Dodaj do ulubionych

Paka finał

IP: *.wroclaw.mm.pl 23.04.07, 12:50
Nawiązuje do dyskusji z marca gdy wszystkie dolnośląskie kabarety przepadły w
ocenie jury , przypominam , że w ocenie publiczności zakwalifikował się
kabaret z Zielonej Góry z 4 miejsca w eliminacjach . Ktoś wtedy pisał o
przekretach .
Niech fakty same świadczą : do Krakowa dostały się wszystkie kabarety
słnnego pana Halamy i wzięły większość nagród.
Wystarczy wejść na stronę Agencji Halamy i na stronę Halama Oklasky by
zrozumieć , że coś z tą Paką jest nie tak .
To chyba za tego Rubika nam się od Krakowa dostaje ...
Obserwuj wątek
    • Gość: o3 Re: Paka finał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.07, 11:47
      Nagrode Publiczności na tej PACE zdobył Kabaret Skeczów Męczących (nowy
      progra "Pan Bożenka")- jutro są w Imparcie, razem z I.Krosnym, który też
      przywozi nowy program.
      • rolkidwie Re: Paka finał 27.04.07, 08:47
        hciałem dodać , że pan Zenon zdobył I nagrodę publiczności w konkursie na
        przystojnego leszcza w zawodach wędkarskich na Oławce .
        Ludzie , jak można stosować sportowe zasady wobec kultury !?
        Wybrażacie sobie M.Jacksona czy Eltona Johna , który tu przyjeżdża na koncert i
        informuje ludzi , że zdobył jakąś tam nagrodę ?
        Przecież to żenada !
        Nagroda publiczności świadczy o tym , że w pewnym miejscu pewna grupa
        publiczności w tym akurat miejscu była zadowolona z kogoś i to nic więcej nie
        znaczy .
        Ci kabareciarze to mają faktycznie źle w głowach , to jakiś chory system. Czy
        na świecie też są jakieś przeglady ? jeśli ktoś ma renomę i robi
        cośprofesjonalnie to nie bierze udiału w przglądach , to nonsens ! Przglądy
        moga być dla amatorow , a nie profesjonalistów ! Wyobrażacie sobie np. Mumio ,
        czy Pod Egidą biorących udział na przeglądzie PAKA ? Nonsens !
        Dlatego uważam , że organizowanie przeglądów powinno mieć wymiar amatorski i
        takie kabarety jak wrocławski Klaps czy Neonówka nie mają co tam szukać .
        Czas skończyć z fikcją .Kabarety , które dają przedstawienia za biletami nie są
        amatorskie .
    • Gość: jakotako Re: Paka finał IP: 217.96.8.* 30.04.07, 12:58
      ale wy jestescie w tym Wroclawiu naiwni , wierzycie w szlachetność światka
      kabaretowego ? Same anioły ? zwyczajnie grupy interesów .
      Paka to własnie taka pierdząca w swoim sosie grupka ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka