Dodaj do ulubionych

Co dalej ze Ślęzą Wrocław?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 14:01
www.drugaliga.futbolowo.pl fajna stronka o II lidze gr. zachodniej.
Byłem tam naprawdę warto. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich
czytelników Gazety Wyborczej i wszystkich kibiców. Jeszcze raz
zapraszam na www.drugaliga.futbolowo.pl gratuluję super portalu
Marcin
Obserwuj wątek
    • Gość: Chris Pierwszy Wroclawski Klub Sportowy!!!!!!! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 28.06.09, 01:32
      Sleza na zawsze.
      • Gość: ddf Re: Pierwszy Wroclawski Klub Sportowy!!!!!!! IP: *.as.kn.pl 28.06.09, 14:49
        OK niech ci bedzie <lol>
    • Gość: Lubię Futbol Ludkowski?? IP: 89.174.15.* 28.06.09, 13:57
      Nie wiem w jakim celu Bogdan Ludkowski zabiera się za piłkę nożną,
      jego osoba kojarzy mi się z pewnym Ptakiem,gdzie dofrunie tam
      bałagan,kryzys,rozpacz.Pamiętam najgorsze czasy II ligowego Polaru
      Wrocław,który grał na stadionie Olimpijskim(40 tys.),idealny pomysł
      dla klubu,którego najwierniejszymi fanami byli ludzie z
      Zakrzowa,sprzedawanie meczy i ogólny brak stabilizacji w tamym
      małym,pięknym klubie,czas na Ślęzę...i kolejne Wrocławskie
      kluby.Panie Ludkowski A klasa to max. co możesz z siebie dać.
      Z poważaniem Kibic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka