Forum   kozieradka

kozieradka

(5 wyników)
  • Kupiłem torebkę kozieradki takie małe twarde żółtawe "ziarenka" albo kawałki. Co się tym przyprawia i jak się to stosuje? Pomóżcie
  • Składniki biologicznie czynne Nasiona kozieradki zawierają: śluzy - do 40% (przeciętnie 28%) (mannogalaktany), saponiny sterydowe (diosgenina - 0,3%, tigogenina, yamogenin, gitogenina) , witaminy (np. witamina PP, czyli amid kwasu nikotynowego - 5 mg/100 g, witamina H, karoten, witamina F, witamina B1), biopierwiastki – 4% (żelazo, fosfor, potas, wapń), tłuszcze - do 10%, białka - do 30%, gorycze, flawonoidy (witeksyna, wicenina, izowiteksyna, luteolina, orientyna, kwer...
  • Czy jakieś zioła, lub inne naturalne preparaty powodują poprawę apetytu i zwiększenie wagi ciała? Czytałam, ze dobry na to jest pyłek kwiatowy, ale czy naprawde działa..? Ktoś próbował? A może istnieje coś innego.. skuteczniejszego? A inna sprawa, to.. zakupiłam pyłek kwiatowy w sklepie ze zdrową żywnością.. 120 g, w słoiczku za 5,80 zł.. Czy to napewno czysty pyłek? Zdziwiła mnie ta cena..
  • wiem, że to dość niecodzienne pytanie w tych czasach, ale ja bardzo chciałabym przytyc ze 3, 4 kg! przy wzroście 167 cm ważę 49kg :(!! proszę o porady co jeść, by jak najszybciej przybrać na wadze! dziekuje z góry!!
  • bardzo proszę o podanie mi takich ziół, oczywiście jeśli istnieją. Nie mam już sił walczyć z niedowagą, jem często i dość dużo ale nie mogę przytyć.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?