Dodaj do ulubionych

przedszkole - jak zalozyc ?

18.09.06, 17:14
witam, zamierzam zalozyc prywatne przedszkole ale kompletnie nie wiem od
czego zaczac, jakie musze miec pozwolenia i czy wogole sa wymagane, gdzie sie
zwrocic itd. moze ktos z was przechodzil podobna droge ? jak tak to prosze o
rozne informacje :)
Obserwuj wątek
    • arla5 Re: przedszkole - jak zalozyc ? 20.09.06, 20:32
      witaj!
      napisalam do Ciebie e-maila.
      pozdrawiam serdecznie!
      arleta
      • savannah24 Re: przedszkole - jak zalozyc ? 20.09.06, 21:33
        Witam,

        odpisałam Ci :)

        Pozdrawiam
        • ava76 Re: przedszkole - jak zalozyc ? 07.10.06, 12:07
          WITAM SERDECZNIE

          CZY MOGŁABYM TAKZE LICZYĆ NA PODPOWIEDZ W SPRAWIE ZAŁOŻENIA PRZEDSZKOLA. Z GÓRY
          DZIĘKUJĘ.
          MÓJ MAIL : ava76@gazeta.pl
          • arla5 Re: przedszkole - jak zalozyc ? 15.10.06, 20:20
            troche jest na stronce www.przedszkolak.pl
            jestes z Wroclawia?
            pozdrawiam
          • zona_mi Ava76 15.10.06, 21:28
            Wyłącz Caps Lock - wielkie litery w necie oznaczają krzyk.
            :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka