porshe 30.01.08, 22:05 no dosłownie NIE WIERZĘ! Cud na miarę Donalda i Dutkiewicza - a myślałem, że będzie to największa rzeźba Wrocławia (w dodatku strasznie brzydka jak na rzeźbę). Lecę po ręcznik i zasuwam na otwarcie. Kto idzie ze mną? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alberto16 Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 30.01.08, 22:11 chciałbym serdecznie pogratulować rozwiązania dylematów dotyczących otwarcia parku hm..chyba jeden drugiemu za mało rozmawiał do kieszeni haha ale wybiore sie z najwieksza przyjemnoscią.zaraz zaraz to gdzie ten aquapark się znajduje? koło wzgórza golan? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Zaraz sie okaże że przekombinowali z tymi cenami IP: *.chello.pl 30.01.08, 22:23 i ludziska będą dalej jeździli pod Berlin do Tropical Island a nie tutaj... Jesli rzeczywiscie zrobią wejsciówkę na basen za 15-20 złotych za godzine to na kilka godzin bedzie sie oplacało karnąc do Brand, zwłaszcza wiekszą paczką gdy podzieli sie koszty podróży. www.tropical-islands.de/pl.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piżol Re: Zaraz sie okaże że przekombinowali z tymi cen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 22:38 Kinior sie wziął! Luuuuuuuuuuudzie!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tejon23 Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 30.01.08, 22:42 kinior to zwykly zlodziej i przekretas! to, jakie miato robilo tam machlojki to sie w uczciwej ani nawet w lekko nieuczciwej glowie nie miesci. moge podac setki argumentow dla ktorych miasto chcialo (przepraszam za brzydkie slowo) wydymac Niemców. jak ktos chce, to je podam, ale to jutro bo teraz ide spac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow! Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 23:53 No to ja mam świetną propozycję: aquapark niech miasto nasze kochane otworzy, bo już czas; a żeby proporcja pomiędzy otwarciem, a zamknięciem się zgadzała - zamykamy Prze-Kiniora i jego kolege zwierzchnika Prze-Włosa ;----) Odpowiedz Link Zgłoś
truten.zenobi Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 30.01.08, 22:48 Przy takich cenach pewnie bedzie się opłacało jechać do tatralandi ... albo nawet do paryża.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: funciak Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.01.08, 07:47 no i dobrze, będzie drogo to nie będzie bydła wole zapłacic więcej byle by nie pływac w ogonku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pensiak Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.08, 00:58 Jak nie chcesz pływać w ogonku i zapłacić więcej to na każdym basenie możesz sobie zarezerwować tor, proste, skuteczne i nie trzeba czekać na otwarcie WPW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kanarski Kanarski IP: *.mh.bbc.co.uk 30.01.08, 23:56 Ktoś wie jakie będą kary dla pływających bez biletu? Pytam serio. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mulat nie uwierzę dopóki nie otworzą IP: *.wroclaw.mm.pl 31.01.08, 00:29 zbyt wiele obietnic dot. aquaparku juz było żeby móc teraz przyjąć to beznamiętnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demiurg Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.isp.pl 31.01.08, 07:45 Jak z rzecznika ZDiK-u zostać dyrektorem Aquaparku?.Nie wolno nic umieć tylko być na odpowiedniej liście!Podobno kiedyś przyszło Nowe , ale STARE nigdy nie odeszło. Odpowiedz Link Zgłoś
olek_01 Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 31.01.08, 08:53 Ja,ja,ja! :-) idę z Tobą - na ochotnika potestować :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morten Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.01.08, 09:13 do jasnej ch...... co wy chcecie jeszcze poprawiac w tym obiekcie - czy dwa lata opznienia nie wystarczyło ????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: js Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 10:41 Mam poważne wątpliwości do słów dyrektora. Pamiętam jego dość aroganckie i niekompetentne wypowiedzi kiedy był rzecznikiem prasowym ZDiK-u, i chyba to jest jego cała fachowość. To chyba było nieporozumienie uczynić go pierwszym tej budowy. Sądzę, że całe nieszczęście i niesłychanie wydłużone terminy to brak umiejętności menedżerskich tego Pana, jego brak fachowości do prowadzenia takiej inwestycji oraz brak umiejętności współpracy z ludźmi oraz wykonawcami robót. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikita Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.devs.futuro.pl 31.01.08, 14:20 Dziwi mnie fakt że informacje nt. otwarcia obiektu zostały potwierdzone na ramach pracy a Pani która tam pracje i odbiera telefony twierdzi że nic nie wie i twierdzi ze to tylko spekulacje prasowe poza tym odsyła do strony www, która obecnie znajduje się w przebudowie - taka sytuacja może mieć miejsce tylko w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 17:23 Co za paranoja... dorwali sie do tego jacyś laicy i ten Kieniorski - i ci ludzie co nie wiedzą o czym sie pisze w gazetach - nienormalne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maricn Forum Aquaparku IP: *.wroclaw.mm.pl 03.05.08, 02:22 znalazlem forum gości wrocławskiego aquaparku: aquapark.wroclaw.pl/forum/ wpisujmy opinię może ktoś dojdzie do wniosku aby obniżyć ceny lub zmienić zarząd ;-) na taki, który będzie przyjaźniejszy Wrocławianom. Odpowiedz Link Zgłoś