Gość: marek IP: *.dyn.optonline.net 14.06.03, 01:58 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mainecoon Re: Szkola Podst 59 IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 15.06.03, 20:56 Kłania się absolwentka z roku 1992 ( VIII "a" ). Pozdrawiam HAnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka46 Re: Szkola Podst 59 IP: *.kom / 10.103.2.* 29.06.03, 15:17 Marku napisz o jaki rok ukończenia chodzi. pozdr. majka46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiu Re: Szkola Podst 59 IP: *.lanet.wroc.pl 06.08.03, 00:38 Absolwent z 1994 r. Ale kurczę, nie pamiętam literki klasy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiu Re: Szkola Podst 59 IP: *.lanet.wroc.pl 06.08.03, 00:39 Może dodam, że moją wychowawczynią była pani Surowiec. Ciekawe, czy ktoś z klasy się odezwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolo Re: Szkola Podst 59 IP: *.novartis.com 06.08.03, 12:38 Pamietam Surowiec ale duze wiecej nie. Coz z wiekiem pamiec juz nie ta. Rocznik ukonczenia - 1982. Precz z komuna! Tolo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Woj Re: Szkola Podst 59 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.08.03, 21:36 A ja skonczylem w 1984 w klasie Bącler Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka46 Re: Szkola Podst 59 IP: *.kom-net.pl 31.08.03, 19:08 Gość portalu: Woj napisał(a): > A ja skonczylem w 1984 w klasie Bącler Ja w 1974 p.Bącler uczyla mnie fizyki zreszta bez większego skutku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Woj Re: Szkola Podst 59 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 20:05 Gość portalu: majka46 napisał(a): > Gość portalu: Woj napisał(a): > > > A ja skonczylem w 1984 w klasie Bącler > > Ja w 1974 p.Bącler uczyla mnie fizyki zreszta bez większego skutku. Potem zmienila specjalnosc. Zaczela uczyc matmy. I tu nie byla taka zla :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Szkola Podst 59 IP: *.tvk / 172.16.0.* 12.09.03, 21:21 a ja skonczylam 59 w 1993 roku, klase p.Skowron i to byla klasa e :-) pozdrawiam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda.t Re: Szkola Podst 59 IP: *.ts01.limerick.indigo.ie 23.04.05, 15:36 ja tez!ja tez! i wiem jaka agnieszka bo klas e to byla klasa ludzi z tego samego osiedA na pewno wiesz o jaka magde chodzi:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Szkola Podst 59 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 22:25 Ja jestem absolwentką z 1988r. Bardzo miło wspominam "podstawówkę"! Więcej wspomnień też w szkolnych wspomnieniach! Pod hasłem chyba absolwenci 88 SP59. Pozdrawiam wszystkich! NAuczycieli szczególnie! Uściski dla mojej wychowawczyni P. Hanny Korzybskiej! Ja chodziłam do VIII f. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka kisiel Re: Szkola Podst 59 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 18:28 ja też chodziłam do 59. pozdrawiam ewę łabik, ewę chudą anię zajdę mrówę cinka anię olejnik kokota artura jaworskiego i karolinę kantorską oraz ewkę saj magdę brusiło i kowalską agnieszkę i w ogóle wszystkich którzy chodzili do naszej podstawówki. pozdrowionka. może kiedyś się znów spotkamy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1997 Re: Szkola Podst 59 IP: *.hsd1.il.comcast.net 27.04.05, 02:42 Absolwent 1997. Miałem 2 patronow: Kasprzaka i Okulickiego :) Moje wychowawczynie to: p. Urszula Kulesza (kl. I-III) p. Ingeborga Orłowska (kl. IV-VI)(j. polski) p. Leonarda Siwek (kl. VII-VIII)(j. niemiecki) Pamietam tez przewspaniala Alicję Boduch! Goraco pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
wroclawek Re: Szkola Podst 59 08.05.05, 23:04 kończyłem u p.Nosowicz-nie była najlmilsza,za to klasa super-pozdrowienia dla emerytów i rencistów Odpowiedz Link Zgłoś