Dodaj do ulubionych

Zaplacę odstępne za TBS

27.09.06, 09:13
Witam.Poszukuję mieszkanie w systemie TBS.Lokalizacja nie ma
znaczenia.Kontakt email lub tel.0696 680 544.
Obserwuj wątek
    • izar1 Re: Zaplacę odstępne za TBS 03.10.06, 01:03
      Witam!
      Sprzedam mieszkanie w systemie TBS- 2 pokojowe- 50m2 na pierwszym piętrze z
      balkonem. Mieszkanie znajduje się w pierwszym TBS-ie we Wrocławiu, co ma
      znaczenie przyszłościowe- mniejsza jest już ilość rat do spłacania kredytu.
      Budynek jest poniemiecki- z cegły, więc ma swój urok. Po generalnym remoncie.
      Mieszkanie bardzo cieplutkie- grube mury, ocieplone 10 cm styropianem. Wysokość
      mieszkania- oprócz łazienki, to ponad 3 m- jest więc możliwość zrobienia
      antresoli czy pawlaczy. Budynek znajduje się przy ul. Przybyszewskiego (
      mieszkanie od strony ul.Koszarowej-spokojniej )-os. Karłowice- Psie Pole ( nie
      stare Psie Pole)- blisko pl. Kromera, ul.Trzebnickiej- Leclerka czy niedaleko
      Korony. Bardzo blisko znajdują się też dwa budynki Uniwersytetu i kilka
      szpitali- w tym dziecięcy oraz pętla autobusowa. Budynek posiada podjazd dla
      osób niepełnosprawnych i dla wózków. Ma wózkownię i rowerownię. Do mieszkania
      przynależy całkiem spora piwnica. Mieszkanie jest dwu-pokojowe. Jeden pokój ma
      16m2, drugi pokój jest otwarty i połączony z aneksem kuchennym. Z niego jest
      wyjście na balkon. Kuchnia ma tylko szafki dolne-na wymiar i pod częścią
      kuchenną jest gres. W salonie i przedpokoju na podłogach są panele w kolorze
      dębu rustykalnego-ciemne. Na przedpokoju jest szafa na buty- na wymiar- z
      zabudowanym licznikiem gazowym. W pokoju 16m2- wykładzina do wymiany. W
      łazience nie ma kafli-jest tapeta zmywalna. Łazienka połączona jest z ubikacją
      i jest bardzo duża- ok.6,5m2, więc to prawdziwy luksus. Czynsz, to ok.720zł na
      3 osoby- bo w nim jest opłata za wodę, więc jak przychodzi roczne rozliczenie
      za wodę i ogrzewanie- mamy zwrot. Sąsiedzi są bardzo fajni- większość
      lokatorów, to młodzi ludzie.
      Sprzedaż mieszkania będzie zależała od zaproponowanej przez Państwo kwoty
      odstępnego.
      Pozdrawiam i zainteresowanych proszę o kontakt na maila: izar4@op.pl
      Iza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka