Forum   ekran

ekran

(2137 wyników)
 • A już myślałem że jakiś mak drajw dla kierowców a tu lipa!
 • Badziew badziewiem, ale skoro to przejściowe to w czym problem? Gorzej jeśli zostanie na stałe.
 • Sku...yny! Wszystkie miasta od lat wycofują się z tej "mody", a do nas ona dopiero dociera! Na Artyleryjskiej właśnie odrestaurowują koszary.. po co, skoro są zakryte kilkusetmetrową ściąną tych wiejskich ekranów! Jak na autostradzie, a nie w mieście. Czuje tu dobry przekręt, podobnie jak z żółtymi barierkami. Te miasto jest niszczone z roku na rok, nieodwracalnie. Mam już tego dość!!!
 • nie da się ukryć,że ekrany są koszmarne.Dlaczego nikt nie liczy się z mieszkańcami,Os.Bocianek wygląda jak bez mała getto,co za k...n to wymyślił i dlaczego je ustawiają w mieśćie.
 • "Uwagi biegłego przesłaliśmy do projektanta. Stwierdził, że są one nie do końca zasadne " Ale zasadne i do tego powinniście się odnieść i to poprawić a nie głupawo wykręcać.
 • Takie rzeczy tylko w Polsce. Paranoja, stawiają te ekrany na siłę wszystkim. Nikt ich nie chce, ludzie całe życie mieszkali w takim miejscu nic im nie przeszkadzało a tu nagle stawiają im mury przed oknami paranoja. Wygląda to na niezłe przekręty, bo skoro komuś nie przeszkadza żaden hałas, ruch, to po co go uszczęśliwiać na siłę. Żenujące jest to wszystko, że głos mieszkańców w takiej sprawie, która ich dotyczy w pierwszej kolejności nie mają w ogóle prawa głosu, a jak już mogą zabrać głoś w...
 • Wygląda jak getto.
 • Jak zagłosowaliście tak teraz macie..
 • Być może szanowny pan radny nie zauważył, po cóż owe ekrany zostały tam zamontowane? Otóż - po drugiej stronie ulicy są BLOKI, w których mieszkają LUDZIE. Ekrany zaś chociaż odrobinę zmniejszają hałas, jaki się niesie od owej ulicy, bodaj jednej z najruchliwszych w całym GOP. Na drugi raz proszę się trochę rozejrzeć, zanim coś się powie.
 • Tia.. komunikatami ze straży miejskiej o niewykryciu sprawców pobazgrania murów mogę sobie antyramę A0 już wykleić, mimo monitoringu całodobowego na ulicy. Niech żyje skuteczność !!!!
 • Czy era ciekawych, innowacyjnych reklam na telebimach ulicznych już się skończyła? Kiedy w Toruniu zaczęto stawiać telebimy, zdarzyło się że i reklamy na nich wyświetlane były ciekawe. Może dlatego, że była to nowoczesna forma reklamy. Teraz na okrągło lecą jakieś "pierdoły" albo Media Markt, którego już niestety powoli mam dosyć. Nawet już nie patrzę na ich "super promocje"...Czy gdzieś w Toruniu można spotkać jeszcze fajną, nietypową reklamę, która nie będzie tylko bez sensu "waliła" po oc...
 • Pytam kto z po zarobił na aferze ekranowej?
 • Może się okazać, że za niepotrzebne w wielu miejscach, ale dość kosztowne ekrany dźwiękoszczelne odpowiada właśnie PIS, a nie PO. [i]W październiku 2012 roku, w wyniku dziennikarskiego śledztwa, okazało się, że nawet połowa ekranów mogła zostać postawiona niepotrzebnie. "Rzeczpospolita" podała wówczas, że firmy je produkujące zarobiły na nich fortunę. Według "Rz" ekrany stawiano wtedy tam, gdzie powstać wcale nie musiały, np. przy ugorach, lasach. Przez złe przepisy autorstwa ministerstwa...
 • "Czy nie można było od razu ustawić ekranów mieszanych? - pytamy. - Pewnie i można było, ale [b]formę ekranów ustala projektant i my to przyjęliśmy[/b] - odpowiada Skrzydło." I tu jest pies pogrzebany. Czy ktokolwiek w MZD przeglądał projekt przed akceptacją, czy ktokolwiek w MZD umie czytać rysunek techniczny i wie co jest na projekcie i pod czym się podpisuje. Jak patrzę na rozwiązania inżynierskie to jestem święcie przekonany, że mędracy z MZD w ogóle nie mają pojęcia o tym co zlecają do ...
 • Łaskawe paniska! Ale czy musieli zostawiać tę namazaną sprejem reklamę faszystów? Jak GDDKiA postawiła ludziom pod oknami płaszczyznę do malowania graffiti, to powinni się do niej poczuwać i usuwać z niej różne bazgroły.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się