Gość: ninka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 12:50 Jeśli ktoś leczy/ł się u dra Gładysza,to bardzo proszę o opinię. Ja mam jakieś mieszane uczucia, ale może sie mylę..?Z góry dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ninka Re: prof. Gładysz - jakie opinie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 14:46 Ponawiam pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANIA Re: prof. Gładysz - jakie opinie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 00:17 Ja byłam dwa razy.Też mam mieszane uczucia.Więcej nie pójdę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: prof. Gładysz - jakie opinie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 20:18 Pan profesor jest lekarzem starej daty. Zaleca stare, tradycyjne środki (np. jedzenie mielonego kminku na trawienie). I rzeczywiście, trochę dziwny ten jego sposób konsultowania pacjenta. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś np. przyjmował razem z żoną, która wypisywała recepty. Sprawia wrażenie spokojnego i życzliwego. Za wiele chyba nie można się spodziewać, gdy chodzi o ciężkie przypadki (np. w zakresie nowoczesnej diagnostyki). Ale to tylko moja, subiektywna ocena, nie wiem czy właściwa. Nie bardzo mi pomógł, ale też nie zaszkodził. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jack Cholernie byscie sie zdziwili... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 22:21 Duza wiedza,rowniez z nowoczesnej diagnostyki.Ostatecznie,to konsultant krajowy z zakresu chorob zakaznych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomiko Re: Cholernie byscie sie zdziwili... IP: *.toya.net.pl 21.06.08, 19:44 Jeżeli tak dobrze leczy jak " obiektywnie " wystawia opinie na temat zakażeń szpitalnych i błędów swoich "cudownych" kolegów z Łodzi to dzięki wolę do znachora . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jack "mi-sie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 00:20 Sorry,znam faceta-zbyt rozsadny,zeby odwalic jakis numer.Proponuje najpierw sprawdzic definicje zakazenia szpitalnego oraz czas wylegania tego konkretnego zakazenia,a dopiero potem psioczyc-to nie jest na zasadzie,ze lekarz jest dobry,jak spelni pobozne zyczenia z serii "mi-sie-nalezy"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ninka Re: "mi-sie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 14:07 ??????Przecież nikt nie psioczy! Pytam tylko jakim lekarzem-Waszym zdaniem-jest prof. Gładysz. Przyznaję, że ja po wizycie u niego mam mieszane uczucia, ale jak zaznaczyłam MOGĘ SIĘ MYLIĆ! Nie jest moją intencją oczerniać fachowca. Po prostu pytam, jakie są odczucia innych pacjentów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ninka Re: zapytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.08, 13:24 Prywatnie na Krynickiej 51.Niestety nie mam numeru tel. Odpowiedz Link Zgłoś
tinkey Re: prof. Gładysz - jakie opinie? 11.12.08, 00:32 Moja ciocia jeżdzi do niego z Poznania bo był jedyny który potrafił jej pomóc.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: prof. Gładysz - jakie opinie? IP: *.nplay.net.pl 12.12.08, 23:18 Bezinteresownie przyjeżdżał do Lublina celem konsultacji małej pacjentki, nie do szpitala ale do domu!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: prof. Gładysz - jakie opinie? IP: 79.191.126.* 30.01.09, 19:18 Nie warto! Odpowiedz Link Zgłoś