IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.03.03, 18:01
Jest jeszcze jeden bar we Wrocławiu ,gdzie można zjeść pierogi takie ,jak
robiły nasze babcie ,czy mamy,Może nie powinienem tego pisać, bo urosną w
piórka , ale niech tam!Przy ul. Benedyktyńskiej ,róg ul. Jana Pawła II jest
bar ,do którego staram się zachodzić , gdy tylko jestem w tamtej części
miasta.Pierogi ruskie i czerwony barszczyk do popicia to jest po prostu
poezja! Spróbujcie!
Smakosz pierogów
Obserwuj wątek
    • Gość: jelon Re: pierogi IP: *.6th.pl 31.03.03, 18:25
      Chyba masz na mysli rog Wyszynskiego i Benedyktynskiej. Z tego co wiem to radni
      Wroclawia nie wpadli na tak genialny pomysl zeby zrobic ulice JP2. Natychmiast
      powinni skorygowac to karygodne niedopatrzenie, przeciez to sie nie godzi zeby
      w takim miescie nie bylo ulicy Najwiekszego Z Polakow.
      • Gość: nyli Re: pierogi IP: *.dtvk.tpnet.pl 31.03.03, 21:19
        pierożki przednie, ale hałas i spaliny z Sienkiewicza skutecznie psuły mi
        przyjemność konsumpcji i już tam nie wróciłam n.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka