Dodaj do ulubionych

jajecznica

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00
To niby banał. Ale gdzie we Wrocku robią najlepszą???
Obserwuj wątek
    • Gość: marsha Re: jajecznica IP: 192.168.0.* / *.kask.net.pl 24.06.01, 00:00
      najlepszą robię ja(podkreślam,że jestem skromną
      osobą):z pieczarkami,świeżą bazylią... i musi być
      dobrze podsmażona(nie lubię białych glutów:)
      • Gość: kaktus Re: jajecznica IP: *.kom-net.pl 25.06.01, 00:00
        Co za perwersja!. Najbardziej zadziałała mi na wyobrażnię bazylia, bo do jajek
        jeszcze jej nie dodawałam. Teraz albo całe moje odchudzanie diabli wzięli i
        usmażę jajecznicę, albo będzie mi się śnić do rana....
      • Gość: meg Re: jajecznica IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.01, 00:00
        gluty dyskwalifikują jajecznicę całkowicie
        ja nie bełtam przed, tylko na patelni - najpierw delikatnie białko, a żółtko
        dopiero pod koniec
        chyba mam ślinotok - idę do kuchni - do rana nie wytrzymam
    • Gość: Semela Re: jajecznica IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 24.06.01, 00:00
      u mnie w kuchni:-)
      • Gość: karbol Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00
        Gość portalu: Semela napisał(a):

        > u mnie w kuchni:-)
        Nieprawda. U mnie, jak siądą na blasze.

        • Gość: Semela Re: jajecznica IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 24.06.01, 00:00
          Gość portalu: karbol napisał(a):

          > Gość portalu: Semela napisał(a):
          >
          > > u mnie w kuchni:-)
          > Nieprawda. U mnie, jak siądą na blasze.


          Nieprawda???? to ze niby ja klamie??
          no wiesz czuje sie conajmniej obrazona.

          • Gość: Jureek Re: jajecznica IP: 62.8.156.* 24.06.01, 00:00
            Gość portalu: Semela napisał(a):

            > Gość portalu: karbol napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Semela napisał(a):
            > >
            > > > u mnie w kuchni:-)
            > > Nieprawda. U mnie, jak siądą na blasze.
            >
            >
            > Nieprawda???? to ze niby ja klamie??
            > no wiesz czuje sie conajmniej obrazona.

            Do sadu z karbolem :)))
            Jurek
            • Gość: kinga Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00
              jajecznica na śniadanko , kawa, chlebek...mniam pychotka!
            • Gość: MKK Re: jajecznica IP: 213.76.92.* 24.06.01, 00:00
              Widzę, że się rozochociłeś Jurku.

              Ale gdzie 2 się bije tam 3-ci korzysta:
              odpowiedź poprawna brzmi: u mnie! Jestem wątpliwej jakości gospodynią, ale
              jajecznicę robię jak należy: najpierw trzeba masełko rozpuścić (nie
              przypalić !) potem dodać szyneczki, pomidorka, szczypiorku , chwilę poddusić,
              dodać jaja, sól do smaku . Nie wysmażać za bardzo!
              • Gość: FraMauro Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00
                Jezu, ze tez mozesz o tej porze jeszcze o jedzeniu...i to po TYM obiedzie i TEJ
                kolacyjce...
              • Gość: Tirsa Re: jajecznica IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.06.01, 00:00
                Jajka obowiązkowo rozbełtać wcześniej z mlekiem, dla
                uzyskania lekkości i puszystości :-)))
                • Gość: marsha Re: jajecznica IP: 192.168.0.* / *.kask.net.pl 25.06.01, 00:00
                  głodna jestem.... a do śniadanka jeszcze tyle godzin :(
                • Gość: mark Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.01, 00:00
                  Gość portalu: Tirsa napisał(a):

                  > Jajka obowiązkowo rozbełtać wcześniej z mlekiem, dla
                  > uzyskania lekkości i puszystości :-)))

                  Masz rację, to jest klucz do sukcesu ! :-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka