miliarder 19.06.07, 22:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: starycynik Dobry zwyczaj - nie pozyczaj IP: *.dhcp.uno.edu 19.06.07, 22:58 Nie lepiej od razu sobie kupic? Odpowiedz Link Zgłoś
darek.mitel a co z dewiantami seksualnymi? 20.06.07, 09:50 a pedofila tam nie będzie? co z gejami w związkach kazirodczych, np. ze swoim ojcem czy bratem. Oni też są dyskryminowani, bo ludzie się z nich śmieją jak tylko usłyszą, że taki gej chce wyjść za mąż za swojego brata i zostać jego żoną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kruczkowski Re: a co z dewiantami seksualnymi? IP: 193.239.59.* 20.06.07, 15:55 szkoda że ciebie tam wystawili to byś niezły wpierdoI zgarnął, głupi dzwońcu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz Re: a co z dewiantami seksualnymi? IP: *.e-wro.net.pl 20.06.07, 17:21 i ty bys ten wpier sprawił hehehe kto ci witki rozbuja homasie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sb Ja bym jeszcze tam dorzucił kanarów IP: *.dialog.net.pl 22.06.07, 15:34 Kanar mógłby się tam wyżalić jaką on to ma straszną pracę i jak większość ludzi go traktuje. W sumie jestem ciekawy skąd oni się biorą - przypuszczam że większość jest spoza wrocławia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.zgora.dialog.net.pl 19.06.07, 23:18 Jeszcze 5 lat temu homoseksualizm to byla choroba, dzis to juz jest poglad? Poglady sami wybieramy, poznajemy jakies wartosci w ktore chcemy wierzyc. Ale homoseksualista sie jest, albo odkrywa ze sie jest. To nie moda, tu nie ma wyboru. Ale cos takiego nie jest normalne!!! To trzeba leczyc. Za kolejne 5 lat bedziemy mowic ze zoofilia to tez poglad. Jesli w przyszlosci polowa spoleczenstwa bedzie stawiac kariere ponad rodzine, a druga bawic sie w pedalow i lesbijki to ludzkosci grozi wyginiecie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sfajros Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.media4.pl 20.06.07, 00:14 > Jeszcze 5 lat temu homoseksualizm to byla choroba, dzis to juz jest poglad? Jeszcze 500-600 lat temu wierzono, że to słońce kręci się wokół ziemi. Jeszcze 100 lat temu uważano, że kobiety nie powinny mieć prawa głosu. A jeszcze dziś niektórzy nie są w stanie pojąć na czym polega ewolucja. > Ale cos takiego nie jest normalne!!! To trzeba leczyc. Nie wiem co to znaczy "normalne", ale wiem, że to co piszesz jest bardzo głupie. To trzeba leczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 00:38 Sfajros to z toba cos jest nie tak i sam sie idz doksztalc wpierw. Ewolucja polega na pewnych zmianach genetycznych roznych gatunkow w przeciagu wielu lat. Tak to mozna mniej wiecej okreslic. Ewolucją moze byc to ze ludzie zamieniaja sie w pedalow. Ale ewolucją juz nie jest uwazanie ze biale jest czarne a czarne jest biale. Zmiana pogladow to nie ewolucja. Setki lat temu to co uwazano, bylo niepoprawne lub nieprawdziwe. Dlatego to zmieniono. Dzis chce sie zmieniac cos, co jest normalne w najlepiej jakis debilizm. Sam napisales "Nie wiem co to znaczy <<normalne>>". Nie dziwie sie wiec ze tacy ludzie jak ty nie umieja juz w normalny sposob postrzegac swiata ani praw natury. Tacy jak ty, nie beda reagowac na przemoc, bo beda twierdzic ze to zwykla rzecz, i ze sa wobec niej "TOLERANCYJNI" Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Egzaminator na prawo jazdy? 