Gość: duzY
IP: *.dtvk.tpnet.pl
16.06.03, 14:33
To wiadomośc podana przed chwila w TVN 24. I jest to własciwy przykład klasy
i wykształcenia naszych dziennikarzy. Dla jakiegos wynajetego pisamka
Nuernburg to to samo co Nuernberg. Żeby jeszcze pracował w redakcji rolnej.
Ale on pracuje w redakcji sportowej. Rece i nogi opadają. I nie tylko w
przypadku dziennikarzy TVN nadrabiających niewiedzę pewnością siebie.