Gość: zigzag IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00 To niby banał. Ale gdzie we Wrocku robią najlepszą??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marsha Re: jajecznica IP: 192.168.0.* / *.kask.net.pl 24.06.01, 00:00 najlepszą robię ja(podkreślam,że jestem skromną osobą):z pieczarkami,świeżą bazylią... i musi być dobrze podsmażona(nie lubię białych glutów:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: jajecznica IP: *.kom-net.pl 25.06.01, 00:00 Co za perwersja!. Najbardziej zadziałała mi na wyobrażnię bazylia, bo do jajek jeszcze jej nie dodawałam. Teraz albo całe moje odchudzanie diabli wzięli i usmażę jajecznicę, albo będzie mi się śnić do rana.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg Re: jajecznica IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.01, 00:00 gluty dyskwalifikują jajecznicę całkowicie ja nie bełtam przed, tylko na patelni - najpierw delikatnie białko, a żółtko dopiero pod koniec chyba mam ślinotok - idę do kuchni - do rana nie wytrzymam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Semela Re: jajecznica IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 24.06.01, 00:00 u mnie w kuchni:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karbol Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00 Gość portalu: Semela napisał(a): > u mnie w kuchni:-) Nieprawda. U mnie, jak siądą na blasze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Semela Re: jajecznica IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 24.06.01, 00:00 Gość portalu: karbol napisał(a): > Gość portalu: Semela napisał(a): > > > u mnie w kuchni:-) > Nieprawda. U mnie, jak siądą na blasze. Nieprawda???? to ze niby ja klamie?? no wiesz czuje sie conajmniej obrazona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: jajecznica IP: 62.8.156.* 24.06.01, 00:00 Gość portalu: Semela napisał(a): > Gość portalu: karbol napisał(a): > > > Gość portalu: Semela napisał(a): > > > > > u mnie w kuchni:-) > > Nieprawda. U mnie, jak siądą na blasze. > > > Nieprawda???? to ze niby ja klamie?? > no wiesz czuje sie conajmniej obrazona. Do sadu z karbolem :))) Jurek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00 jajecznica na śniadanko , kawa, chlebek...mniam pychotka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MKK Re: jajecznica IP: 213.76.92.* 24.06.01, 00:00 Widzę, że się rozochociłeś Jurku. Ale gdzie 2 się bije tam 3-ci korzysta: odpowiedź poprawna brzmi: u mnie! Jestem wątpliwej jakości gospodynią, ale jajecznicę robię jak należy: najpierw trzeba masełko rozpuścić (nie przypalić !) potem dodać szyneczki, pomidorka, szczypiorku , chwilę poddusić, dodać jaja, sól do smaku . Nie wysmażać za bardzo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FraMauro Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.01, 00:00 Jezu, ze tez mozesz o tej porze jeszcze o jedzeniu...i to po TYM obiedzie i TEJ kolacyjce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tirsa Re: jajecznica IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.06.01, 00:00 Jajka obowiązkowo rozbełtać wcześniej z mlekiem, dla uzyskania lekkości i puszystości :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marsha Re: jajecznica IP: 192.168.0.* / *.kask.net.pl 25.06.01, 00:00 głodna jestem.... a do śniadanka jeszcze tyle godzin :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mark Re: jajecznica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.01, 00:00 Gość portalu: Tirsa napisał(a): > Jajka obowiązkowo rozbełtać wcześniej z mlekiem, dla > uzyskania lekkości i puszystości :-))) Masz rację, to jest klucz do sukcesu ! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś