Dodaj do ulubionych

Grajewski, Ludkowski i Leonowicz w Polarze?

IP: *.uchastings.edu 20.06.03, 02:36

Oj sierotki, kogo trzeba zlupic by powstal wreszcie ten
prawdziwy Bayer(n) hehe?
Obserwuj wątek
    • Gość: kibicWKS No to jest logiczne panie Leonowicz! IP: 213.199.238.* 20.06.03, 07:52
      Leonowicz powiedział:
      "...Zawsze byłem kibicem Śląska i nie chce mi się wierzyć w to, co się stało z
      tym klubem..."

No to jest logiczne panie Leonowicz. Był pan kibicem Śląska i dlatego
      sponsoruje pan Polar. Całkiem dla mnie zrozumiałe. Może ja jako kibic Śląska
      zacznę kupować bilety na mecze np Zagłębia???

Trudno! Będziemy biegać z siekierami po Wrocławiu za kibicami Polaru. Będzie to
      co w Krakowie i Łodzi.
        • Gość: kibicWKS Re: No to jest logiczne panie Leonowicz! IP: 213.199.238.* 20.06.03, 10:29
          Gość portalu: kast napisał(a):

>
          > > Trudno! Będziemy biegać z siekierami po Wrocławiu za kibicami
          > Polaru. Będzie to
          > >
          > > co w Krakowie i Łodzi.
          > Wlasnie tym zdaniem odkryles kolego kim jestes i ze tak naprawde
          > nie zalezy Ci na Slasku, a dopoki wokol Slaska beda sie
          > gromadzic Tobie podobni nikt rozsadny w niego nie zainwestuje.

Zobaczymy kto zacznie się gromadzić wokół Polaru. Pewnie same aniołki.
          Przyjdą i będą grzecznie oglądać mecz? Nie będą krzyczeć, gwizdać na
          skacowanego sędziego, który ledwo po boisku biega i będą spokojnie patrzeć jak
          przyjezdni kibice im flagi z płotu ściągają.
          Zobaczymy jacy wtedy będą kibice Polaru, gdy będą w dwustu a jakiś koleś np. z
          Gdyni podejdzie i przypier..... jednemu z nich. Będą stali i się patrzyli w 200
          jak 10 gdynian leje ich kolegę?

Takie są realia nie tylko na stadionie ale i na ulicy, dyskotece i wszędzie.
          Jeśli Ci ktoś zagraża to się bronisz. Jak Cię pobije to szukasz zemsty przy
          najbliższej okazji.

Czy tak nie jest na co dzień w życiu? Czy Tobie kast jak ktoś przywali to
          nadstawiasz drugi policzek? Powiedz mi co wtedy robisz?
            • Gość: kibicWKS Re: No to jest logiczne panie Leonowicz! IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 20.06.03, 15:57
              Gość portalu: jacek napisał(a):

> coż kolego jesteś żąłosny i przynosisz wstyd wszystkim kibicom
              > Śląska. Kibicowanie yto nie soiekierki. Co ma wspólnego doping
              > ze stanięciem do walki z Arką. Takim ludziom powinno się
              > zabraniać wstępu na stadion bo tylko odstraszają innych od niego

Wiecie jak będzie? Będą 2 grupy kibiców.
              Wcześniej czy później w knajpie, przy piwie zaczną dyskutować na temat swoich
              zespołów. Któryś bardziej nerwowy swoje argumenty wesprze pięściami. Takie
              zachowanie jest na porządku dziennym nie tylko wśród kibiców ale wśród wielu
              ludzi którzy kompletnie nie interesują się piłką.
              Jak już dojdzie do bójki 1 na 1 to któryś przegra, więc później wyrówna
              porachunki przy pomocy swoich kolegów ale ten drugi też ma kolegów i co się
              dzieje? Najpierw się leją w pojedynkę a poźniej po 10. W efekcie dochodzi do
              tego, że grupy kilkudziesięciu osób wjeżdżają na inne osiedle aby wyrównać
              porachunki i już nikt prawie nie wie o co tak naprawdę na początku poszło(aha
              poszło o sprzeczkę przy piwie).

Rozumiecie? Tak jest wszędzie. Na dyskotekach na wiochach, osiedlach i ulicach,
              bo jeden jest stąd a drugi stamtąd. Ja tego nie wymyśliłem, ja tylko napisałem
              jak będzie, bo taki scenariusz był w każdym mieście gdzie były 2 drużyny
              piłkarskie.

I się nie zdziwcie jak któregoś wieczora wracając zobaczycie na swojej ulicy
              bandę z siekierami i się Was zapytają komu kibicujecie albo się nie zapytają
              tylko od razu przypierd...... aby rozładować swoje frustracje. I to nie będę
              ja, kibicWKS tylko piana grupka wyrostków. Będą polowali jedni na drugich i nic
              tego nie zatrzyma. Więc nie piszcie, że jestem żałosny bo nie ja to wymyśliłem.
                • Gość: kibicWKS Re: bzdura IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 20.06.03, 16:51
                  Gość portalu: człowiek napisał(a):

> tylko zacierasz łapki na myśl o nadarzającej się okazji. żałosny
                  Tak zacieram łapki na myśl o tym, że dostanę siekierą w głowę.

> jasteś. dyskusja może i powinna skończyć się na słowach. gdy nie
                  > masz argumentów - milkniesz i już.
                  Piszmy o tym jak jest naprawdę a nie o tym jak powinno być.
                    • Gość: kibicWKS Re: bzdura IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 20.06.03, 18:02
                      Gość portalu: człowiek napisał(a):

> ja piszę o tym jak jest. a tym którzy znaleźli się w ślepej uliczce
                      > propopnuję
                      > by z niej po prostu wyszli. są ważniejsze sprawy do załatwienia niż
                      > udowadnianie kto ma silniejsze pięści.

O i tu cała prawda. Też mam ważniejsze sprawy i pewnie będę unikał wszelkich
                      konfliktów jak ognia, bo szkoda na to czasu i przede wszystkim zdrowia.
                      Tylko problem w tym, że są tacy którzy mają dużo czasu. I tu jest pytanie czy
                      się przed nimi bronić, uciekać czy też położyć na ziemi i niech mnie kopią a
                      może zadać pierwszy cios zanim sam go otrzymam. Jak zadam pierwszy cios aby
                      ubiec agresora to chciał czy nie chciał sam się staję agresorem, no nie? To co
                      mam zrobić? Poddać się czy też walczyć z tymi co atakują(a tacy zawsze się
                      znajdą). Jak zacznę walczyć to będę chuliganem tępionym przez społeczeństwo a
                      jak się poddam to kim będę jeśli jeszcze będę?
                      • Gość: kibicWKS Ja się Was zapytam jeszcze inaczej. IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 20.06.03, 19:29
                        Ja się Was zapytam jeszcze inaczej.

Jeśli ktoś mnie napadnie to mam się bronić czy poddać (załóżmy, że ucieczka
                        jest już niemożliwa)?
                        Załóżmy, że się poddałem bo jako porządny obywatel bić się nie mogę, zresztą
                        napastników jest pięciu więc i tak nie mam szans. Zostałem pobity, mam złamany
                        nos i wybity ząb. Do tego podarła mi się ulubiona koszulka.

1. Czy ja mam prawo czuć nienawiść do tych ludzi?
                        2. Czy mam prawo nosić w plecaku siekierę(bo na pistolet mnie nie stać) aby w
                        przyszłości już nikt mnie nie napadł?
                        3. Czy jak zobaczę jednego ze swoich oprawców po miesiącu na ulicy samego a ja
                        akurat będę z 5 kolegami to co jaj mam mu zrobić lub powiedzieć?

Co Wy byście czuli na moim miejscu? Czy moja nienawiść jest słuszna i jak ją
                        mam stłumić aby nie doszło do tragedii? Błędne koło agresji trudno jest
                        zatrzymać szczególnie, gdy się padło jej ofiarą. Chęć zemsty jest chyba w
                        każdym człowieku. Nigdy jej nie czuliście?
              • Gość: kibicWKS Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 20.06.03, 16:42
                Żródło "Fan Śląsk" - fanslask.aha.pl/

"...W środę 7 maja telewizja publiczna poinformowała o zajściach jakie miały
                miejsce dzień wcześniej w Nowej Hucie. Około czterdziestu mężczyzn uzbrojonych
                w siekiery, pałki i inne narzędzia ewentualnej zbrodni napadło na
                interweniujących funkcjonariuszy, którzy musieli oddać strzały ostrzegawcze.
                Wówczas mężczyźni rozbiegli się.
                Siedemnastu z nich zostało zatrzymanych. - tak mniej więcej brzmiał oficjalny
                komunikat. Do okienmka przywołano rzeczniczkę prasową komendy, która
                stwierdziła, że z takim przypadkiem spotkali się po raz pierwszy. Dotychczas
                podobne zajścia mogły mieć miejsce jedynie w dniach spotkań piłkarskich. Swoją
                wypowiedź panienka z okienka udekorowała różnymi gadżetami w stylu tłuczka do
                mięsa, nunczako czy innych tym podobnych zabawek.
                Otóż pani rzeczniczka myli się, o czym wiedzą wszyscy piłkarscy hools, nie
                tylko w Krakowie. Facet ze Szczecina czy Warszawy wie, że pod Wawelem odbywają
                się regularne bitwy na noże i siekiery, ba, nawet znane są wyniki tych
                konfrontacji. A biedna policjantka z Krakowa nie ma zielonego pojęcia o tych
                zajściach. W mieście w którym mieszka i pracuje za łby biorą się fanatycy
                piłkarscy zarówno w dniach meczów poszczególnych drużyn jak i w zwykłe
                wieczory. Robią sobie "wjazdy na dzielnicę", oklepują mniej lub bardziej
                przypadkowych kolesiów (byle się wiek z grubsza zgadzał), czasem są to napady
                bardziej ukierunkowane (czeka się na konkretną ofiarę czasem i z pół dnia). To
                wiedzą ludzie z Wrocławia, Poznania, Gdańska, Bydgoszczy, Mielca, Białegostoku,
                Olsztyna czy gdzie tam jeszcze zabawiają się w futbolową chuligankę. Policjanci
                z Krakowa - nie wiedzą o niczym takim.
                W Krakowie hulają już nie tylko bandy Wisły i Cracovii. Jest trzecia,
                dodatkowa: fanów Hutnika. Co prawda ta ekipa ma swoich przedstawicieli tylko we
                wschodniej części miasta, czyli jest ograniczona terytorialnie, lecz istnieje,
                działa, bije się z rywalami. Dotychczas Hutnik był uważany za wasala Craksy,
                jednak ostatnio na linii chuliganów spod znaku obu drużyn doszło do zgrzytów..."

Tak tylko to wkleiłem, aby ktoś nie pomyślał że te siekiery to głupi kibicWKS
                wymyślił i że to ja będę z nimi po mieście biegał.
                • Gość: p Re: Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.magma-net.pl 20.06.03, 20:45
                  Pajacu a czy trzeba latać z tymi siekierami, nie można skupić
                  się na własnej drużynie. Przez takich debili jak ty Śląsk będzie
                  grał długo w IV lidze bo nikt nie zainwestuje w klub ktorego
                  kibicami są tacy kretyni. A śląsk to też a nawet bardziej kibice
                  rozsądni. Więc siedź cicho i nie kompromituj naszej ukochanej
                  drużyny
                  • Gość: Erazmus Re: Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 20.06.03, 23:24
                    Gość portalu: p napisał(a):

> Pajacu a czy trzeba latać z tymi siekierami, nie można skupić
                    > się na własnej drużynie. Przez takich debili jak ty Śląsk
                    będzie
                    > grał długo w IV lidze bo nikt nie zainwestuje w klub ktorego
                    > kibicami są tacy kretyni. A śląsk to też a nawet bardziej
                    kibice
                    > rozsądni. Więc siedź cicho i nie kompromituj naszej ukochanej
                    > drużyny

KibicWKS ma absolutna racje. Ostatnio kumple byli w Krakowie na
                    fecie mistrzowskiej Wisly i widzieli jak Wislacy nerwowo
                    rozgladali sie wokol siebie na krakowskim rynku czy gdzies nie
                    czai sie ktos z Cracovii. Tak samo jest w Lodzi , Warszawie.
                    Tam nikt nie nosi szalika w miescie bo w najlepszym wypadku
                    zostanie obity i zabiora mu barwy a jesli bedzie mial pecha ...
                    Bardzo chcialbym zeby Wroclaw byl wolny od tego rodzaju
                    atrakcji .

Polecam ciekawy i rzeczowy artykul w dzisiejszym Wieczorze
                    Wroclawia o kibicach.
                    www.wieczor.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20030620/MAGAZYN/306190002
                  • Gość: kibicWKS Re: Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 21.06.03, 09:01
                    Gość portalu: p napisał(a):

> Pajacu a czy trzeba latać z tymi siekierami, nie można skupić
                    > się na własnej drużynie. Przez takich debili jak ty Śląsk będzie
                    > grał długo w IV lidze bo nikt nie zainwestuje w klub ktorego
                    > kibicami są tacy kretyni. A śląsk to też a nawet bardziej kibice
                    > rozsądni. Więc siedź cicho i nie kompromituj naszej ukochanej
                    > drużyny

W tym samym wątku jest post "Ja się Was zapytam jeszcze inaczej." Przeczytaj go
                    sobie, bo nie chcę się powtarzać.

Sam ziejesz nienawiścią do mnie i wyzywasz mnie od pajacy a masz pretensje do
                    innych, że targają nimi tak negatywne emocje. Jakie emocje spowodowały że
                    nazwałeś mnie pajacem? A może następnym razem obrażanie mnie już Ci nie
                    wystarczy i zechcesz mnie uderzyć?

Twoje chuligaństwo polega na tym że Ty obrażasz innych przez internet, schowany
                    za monitorem a chuligani obrażają na ulicy, stadionie lub gdziekolwiek indziej.
                    • Gość: Erazmus Re: Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 22.06.03, 11:54
                      Gość portalu: kibicWKS napisał(a):

> Gość portalu: p napisał(a):
                      >
                      > > Pajacu a czy trzeba latać z tymi siekierami, nie można
                      skupić
                      > > się na własnej drużynie. Przez takich debili jak ty Śląsk
                      będzie
                      > > grał długo w IV lidze bo nikt nie zainwestuje w klub ktorego
                      > > kibicami są tacy kretyni. A śląsk to też a nawet bardziej
                      kibice
                      > > rozsądni. Więc siedź cicho i nie kompromituj naszej
                      ukochanej
                      > > drużyny
                      >
                      > W tym samym wątku jest post "Ja się Was zapytam jeszcze
                      inaczej." Przeczytaj go
                      >
                      > sobie, bo nie chcę się powtarzać.
                      >
                      > Sam ziejesz nienawiścią do mnie i wyzywasz mnie od pajacy a
                      masz pretensje do
                      > innych, że targają nimi tak negatywne emocje. Jakie emocje
                      spowodowały że
                      > nazwałeś mnie pajacem? A może następnym razem obrażanie mnie
                      już Ci nie
                      > wystarczy i zechcesz mnie uderzyć?
                      >
                      > Twoje chuligaństwo polega na tym że Ty obrażasz innych przez
                      internet, schowany
                      >
                      > za monitorem a chuligani obrażają na ulicy, stadionie lub
                      gdziekolwiek indziej.

Kibic nie przejmuj się to pewnie jakiś cwaniaczek z Lubina ,
                      ktory inaczej nie potrafi wyrazac swoich pogladow. BTW Nawet nie
                      spodziewałem się że tak wiele radosci moze sprawic zwyciestwo
                      Łęcznej. Brawo Górnik :-)
                      • Gość: kibicWKS Re: Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 22.06.03, 15:09
                        Gość portalu: Erazmus napisał(a):

> Kibic nie przejmuj się to pewnie jakiś cwaniaczek z Lubina ,
                        > ktory inaczej nie potrafi wyrazac swoich pogladow. BTW Nawet nie
                        > spodziewałem się że tak wiele radosci moze sprawic zwyciestwo
                        > Łęcznej. Brawo Górnik :-)

Dzięki za dobre słowo.
                        Widzisz sam. Człowiek chce podyskutować na forum przedstawić swój punkt
                        widzenia a tutaj zamiast kontrargumentów to mięsem rzucają(jak na porządnych
                        obywateli przystało).

A do reszty to możemy jeszcze o tych siekierach podyskutować(ale już bez
                        mięsa). I cały czas czekam na odpowiedzi porządnych obywateli na moje pytania
                        zawarte w poscie "Ja się Was zapytam jeszcze inaczej." Bo widzę, że na tym
                        forum same wzory moralności się pojawiają i z chęcią posłucham ich rad jak się
                        obronić przed typami co mi chcą np. mój szalik odebrać?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
                        • Gość: Erazmus Re: Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie ... IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 22.06.03, 16:01
                          Gość portalu: kibicWKS napisał(a):

> Gość portalu: Erazmus napisał(a):
                          >
                          > > Kibic nie przejmuj się to pewnie jakiś cwaniaczek z Lubina ,
                          > > ktory inaczej nie potrafi wyrazac swoich pogladow. BTW Nawet
                          nie
                          > > spodziewałem się że tak wiele radosci moze sprawic
                          zwyciestwo
                          > > Łęcznej. Brawo Górnik :-)
                          >
                          > Dzięki za dobre słowo.
                          > Widzisz sam. Człowiek chce podyskutować na forum przedstawić
                          swój punkt
                          > widzenia a tutaj zamiast kontrargumentów to mięsem rzucają(jak
                          na porządnych
                          > obywateli przystało).
                          >
                          > A do reszty to możemy jeszcze o tych siekierach podyskutować
                          (ale już bez
                          > mięsa). I cały czas czekam na odpowiedzi porządnych obywateli
                          na moje pytania
                          > zawarte w poscie "Ja się Was zapytam jeszcze inaczej." Bo
                          widzę, że na tym
                          > forum same wzory moralności się pojawiają i z chęcią posłucham
                          ich rad jak się
                          > obronić przed typami co mi chcą np. mój szalik odebrać?
                          >
                          > Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Pewnych osób nie da się przekonać. Próbowałem kiedyś przekonać
                          zagorzałych antykibiców na pl.regionalne.wrocław i nic nie
                          osiągnąłem. Na takich ludzi nie działają żadne argumenty a na
                          fakty odpowiadają bo "w TVN pokazali ..."

www.slaskwroclaw.pl
                          IRC #wksslask
                          • Gość: kibicWKS Wiecie co czeka Wrocław? Czytajcie -A NIE MÓWIŁEM? IP: *.pop.e-wro.net.pl 20.08.03, 15:59
                            A nie mówiłem?

źródło onet.pl
                            "...Krakowska policja poszukuje młodego mężczyzny, który minionej nocy w Nowej
                            Hucie ugodził nożem 23-letniego mężczyznę. Ugodzony mimo reanimacji zmarł -
                            poinformowała podkom. Sylwia Bober z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Jak podają świadkowie, napastnik przed zadaniem ciosu zadał pytanie, jakiej
                            drużynie kibicuje ofiara. Po otrzymaniu odpowiedzi wymierzył cios - powiedziała
                            podkom. Bober.

Do zabójstwa doszło około północy z wtorku na środę na osiedlu Strusia w Nowej
                            Hucie. Do stojących przed jednym z bloków trzech młodych mężczyzn podeszło
                            dwóch innych. Jeden z przybyszów po krótkiej wymianie zdań zadał cios i zaczął
                            uciekać.

Uciekali również zaatakowani mężczyźni. Ugodzony nożem w klatkę piersiową 23-
                            latek po przebiegnięciu kilkunastu metrów upadł. Wezwane natychmiast pogotowie
                            przewiozło rannego do szpitala, gdzie zmarł..."
    • Gość: kibicWKS Widziałem film o Wdowczyku i Grajewskim :))) IP: *.e / 10.10.40.* / 213.199.225.* 22.06.03, 14:36
      Dzisiaj w TVN7 był film o trenerze Wdowczyku. Był też epizod związany z
      Grajewskim. Mówię Wam Cymanek to pikuś przy nim.

Sam Wdowczyk powiedział, że największym problemem polskiej piłki są działacze i
      ja się chyba z nim zgadzam. Rzadko kiedy któryś z nich przychodzi do klubu dla
      jego dobra. Przeważnie działacze w pierwszej kolejności dbają o dobro ale swoje.

• Gość: Erazmus Re: Grajewski, Ludkowski i Leonowicz w Polarze? IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 24.06.03, 13:18
      Mirosław Czesny rozmawiał też z Andrzejem Grajewskim. Wcześniej
      obaj panowie za sobą nie przepadali, ale wczoraj doszli do
      porozumienia. - Powiedziałem, że jeśli ma lepszy pomysł na
      uratowanie klubu, to gotów jestem zrezygnować - opowiada
      Czesny. - Usłyszałem, że Grajewskiemu też zależy na Widzewie,
      dlatego gotów jest współpracować. W najbliższym czasie spotkamy
      się i porozmawiamy o szczegółach.

Więc chyba to jest kaczka dziennikarska o Grajewskim w
      Polarze ...
    • Gość: kolorek Grajewski: Mam dosyć piłki nożnej IP: 80.68.224.* 26.06.03, 13:29
      Grajewski: Mam dosyć piłki nożnej

Andrzej Grajewski na propozycję dalszej współpracy z Widzewem prezesowi
      Czesnemu odpowiedział, że nie zamierza Widzewowi przeszkadzać, ale też stracił
      chęć na jakąkolwiek pomoc.

- Była propozycja spotkania, ale nie dojdzie do niego - stwierdza Grajewski. -
      Po wszystkich kłamstwach na mój temat straciłem serce do sprawy, która nazywa
      się piłka nożna.

- Uważam, że wypełniłem swoje zdanie. Jakoś Scherfchen, Boldt, Włodarczyk,
      Mosór, Podbrożny nie domagają się w PZPN pieniędzy. Po prostu ja zawarłem z
      nimi umowy i płaciłem im. Roszczenia pozostałych to już nie moja sprawa.

Grajewski mówi, że Piotr Włodarczyk nie bardzo kwapi się do powrotu do Łodzi.
      Dziś będzie na testach w Admirze Wacker. Jego sprawami zawodniczymi zajmuje się
      menedżer Mandziara.

- Na razie biorę rozbrat z piłką nożną. Mam dosyć - dodaje Grajewski.

– W Łodzi szybko zapomniano, że gdybym nie wpłacił 570 tys. złotych to w
      grudniu nie byłoby już Widzewa, bo PZPN nie potwierdziłby do klubu żadnego
      zawodnika. Nie wspomnę już o zimowych przygotowaniach w Niemczech i Turcji, na
      które wydałem znaczne pieniądze.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka