lucjan.0
28.07.09, 12:53
Od kiedy podpisałem nową umowę z Vectrą cały czas mam problemy. Telewizja= zakłócenia, lub całkowity brak sygnału. Internet spowolniony, lub brak dostępu. Wczoraj to już był horror!! Nie ma bezpośredniego z nimi kontaktu, trzeba dzwonić do Gdyni, a tam "nic nie wiedzą". Jestem uziemiony na 18 miesięcy, bo na taki okres mam umowę. Dodam jeszcze, że dziwi mnie, że przy przedłużaniu umowy musiałem zapłacić 49 zł za aktywację??? Jak to jest u innych dostawców?