Dodaj do ulubionych

biscornu - blog i schematy

05.08.09, 22:11
wlasnie znalazlam fajny blog, gdzie dziewczyny co miesiac robia po
jednym biscornu, w zakladkach oraz niektorych postach sa linki do
darmowych wzorow
mam nadzieje, ze komus sie przydasmile
Obserwuj wątek
    • piegucha Re: biscornu - blog i schematy 05.08.09, 22:11
      zapomnialam o linkusmile
      basketofbiscornu.blogspot.com/
      • elishafciarka Re: biscornu - blog i schematy 06.08.09, 13:28
        Prześliczne, prawdziwe klejnociki!
        • fantastic-krzemik Re: biscornu - blog i schematy 07.10.09, 21:21
          a tu też warto zaglądnąć,sporo wzorków
          club.osinka.ru/topic-36513?&start=285


          fotoforum.gazeta.pl/5,2,fantastic-krzemik.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka