Dodaj do ulubionych

*** post 800 ***

27.02.04, 13:43
Musimy w marcu osiagnac 1000 :-)
Obserwuj wątek
    • adam1 Re: *** post 800 *** 29.02.04, 13:30
      Zdaje się kicior że jest to do zrobienia..., moje wpisy też tu częściej będą
      gościły...
      • kicior99 Re: *** post 800 *** 01.03.04, 11:29
        trzeba uniknac sytuacji, ze ktos wchodzi i po raz kolejny wwidzi te same posty.
        To zniecheca najbardziej
    • scandixxx Re: *** post 800 *** 01.03.04, 11:54
      Przebijemy Kalisz i sukcesywnie będziemy zbliżać się do postów Złotowa. A od
      Złotowa do Poznania już niewiele brakuje :) Dołączam się do akcji!
      • kicior99 Re: *** post 800 *** 01.03.04, 12:16
        To forum od niedawna zaczelo zeyc. Na Nowym Saczu podobnie ruszylo jz pol roku
        temu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka