kicior99 27.02.04, 13:43 Musimy w marcu osiagnac 1000 :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adam1 Re: *** post 800 *** 29.02.04, 13:30 Zdaje się kicior że jest to do zrobienia..., moje wpisy też tu częściej będą gościły... Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: *** post 800 *** 01.03.04, 11:29 trzeba uniknac sytuacji, ze ktos wchodzi i po raz kolejny wwidzi te same posty. To zniecheca najbardziej Odpowiedz Link Zgłoś
scandixxx Re: *** post 800 *** 01.03.04, 11:54 Przebijemy Kalisz i sukcesywnie będziemy zbliżać się do postów Złotowa. A od Złotowa do Poznania już niewiele brakuje :) Dołączam się do akcji! Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: *** post 800 *** 01.03.04, 12:16 To forum od niedawna zaczelo zeyc. Na Nowym Saczu podobnie ruszylo jz pol roku temu Odpowiedz Link Zgłoś