Dodaj do ulubionych

Formuła 1 w Norymberdze.

IP: *.dtvk.tpnet.pl 16.06.03, 14:33
To wiadomośc podana przed chwila w TVN 24. I jest to własciwy przykład klasy
i wykształcenia naszych dziennikarzy. Dla jakiegos wynajetego pisamka
Nuernburg to to samo co Nuernberg. Żeby jeszcze pracował w redakcji rolnej.
Ale on pracuje w redakcji sportowej. Rece i nogi opadają. I nie tylko w
przypadku dziennikarzy TVN nadrabiających niewiedzę pewnością siebie.
Obserwuj wątek
    • akm Re: Formuła 1 w Norymberdze. 16.06.03, 15:43
      Jak odbywało się prareferendum unijne w Prudniku, to miasto to leżało wtedy wg
      TVNu na Dolnym Śląsku.
      W ubiegłym roku w Hamburgu wg TVNu wylała Elba...
      Od dawna traktuję tę telewizję z przymrużeniem oka, bo pojawiają się tam
      bolesne kwiatki
      • brezly Re: Formuła 1 w Norymberdze. 16.06.03, 19:20
        akm napisał:

        > Jak odbywało się prareferendum unijne w Prudniku, to miasto to leżało wtedy
        wg
        > TVNu na Dolnym Śląsku.
        > W ubiegłym roku w Hamburgu wg TVNu wylała Elba...
        > Od dawna traktuję tę telewizję z przymrużeniem oka, bo pojawiają się tam
        > bolesne kwiatki

        W Newsweeku w maju byl artykul o prowokacji dziennikarskiej. Grupa udajac
        czeskich biznesmenow chciala sprzedac pochodzace jakoby z Rosji 'osmium' (1kg).

        'Niektorzy robia swoje zarowki z wolframu. Nasze sa z tungstenu'.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka