Dodaj do ulubionych

Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia

30.01.08, 22:05
no dosłownie NIE WIERZĘ! Cud na miarę Donalda i Dutkiewicza - a myślałem, że
będzie to największa rzeźba Wrocławia (w dodatku strasznie brzydka jak na
rzeźbę). Lecę po ręcznik i zasuwam na otwarcie. Kto idzie ze mną?
Obserwuj wątek
    • alberto16 Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 30.01.08, 22:11
      chciałbym serdecznie pogratulować rozwiązania dylematów dotyczących otwarcia parku hm..chyba jeden drugiemu za mało rozmawiał do kieszeni haha ale wybiore sie z najwieksza przyjemnoscią.zaraz zaraz to gdzie ten aquapark się znajduje? koło wzgórza golan?
      • Gość: Jacek Zaraz sie okaże że przekombinowali z tymi cenami IP: *.chello.pl 30.01.08, 22:23
        i ludziska będą dalej jeździli pod Berlin do Tropical Island a nie
        tutaj... Jesli rzeczywiscie zrobią wejsciówkę na basen za 15-20
        złotych za godzine to na kilka godzin bedzie sie oplacało karnąc do
        Brand, zwłaszcza wiekszą paczką gdy podzieli sie koszty podróży.
        www.tropical-islands.de/pl.html
        • Gość: piżol Re: Zaraz sie okaże że przekombinowali z tymi cen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 22:38
          Kinior sie wziął! Luuuuuuuuuuudzie!!!!!!!!!!!!!!!
    • tejon23 Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 30.01.08, 22:42
      kinior to zwykly zlodziej i przekretas! to, jakie miato robilo tam machlojki to
      sie w uczciwej ani nawet w lekko nieuczciwej glowie nie miesci. moge podac setki
      argumentow dla ktorych miasto chcialo (przepraszam za brzydkie slowo) wydymac
      Niemców. jak ktos chce, to je podam, ale to jutro bo teraz ide spac :)
      • Gość: wow! Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 23:53
        No to ja mam świetną propozycję: aquapark niech miasto nasze kochane
        otworzy, bo już czas; a żeby proporcja pomiędzy otwarciem, a
        zamknięciem się zgadzała - zamykamy Prze-Kiniora i jego kolege
        zwierzchnika Prze-Włosa ;----)
    • truten.zenobi Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 30.01.08, 22:48
      Przy takich cenach pewnie bedzie się opłacało jechać do
      tatralandi ... albo nawet do paryża....
      • Gość: funciak Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.01.08, 07:47
        no i dobrze, będzie drogo to nie będzie bydła
        wole zapłacic więcej byle by nie pływac w ogonku
        • Gość: pensiak Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.08, 00:58
          Jak nie chcesz pływać w ogonku i zapłacić więcej to na każdym basenie możesz
          sobie zarezerwować tor, proste, skuteczne i nie trzeba czekać na otwarcie WPW.
    • Gość: Kanarski Kanarski IP: *.mh.bbc.co.uk 30.01.08, 23:56
      Ktoś wie jakie będą kary dla pływających bez biletu?

      Pytam serio.
    • Gość: mulat nie uwierzę dopóki nie otworzą IP: *.wroclaw.mm.pl 31.01.08, 00:29
      zbyt wiele obietnic dot. aquaparku juz było żeby móc teraz przyjąć to beznamiętnie
    • Gość: demiurg Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.isp.pl 31.01.08, 07:45
      Jak z rzecznika ZDiK-u zostać dyrektorem Aquaparku?.Nie wolno nic
      umieć tylko być na odpowiedniej liście!Podobno kiedyś przyszło
      Nowe , ale STARE nigdy nie odeszło.
    • olek_01 Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia 31.01.08, 08:53
      Ja,ja,ja! :-) idę z Tobą - na ochotnika potestować :))
    • Gość: morten Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.01.08, 09:13
      do jasnej ch...... co wy chcecie jeszcze poprawiac w tym obiekcie -
      czy dwa lata opznienia nie wystarczyło ?????????????????????????????
    • Gość: js Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 10:41
      Mam poważne wątpliwości do słów dyrektora. Pamiętam jego dość aroganckie i
      niekompetentne wypowiedzi kiedy był rzecznikiem prasowym ZDiK-u, i chyba to jest
      jego cała fachowość. To chyba było nieporozumienie uczynić go pierwszym tej
      budowy. Sądzę, że całe nieszczęście i niesłychanie wydłużone terminy to brak
      umiejętności menedżerskich tego Pana, jego brak fachowości do prowadzenia takiej
      inwestycji oraz brak umiejętności współpracy z ludźmi oraz wykonawcami robót.
    • Gość: nikita Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.devs.futuro.pl 31.01.08, 14:20
      Dziwi mnie fakt że informacje nt. otwarcia obiektu zostały
      potwierdzone na ramach pracy a Pani która tam pracje i odbiera
      telefony twierdzi że nic nie wie i twierdzi ze to tylko spekulacje
      prasowe poza tym odsyła do strony www, która obecnie znajduje się w
      przebudowie - taka sytuacja może mieć miejsce tylko w Polsce.
      • Gość: gość Re: Wrocławski aquapark już gotowy do otwarcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 17:23
        Co za paranoja... dorwali sie do tego jacyś laicy i ten Kieniorski -
        i ci ludzie co nie wiedzą o czym sie pisze w gazetach - nienormalne
    • Gość: Maricn Forum Aquaparku IP: *.wroclaw.mm.pl 03.05.08, 02:22
      znalazlem forum gości wrocławskiego aquaparku:

      aquapark.wroclaw.pl/forum/
      wpisujmy opinię może ktoś dojdzie do wniosku aby obniżyć ceny lub
      zmienić zarząd ;-) na taki, który będzie przyjaźniejszy Wrocławianom.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka