Gość: ww_77 IP: 212.244.204.* 31.07.03, 10:50 No ciekawe czy ktos z dwoch klas a i b jeszcze pamieta nieistniejaca obecnie szkole? Jesli tak dajcie znac! R. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: leila Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.ppp.get2net.dk 05.08.03, 19:45 ja pamietam zaczelam szkole w 1977 najpierw chodzilam do 72 a potem do 52-byly polaczone basenem,patron szkoly wladek zarembowicz.cudowne lata ,pamietam p. Gorawska od WF a reszte nie za bardzo. no i ten basen to bylo cos.tu gdzie mieszkam mimo ze niby zachod nie ma szkol z basenami.pozdr. kim jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww_77 Re: SP 52 rocznik 1977 IP: 212.244.204.* 07.08.03, 17:43 Witam, Ja caly czas chodzilem do SP 52. Ale Twoj rocznik z 72 znam chociazby z religii, kiedy byla jeszcze nie w szkole - kosciol kapucynow przy Sudeckiej. Chodzilem do klasy a. Tez opuscilem Wroclaw - kierunek Warszawa, gdzie pracuje. Jak tam w Danii? R. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww_77 Re: SP 52 rocznik 1977 IP: 212.244.204.* 07.08.03, 17:44 Gość portalu: ww_77 napisał(a): > Witam, > > Ja caly czas chodzilem do SP 52. Ale Twoj rocznik z 72 znam chociazby z > religii, kiedy byla jeszcze nie w szkole - kosciol kapucynow przy Sudeckiej. > > Chodzilem do klasy a. > > Tez opuscilem Wroclaw - kierunek Warszawa, gdzie pracuje. Jak tam w Danii? > > R. Przepraszam, ale chyba sie rozpedzilem, Ty mowisz o rozpoczeciu szkoly w 1977, a ja sie wtedy urodzilem. A zatem mala roznica :) R Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leila Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.ppp.get2net.dk 08.08.03, 19:45 no pewnie jak ja konczylam podsawowke w 85 to Ty byles w 1 klasie !;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Ś. Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.skarb.neta / *.crowley.pl 08.10.03, 19:07 Niemal na pewno właśnie wtedy poszedłem do SP 52 (klasa "a"), ale w wyniku igraszek z łączeniem/dzieleniem wylądowałem ostatecznie (to była chyba czwarta klasa) w SP 72, którą ukończyłem. Ale przynajmniej trzy latka spędziłem w "52". Jednak tak niewiele z tamtych czasów pamiętam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.03, 22:43 Ja bardzo dobrze pamietam. Jestem co prawda rocznik 80, tak wiec pewnie mijalismy sie czasami na korytarzach i nauczycieli pewnie tez sie tych samych mialo. pozdrawiam zza odry (bo tez poki co opuscilem wroclaw) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania:) Re: SP 52 rocznik 1977 IP: 62.233.250.* 16.02.04, 18:26 ech...ja byłam pośrod tych, którzy niestety kończyli już 72 (wiadomo - szkoły połączono) w sumie to moze i troche dziwne ale pamiętam, że jako uczniowie 7 klasy cieżko to w sumie przezyliśmy - smutno nam było nie wrócic juz do piećdwa ale 72......pozdrawiam sredecznie:) (rocznik 85';) Odpowiedz Link Zgłoś