Dodaj do ulubionych

Szkola Podst 59

IP: *.dyn.optonline.net 14.06.03, 01:58
Obserwuj wątek
    • Gość: mainecoon Re: Szkola Podst 59 IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 15.06.03, 20:56
      Kłania się absolwentka z roku 1992 ( VIII "a" ).
      Pozdrawiam
      HAnia
    • Gość: majka46 Re: Szkola Podst 59 IP: *.kom / 10.103.2.* 29.06.03, 15:17


      Marku napisz o jaki rok ukończenia chodzi.

      pozdr. majka46
    • Gość: Misiu Re: Szkola Podst 59 IP: *.lanet.wroc.pl 06.08.03, 00:38
      Absolwent z 1994 r. Ale kurczę, nie pamiętam literki klasy :)
      • Gość: Misiu Re: Szkola Podst 59 IP: *.lanet.wroc.pl 06.08.03, 00:39
        Może dodam, że moją wychowawczynią była pani Surowiec. Ciekawe, czy ktoś z
        klasy się odezwie :)
        • Gość: tolo Re: Szkola Podst 59 IP: *.novartis.com 06.08.03, 12:38
          Pamietam Surowiec ale duze wiecej nie. Coz z wiekiem pamiec juz nie ta. Rocznik
          ukonczenia - 1982. Precz z komuna!

          Tolo
          • Gość: Woj Re: Szkola Podst 59 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.08.03, 21:36
            A ja skonczylem w 1984 w klasie Bącler
            • Gość: majka46 Re: Szkola Podst 59 IP: *.kom-net.pl 31.08.03, 19:08
              Gość portalu: Woj napisał(a):

              > A ja skonczylem w 1984 w klasie Bącler

              Ja w 1974 p.Bącler uczyla mnie fizyki zreszta bez większego skutku.
              • Gość: Woj Re: Szkola Podst 59 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 20:05
                Gość portalu: majka46 napisał(a):

                > Gość portalu: Woj napisał(a):
                >
                > > A ja skonczylem w 1984 w klasie Bącler
                >
                > Ja w 1974 p.Bącler uczyla mnie fizyki zreszta bez większego skutku.

                Potem zmienila specjalnosc. Zaczela uczyc matmy. I tu nie byla taka zla :o)
        • Gość: aga Re: Szkola Podst 59 IP: *.tvk / 172.16.0.* 12.09.03, 21:21
          a ja skonczylam 59 w 1993 roku, klase p.Skowron i to byla klasa e :-)
          pozdrawiam :-)
          • Gość: magda.t Re: Szkola Podst 59 IP: *.ts01.limerick.indigo.ie 23.04.05, 15:36
            ja tez!ja tez!
            i wiem jaka agnieszka bo klas e to byla klasa ludzi z tego samego osiedA
            na pewno wiesz o jaka magde chodzi:-)
    • Gość: Ania Re: Szkola Podst 59 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 22:25
      Ja jestem absolwentką z 1988r. Bardzo miło wspominam "podstawówkę"! Więcej
      wspomnień też w szkolnych wspomnieniach! Pod hasłem chyba absolwenci 88 SP59.
      Pozdrawiam wszystkich!
      NAuczycieli szczególnie! Uściski dla mojej wychowawczyni P. Hanny Korzybskiej!
      Ja chodziłam do VIII f.
      • Gość: agnieszka kisiel Re: Szkola Podst 59 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 18:28
        ja też chodziłam do 59. pozdrawiam ewę łabik, ewę chudą anię zajdę mrówę cinka
        anię olejnik kokota artura jaworskiego i karolinę kantorską oraz ewkę saj magdę
        brusiło i kowalską agnieszkę i w ogóle wszystkich którzy chodzili do naszej
        podstawówki. pozdrowionka. może kiedyś się znów spotkamy?
    • Gość: 1997 Re: Szkola Podst 59 IP: *.hsd1.il.comcast.net 27.04.05, 02:42
      Absolwent 1997. Miałem 2 patronow: Kasprzaka i Okulickiego :)
      Moje wychowawczynie to:
      p. Urszula Kulesza (kl. I-III)
      p. Ingeborga Orłowska (kl. IV-VI)(j. polski)
      p. Leonarda Siwek (kl. VII-VIII)(j. niemiecki)

      Pamietam tez przewspaniala Alicję Boduch! Goraco pozdrawiam!
    • wroclawek Re: Szkola Podst 59 08.05.05, 23:04
      kończyłem u p.Nosowicz-nie była najlmilsza,za to klasa super-pozdrowienia dla
      emerytów i rencistów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka