Dodaj do ulubionych

na stopa do Szwecji

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.07.01, 17:48
Szukam wolnego miejsca w samochodzie do Szwecji (może być TIR) w ciągu
najbliższego tygodnia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jarosz Re: na stopa do Szwecji IP: 195.116.104.* 09.07.01, 17:50
      Do Szwecji? Ech, zazdroszczę Ci... Wielu wrażeń życzę i pozdrawiam :-)))))
    • Gość: bromden Re: na stopa do Szwecji IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.07.01, 22:02
      Moze Leszek Pulka jedzie...
      • Gość: STrup Re: na stopa do Szwecji IP: *.chem.uni.wroc.pl 10.07.01, 09:30
        Gość portalu: bromden napisał(a):

        > Moze Leszek Pulka jedzie...

        Pulka TIRem?
    • Gość: Roberto Re: na stopa do Szwecji IP: 213.76.92.* 09.07.01, 22:21
      Gość portalu: maniec napisał(a):

      > Szukam wolnego miejsca w samochodzie do Szwecji (może być TIR) w ciągu
      > najbliższego tygodnia.

      Teraz takie podróżowanie na stopa w czasach, kiedy jest tyle morderstw, zabójstw
      etc, stało się bardzo niebezpieczne ! Uważaj na siebie i powodzenia.
      Pozdr !
    • Gość: Kazio Re: na stopa do Szwecji IP: *.chem.uni.wroc.pl 10.07.01, 09:33
      Obawiam sie, ze trudno ci bedzie.
      Tirowcom nie wolno brac przygodnych pasazerow.
      Czy chodzi ci o darmowy przejazd promem (na krzywy ryj z TIRem)?
      Tez sie tak nie da.
      A samo podrozowanie stopem polecam, pod warunkiem znajomosci jezykow
      (angielskiego przede wszystkim) oraz kulturalnego i czystego wygladu. Rasowego
      turyste zawsze ktos w koncu wezmie. Sprawdzone!
    • Gość: Jureek Re: na stopa do Szwecji IP: 62.8.156.* 10.07.01, 10:14
      W Trojce slyszalem taka reklame, jak to synek mowi, ze nie chce do Szwecji, a tato na to, zeby
      dmuchal, bo inaczej balon sie nie wzniesie.
      Moze zabierzesz sie balonem? Nie bedzie problemow z oplaty za prom.
      Jurek
    • Gość: maro Re: na stopa do Szwecji IP: *.pl 10.07.01, 17:59
      Po pierwsze zgadzam się z Kaziem, że tak całkiem na stopa nie będzie najłatwiej
      jeśli planujesz prom po drodze. Ale jeśli nie musi być promem i niekoniecznie w
      tym tygodniu, to w przyszłym miesiącu planuję wycieczkę przez most ...
    • szpiro Re: na stopa do Szwecji 10.07.01, 22:25
      Gość portalu: maniec napisał(a):

      > Szukam wolnego miejsca w samochodzie do Szwecji (może być TIR) w ciągu
      > najbliższego tygodnia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka