Gość: Janek
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
18.01.02, 09:11
Przeczytałem i własnym oczom nie wierzę. Pan Paweł stwierdza, że celem
Platformy Obywatelskiej jest zdobycie wspólnie z ugrupowaniami
solidarnościowymi ponad połowy głosów w wyborach samorządowych. A rozliczenie
panie Pawle ostatniej kadencji nie będzie brane pod uwagę? Czy może ślub z
kasą został wzięty i rozwodów się nie przewiduje. Weźcie jednak pod uwagę, że
we Wrocławiu jest duża liczba bezrobotnych spawaczy, którzy z przyjemnością
odspawają Was od stołków.