Gość: lilla
IP: *.wroclaw.mm.pl
23.04.07, 12:50
Nawiązuje do dyskusji z marca gdy wszystkie dolnośląskie kabarety przepadły w
ocenie jury , przypominam , że w ocenie publiczności zakwalifikował się
kabaret z Zielonej Góry z 4 miejsca w eliminacjach . Ktoś wtedy pisał o
przekretach .
Niech fakty same świadczą : do Krakowa dostały się wszystkie kabarety
słnnego pana Halamy i wzięły większość nagród.
Wystarczy wejść na stronę Agencji Halamy i na stronę Halama Oklasky by
zrozumieć , że coś z tą Paką jest nie tak .
To chyba za tego Rubika nam się od Krakowa dostaje ...