >
        > Może, ktoś inaczej z interpretuje wynik tego rankingu, skoro ten przygłup asd
        > nie potrafi, debil napisał nawet, że mamy w Polsce 18 województw.
        >
        >
        > Tutaj opis rankingu.
        > <a href="www.wspolnota.org.pl/index.php?
        +3+2081+1"target="_blank">www.ws
        > polnota.org.pl/index.php?+3+2081+1</a>


        W przeciwieństwie do poznania, Wrocław nie wyciąga tak łap do kasy państwowej,
        tylko czerpie kasę z PHARE. Wy poznaniacy tylko byście chcieli, by państwo
        dokładało wam garściami do niemal każdej waszej inwestycji. W ten sposób
        okradacie polskie społeczeństwo. Wrocław stara się jak najwiecej brać pieniędzy
        spoza bużetu państwa.

        Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w staraniu się o wszelkie
        unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką w nocniku!
        • Gość: P.B Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17 IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 13.02.03, 15:49
          Gość portalu: Brunon napisał(a):


          > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w staraniu się o wszelkie
          > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką w nocniku!

          Następny, który czytać nie potrafi!

          "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zabiegania samorządów o
          unijną pomoc. "

          Czarno na białym napisane!

          P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedzieć, że w roku ubiegłym
          Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowanie w historii Polski.
          • Gość: Nex Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.03, 16:43
            Gość portalu: P.B napisał(a):

            > Gość portalu: Brunon napisał(a):
            >
            >
            > > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w staraniu się o wszelk
            > ie
            > > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką w nocniku!
            >
            > Następny, który czytać nie potrafi!
            >
            > "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zabiegania samorządów o
            > unijną pomoc. "
            >
            > Czarno na białym napisane!
            >
            > P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedzieć, że w roku ubiegłym
            > Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowanie w historii Polski.

            Mijasz się z prawdą. To Wrocław dostał największe dofinansowanie z funduszu
            ISPA w historii Polski. Projekt kanalizacji Wrocławia od Stabłowic po
            Partynice/Ołtaszyn (zobacz jaki to wielki obszar na planie Wrocławia) +
            rekultywacja wyspiska smieci na Maślicach. O takich pieniądzach Poznań nawet
            sobie nie może pomarzyć!
            • Gość: P.B Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17 IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 13.02.03, 21:47
              Gość portalu: Nex napisał(a):

              > Gość portalu: P.B napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: Brunon napisał(a):
              > >
              > >
              > > > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w staraniu się o w
              > szelk
              > > ie
              > > > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką w nocniku!
              > >
              > > Następny, który czytać nie potrafi!
              > >
              > > "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zabiegania samorządów o
              >
              > > unijną pomoc. "
              > >
              > > Czarno na białym napisane!
              > >
              > > P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedzieć, że w roku ubieg
              > łym
              > > Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowanie w historii Polsk
              > i.
              >
              > Mijasz się z prawdą. To Wrocław dostał największe dofinansowanie z funduszu
              > ISPA w historii Polski. Projekt kanalizacji Wrocławia od Stabłowic po
              > Partynice/Ołtaszyn (zobacz jaki to wielki obszar na planie Wrocławia) +
              > rekultywacja wyspiska smieci na Maślicach. O takich pieniądzach Poznań nawet
              > sobie nie może pomarzyć!

              Poznań z funduszu ISPA na poprawe samej kanalizacji dostał 240 mln zł!
              Wrocław na kanalizacje na 11 osiedlach i wysypisko śmieci dla miasta otrzymał
              190 mln zł!
              Kto tu się myli?Kto powinien pomarzyć sobie?
              • Gość: vinc Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, poznan 17 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 14.02.03, 17:01
                Gość portalu: P.B napisał(a):

                > Gość portalu: Nex napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                > >
                > > > Gość portalu: Brunon napisał(a):
                > > >
                > > >
                > > > > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w staraniu si
                > ę o w
                > > szelk
                > > > ie
                > > > > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką w nocniku!
                > > >
                > > > Następny, który czytać nie potrafi!
                > > >
                > > > "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zabiegania samorzą
                > dów o
                > >
                > > > unijną pomoc. "
                > > >
                > > > Czarno na białym napisane!
                > > >
                > > > P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedzieć, że w roku
                > ubieg
                > > łym
                > > > Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowanie w historii
                > Polsk
                > > i.
                > >
                > > Mijasz się z prawdą. To Wrocław dostał największe dofinansowanie z fundusz
                > u
                > > ISPA w historii Polski. Projekt kanalizacji Wrocławia od Stabłowic po
                > > Partynice/Ołtaszyn (zobacz jaki to wielki obszar na planie Wrocławia) +
                > > rekultywacja wyspiska smieci na Maślicach. O takich pieniądzach Poznań naw
                > et
                > > sobie nie może pomarzyć!
                >
                > Poznań z funduszu ISPA na poprawe samej kanalizacji dostał 240 mln zł!
                > Wrocław na kanalizacje na 11 osiedlach i wysypisko śmieci dla miasta otrzymał
                > 190 mln zł!
                > Kto tu się myli?Kto powinien pomarzyć sobie?

                Warszawa na budowe oczyszczalni Południe dostała ponad 100 mln euro :)))))
                • Gość: P.B oj vinc IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 00:06
                  Gość portalu: vinc napisał(a):

                  > Gość portalu: P.B napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                  > >
                  > > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                  > > >
                  > > > > Gość portalu: Brunon napisał(a):
                  > > > >
                  > > > >
                  > > > > > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w staran
                  > iu si
                  > > ę o w
                  > > > szelk
                  > > > > ie
                  > > > > > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką w noc
                  > niku!
                  > > > >
                  > > > > Następny, który czytać nie potrafi!
                  > > > >
                  > > > > "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zabiegania sa
                  > morzą
                  > > dów o
                  > > >
                  > > > > unijną pomoc. "
                  > > > >
                  > > > > Czarno na białym napisane!
                  > > > >
                  > > > > P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedzieć, że w
                  > roku
                  > > ubieg
                  > > > łym
                  > > > > Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowanie w hist
                  > orii
                  > > Polsk
                  > > > i.
                  > > >
                  > > > Mijasz się z prawdą. To Wrocław dostał największe dofinansowanie z fu
                  > ndusz
                  > > u
                  > > > ISPA w historii Polski. Projekt kanalizacji Wrocławia od Stabłowic po
                  >
                  > > > Partynice/Ołtaszyn (zobacz jaki to wielki obszar na planie Wrocławia)
                  > +
                  > > > rekultywacja wyspiska smieci na Maślicach. O takich pieniądzach Pozna
                  > ń naw
                  > > et
                  > > > sobie nie może pomarzyć!
                  > >
                  > > Poznań z funduszu ISPA na poprawe samej kanalizacji dostał 240 mln zł!
                  > > Wrocław na kanalizacje na 11 osiedlach i wysypisko śmieci dla miasta otrzy
                  > mał
                  > > 190 mln zł!
                  > > Kto tu się myli?Kto powinien pomarzyć sobie?
                  >
                  > Warszawa na budowe oczyszczalni Południe dostała ponad 100 mln euro :)))))ale

                  masz troche nieprawdziwe dane vinc
                  Budowa oczyszczalni ścieków Południe pochłonie 600 mln 300 tyś. zł
                  w tym:
                  - z Narodowego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej - około 186,5
                  mln zł;
                  - z Europejskiego Banku Inwestycyjnego -kredyt do wysokości 45 mln euro czyli
                  ok. 180 mln zł (gwarantowany przez skarb Państwa);
                  - budżetu miasta stołecznego Warszawy, w tym dofinansowanie z Unii Europejskiej
                  z funduszu ISPA - około 23 mln euro.

                  po drugie, z tą wasza oczyszczalnia to są same śmiechy, największe i
                  najbogatsze miasto w Polsce nie ma oczyszczalni, ścieki do Wiłsy spuszcza,
                  wstydźcie się
                  • Gość: P.B jeszcze jedno IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 00:09
                    Warszawska ozyszczalnia ścieków Południe ma docelowo na dobę oczyszczać 120
                    tys, m sześciennych ścieków, dla porównania podam, że poznańska oczyszcza ok.
                    200 tys.
                    • Gość: vinc Re: jeszcze jedno IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 19:10
                      Gość portalu: P.B napisał(a):

                      > Warszawska ozyszczalnia ścieków Południe ma docelowo na dobę oczyszczać 120
                      > tys, m sześciennych ścieków, dla porównania podam, że poznańska oczyszcza ok.
                      > 200 tys.

                      tylko że ona jest dla kilku dzielnic a nie całego miasta
                      • Gość: P.B Re: jeszcze jedno IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 21:28
                        Gość portalu: vinc napisał(a):

                        > Gość portalu: P.B napisał(a):
                        >
                        > > Warszawska ozyszczalnia ścieków Południe ma docelowo na dobę oczyszczać 12
                        > 0
                        > > tys, m sześciennych ścieków, dla porównania podam, że poznańska oczyszcza
                        > ok.
                        > > 200 tys.
                        >
                        > tylko że ona jest dla kilku dzielnic a nie całego miasta

                        ha, COŚ również obsługuje tylko pewną część Poznania, są jeszcze inne
                        oczyszczalnie
                  • Gość: vinc Re: oj P.B IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 19:09
                    Gość portalu: P.B napisał(a):

                    > Gość portalu: vinc napisał(a):
                    >
                    > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                    > >
                    > > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                    > > >
                    > > > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                    > > > >
                    > > > > > Gość portalu: Brunon napisał(a):
                    > > > > >
                    > > > > >
                    > > > > > > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miasta w s
                    > taran
                    > > iu si
                    > > > ę o w
                    > > > > szelk
                    > > > > > ie
                    > > > > > > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z ręką
                    > w noc
                    > > niku!
                    > > > > >
                    > > > > > Następny, który czytać nie potrafi!
                    > > > > >
                    > > > > > "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zabiegan
                    > ia sa
                    > > morzą
                    > > > dów o
                    > > > >
                    > > > > > unijną pomoc. "
                    > > > > >
                    > > > > > Czarno na białym napisane!
                    > > > > >
                    > > > > > P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedzieć,
                    > że w
                    > > roku
                    > > > ubieg
                    > > > > łym
                    > > > > > Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowanie w
                    > hist
                    > > orii
                    > > > Polsk
                    > > > > i.
                    > > > >
                    > > > > Mijasz się z prawdą. To Wrocław dostał największe dofinansowanie
                    > z fu
                    > > ndusz
                    > > > u
                    > > > > ISPA w historii Polski. Projekt kanalizacji Wrocławia od Stabłow
                    > ic po
                    > >
                    > > > > Partynice/Ołtaszyn (zobacz jaki to wielki obszar na planie Wrocł
                    > awia)
                    > > +
                    > > > > rekultywacja wyspiska smieci na Maślicach. O takich pieniądzach
                    > Pozna
                    > > ń naw
                    > > > et
                    > > > > sobie nie może pomarzyć!
                    > > >
                    > > > Poznań z funduszu ISPA na poprawe samej kanalizacji dostał 240 mln zł
                    > !
                    > > > Wrocław na kanalizacje na 11 osiedlach i wysypisko śmieci dla miasta
                    > otrzy
                    > > mał
                    > > > 190 mln zł!
                    > > > Kto tu się myli?Kto powinien pomarzyć sobie?
                    > >
                    > > Warszawa na budowe oczyszczalni Południe dostała ponad 100 mln euro :)))))
                    > ale
                    >
                    > masz troche nieprawdziwe dane vinc
                    > Budowa oczyszczalni ścieków Południe pochłonie 600 mln 300 tyś. zł
                    > w tym:
                    > - z Narodowego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej - około 186,5
                    > mln zł;
                    > - z Europejskiego Banku Inwestycyjnego -kredyt do wysokości 45 mln euro czyli
                    > ok. 180 mln zł (gwarantowany przez skarb Państwa);
                    > - budżetu miasta stołecznego Warszawy, w tym dofinansowanie z Unii
                    Europejskiej
                    >
                    > z funduszu ISPA - około 23 mln euro.
                    >
                    > po drugie, z tą wasza oczyszczalnia to są same śmiechy, największe i
                    > najbogatsze miasto w Polsce nie ma oczyszczalni, ścieki do Wiłsy spuszcza,
                    > wstydźcie się

                    człowieku to jest najnowsza oczyszczalnia, nie znaczy pierwsza...:))))))
                    • Gość: Adrian Re: oj P.B IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.03, 20:59
                      Gość portalu: vinc napisał(a):

                      > Gość portalu: P.B napisał(a):
                      >
                      > > Gość portalu: vinc napisał(a):
                      > >
                      > > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                      > > >
                      > > > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                      > > > >
                      > > > > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                      > > > > >
                      > > > > > > Gość portalu: Brunon napisał(a):
                      > > > > > >
                      > > > > > >
                      > > > > > > > Ten ranking pokazuje też skuteczność danego miast
                      > a w s
                      > > taran
                      > > > iu si
                      > > > > ę o w
                      > > > > > szelk
                      > > > > > > ie
                      > > > > > > > unijne pieniądze. A UE tuż tuż. Was Unia zasta z
                      > ręką
                      > > w noc
                      > > > niku!
                      > > > > > >
                      > > > > > > Następny, który czytać nie potrafi!
                      > > > > > >
                      > > > > > > "Nasz ranking nie może być więc miarą skuteczności zab
                      > iegan
                      > > ia sa
                      > > > morzą
                      > > > > dów o
                      > > > > >
                      > > > > > > unijną pomoc. "
                      > > > > > >
                      > > > > > > Czarno na białym napisane!
                      > > > > > >
                      > > > > > > P.S Skoro poruszasz temat unijnej pomocy to racz wiedz
                      > ieć,
                      > > że w
                      > > > roku
                      > > > > ubieg
                      > > > > > łym
                      > > > > > > Poznań z funduszu ISPA otrzymał największe dofinansowa
                      > nie w
                      > > hist
                      > > > orii
                      > > > > Polsk
                      > > > > > i.
                      > > > > >
                      > > > > > Mijasz się z prawdą. To Wrocław dostał największe dofinanso
                      > wanie
                      > > z fu
                      > > > ndusz
                      > > > > u
                      > > > > > ISPA w historii Polski. Projekt kanalizacji Wrocławia od St
                      > abłow
                      > > ic po
                      > > >
                      > > > > > Partynice/Ołtaszyn (zobacz jaki to wielki obszar na planie
                      > Wrocł
                      > > awia)
                      > > > +
                      > > > > > rekultywacja wyspiska smieci na Maślicach. O takich pieniąd
                      > zach
                      > > Pozna
                      > > > ń naw
                      > > > > et
                      > > > > > sobie nie może pomarzyć!
                      > > > >
                      > > > > Poznań z funduszu ISPA na poprawe samej kanalizacji dostał 240 m
                      > ln zł
                      > > !
                      > > > > Wrocław na kanalizacje na 11 osiedlach i wysypisko śmieci dla mi
                      > asta
                      > > otrzy
                      > > > mał
                      > > > > 190 mln zł!
                      > > > > Kto tu się myli?Kto powinien pomarzyć sobie?
                      > > >
                      > > > Warszawa na budowe oczyszczalni Południe dostała ponad 100 mln euro :
                      > )))))
                      > > ale
                      > >
                      > > masz troche nieprawdziwe dane vinc
                      > > Budowa oczyszczalni ścieków Południe pochłonie 600 mln 300 tyś. zł
                      > > w tym:
                      > > - z Narodowego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej - około 186
                      > ,5
                      > > mln zł;
                      > > - z Europejskiego Banku Inwestycyjnego -kredyt do wysokości 45 mln euro cz
                      > yli
                      > > ok. 180 mln zł (gwarantowany przez skarb Państwa);
                      > > - budżetu miasta stołecznego Warszawy, w tym dofinansowanie z Unii
                      > Europejskiej
                      > >
                      > > z funduszu ISPA - około 23 mln euro.
                      > >
                      > > po drugie, z tą wasza oczyszczalnia to są same śmiechy, największe i
                      > > najbogatsze miasto w Polsce nie ma oczyszczalni, ścieki do Wiłsy spuszcza,
                      >
                      > > wstydźcie się
                      >
                      > człowieku to jest najnowsza oczyszczalnia, nie znaczy pierwsza...:))))))

                      P.B zbłażnił się nie po raz pierwszy. Chłopakowi wydaje się, że zna się na
                      wszystkim, a tak naprawdę nie zna się na niczym. To taki niegrożny marzyciel -
                      fantasta. Mógł by być współczesnym Andersenem i mógł by pisać dobre bajki.
                      • Gość: P.B Re: do ........ IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 21:36
                        Gość portalu: Adrian napisał(a):

                        > P.B zbłażnił się nie po raz pierwszy. Chłopakowi wydaje się, że zna się na
                        > wszystkim, a tak naprawdę nie zna się na niczym. To taki niegrożny marzyciel -

                        > fantasta. Mógł by być współczesnym Andersenem i mógł by pisać dobre bajki.

                        ja się zbłaźniłem, chyba żartujesz, ja zmienniam nicki non stop?
                        ja się znam na wszytskim?to jest twoja argumentacja na to co wcześniej zostało
                        powiedziane, a może to wszystko po to żeby podważyć to co napisałem?jesteś
                        misiu żałosny, beczeć mi się chce jak czytam twoje wywody,
                        problem tkwi w tym, że ani jeden tekst z Wrocławia w tym wątku, nie został
                        poparty faktami tylko wybrzmiałymi mitami zaczerpniętymi z ulicy o jakimś
                        nadzwyczajnym, ponadprzeciętnym poziomie Wrocławia.
                        Co ja się będę pieścił z tobą, spytaj na innych forach?
                        • Gość: Adrian Re: do ........P.B IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.03, 23:19
                          Gość portalu: P.B napisał(a):

                          > Gość portalu: Adrian napisał(a):
                          >
                          > > P.B zbłażnił się nie po raz pierwszy. Chłopakowi wydaje się, że zna się na
                          >
                          > > wszystkim, a tak naprawdę nie zna się na niczym. To taki niegrożny marzyci
                          > el -
                          >
                          > > fantasta. Mógł by być współczesnym Andersenem i mógł by pisać dobre bajki.
                          >
                          > ja się zbłaźniłem, chyba żartujesz, ja zmienniam nicki non stop?
                          > ja się znam na wszytskim?to jest twoja argumentacja na to co wcześniej
                          zostało
                          > powiedziane, a może to wszystko po to żeby podważyć to co napisałem?jesteś
                          > misiu żałosny, beczeć mi się chce jak czytam twoje wywody,
                          > problem tkwi w tym, że ani jeden tekst z Wrocławia w tym wątku, nie został
                          > poparty faktami tylko wybrzmiałymi mitami zaczerpniętymi z ulicy o jakimś
                          > nadzwyczajnym, ponadprzeciętnym poziomie Wrocławia.
                          > Co ja się będę pieścił z tobą, spytaj na innych forach?

                          Czytam te twoje bajeczki P.B od kilku miesięcy. Wystarczy, by wyrobić sobie o
                          tobie opinię.

                          Co ja się będę pieścił z tobą, spytaj na innych forach?

                          Czyli asd ma rację! A ja myślałem, że on ci tylko tak dokucza z tym gejem!
                          Jednak okazuje się, że rzeczywiście kochasz facetów. Przepraszam P.B ale ze mną
                          ci nie wyjdzie. Ja zdecydowanie wolę kobiety!


                          Acha, masz głupi i bardzo prostacki zwyczaj zwracania się do starszych od
                          ciebie osób np w taki sposób:

                          misiu żałosny, beczeć mi się chce jak czytam twoje wywody,

                          Tak to się zwracaj do swoich rówieśników!



                          Problem tkwi w tym P.B że jesteś strasznie ograniczonym człowiekiem i nic do
                          ciebie nie trafia, nie przemawia. A mówi się, że młodzi są teraz otwarci na
                          świat i nie mają ograniczonych rozumów! Ty jednak masz ograniczone i zawężone
                          pole myślenia i rozumowania!

    • wedzonka Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, Opole 1! 13.02.03, 10:37
      Gość portalu: asd napisał(a):

      > <a href="www.wspolnota.org.pl/index.php?
      +3+2080+1"target="_blank">www.ws
      > polnota.org.pl/index.php?+3+2080+1</a>
      > Zobaczcie jak wysoko sa pyropedziaki z pozka hahahahahhahahahahahahha
      > przedostatnie miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


      Niezly obrazek! :)
      To ze Wrocek jest tu w czolowce wiadomo zreszta nie od dzis. Ale przyznac tez
      trzeba ze naprawde to zadziwia Opole!! Skad sie u nich bierze az taka
      skutecznosc w zdobywaniu grantow??

      Pozdrawiam!
      • hen Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, Opole 1! 13.02.03, 13:05
        wedzonka napisał:

        > Niezly obrazek! :)
        > To ze Wrocek jest tu w czolowce wiadomo zreszta nie od dzis. Ale przyznac tez
        > trzeba ze naprawde to zadziwia Opole!! Skad sie u nich bierze az taka
        > skutecznosc w zdobywaniu grantow??
        >
        > Pozdrawiam!

        Taak, Wg rankingu granty PHARE stanowią 121% ???? wydatków inwestycyjnych gminy
        Opole :-) Może jakiś ekonom mi to wytłumaczy. (?)
        • hen Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, Opole 1! 13.02.03, 13:08
          No i jeszcze Trzebiel w woj lubuskim poszli na całość - z wydatkow
          inwetycyjnych 1601% pochodziło z PHARE. ???
        • wedzonka Re: GRANTY PHARE - Wroclaw 3, Opole 1! 13.02.03, 16:01
          hen napisał:

          > wedzonka napisał:
          >
          > > Niezly obrazek! :)
          > > To ze Wrocek jest tu w czolowce wiadomo zreszta nie od dzis. Ale przyznac
          > tez
          > > trzeba ze naprawde to zadziwia Opole!! Skad sie u nich bierze az taka
          > > skutecznosc w zdobywaniu grantow??
          > >
          > > Pozdrawiam!
          >
          > Taak, Wg rankingu granty PHARE stanowią 121% ???? wydatków inwestycyjnych
          > gminy
          >
          > Opole :-) Może jakiś ekonom mi to wytłumaczy. (?)

          Zanim trafi sie ekonom to ja sprobuje:
          do kazdych 100 Euro gminy, PHARE dodalo 121
    • Gość: Nex Re: Specjalnie dla PB IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.03, 16:52
      Oto cały artykuł-informacja na temat pieniędzy jakie Wrocław dostał od ISPA w
      ubiegłym roku:



      Wrocław - 600 milionów złotych na inwestycje


      Dzięki inwestycjom w ramach programu ISPA w kranach wrocławian popłynie
      lepszej jakości woda, lepiej chronione będzie środowisko naturalne, ścieki
      miejskie będą oczyszczone zgodnie z normami europejskimi, a maślickie
      składowisko śmieci będzie zrekultywowane i w pełni bezpieczne. W ciągu pięciu
      lat, w trakcie realizacji programu ISPA, w infrastrukturę miejską zostanie
      zainwestowane ponad 600 milionów złotych, z czego niemal 190 milionów to
      bezzwrotna dotacja z funduszu. W przyszłym tygodniu do stolicy Dolnego Śląska
      mają przyjechać konsultanci, którzy ocenią wartość przedstawianych projektów.
      Wrocławskie wnioski zostały bardzo wysoko ocenione przez duńskich ekspertów
      wytypowanych przez dyrekcję programu ISPA.
      Z Komisją Europejską podpisano umowy finansowania następujących projektów:

      1. Gospodarka odpadami
      - Rekultywacja składowiska odpadów na Maślicach.
      - Projekt docelowego systemu gospodarki odpadami we Wrocławiu.

      2. Projekt wodno-kanalizacyjny
      - Rozbudowa sieci kanalizacji osiedlowej (prawie 100 kilometrów sieci
      kanalizacyjnej na jedenastu osiedlach w południowej i zachodniej części
      miasta).
      - Modernizacja Zakładu Produkcji Wody Na Grobli (dzięki czemu zwiększy się
      wydajność zakładu, który będzie produkował 120.000 m3 wody na dobę).
      - Budowa kolektorów ściekowych Bystrzyca i Ślęza (o łącznej długości prawie 8
      kilometrów).

      Całość inwestycji będzie pokryta z trzech źródeł: z dotacji z unijnego
      funduszu ISPA, z kredytów zaciągniętych w Europejskim Banku Odbudowy i
      Rozwoju oraz z kasy miejskiej.
      • Gość: P.B Re: Specjalnie dla Nex IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 13.02.03, 21:59
        Gość portalu: Nex napisał(a):

        > Oto cały artykuł-informacja na temat pieniędzy jakie Wrocław dostał od ISPA w
        > ubiegłym roku:
        >
        >
        >
        > Wrocław - 600 milionów złotych na inwestycje
        >
        >
        > Dzięki inwestycjom w ramach programu ISPA w kranach wrocławian popłynie
        > lepszej jakości woda, lepiej chronione będzie środowisko naturalne, ścieki
        > miejskie będą oczyszczone zgodnie z normami europejskimi, a maślickie
        > składowisko śmieci będzie zrekultywowane i w pełni bezpieczne. W ciągu pięciu
        > lat, w trakcie realizacji programu ISPA, w infrastrukturę miejską zostanie
        > zainwestowane ponad 600 milionów złotych, z czego niemal 190 milionów to
        > bezzwrotna dotacja z funduszu. W przyszłym tygodniu do stolicy Dolnego Śląska
        > mają przyjechać konsultanci, którzy ocenią wartość przedstawianych projektów.
        > Wrocławskie wnioski zostały bardzo wysoko ocenione przez duńskich ekspertów
        > wytypowanych przez dyrekcję programu ISPA.
        > Z Komisją Europejską podpisano umowy finansowania następujących projektów:
        >
        > 1. Gospodarka odpadami
        > - Rekultywacja składowiska odpadów na Maślicach.
        > - Projekt docelowego systemu gospodarki odpadami we Wrocławiu.
        >
        > 2. Projekt wodno-kanalizacyjny
        > - Rozbudowa sieci kanalizacji osiedlowej (prawie 100 kilometrów sieci
        > kanalizacyjnej na jedenastu osiedlach w południowej i zachodniej części
        > miasta).
        > - Modernizacja Zakładu Produkcji Wody Na Grobli (dzięki czemu zwiększy się
        > wydajność zakładu, który będzie produkował 120.000 m3 wody na dobę).
        > - Budowa kolektorów ściekowych Bystrzyca i Ślęza (o łącznej długości prawie 8
        > kilometrów).
        >
        > Całość inwestycji będzie pokryta z trzech źródeł: z dotacji z unijnego
        > funduszu ISPA, z kredytów zaciągniętych w Europejskim Banku Odbudowy i
        > Rozwoju oraz z kasy miejskiej.

        Bardzo dobrze , że to napisałeś bo Poznań otrzymał 240 mln zł z funduszy ISPA a
        Wrocław jak wynika z tekstu 190 mln zł!!

        P.S Poznań złożył wniosek o dofinansowanie budowy obownic miasta i dojazdu do
        autostrady o 1,4 mld zł!!!Tak więc kolejny rekord nalezeć będzie do Poznania.
        • Gość: lkjh Re: Specjalnie dla Nex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.03, 23:42
          Gość portalu: P.B napisał(a):

          > Gość portalu: Nex napisał(a):
          >
          > > Oto cały artykuł-informacja na temat pieniędzy jakie Wrocław dostał od ISP
          > A w
          > > ubiegłym roku:
          > >
          > >
          > >
          > > Wrocław - 600 milionów złotych na inwestycje
          > >
          > >
          > > Dzięki inwestycjom w ramach programu ISPA w kranach wrocławian popłynie
          > > lepszej jakości woda, lepiej chronione będzie środowisko naturalne, ścieki
          >
          > > miejskie będą oczyszczone zgodnie z normami europejskimi, a maślickie
          > > składowisko śmieci będzie zrekultywowane i w pełni bezpieczne. W ciągu pię
          > ciu
          > > lat, w trakcie realizacji programu ISPA, w infrastrukturę miejską zostanie
          >
          > > zainwestowane ponad 600 milionów złotych, z czego niemal 190 milionów to
          > > bezzwrotna dotacja z funduszu. W przyszłym tygodniu do stolicy Dolnego Ślą
          > ska
          > > mają przyjechać konsultanci, którzy ocenią wartość przedstawianych projekt
          > ów.
          > > Wrocławskie wnioski zostały bardzo wysoko ocenione przez duńskich ekspertó
          > w
          > > wytypowanych przez dyrekcję programu ISPA.
          > > Z Komisją Europejską podpisano umowy finansowania następujących projektów:
          >
          > >
          > > 1. Gospodarka odpadami
          > > - Rekultywacja składowiska odpadów na Maślicach.
          > > - Projekt docelowego systemu gospodarki odpadami we Wrocławiu.
          > >
          > > 2. Projekt wodno-kanalizacyjny
          > > - Rozbudowa sieci kanalizacji osiedlowej (prawie 100 kilometrów sieci
          > > kanalizacyjnej na jedenastu osiedlach w południowej i zachodniej części
          > > miasta).
          > > - Modernizacja Zakładu Produkcji Wody Na Grobli (dzięki czemu zwiększy się
          >
          > > wydajność zakładu, który będzie produkował 120.000 m3 wody na dobę).
          > > - Budowa kolektorów ściekowych Bystrzyca i Ślęza (o łącznej długości prawi
          > e 8
          > > kilometrów).
          > >
          > > Całość inwestycji będzie pokryta z trzech źródeł: z dotacji z unijnego
          > > funduszu ISPA, z kredytów zaciągniętych w Europejskim Banku Odbudowy i
          > > Rozwoju oraz z kasy miejskiej.
          >
          > Bardzo dobrze , że to napisałeś bo Poznań otrzymał 240 mln zł z funduszy ISPA
          a
          >
          > Wrocław jak wynika z tekstu 190 mln zł!!
          >
          > P.S Poznań złożył wniosek o dofinansowanie budowy obownic miasta i dojazdu
          do
          > autostrady o 1,4 mld zł!!!Tak więc kolejny rekord nalezeć będzie do Poznania.

          Jeżeli dostaniecie tę kasę !!!! A to nie jest takie pewne :)
        • Gość: Nex Re: Specjalnie dla Nex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.03, 00:29
          Gość portalu: P.B napisał(a):

          > Gość portalu: Nex napisał(a):
          >
          > > Oto cały artykuł-informacja na temat pieniędzy jakie Wrocław dostał od ISP
          > A w
          > > ubiegłym roku:
          > >
          > >
          > >
          > > Wrocław - 600 milionów złotych na inwestycje
          > >
          > >
          > > Dzięki inwestycjom w ramach programu ISPA w kranach wrocławian popłynie
          > > lepszej jakości woda, lepiej chronione będzie środowisko naturalne, ścieki
          >
          > > miejskie będą oczyszczone zgodnie z normami europejskimi, a maślickie
          > > składowisko śmieci będzie zrekultywowane i w pełni bezpieczne. W ciągu pię
          > ciu
          > > lat, w trakcie realizacji programu ISPA, w infrastrukturę miejską zostanie
          >
          > > zainwestowane ponad 600 milionów złotych, z czego niemal 190 milionów to
          > > bezzwrotna dotacja z funduszu. W przyszłym tygodniu do stolicy Dolnego Ślą
          > ska
          > > mają przyjechać konsultanci, którzy ocenią wartość przedstawianych projekt
          > ów.
          > > Wrocławskie wnioski zostały bardzo wysoko ocenione przez duńskich ekspertó
          > w
          > > wytypowanych przez dyrekcję programu ISPA.
          > > Z Komisją Europejską podpisano umowy finansowania następujących projektów:
          >
          > >
          > > 1. Gospodarka odpadami
          > > - Rekultywacja składowiska odpadów na Maślicach.
          > > - Projekt docelowego systemu gospodarki odpadami we Wrocławiu.
          > >
          > > 2. Projekt wodno-kanalizacyjny
          > > - Rozbudowa sieci kanalizacji osiedlowej (prawie 100 kilometrów sieci
          > > kanalizacyjnej na jedenastu osiedlach w południowej i zachodniej części
          > > miasta).
          > > - Modernizacja Zakładu Produkcji Wody Na Grobli (dzięki czemu zwiększy się
          >
          > > wydajność zakładu, który będzie produkował 120.000 m3 wody na dobę).
          > > - Budowa kolektorów ściekowych Bystrzyca i Ślęza (o łącznej długości prawi
          > e 8
          > > kilometrów).
          > >
          > > Całość inwestycji będzie pokryta z trzech źródeł: z dotacji z unijnego
          > > funduszu ISPA, z kredytów zaciągniętych w Europejskim Banku Odbudowy i
          > > Rozwoju oraz z kasy miejskiej.
          >
          > Bardzo dobrze , że to napisałeś bo Poznań otrzymał 240 mln zł z funduszy ISPA
          a
          >
          > Wrocław jak wynika z tekstu 190 mln zł!!

          Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław dostał z
          fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


          >
          > P.S Poznań złożył wniosek o dofinansowanie budowy obownic miasta i dojazdu
          do
          > autostrady o 1,4 mld zł!!!Tak więc kolejny rekord nalezeć będzie do Poznania.

          Wniosek! Na razie Poznań tych pieniędzy nie dostał, więc nie mów o rekordzie,
          skoro jeszcze ISPA nie rozpatrzyła nawet tego wniosku!
          • Gość: lkjh Re: Specjalnie dla Nex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.03, 00:31
            Gość portalu: Nex napisał(a):

            >
            > Wniosek! Na razie Poznań tych pieniędzy nie dostał, więc nie mów o rekordzie,
            > skoro jeszcze ISPA nie rozpatrzyła nawet tego wniosku!

            Życzę poznaniowi aby nie dostali tej kasy!!!!!!!!!!!!
            • wedzonka Re: Specjalnie dla Nex 14.02.03, 00:38
              Gość portalu: lkjh napisał(a):

              > Gość portalu: Nex napisał(a):
              >
              > >
              > > Wniosek! Na razie Poznań tych pieniędzy nie dostał, więc nie mów o
              > > rekordzie,
              > > skoro jeszcze ISPA nie rozpatrzyła nawet tego wniosku!
              >
              > Życzę poznaniowi aby nie dostali tej kasy!!!!!!!!!!!!

              Wprawdzie to dokladnie te slowa jakimi P.B wyrazal sie o wroclawskim Expo, ale
              moze nie znizajmy sie do poziomu Poznania. Sadze ze stac nas na wiecej...

              Pozdrawiam! :)
              • Gość: lkjh Wrocław nad Poznaniem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.03, 00:45
                wedzonka napisał:

                > Gość portalu: lkjh napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                > >
                > > >
                > > > Wniosek! Na razie Poznań tych pieniędzy nie dostał, więc nie mów o
                > > > rekordzie,
                > > > skoro jeszcze ISPA nie rozpatrzyła nawet tego wniosku!
                > >
                > > Życzę poznaniowi aby nie dostali tej kasy!!!!!!!!!!!!
                >
                > Wprawdzie to dokladnie te slowa jakimi P.B wyrazal sie o wroclawskim Expo,
                ale
                > moze nie znizajmy sie do poziomu Poznania. Sadze ze stac nas na wiecej...
                >
                > Pozdrawiam! :)

                Masz rację!
                Francuzi nie odpowiadają na amerykańskie obelgi pojawiające się ostatnio pod
                ich adresem dlatego, bo uważają, że są na wyższym poziomie kulturowym i
                intelektualnym od Ameryki. Taka sama analogia jest między Wrocławiem a
                Poznaniem. Wrocław jak Francuzi jest poprostu na wyższym poziomie kulturowym
                niż Poznań i tak na wieki wieków AMEN!!!!!!!!
            • Gość: Rafis Re: Specjalnie dla Nex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.03, 00:40
              Gość portalu: lkjh napisał(a):

              > Gość portalu: Nex napisał(a):
              >
              > >
              > > Wniosek! Na razie Poznań tych pieniędzy nie dostał, więc nie mów o rekordz
              > ie,
              > > skoro jeszcze ISPA nie rozpatrzyła nawet tego wniosku!
              >
              > Życzę poznaniowi aby nie dostali tej kasy!!!!!!!!!!!!


              P.B. marudzi.Przeciez zawsze sie chwali,że u nich s ajuz wszystkie obwodnice
              (ramy)komunikacyjne to po cholere te pieniadze ? hehe
              Mówi on zapewne o funduszach strukturalnych UE.Dolny Śląsk dostanie do 2006
              roku 1mld Euro(1/4 całej przyznanej Polsce sumy).Budowane beda autostrady i
              obwodnice.Kolejne kilkaset milionów to pomoc na wały itp.
              • Gość: SSDDGG Re: Specjalnie dla Nex IP: *.visp.energis.pl 14.02.03, 07:49
                Jakie wały , napędowe ???
          • Gość: P.B Re: Specjalnie dla Nex IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 14.02.03, 09:17
            Gość portalu: Nex napisał(a):

            > Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław dostał z
            > fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Tak, tak, a świstak siedzi,
            Następny, który tekstu czytać nie potrafi?
            ISPA dała 190 mln,a reszte wykłada samorząd!

            Co ja ci będę tłumaczył, sam przeczytaj
            poznan.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html
            • Gość: Rafis Re: Specjalnie dla Nex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.03, 13:13
              Gość portalu: P.B napisał(a):

              > Gość portalu: Nex napisał(a):
              >
              > > Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław dostał z
              > > fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              >
              > Tak, tak, a świstak siedzi,
              > Następny, który tekstu czytać nie potrafi?
              > ISPA dała 190 mln,a reszte wykłada samorząd!
              >
              > Co ja ci będę tłumaczył, sam przeczytaj
              > <a
              href="http://poznan.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html"target="_blank">pozn
              > an.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html</a>


              Dobra teraz ja powiem jaka jest cała prawda :)
              Pieniadze pochodza z trzech zródeł:ISPA,pozyczka z banku srodowiska,budżet
              Wrocławia ot tyle.
              • Gość: P.B Re: Specjalnie dla Nex IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 00:11
                Gość portalu: Rafis napisał(a):

                > Gość portalu: P.B napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                > >
                > > > Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław dosta
                > ł z
                > > > fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                > >
                > > Tak, tak, a świstak siedzi,
                > > Następny, który tekstu czytać nie potrafi?
                > > ISPA dała 190 mln,a reszte wykłada samorząd!
                > >
                > > Co ja ci będę tłumaczył, sam przeczytaj
                > > <a
                > href="http://poznan.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html"target="_blank">pozn
                > > an.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html</a>
                >
                >
                > Dobra teraz ja powiem jaka jest cała prawda :)
                > Pieniadze pochodza z trzech zródeł:ISPA,pozyczka z banku srodowiska,budżet
                > Wrocławia ot tyle.

                no ba, to chyba prawie wszyscy wiedzą, tutaj sprawa rozchodzi się o fundusze z
                ISPA
            • Gość: Nex Re: Specjalnie dla Nex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.03, 16:28
              Gość portalu: P.B napisał(a):

              > Gość portalu: Nex napisał(a):
              >
              > > Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław dostał z
              > > fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              >
              > Tak, tak, a świstak siedzi,
              > Następny, który tekstu czytać nie potrafi?
              > ISPA dała 190 mln,a reszte wykłada samorząd!
              >
              > Co ja ci będę tłumaczył, sam przeczytaj
              > <a
              href="http://poznan.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html"target="_blank">pozn
              > an.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html</a>


              PB mówię o kilku projektach, a nie tylko jednym! W tamtym roku Wrocław dostał
              ponad 270 mln z ISPA (tylko sam wcześniej wspomniany program budowy kanalizacji
              i rekultywacji Maślic to 190 mln).
              • Gość: P.B Re: Specjalnie dla P.B IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 00:15
                Gość portalu: Nex napisał(a):

                > Gość portalu: P.B napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                > >
                > > > Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław dosta
                > ł z
                > > > fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                > >
                > > Tak, tak, a świstak siedzi,
                > > Następny, który tekstu czytać nie potrafi?
                > > ISPA dała 190 mln,a reszte wykłada samorząd!
                > >
                > > Co ja ci będę tłumaczył, sam przeczytaj
                > > <a
                > href="http://poznan.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html"target="_blank">pozn
                > > an.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html</a>
                >
                >
                > PB mówię o kilku projektach, a nie tylko jednym! W tamtym roku Wrocław dostał
                > ponad 270 mln z ISPA (tylko sam wcześniej wspomniany program budowy
                kanalizacji
                >
                > i rekultywacji Maślic to 190 mln).

                Z tego co wiem, a jestem pewien w 99 %, że jedynymi środkami jakie dostał
                Wrocław w ubiegłych latach a w tym jedynym pozytywnym rozpatrzonym projektem
                był własnie wniosek na budowę sieci kanalizacji miejskiej + oczyszczalini
                ścieków!
                Znajdź jakieś info prasowe to ci może uwierzę, jak na razie rzucasz słowa na
                wiatr.


                • Gość: P.B Re: Specjalnie dla Nexa, sorki :) IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 00:16
                • Gość: Nex Re: Specjalnie dla P.B IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.03, 00:42
                  Gość portalu: P.B napisał(a):

                  > Gość portalu: Nex napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: P.B napisał(a):
                  > >
                  > > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                  > > >
                  > > > > Człowieku, te 190 mln to tylko część z pieniędzy, jakie Wrocław
                  > dosta
                  > > ł z
                  > > > > fnuduszu ISPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  > > >
                  > > > Tak, tak, a świstak siedzi,
                  > > > Następny, który tekstu czytać nie potrafi?
                  > > > ISPA dała 190 mln,a reszte wykłada samorząd!
                  > > >
                  > > > Co ja ci będę tłumaczył, sam przeczytaj
                  > > > <a
                  > > href="poznan.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html"target="_blank"
                  > 2pozn
                  > > > an.naszemiasto.pl/archiwum/688504.html</a>
                  > >
                  > >
                  > > PB mówię o kilku projektach, a nie tylko jednym! W tamtym roku Wrocław dos
                  > tał
                  > > ponad 270 mln z ISPA (tylko sam wcześniej wspomniany program budowy
                  > kanalizacji
                  > >
                  > > i rekultywacji Maślic to 190 mln).
                  >
                  > Z tego co wiem, a jestem pewien w 99 %, że jedynymi środkami jakie dostał
                  > Wrocław w ubiegłych latach a w tym jedynym pozytywnym rozpatrzonym projektem
                  > był własnie wniosek na budowę sieci kanalizacji miejskiej + oczyszczalini
                  > ścieków!
                  > Znajdź jakieś info prasowe to ci może uwierzę, jak na razie rzucasz słowa na
                  > wiatr.
                  >
                  >

                  To bardzo, bardzo mało wiesz PB. Postaraj się bardziej. Podpowiem - szukaj np
                  informacji dotyczących MPEC we Wrocławiu. No postaraj się P.B !
                  • Gość: P.B Re: Specjalnie dla P.B IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 01:44
                    Gość portalu: Nex napisał(a):

                    > To bardzo, bardzo mało wiesz PB. Postaraj się bardziej. Podpowiem - szukaj np
                    > informacji dotyczących MPEC we Wrocławiu. No postaraj się P.B !

                    no to dałeś plamę, ja za ciebie roboty wykonywać nie będę, zważywszy, że to
                    syzyfowa praca, bo takiego dofinansowania nie było
                    • Gość: a Re: Specjalnie dla P.B IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.03, 18:13
                      Gość portalu: P.B napisał(a):

                      > Gość portalu: Nex napisał(a):
                      >
                      > > To bardzo, bardzo mało wiesz PB. Postaraj się bardziej. Podpowiem - szukaj
                      > np
                      > > informacji dotyczących MPEC we Wrocławiu. No postaraj się P.B !
                      >
                      > no to dałeś plamę, ja za ciebie roboty wykonywać nie będę, zważywszy, że to
                      > syzyfowa praca, bo takiego dofinansowania nie było

                      Było, tylko ty nie potrafisz tego znależć, bo ty potrafisz tylko wynajdywać
                      wygodne dla ciebie rankingi i informacje! Po prostu jesteś cięzko chory i
                      świata nie widzisz poza poznaniem. Jesteś do niczego P.B. Jesteś tylko
                      zakompleksionym człowieczkiem. Stajesz się tylko pośmiewiskiem i wiedz, że
                      zdecydowana większość osób na tym i innych forach nie traktuje cię na serio, na
                      poważnie. Po prostu jesteś swego rodzaju "folklorem" i nic więcej!
                      • Gość: P.B Re: Specjalnie dla a, Nexa i jemu podobnych IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 21:19
                        Gość portalu: a napisał(a):

                        > Gość portalu: P.B napisał(a):
                        >
                        > > Gość portalu: Nex napisał(a):
                        > >
                        > > > To bardzo, bardzo mało wiesz PB. Postaraj się bardziej. Podpowiem - s
                        > zukaj
                        > > np
                        > > > informacji dotyczących MPEC we Wrocławiu. No postaraj się P.B !
                        > >
                        > > no to dałeś plamę, ja za ciebie roboty wykonywać nie będę, zważywszy, że t
                        > o
                        > > syzyfowa praca, bo takiego dofinansowania nie było
                        >
                        > Było, tylko ty nie potrafisz tego znależć, bo ty potrafisz tylko wynajdywać
                        > wygodne dla ciebie rankingi i informacje! Po prostu jesteś cięzko chory i
                        > świata nie widzisz poza poznaniem. Jesteś do niczego P.B. Jesteś tylko
                        > zakompleksionym człowieczkiem. Stajesz się tylko pośmiewiskiem i wiedz, że
                        > zdecydowana większość osób na tym i innych forach nie traktuje cię na serio,
                        na
                        >
                        > poważnie. Po prostu jesteś swego rodzaju "folklorem" i nic więcej!

                        Wiesz, co Nex, a, czy jeszcze inaczej, jesteś śmieszny, zazdrość zżera cię do
                        tego poziomu,że posuwasz się do wyżej zaprezentowanego stylu wypowiedzi,
                        następny mit padł, ty w to nadal nie możesz uwierzyć i tu tkwi twój problem,
                        taj sobie chłopie spokój z tym Wrocławiem, bo twoje wywody na mnie nie robią
                        żadnego wrażenia tylko upakarzasz siebie i swoje miasto
                        bay bay cwaniaczku
    • Gość: P.B Wszystko jasne - do wszystkich zwłaszcza Nexa IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 01:59
      Ta strona, która teraz podam powinna raz na zawsze rozwiązać wszelkie
      wątpliwości związane z inwestycjami realizowanymi przy wsparciu z funduszu
      ISPSA i PHARE.

      www.mos.gov.pl/ispa/dofz/projekty_wspolrealizowane1.shtml
      • Gość: a Re: Wszystko jasne - P.B nie rozumie co czyta! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.03, 18:19
        Gość portalu: P.B napisał(a):

        > Ta strona, która teraz podam powinna raz na zawsze rozwiązać wszelkie
        > wątpliwości związane z inwestycjami realizowanymi przy wsparciu z funduszu
        > ISPSA i PHARE.
        >
        > <a
        href="www.mos.gov.pl/ispa/dofz/projekty_wspolrealizowane1.shtml"targe
        > t="_blank">www.mos.gov.pl/ispa/dofz/projekty_wspolrealizowane1.shtml</a>


        I tym postem po raz kolejny się tylko ośmieszyłeś P.B Świadczy to tylko o tym,
        że potrzebujesz czym prędzej dobrego lekarza. Jesteś za mały, by ci wszystko
        dokładnie tłumaczyć, zresztą do ciebie nic nie trafia, więc szkoda mi
        klawiatury na tłumaczenie tobie pewnych oczywistych rzeczy! Najpierw może
        spróbuj nauczyć się rozumienia czytanego tekstu, a przede wszystkim
        rozróżniania cyferek (na początek 1 i 2).
        • Gość: P.B Następny osioł IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 21:15

          > I tym postem po raz kolejny się tylko ośmieszyłeś P.B Świadczy to tylko o
          tym,
          > że potrzebujesz czym prędzej dobrego lekarza. Jesteś za mały, by ci wszystko
          > dokładnie tłumaczyć, zresztą do ciebie nic nie trafia, więc szkoda mi
          > klawiatury na tłumaczenie tobie pewnych oczywistych rzeczy! Najpierw może
          > spróbuj nauczyć się rozumienia czytanego tekstu, a przede wszystkim
          > rozróżniania cyferek (na początek 1 i 2).

          Następny kretyn, który zmienia nicki jak rękawiczki, jeżeli masz problem z
          interpretacją tekstu w tabelkach to powiedz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka