Gość: Piotr
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
31.03.03, 18:01
Jest jeszcze jeden bar we Wrocławiu ,gdzie można zjeść pierogi takie ,jak
robiły nasze babcie ,czy mamy,Może nie powinienem tego pisać, bo urosną w
piórka , ale niech tam!Przy ul. Benedyktyńskiej ,róg ul. Jana Pawła II jest
bar ,do którego staram się zachodzić , gdy tylko jestem w tamtej części
miasta.Pierogi ruskie i czerwony barszczyk do popicia to jest po prostu
poezja! Spróbujcie!
Smakosz pierogów