Dodaj do ulubionych

Drukarnia Center - lokale usługowe centrum Łódź

18.07.17, 21:46
Drukarnia Center to nowy budynek z wielką liczbą lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Postawiony został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia lub fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go w całości wszelkim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i przeobrażono w współczesny budynek biurowy. Drukarnia Center składa się z budynku podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się rozległy parking. Większa część parkingu na otwartej przestrzeni przeznaczona jest na rzecz samochodów. Część mniejsza, zadaszona to parking na rzecz rowerów.
Przestrzenie stworzone pod lokale biurowe są przystępne w standardowej aranżacji, jednakże istnieje opcja stworzenia osobistej, niepowtarzalnej. Lokale usługowe dzierżawione są w stanie surowym. Jest dozwolone naturalnie aranżować wnętrze lokalu wedle autorskiego stylu, lub potrzeb najemcy. Lokale wyposażone są w media i bloki sanitarne.

Drukarnia Center - lokale użytkowe na wynajem w Łodzi

Wynajmowane biura są hojnie wyposażone i chronione:

dwudziestoczterogodzinna opieka
nadzorowanie dostępu
monitoring
system alarmowy
system przeciwpożarowy, sensory dymu
BMS
windy (2)
posadzki techniczne
osobista łazienka/WC
klimatyzator i ogrzewanie
wentylacja automatyczna
otwierane okna
ponadplanowe źródło zasilania
net – światłowód

Lokal wolno wynająć w metrażu od 70 m2 do 700 m2 w zależności od prowadzonej działalności oraz potrzeb dzierżawcy. Śliczny obiekt Drukarni Center z historią leżący w centrum Łodzi przyciąga uwagę osobistym swoistym wyglądem, fenomenalną lokalizacją i perspektywami które kreuje wynajmującym.
W mieście słynącym z aktywności, w zabytkowym budynku i z nowymi technikami zapoczątkowuje się następny, wyższy aspekt na rzecz Twojej firmy. Biurowiec znajduje się w Łodzi ul. Gdańska 130, tel 882 096 352, www.drukarnia-center.pl. Jeżeli szukasz kapitalnie zaopatrzonego biura czy lokalu usługowego, jeśli ważna jest lokalizacja i technologia to Drukarnia Center jest najlepszym wyborem.


--
[url=http://www.doktorpc.wroclaw.pl]doktorpc Wrocław[/url] [url=http://www.bckancelaria.pl]www.bckancelaria.pl[/url] [url=http://www.drukarnia-center.pl]biura na wynajem centrum Łódź[/url]
Obserwuj wątek
    • slawek.witkowski Re: Drukarnia Center - lokale usługowe centrum Łó 20.07.18, 10:17
      Wynajem lokali? Nie zastanawiaj się tylko korzystaj z aplikacji do księgowości i zarządzania wynajmem MójWynajem: mojwynajem.pl. Wszystko pod ręką i w jednym miejscu, dostępne poprzez jedno kliknięcie. Rozliczenie podatków na zasadach ogólnych i zryczałtowanych, wynajem całych mieszkań lub z podziałem na pokoje i wiele innych przydatnych funkcji. Sprawdź sam!
    • slawek.witkowski Re: Drukarnia Center - lokale usługowe centrum Łó 01.08.18, 12:50
      Wynajem lokali? Nie zastanawiaj się tylko korzystaj z aplikacji do księgowości i zarządzania wynajmem MójWynajem: mojwynajem.pl . Wszystko pod ręką i w jednym miejscu, dostępne poprzez jedno kliknięcie. Rozliczenie podatków na zasadach ogólnych i zryczałtowanych, wynajem całych mieszkań lub z podziałem na pokoje i wiele innych przydatnych funkcji. Sprawdź sam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka