asiak.3
07.05.08, 21:13
Człowieku, jeśli Ty nie masz ochoty na dalsze życie, to Twoja sprawa, ale nie
odbieraj tej szansy innym. Rozumiem, że młodość, że szpan, że cabrio, no ba,
tempa nie jestem, ale Ty chyba tak... Niestety...
Sama jeżdżę szybciej niż dopuszczalne 50km/h, ale na Boga nie wyprzedzam
kolumny ciężarówek na odcinku ulicy Mickiewicza, pomiędzy światłami przy
pętli, a mostami w kierunku Swojca, że nie wspomnę o dalszym wyprzedzaniu na
samych mostach i dalej tuż za przejazdem kolejowym.
Czy widziałeś minę kobiety z którą o mało nie zaliczyłeś czołówki? Ja
przyjrzałam się jej doskonale. Zatrzymałam się w porę przepuszczając Cię przed
siebie, dzięki czemu nie doszło do tragedii.
Widzisz, jeśli chciałeś poszpanować, pochwalić się autkiem, to trzeba było
jechać wolniej, bo tak może nie każdy miał szansę je zobaczyć, a rozumiem, że
o to Ci chodziło, czyż nie?
Wiesz, żal mi takich ludzi jak Ty... Miał być szpan, a wyszło jak
zwykle...Głupota...
Mimo wszystko pozdrawiam i życzę więcej rozwagi.