Dodaj do ulubionych

SP 52 rocznik 1977

IP: 212.244.204.* 31.07.03, 10:50
No ciekawe czy ktos z dwoch klas a i b jeszcze pamieta nieistniejaca obecnie
szkole?

Jesli tak dajcie znac!

R.
Obserwuj wątek
    • Gość: leila Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.ppp.get2net.dk 05.08.03, 19:45
      ja pamietam zaczelam szkole w 1977 najpierw chodzilam do 72 a potem do 52-byly
      polaczone basenem,patron szkoly wladek zarembowicz.cudowne lata ,pamietam p.
      Gorawska od WF a reszte nie za bardzo. no i ten basen to bylo cos.tu gdzie
      mieszkam mimo ze niby zachod nie ma szkol z basenami.pozdr. kim jestes?
      • Gość: ww_77 Re: SP 52 rocznik 1977 IP: 212.244.204.* 07.08.03, 17:43
        Witam,

        Ja caly czas chodzilem do SP 52. Ale Twoj rocznik z 72 znam chociazby z
        religii, kiedy byla jeszcze nie w szkole - kosciol kapucynow przy Sudeckiej.

        Chodzilem do klasy a.

        Tez opuscilem Wroclaw - kierunek Warszawa, gdzie pracuje. Jak tam w Danii?

        R.
        • Gość: ww_77 Re: SP 52 rocznik 1977 IP: 212.244.204.* 07.08.03, 17:44
          Gość portalu: ww_77 napisał(a):

          > Witam,
          >
          > Ja caly czas chodzilem do SP 52. Ale Twoj rocznik z 72 znam chociazby z
          > religii, kiedy byla jeszcze nie w szkole - kosciol kapucynow przy Sudeckiej.
          >
          > Chodzilem do klasy a.
          >
          > Tez opuscilem Wroclaw - kierunek Warszawa, gdzie pracuje. Jak tam w Danii?
          >
          > R.


          Przepraszam, ale chyba sie rozpedzilem, Ty mowisz o rozpoczeciu szkoly w 1977,
          a ja sie wtedy urodzilem. A zatem mala roznica :)

          R
          • Gość: leila Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.ppp.get2net.dk 08.08.03, 19:45
            no pewnie jak ja konczylam podsawowke w 85 to Ty byles w 1 klasie !;)
    • Gość: Tomasz Ś. Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.skarb.neta / *.crowley.pl 08.10.03, 19:07
      Niemal na pewno właśnie wtedy poszedłem do SP 52 (klasa "a"), ale w wyniku
      igraszek z łączeniem/dzieleniem wylądowałem ostatecznie (to była chyba czwarta
      klasa) w SP 72, którą ukończyłem. Ale przynajmniej trzy latka spędziłem
      w "52". Jednak tak niewiele z tamtych czasów pamiętam...
    • Gość: w Re: SP 52 rocznik 1977 IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.03, 22:43
      Ja bardzo dobrze pamietam. Jestem co prawda rocznik 80, tak wiec pewnie
      mijalismy sie czasami na korytarzach i nauczycieli pewnie tez sie tych samych
      mialo.

      pozdrawiam zza odry (bo tez poki co opuscilem wroclaw)
    • Gość: ania:) Re: SP 52 rocznik 1977 IP: 62.233.250.* 16.02.04, 18:26
      ech...ja byłam pośrod tych, którzy niestety kończyli już 72 (wiadomo - szkoły
      połączono) w sumie to moze i troche dziwne ale pamiętam, że jako uczniowie 7
      klasy cieżko to w sumie przezyliśmy - smutno nam było nie wrócic juz do piećdwa
      ale 72......pozdrawiam sredecznie:) (rocznik 85';)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka