Gość: josip
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.03.07, 01:06
Wiecie moze dlaczego wszystkie osobowki na tej trasie jada dluzej niz normalnie? Najszybciej obecnie to ok 2 i pol godziny, a sporo jest ponad 3 godziny. A jeszcze pare miesiecy temu wiekszosc jechala w granicach 2 - 2,5 h. Jakis remont?