Gość: maniec IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.07.01, 17:48 Szukam wolnego miejsca w samochodzie do Szwecji (może być TIR) w ciągu najbliższego tygodnia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jarosz Re: na stopa do Szwecji IP: 195.116.104.* 09.07.01, 17:50 Do Szwecji? Ech, zazdroszczę Ci... Wielu wrażeń życzę i pozdrawiam :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bromden Re: na stopa do Szwecji IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.07.01, 22:02 Moze Leszek Pulka jedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STrup Re: na stopa do Szwecji IP: *.chem.uni.wroc.pl 10.07.01, 09:30 Gość portalu: bromden napisał(a): > Moze Leszek Pulka jedzie... Pulka TIRem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roberto Re: na stopa do Szwecji IP: 213.76.92.* 09.07.01, 22:21 Gość portalu: maniec napisał(a): > Szukam wolnego miejsca w samochodzie do Szwecji (może być TIR) w ciągu > najbliższego tygodnia. Teraz takie podróżowanie na stopa w czasach, kiedy jest tyle morderstw, zabójstw etc, stało się bardzo niebezpieczne ! Uważaj na siebie i powodzenia. Pozdr ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazio Re: na stopa do Szwecji IP: *.chem.uni.wroc.pl 10.07.01, 09:33 Obawiam sie, ze trudno ci bedzie. Tirowcom nie wolno brac przygodnych pasazerow. Czy chodzi ci o darmowy przejazd promem (na krzywy ryj z TIRem)? Tez sie tak nie da. A samo podrozowanie stopem polecam, pod warunkiem znajomosci jezykow (angielskiego przede wszystkim) oraz kulturalnego i czystego wygladu. Rasowego turyste zawsze ktos w koncu wezmie. Sprawdzone! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: na stopa do Szwecji IP: 62.8.156.* 10.07.01, 10:14 W Trojce slyszalem taka reklame, jak to synek mowi, ze nie chce do Szwecji, a tato na to, zeby dmuchal, bo inaczej balon sie nie wzniesie. Moze zabierzesz sie balonem? Nie bedzie problemow z oplaty za prom. Jurek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maro Re: na stopa do Szwecji IP: *.pl 10.07.01, 17:59 Po pierwsze zgadzam się z Kaziem, że tak całkiem na stopa nie będzie najłatwiej jeśli planujesz prom po drodze. Ale jeśli nie musi być promem i niekoniecznie w tym tygodniu, to w przyszłym miesiącu planuję wycieczkę przez most ... Odpowiedz Link Zgłoś
szpiro Re: na stopa do Szwecji 10.07.01, 22:25 Gość portalu: maniec napisał(a): > Szukam wolnego miejsca w samochodzie do Szwecji (może być TIR) w ciągu > najbliższego tygodnia. Odpowiedz Link Zgłoś