20.06.07, 06:26 Rozumiem, że geje, czy bezdomni są dyskryminowani. Ale że egzaminatorzy na prawo jazdy? No to mnie już rozśmieszyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sfajros Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.media4.pl 20.06.07, 13:51 Kochanieńki! Właśnie tacy jak ja reagują na przemoc. A przemocą jest nazywanie homoseksualistów pedałami, zboczeńcami i mówienie, ze to choroba, którą trzeba leczyć. A takie gadanie jak Twoje jest po prostu głupie i prymitywne. To tak, jakbyś się upierał, że słońce krąży wokół ziemi. A to tacy jak Ty twierdzą właśnie, że bicie własnej żony jest normalne, że normalne jest aby żona słuchała męża i że normalne jest że cały dzień spędza w kuchnii. To tacy jak Ty twierdzili, że normalne jest, że Żydzi to podludzie itd Dlatego jak słyszę, że coś jest normalne, to odruchowo sięgam po nóż. Posługując się pojęciem normalności tacy jak Ty uzasadniali przemoc. I nie zasłaniam tu się żadną tolerancją. W nosie mam tolerancję. I uważam, że takich jak Ty po prostu tolerować nie można. całuski! Gość portalu: Paul napisał(a): > Sfajros to z toba cos jest nie tak i sam sie idz doksztalc wpierw. Ewolucja > polega na pewnych zmianach genetycznych roznych gatunkow w przeciagu wielu lat. > > Tak to mozna mniej wiecej okreslic. Ewolucją moze byc to ze ludzie zamieniaja > sie w pedalow. Ale ewolucją juz nie jest uwazanie ze biale jest czarne a czarne > > jest biale. Zmiana pogladow to nie ewolucja. > Setki lat temu to co uwazano, bylo niepoprawne lub nieprawdziwe. Dlatego to > zmieniono. Dzis chce sie zmieniac cos, co jest normalne w najlepiej jakis > debilizm. > Sam napisales "Nie wiem co to znaczy <<normalne>>". Nie dziwie > sie wiec ze tacy > ludzie jak ty nie umieja juz w normalny sposob postrzegac swiata ani praw > natury. Tacy jak ty, nie beda reagowac na przemoc, bo beda twierdzic ze to > zwykla rzecz, i ze sa wobec niej "TOLERANCYJNI" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kruczkowski Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: 193.239.59.* 20.06.07, 15:57 choroba? przeczytałeś to pewnie w książce profesora giertycha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 19:23 "Nie wiem co to znaczy "normalne", ale wiem, że to co piszesz jest bardzo głupie. To trzeba leczyć" "choroba? przeczytałeś to pewnie w książce profesora giertycha" No to zegnaj piekny swiecie. Nie wychodze z domu no zewszad otaczaja mnie juz same lesby i pedaly. Szkoda ze tak piekne i znane od tysiacleci slowa jak "Mama" i "Tata" znikna z naszego jezyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - GW w roku 2020 IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 20:30 GAZETA WYBORCZA - AKTUALNOSCI 20.06.2020r "KOLEJNY ZGWALCONY MEZCZYZNA W PARKU" Ostatniej nocy mial miejsce kolejny gwalt na mezczyznie. Trzy odurzone kobiety rzucily sie desperacko na wracajacego do domu Franiusia. Franio jak codzien pracowal w fabryce sztucznie zapladniajacej ludzkie komorki jajowe. Po zakonczonej pracy mial jak zwykle wracac do swojego kochanego meza - Waldusia, ale koledzy z pracy namowili go na wieczorne "piwo". Caly wieczor minal na milusich rozmowach a ze szybko nadeszla pozna godzina, wszyscy postanowili wrocic do domu. Franio jako jedyny postanowil wracac pieszo - od domu dzielil go tylko pobliski park. Jednak droga na skroty nie zawsze jest bezpieczna. W centralnej czesci parku, nieopodal fontanny Holenderskich Homoseksualistow wypatrzyly go trzy podejrzanie wygladajace dziewczyny. Franio przyspieszyl kroku, lecz te nagle zaczely biec za nim i w miejscu slabiej oswietlonym rzucily sie na niego. Franio zaczal krzyczec. Halas uslyszeli trzymajacy sie za raczke i spacerujacy niedaleko po parku Mietek z Kazikiem. Natychmiast rzucili sie na pomoc. Kiedy dotarli na miejsce, jedna z kobiet naga siedziala juz na Franiu i chciala sciagnac mu spodnie. Dwie pozostale trzymaly go za rece i nogi. Ale zobaczywszy zblizajaca sie pomoc, sploszyly sie i uciekly. Przestepstw tego typu pojawia sie coraz wiecej. Kiedys bylo to nie do pomyslenia. Kobiety, ktore nie akceptuja zwiazkow ze swoja plcia, czesto maja obrzydliwe fantazje wspolrzycia z mezczyznami. "Te fantazje staja staja sie ich obsesja, az wkoncu maniakalnym porzadaniem. Jesli nie umieja panowac nad swoimi emocjami, dochodzi do ataku na tle seksualnym" - mowi prof. dr hab. Adam Anal. Za dopuszczenie sie tak niegodnego czynu grozi kara pozbawienia wolnosci do lat 5. Miejski oddzial Policji Tolerancyjnej we Wroclawiu jest juz na tropie desperackich dziewczat. "Mielismy juz zgloszenia o podejrzanych kobietach w parku, ale narazie do niczego nie doszlo. Niestety jak zawsze dalismy d**y i zbagatelizowalismy problem, ale obiecuje ze do podobnych sytuacji nie dojdzie" - wyjasnia insp. Gucio H. Klienci polozonego blisko parku klubu "Odbytnica" sa oburzeni. "O jejku... Nie sadzilem ze w tym parku takie rzeczy moga sie przydarzyc. Przeciez to obrzydliwe. Jak kobieta moze sie dopuscic takiej zbrodni?" - komentuje rozkojarzony Marian. O dalszych informacjach w tej sprawie bedziemy jeszcze pisac jeszcze. A jutro w naszej Gazecie artykul "Czemu wladze Wroclawia pozwolily na pochod parom kobieta-mezczyna" a takze o nowelizacji biblii - "Bog stworzyl Adama i Kazika" OPINIE FORUMOWICZOW --------------------------------- Sfajros napisal: Ludzie co to sie dzieje. Ja juz poznalem slowo "normalnosc" a tu nagle takie rzeczy. Znow mam watpliwosci co do dzisiejszego swiata. kruczkowski napisal: Te kobiety chyba chore byly. Jak mozna "Czuc pociag" do mezczyzn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: homoseksualizm - GW w roku 2020 IP: *.lanet.net.pl 20.06.07, 21:27 Oj, Paul, to tak,jakbys napisal,ze w 2020 wszyscy bedą czarni,bo w Polsce mieszka ileś tysięcy ludzi o tym kolorze skóry (choć akurat to jest bardziej prawdopodobne niż Twoja histora,bo homoseksualizm nie jest dziedziczny). Zastanawiam się tylko czy wg Ciebie nastapi cudowne rozmnożenie (wysyp) homoseksualistów,czy może to bedzie wina mediów/mody/rządów,które nakarzą od jutra czuć pociąg tylko do swojej płci? Nie rozumiem, dlaczego chcesz zaglądać do cudzego łóżka,bo tylko taka jest różnica miedzy osobą homo- a heteroseksualną (choć i pary hetero uprawiają seks analny). Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - GW w roku 2020 IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 21:52 No i wlasnie tu jest pies pogrzebany. Ze wlasnie mamy przymknac na to oko, bo to nie nasz problem, to nie nasza sprawa. Blad - to jest problem calego spoleczenstwa i ludzkosci. Przeciez to jest wbrew naturze. Nie wiem coza debile biora jakies teorie odnosnie moich wypowiedzi. Ja nie jestem przedstawicielem ani rzadu/Giertycha ani Rydzyka. W tej sprawie nie kieruja mna zadne poglady ani opinie innych nastawionych wrogo czy tez przychylnie. Jedyne w co wierze, to to, ze jest mezczyzna i kobieta, i oni sa przeznaczeni dla siebie. To nie jest moj wymysl, ale ogolny porzadek i nikt mi tu nie bedzie pie..l ze Slonce sie kreci wokol ziemi (ze wszystko co kiedys uwarzano jest dzis zmienione, wiec i ta kwestie tez mozna zmienic) - te slowa jednak kieruje do niejakiego Sfejtosa czy jak mu tam. Co wiecej, moje nastawienie do homoseksualistow wcale nie jest wrogie, widzac taka osobe wcale nie napawam do niej nienawiscia, ale... Wszystko ma swoje granice. Nikt nie powinien sie smiac z takich ludzi ani wytykac ich palcem. Jednak sa to osoby, ktorym trzeba w jakis sposob pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
heterofob2 Wymieramy 20.06.07, 22:08 Drogi Paulu! Ludzkość tak już przez nas "wymiera" od kilku tysięcy lat! I to wymiera w takim tempie, że jeszcze niedawno było nas w sumie pareset milionów, a teraz osiem miliardów. Pozatym sugerowanie, że należy mi w czymś pomóc, nie różni się wiele od mowy nienawiści. Jestem o tyle szczęśliwszym człowiekiem od ciebie, że nie odczuwam potrzeby wyznaczania innym granic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: Wymieramy IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 22:55 Jeszcze 5 lat temu rodzilo sie w Polsce o wiele wiecej dzieci niz dzis. Powod? Homoseksualisci? - niee. To warunki do zycia a raczej ich brak. To rowniez pogon za kariera i odstawienie rodziny na drugi plan. O tak... widze do czego to zmierza. Kazde urodzone dziecko jako niewygodny ciezar swoich "normalnych" rodzicow bedzie oddawane parom homoseksualnym, ktore bardzo o takiej rodzinie marza. A wiec jednak przezyjemy.... huuraaaa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: homoseksualizm - GW w roku 2020 IP: *.lanet.net.pl 20.06.07, 22:15 Paul, homoseksualiści nie oczekują ani od Ciebie, ani od nikogo innego pomocy,jest im dobrze tak,jak jest,są szczęśliwi w swoich związkach,to nie są np. narkomani,którzy potrzebują wsparcia,bo nie radzą sobie ze sobą. Czy ludziom leworęcznym też będziesz chciał udzielić pomocy,no bo przecież "normą" jest pisanie prawą ręką. Nie popadaj w skrajności,ze zaginą słowa mama czy tata,bo rodzicem można być niezależnie od swojej seksualności. Fakt,że 2 mężczyzn nie jest w stanie się zapłodnić i urodzić dziecko,ale czy Twoim zdaniem urodziłeś się tylko po to,żeby mieć dziecko-dla przetrwania gatunku? Wiele kobiet nigdy nie zostanie matkami,bo po prostu nie chcą nimi być,czy je też "potępiasz",bo wbrew naturze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sfajros Re: homoseksualizm - GW w roku 2020 IP: *.media4.pl 21.06.07, 01:25 Gość portalu: Paul napisał(a): > Przeciez to jest wbrew naturze. Wbrew naturze jest także golenie się, depilowanie, strzyżenie włosów, monogamia. > Jedyne w co wierze, to to, ze jest mezczyzna i kobieta, i oni sa przeznaczeni dla siebie. Wzruszyłem się. Jakie to romantyczne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz swięte słowa :( IP: *.e-wro.net.pl 20.06.07, 21:59 dobrze to napisałeś .. niestety :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sfajros Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.media4.pl 20.06.07, 21:42 Gość portalu: Paul napisał(a): > No to zegnaj piekny swiecie. Nie wychodze z domu no zewszad otaczaja mnie juz > same lesby i pedaly. Szkoda ze tak piekne i znane od tysiacleci slowa > jak "Mama" i "Tata" znikna z naszego jezyka. Piękny świat o którym piszesz, był światem ochydnym i pełbym hipokryzji. Cieszę się, że ten piękny świat przemija. Zauważ Kochanieńki, że nikt nie zakazuje słów Mama i Tata, nikt nie zakazuje związków damsko męskich. Zakazuje jednak twierdzenia, że związek dwóch kobiet lub dwóch mężczyzn, jest czyś obrzydliwym, chorym, nienormalnym i niebezpiecznym. Świat o który walczę nie ma być światem, w którym Twoja "normalność" będzie wyparta przez moją "nienormalność". Walczę o świat, w którym nie będzie miejsca dla fałszywej i krzywdzącej "normalności". całuski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz i tutaj musze wtrącic IP: *.e-wro.net.pl 20.06.07, 22:03 Otóz "kochanieńki" w Irlandii w mysl zle pojmowanej poprawności polityczne jest wprowadzana ustawa ze w szpitalach nie można mowić mamo bo to może obrażać pary homoseksualne tylko trzeba mówić opiekun i co ty na to "kochanienki" :( Odpowiedz Link Zgłoś
heterofob2 irlandia 21.06.07, 00:20 Drogi Apaszu! Czy naprawdę wierzysz we wszystko, co czytasz?! Podejrzewam, że plotka powstała z tego, co ja sam robię na lekcji: nie pozwalam samowolnie domniemywać, kto jakich ma rodziców, ale nic nie narzucam. Np. gdy jeden uczeń mówi: "Mieszkam sam z tatą", a drugi pyta: "Czy często widujesz mamę?", interweniuję "Czemu domniemywasz, że ma mamę i tatę?". Chodzi np. o to, że mama mogła umrzeć, a w takim kontekście zapytanie może sprawić przykrość. Ale Tobie mogło wpaść do głowy, że mówię o dwóch ojcach, i irlandia gotowa, a potem mnie atakują. A propos, są wakacje, dzieciaków mam dość, więc proponuję zmienić temat: co sądzicie o oddawaniu krwi przez gejów? Sam jestem honorowym dawcą krwi. Apaszu, zażyj walerianę, zanim klikniesz: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz Re: irlandia IP: 62.29.170.* 21.06.07, 09:30 Plotke przeczytałem w plotkarskiej gazecie GW ;) , ale niestety nie znajdę ci teraz tego poza tym było to w TVN24 no jesli uznać te media za poważne a chyba są byłem 3 tygodnie temu w Dublinie i znajomi potwierdzili cos takiego :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz przyjaciół nikt nie bedzie mi wybierał IP: 195.205.73.* 20.06.07, 09:27 Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał , wrogów poszukam sobie sam dlaczego kor.. mać bez przerwy poucza ktoś w co wierzyć mam :( Odpowiedz Link Zgłoś
realista28 Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? 20.06.07, 22:19 Gość portalu: Sfajros napisał(a): > > Jeszcze 5 lat temu homoseksualizm to byla choroba, dzis to juz jest pogla > d? > > Jeszcze 500-600 lat temu wierzono, że to słońce kręci się wokół ziemi. > Jeszcze 100 lat temu uważano, że kobiety nie powinny mieć prawa głosu. > A jeszcze dziś niektórzy nie są w stanie pojąć na czym polega ewolucja. > > > Ale cos takiego nie jest normalne!!! To trzeba leczyc. > > Nie wiem co to znaczy "normalne", ale wiem, że to co piszesz jest bardzo głupie > . > To trzeba leczyć. > Głupiś aż piszczy. Głupiś aż piszczy. cytat: 1973 roku Amerykanskie Towarzystwo Psychiatryczne usunelo haslo "homoseksualizm" z "Podrecznika zaburzen psychicznych", za decyzja ta opowiedzialo sie 58 proc. czlonków tej instytucji. Jednym z najwiekszych zwolenników wykreslenia homoseksualizmu z rejestru zaburzen byl wówczas doktor, dzis zas profesor psychiatrii Robert Spitzer z Uniwersytetu Columbia. W roku 2000 publicznie odzegnal sie on od swego stanowiska z roku 1973 i stwierdzil, ze oswiadczenie ATP bylo zbyt pochopne i nie poprzedzone nalezytymi badaniami Bezczelna hucpa. Do tego sie ta cała bełkotliwa promocja "otwartosci", "inności", "tolerancji" i innych pustych frazesów sprowadza. Celowo użyłem cudzusłowów bo te pojecia w tym konkretnym kontekscie są użyte w sposób fałszujacy ich pierwotne znaczenie. Są takim cepem pojęciowym którym na odlew dowala sie każdemu kto ma inne zdanie w kwestii norma-dewiacja. To oręz wszystkich niezdolnych do racjonalnej argumentacji, zastępuja sobie myślenie zestawem słów wytrychów umożliwiajacych semantyczny fałsz. Czyni sie z tych pojeciowych protez swoiste bożki współczesnej nowomowy-polit-popu, podkładając pod nie dokładnie te tresci które sa w danym momencie wygodne. Stworzono tricki frazeologiczne dla ćwierćinteligentów które pomieszały elementarne pojecia od wieków oczywiste i zrozumiałe, Teraz stawia sie je na głowie i to wszystko pod coraz pojemniejszym, politycznie użytecznym szyldem tolerancji. Jednocześnie każdy zdrowy głos rozsadku powoli staje sie czymś wstydliwym z czym należy sie wrecz kryć bo to takie niemodne, passe. Chcesz być trendy, jazzy, czy cool musisz twierdzić że dewiacja jest normalna, inaczej w swiecie zionących tolerancją skazujesz sie na ostracyzm i towarzyska banicje. Musisz udawać że chodzenie na głowie , oddawanie moczu nosem lub dłubanie lewą reką w prawym uchu jest jak najbardziej naturalne. W swiecie politpopowego terroru to własnie twierdzenie że tak nie jest okazuje się przejawem nietolerancji. A już już zupełnym językowym kuriozum jest robiacy ostatnio zawrotną karierę termin "homofobia". Pomijając całą absurdalnosć tego zabawnego neologizmu to taka kolejna wydmuszka znaczeniowa którą jej "użytkownicy" stosuja jako protezę myślenia. Wystarczy oetykietkować w ten sposób przeciwnika i mamy z głowy konieczność jakiejkolwiek polemiki, no bo przecież z wrogami "tolerancji" się nie dyskutuje", toż to poniżej naszgo poziomu. Należy wyniośle prychnąć coś o homofobii, najlepiej z wdziekiem wrzucić ją do przepastnego wora z innymi słownymi "wunderwaffe" jak faszyzm, nazizm, antysemityzm, ubić w łatwoprzyswajalną zbitkę i powielać na okragło z konsekwencją muezina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.lanet.net.pl 20.06.07, 22:30 Zawsze w tego typu rozmowach pojawi się ktoś,kto porówna homoseksualizm do faszyzmu, pedofilii itd. I to jest właśnie ten bełkot, o którym piszesz. Póki jest to zgodne z prawem, nie zagraża życiu czy zdrowiu innych osób,to w czym przeszkadza Tobie homoseksualista. Czy mężczyzna odbywając stosunek z innym mężczyzną robi to pod przymusem? (jeśli tak, to jest to gwałt,a to jest karalne) Wszystko dzieje się za obopólną zgodą. Zaraz napiszesz "ale ja muszę na to patrzeć!", osobiście powiem Ci,ze niesmaczne jest dla mnie obsceniczne całowanie się par hetero- jak i homoseksualnych,a takie zachowania są też prawnie regulowane. Poza tym samo zachowanie człowieka nie jest zależne od jego seksualności. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 22:51 Nie porownuj homoseksualizmu do mankutow. Na prawde nie widziesz roznicy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.lanet.net.pl 20.06.07, 23:00 Tak widzę różnicę- osoby leworęczne są wyśmiewane jako dzieci,a homoseksualiści są wytykani palcami, kiedy są dorośli. A temat "homoseksualizm-pogląd czy choroba" kojarzy mi się ze stwierdzeniem "piersi- ozdoba czy cięzar",bo skoro ozdoba,to dlaczego kobiety je zakrywają,a skoro ciężar,to dlaczego nie znajduje się na plecach. A tak poważnie skoro jestem taka nieżyciowa i nie widzę różnicy,to chętnie wysłucham Twoich spostrzeżeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 23:06 Wszystko co mam w tej sprawie do napisania juz dokladnie ujalem w wielu postach. I tu na prawde nie da sie juz wymyslec nic innego. Nie myl tez roznic w spoleczenstwie od anomalii spolecznych!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.lanet.net.pl 20.06.07, 23:12 Czyżbyś Paul był humanistą? Na koniec jeszcze jedno pytanie- czy znasz jakiegoś homoseksualistę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.06.07, 23:15 Znam. Bylem nawet (dzieki niemu) 2 lata temu we wroclawskim klubie Scena - z dziewczyna. I tyle starczy, a o wrazenia to juz mnie sie nie pytaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.lanet.net.pl 20.06.07, 23:20 To tym bardziej skoro znasz,to powinieneś wiedzieć,że ta osoba niczym się nie różni od Ciebie (no chyba,że trafiłeś na jakiegoś ekscentryka, cóż tyle charakterów,ile ludzi). Nie będę Cię pytała o wrażenia ze Sceny,bo każdy wie,jak wyglądają polskie dyskoteki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e e tam IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.06.07, 22:35 oczywiscie z całego projektu zywej biblioteki najwieksze kontrowersje budzą geje. koalicja rządzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sfajros Re: homoseksualizm - poglad czy choroba? IP: *.media4.pl 21.06.07, 01:24 realista28 napisała: > Głupiś aż piszczy No to jest nad dwóch. > 1973 roku Amerykanskie Towarzystwo Psychiatryczne usunelo > haslo "homoseksualizm" z "Podrecznika zaburzen psychicznych", za decyzja ta > opowiedzialo sie 58 proc. czlonków tej instytucji. Jednym z najwiekszych > zwolenników wykreslenia homoseksualizmu z rejestru zaburzen byl wówczas doktor, > > dzis zas profesor psychiatrii Robert Spitzer z Uniwersytetu Columbia. W roku > 2000 publicznie odzegnal sie on od swego stanowiska z roku 1973 i stwierdzil, > ze oswiadczenie ATP bylo zbyt pochopne i nie poprzedzone nalezytymi badaniami Niuniuś! W głębokim poważaniu mam wszelkiej maści psychologów i psychiatrów, a także ich kompetencje w ocenianiu co jest normalne, a co nie. Przede wszystkim wyobraź sobie, że wszystkie rzeczy na tym świecie mają historię. To fakt, który być może pomija Twoje psychiatryczne pojęcie racjonalności, ale to już nie mój problem. Następnie poczytaj sobie conieco na temat historii takich rzeczy, jak homoseksualizm, seksualność, normalność, dewiacja, a nawet rozum - Twój ulubiony fetysz. Jeżeli to nie uchroni Cię od pisania głupot, to szans dla Ciebie nie widzę. > Do tego sie ta cała bełkotliwa > promocja "otwartosci", "inności", "tolerancji" i innych pustych frazesów. Nie wyobrażasz sobie jak daleki jestem od tej całej tolerancji. Nie jestem tolernacyjny, nie toleruję przykładowo głupoty, psychiatrów i Ciebie. bądź zdrówa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Były Wszechpolak Mnie też dajcie zarobić IP: *.lodz.mm.pl 21.06.07, 19:29 Kurna. Ja też chce. Jestem byłym członkiem Młodzieży Wszechpolskiej, z dwoma dyplomami wyższej uczelni. Aktualnie bezrobotny. Mnie też zatrudnijcie, ale pewnie wała - mój były światopogląd nie jest akceptowa;ny przez wypożyczaczy gejów, lesbijek, Żydów, Cyganów i zapomnieli dodać komunistę-stalinistę Odpowiedz Link Zgłoś