Dodaj do ulubionych

"gorącye " decoupage

28.02.07, 19:19
Witam znawców decoupage ,podpowiedzcie bo wiecie :)
Chciałbym zrobić "mały " upominek techniką decoupagu ,tyle tylko że musi to
być wykonane na płytce ceramicznej i musi byc odporne na temperaturę.
Pytam czy można użyć serwetki ,papier czy coś innego ,czym kleić i czym
zabezpieczyć jakim lakierem , jak to "wypalić"w piekarniku ?
Dziękuję za podpowiedzi.

Jac (mający ochote pobawić się tym "rękodziełem" ;)))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka