gosc_nty
27.08.03, 09:17
zjezdzajac z estakady Godow wjezdza na Bystrzycka, potem idzie na przyst kolo
Hydralu,
jechalem kiedys wieczorkiem i o malo co dwa busy z przeciwka byc sie nie
zderzyly na zakrecie w Bystrzycka, jest on za ciasny na przegubowce, a vovlo
longery tez sobie slabo radza, musza baredzo wolno przejezdzac ten zakret,
dlatego proponuje aby bus ten kursowal przez przyst Orlinskiego i Astra,
lepiej jest mu skrecic na obwodnice, ale takze jak zjezdza z estakady Gadow
nie musi drastycznie hamowac
pozdr