Gość: koko IP: 217.97.234.* 11.11.01, 22:55 Gdzie gracie? A może przez net np. w Expekcie lub Unibecie? Jaki jest najlepszy buk?Czekam na opinie grających. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koko Re: STS czy Profesjonał? IP: 217.97.234.* 19.11.01, 13:27 nikt we Wrocławiu nie gra? nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś