27.08.03, 09:17
zjezdzajac z estakady Godow wjezdza na Bystrzycka, potem idzie na przyst kolo
Hydralu,

jechalem kiedys wieczorkiem i o malo co dwa busy z przeciwka byc sie nie
zderzyly na zakrecie w Bystrzycka, jest on za ciasny na przegubowce, a vovlo
longery tez sobie slabo radza, musza baredzo wolno przejezdzac ten zakret,

dlatego proponuje aby bus ten kursowal przez przyst Orlinskiego i Astra,
lepiej jest mu skrecic na obwodnice, ale takze jak zjezdza z estakady Gadow
nie musi drastycznie hamowac

pozdr
Obserwuj wątek
    • krzysztof_kiniorski Re: bus 136 27.08.03, 10:29
      Po pierwsze: każdy projekt budowlany opniują nasi specjaliści od komunikacji
      zbiorowej oraz przedstawiciele MPK, a zatem jest mało prawdopodobne, by
      wybudowano układ ze zbyt ciasnymi promieniami skrętu, co nie wyklucza faktu, że
      przed zakrętem trzeba zwolnić, by w niego bezpiecznie wejść i bezpiecznie z
      niego wyjść. W mieście jest mnóstwo miejsc, w których najdłuższe autobusy muszą
      mocno zwalniać wchodząc w zakręt, by nie "narozrabiać".
      Po drugie: jak już kiedyś na tym Forum pisałem, planujemy zmianę trasy linii
      136, jednak w związku z tym, że wiąże się ona ze zwiększeniem liczby kilometrów
      (a co za tym idzie - zwiększeniem kosztów), to wprowadzimy ją prawdopodobnie
      dopiero w przyszłym roku.
      Pozdrawiam
      KK
      • zbyszekieliszek Re: bus 136 27.08.03, 12:22
        krzysztof_kiniorski napisał:

        > Po pierwsze: każdy projekt budowlany opniują nasi specjaliści od komunikacji
        > zbiorowej oraz przedstawiciele MPK, a zatem jest mało prawdopodobne, by
        > wybudowano układ ze zbyt ciasnymi promieniami skrętu, co nie wyklucza faktu,
        że
        >
        > przed zakrętem trzeba zwolnić, by w niego bezpiecznie wejść i bezpiecznie z
        > niego wyjść. W mieście jest mnóstwo miejsc, w których najdłuższe autobusy
        muszą
        >
        > mocno zwalniać wchodząc w zakręt, by nie "narozrabiać".
        > Po drugie: jak już kiedyś na tym Forum pisałem, planujemy zmianę trasy linii
        > 136, jednak w związku z tym, że wiąże się ona ze zwiększeniem liczby
        kilometrów
        >
        > (a co za tym idzie - zwiększeniem kosztów), to wprowadzimy ją prawdopodobnie
        > dopiero w przyszłym roku.
        > Pozdrawiam
        > KK

        witam panie krzysztofie
        można coś dokładniej o zmianie trasy 136 /orientacyjnie /
        mam tylko nadzieje że nie będzie to następna linia krajoznawczo-turystyczna po
        wrocławiu
        tak sie teraz szybko i przyjemnie jedzie tą linią
        pozdrawiam


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka