Dodaj do ulubionych

Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej ko...

19.04.06, 08:16
Lekarza za taka postawe powinno sie zeslac na 25 lat na sybir.

www.bogdan.mynetcologne.de/
Obserwuj wątek
    • neptus Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 08:19
      Wystarczy, zeby płacił alimenty z własnej kieszeni.
      • 80662270a aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 08:39
        każdy lekarz ma prawo odmówić
        ciekawe co matka powie dziecku kiedyś, że chciała go zabić a potem dostała
        odszkodowanie za to że musiała urodzić
        ja bym takiej kobiecie napluł w twarz
        • nestorm Jeśli nie jesteś księdzem albo impotentem 19.04.06, 08:52
          to pewnie masz albo kiedyś bedziesz miał żonę, dziewczynę, partnerkę życiową. I
          teraz wysil swój mózg i wyobraź sobie że została ona zgwałcona a z tego gwałtu
          spodziewa się dziecka i zadaj sobie kilka pytań:
          1. Czy uważasz, że ona chciałaby to dziecko urodzić i wychowywać?
          2. czy ty nadal byś z nią żył i wychowywał to dziecko?
          3. czy to dziecko otrzymałoby od was wystarczająco dużo miłości by wyrosnąć na
          dobrego a przede wszystkim szczęśliwego człowieka.
          • antyklerykal Polska to Klechistan 19.04.06, 09:13
            Czasami zdarzy się jakiś normalny wyrok. Co to za kraj, w którym lekarze nie
            respektują prawa tylko dlatego, że coś tam sobie religijnie ubzdurają? Przecież
            takie coś powinno automatycznie wykluczać z zawodu.

            Nie wiesz co? Zobacz sam: DOŚĆ PAŃSTWA KLERYKALNEGO!
            • 80662270a to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabijaniem 19.04.06, 09:45
              lekarz ratuje życie a nie odbiera,ma prawo odmówić zamicia 4 miesięcznego płodu
              skąd tylu palantów na tym forum
              • k_r Re: to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabija 19.04.06, 12:00
                kobieta tez ma prawo ususnąć dziecko pochodzace z gwałtu bądz obciązone wadą
                genetyczną
                • pozlotemu Tatus Dziecka Nie Bedzie Placil. Niech Placa inni 19.04.06, 20:10
                  k_r napisał:

                  > kobieta tez ma prawo ususnąć dziecko pochodzace z gwałtu bądz obciązone wadą
                  > genetyczną

                  Czy masz na mysli siebie i Twoja mame?
                  • niemyte_mohery Skad takie natretne pytanie? 19.04.06, 20:48
                    Czyzbys to ty byl tym gwalcicielem?

                    pozlotemu napisał:

                    > k_r napisał:
                    >
                    > > kobieta tez ma prawo ususnąć dziecko pochodzace z gwałtu bądz obciązone w
                    > adą
                    > > genetyczną
                    >
                    > Czy masz na mysli siebie i Twoja mame?
              • wdakra Re: to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabija 19.04.06, 12:21
                80662270a napisał:

                > skąd tylu palantów na tym forum

                Sam sobie odpowiedz. I naucz sie liczyć zanim znowu zabierzesz głos.
              • gromek1 Re: to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabija 21.04.06, 11:12
                Czy lekarz (Świadek Jehowy) może odmówić transfuzji krwi?
        • nestorm Jeśli nie jesteś księdzem albo impotentem 19.04.06, 08:57
          to to jest duże prawdopodobieństwo, że masz albo kiedyś bedziesz miał żonę,
          dziewczynę, partnerkę życiową. I teraz wysil swój mózg i wyobraź sobie, że
          została ona zgwałcona i w wyniku gwałtu spodziewa się dziecka, potem zadaj
          sobie kilka pytań:
          1. Czy uważasz, że ona chciałaby to dziecko urodzić i wychowywać?
          2. czy ty nadal byś z nią żył i wychowywał to dziecko?
          3. czy to dziecko otrzymałoby od was wystarczająco dużo miłości by wyrosnąć na
          szczęśliwego i dobrego człowieka, który nie będzie pluł w twarz ojczymowi i
          mamie w podzięce za ciepło rodzinne.
          • libryk Re: Jeśli nie jesteś księdzem albo impotentem 19.04.06, 15:21
            ...nic dodac nic ujac. Jezeli jestes za utrzymaniem przy zyciu bandyckiego
            pomiotu - jestes jednym z tych, ktorzy czaja sie w krzakach na swoje
            potencjalne ofiary. To wlasnie kosciol kat. doprowadzil do socjalnego nonsensu
            w mysl: im wiecej biednych tym lepiej i latwiej nimi sterowac (jak w komunie).
            Jedynym sposobem to przywrocenie kary smierci wykonywanej w dniu zlapania.
            Basta


            www.bogdan.mynetcologne.de
        • bezlitosny To niech gwałciciel odpowiada za morderstwo 19.04.06, 09:27
          80662270a napisał:

          > każdy lekarz ma prawo odmówić
          Ale ciekawe co by pan dochtór zrobił jakby to samo spotkało jego
          żonę/córkę/siostrę/inną bliską mu kobietę?

          > ciekawe co matka powie dziecku kiedyś, że chciała go zabić a potem dostała
          A i powie jeszcze, że tatusia znała przez 2 minuty....

          > odszkodowanie za to że musiała urodzić
          Jakie masz prawo debilu zmuszać kobietę do rodzenia pomiotu po bandycie?

          > ja bym takiej kobiecie napluł w twarz
          W tej chwili już naplułeś. Pytanie to samo co do do dochtórka:
          co byś zrobił jakby to samo spotkało twoją żonę/córkę/siostrę/inną bliską ci
          kobietę?

          To co piszesz, jest (mam nadzieję, że nieświadomą) aprobatą dla gwałcicieli -
          przyzwoleniem na to, aby ci degeneraci mogli się bezkarnie rozmanażać, podczas
          gdy jednocześnie państwo na żądanie Kościoła Kat. nie refunduje metody in vitro
          tym, którzy chcą mieć dzieci. Jak dla mnie ta sytuacja jest napluciem w twarz
          całemu narodowi.
          • 80662270a a może i ty jesteś wynikiem gwałtu 19.04.06, 09:51
            i to przed tobą zatajono
            może powinienneś był być zabity przed urodzeniem
            dziecko nie może odpowiadać życiem za grzechy któregokolwiek z rodziców
        • perun1 Re: aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 10:36
          To dlaczego CYMBALE nie podpisales sie pod tym co mowisz
        • libryk Re: aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 11:08
          ...zamiast uciekac sie do inwektyw, radze nauke tych czarnych krukow zamienic
          na rosadek i socjalny realizm.


          www.bogdan.mynetcologne.de
        • macko4 Re: aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 19:27
          Owszem,
          Ma prawo odmówić, ale ma OBOWIĄZEK wysłać kobietę tam, gdzie dokonają zabiegu.
          A swoja drogą... Gdybym powiedział w robocie, że praca z materiałem z autopsji,
          albo testowanie czegoś na zwierzetach sa niezgodne z moimi przekonaniami...
          Szybko bym szukał nowej.
          Durny doktorek pracuje za moje podatki i robi to, co wynika z ustawy o Słuzbie
          Zdrowia. Jego szkodliwo - katolickie przesądy guzik mnie interesują...
    • el_p Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 08:44
      "Nie czuje się winny. - Naszym zdaniem pacjentka była w 16. tygodniu ciąży. Na
      aborcję było więc za późno, oznaczało to również, że ciąża nie powstała w wyniku
      gwałtu - tłumaczy. - Na naszym oddziale i tak żaden lekarz nie wykonałby
      aborcji. Ja też, bo to sprzeczne z moim światopoglądem."

      Gosc ktory o 6 tygodni myli wiek plodu.
      10 lat kobieta musiala walczyc, opiekowac sie i zastanawiac jak utrzymac dziecko
      ktorego wcale mogla nie chciec i to bylo zgodne ze swiatopogladem tego Ch.
      Nastepnym razem nie wykona transfuzji bo sie okaze, ze jest Jehowa i tez jest to
      sprzeczne z jego swiatopogladem.
      • szpil1 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:16
        Ciekawe, czy gdyby ktoś zgwałcił jego żonę lub córkę i ona zaszłaby w ciążę, to
        też byłby taki przeciw aborcji?
        • alpepe Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:26
          Jeśli to ten lekarz, którego namiary znalazłam w książce telefonicznej, to
          jestem ciekawa, czy jakby kobieta do niego była przyszła prywatnie, też byłby
          taki pro-life, czy może kaska zmieniłaby była jego światopogląd.
          • bezlitosny Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:29
            alpepe napisał:

            > Jeśli to ten lekarz, którego namiary znalazłam w książce telefonicznej, to
            > jestem ciekawa, czy jakby kobieta do niego była przyszła prywatnie, też byłby
            > taki pro-life, czy może kaska zmieniłaby była jego światopogląd.

            Ma prywatny gabinecik i skrabie? To może mała prowokacja
            dziennikarska/policyujna i udupić drania?
            • alpepe Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 21.04.06, 11:23
              jeśli się nie pomyliłam, to on ma gabinecik i przyjmuje prywatnie, a i odbierał
              (tak wyszło) mój poród.
      • macko4 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 19:33

        > Gosc ktory o 6 tygodni myli wiek plodu.

        STANDARTOWA WYMóWKA - ZAMIAST POWIEDZIEC WPROST O SWOICH "WARTOSCIACH"
        KOMPROMITUJE SIę źLE OKREśLAJąC WIEK PłODU
        > 10 lat kobieta musiala walczyc, opiekowac sie i zastanawiac jak utrzymac dzieck
        > o
        > ktorego wcale mogla nie chciec i to bylo zgodne ze swiatopogladem tego Ch.

        NIECH TERAZ ZAADOPTUJE TEGO DZIECIAKA, TO BEDZIE CHOLERNIE CHRZESCIJANSKIE.
        DZIECKA SZKODA, NAJMNIEJ WINNE, A MATKA ZAWSZE BEDZIE JE TRAKTOWAC JAK ODBICIE
        GWALCICIELA

        > Nastepnym razem nie wykona transfuzji
        ZA TO ZASTRAJKUJE, BO BEDZIE CHCIAL WIECEJ KASY. ALBO ODMOWI TRANSFUZJI, BO
        BEDZIE PEDZIL DO PRYWATNEJ PRZYCHODNI
    • dejot7 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:43
      "Na naszym oddziale i tak żaden lekarz nie wykonałby aborcji. Ja też, bo to
      sprzeczne z moim światopoglądem."

      Ale gość pojechał tekstem. Zero zastanowienia, wątpliwości. A gdyby to była
      jego córka, też byłby taki niewzruszony i prawomyślny? Nie sądzę.
      Zresztą jakby był konsekwentny ze swoimi przkonaniami, to kwestia, który to
      tydzień, nie grałaby dla niego żadnej roli.
      • gene11 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:52
        z tego co pamietam to mamy panstwo swieckie
        swiatopoglad to kazdy zostawia w domu idac do pracy - tam wykonuje wylacznie swoje obowiazki niezaleznie od tego czy jest szewcem czy lekarzem
        dlatego tez uwazam ze lekazr nie mial prawa odmowic wykonania zabiegu, powinien rowniez poniesc konsekwencje swego czynu
        gene
        • libryk Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 16:28
          ...i placic do konca swojego zycia alimenty na nowo-narodzonego z pomiotu
          gangsterskiego.

          www.bogdan.mynetcologne.de
        • gromek1 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 21.04.06, 11:17
          Prosta analogia.
          Gdy ktoś jest pacyfistą, to zwalniają go ze służby wojskowej bo zabijanie nie
          godzi się z jego światopoglądem.
          Gdy legalny zabieg lekarski nie godzi się ze światopoglądem lekarza to chyba
          wniosek jest prosty, niech zmieni zawód.
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:59
        A ja nie leczę żydów i czarnuchów, bo to jest sprzeczne z moim światopoglądem.
        • libryk Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 16:30
          nie potrzeba miec swiatopogladu by tej cholernej zydowskiej masie odmowic
          czegokolwiek.
          Precz z zydostwem w granicach polskiego panstwa.


          www.bogdan.mynetcologne.de
    • spokojny3 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 10:49
      lekarza na ksieżyc tam nie będzie się musiał zastanawiać nad swoim światopoglądem
      • obrokon Ludzie!!! uciekajta - doktory jadą 19.04.06, 12:17
        Kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa
        o to
        Swiatopogląd lekarza.

        Bez żadnego problemu i światopoglądu wykonasz aborcję za pieniądze.

        Szpital w tym wypadku to jedynie konkurencja.
    • sound_of_silence Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 16:08
      Sami mędrcy, bardzo proste... Naprawdę boicie się lekarzy, którzy nie chcą
      zabijać? CIekwawe jakie byłyby opinie gdyby napisano, że jakiś lekarz zabił
      pacjenta - bo miał wady genetyczne... A jeśli lekarz uważa, ze płód jest
      człowiekiem to będzie traktował aborcję jak zabicie człowieka. Jeśli nie chce
      tego zrobić musi skierować kobietę do miejsca, gdzie ktoś tego zabiegu dokona.
      Ale nie w 16 tygodniu!!! (choć pewnie takich, którzy by to zrobili za pieniądze
      łatwo znaleźć...). Ciążę zgodnie z prawem można przerwać do 12 tygodnia. Nie
      macie pojęcia o tej sytuacji, gazeta coś tam sobie pisze, ale jak było naprawdę
      nikt nie wie. Za to bardzo łatwo ferować wyroki.
      Serdecznie współczuję tej kobiecie tego, ze stała się ofiarą gwałtu. Ale
      niestety dziecko nie jest tylko dzieckiem gwałciciela, ale także jej własnym,
      krew z jej krwi. Nie wiem jak poczuje się to dziecko wiedząc, ze matka go nie
      chciała. Zresztą ono ma 12 lat więc już bardzo dobrze rozumie o czym piszą gazety..
      • libryk Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 16:35
        ...rozprawa toczy sie o fakt. A faktem jest, ze zaden z lekarzy nie posiada
        przywilejow odmowy wspomnianego zabiegu.
        Wszystkim popierajacym postawe lekarza, zycze by znalezli sie w polozeniu
        opisywanej kobiety. Wychowujcie wiec dzieci zbrodniazy i zboczencow, bo tylko
        tacy zasluguja na poklon ze strony kosciola


        www.bogdan.mynetcologne.de
        • sound_of_silence Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 17:12
          Otóż mylisz się. W myśl prawa każdy lekarz ma prawo odmówić tego zabiegu.
          Właśnie dlatego, ze nie jest etycznie jednoznaczny, a raczej jest, tylko
          niestety nie dla wszystkich. Powinien tylko skierować taką kobietę tam, gdzie go
          wykonają. Lekarze są od ratowania życia. Jeśli chcą wykonywać zabiegi aborcji to
          tam, gdzie jest to dopuszczalne prawem mogą to robić. Na szczęście jednak nikt
          jeszcze nie wpadł na pomysł zmuszania lekarzy do zabijania.
          Zapewniam Was też, ze nie wszyscy lekarze mają ten- tak strasznie krytykowany
          przez Was- światopogląd. Kobiety, które nie chcą swoich dzieci zawsze znajdą
          kogoś kto im w "pozbyciu się problemu" pomoże. Szkoda, ze nie zawsze znajdą
          wsparcie ze strony swoich bliskich i pomoc w wychowaniu "nieszczęśliwie"
          poczętych, ale jednak poczętych dzieci. Ciekawe ilu z Was gotowych byłoby pomóc
          takiej kobiecie. Ciekawe ilu pomogłoby ukochanej kobiecie wychować dziecko,
          które poczęło się w wyniku gwałtu. Znacznie łatwiej nakłonić ją by tego dziecka
          się pozbyła.
          • libryk Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 17:35
            Ludzie! Dlaczego swojego myslenia nie podpieracie najprostsza chocby logika?
            Czy lekarz, ktory w mysl swoich pogladow nie wykonal zabiegu a skierowal
            kobiete do kolegi, ktory owych zachamowan nie ma - jest w porzadku z wlasnym
            sumieniem? Czy Himmler podpisujacy wyroki skazujace na smierc (nie wykonujac
            ich samemu) - ma czyste sumienie?
            Jak latwo usprawiedliwic swoje postepowanie wykrecajac sie hipokryzyjnym
            postepowaniem.
            kazdy lekarz odmawiajacy powyzszego zabiegu (w mysl prawa) powinien byc
            postawiony przed sad i pozbawiony mozliwosci wykonywania zawodu
            Basta


            www.bogdan.mynetcologne.de
          • gromek1 Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 21.04.06, 11:20
            Kobiety, które nie chcą swoich dzieci zawsze znajdą
            > kogoś kto im w "pozbyciu się problemu" pomoże

            W tym konkretnym przypadku Kobieta nie powinna być zmuszona do szukania.
            Pomoc ze strony Państwowej służby medycznej należała jej się jak "psu zupa"
      • vivian.darkbloom Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 17:05
        a dziwisz się, ze kobiety nie chcą rodzić dzieci z gwałtu?
        • macko4 Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 19:34
          vivian.darkbloom napisała:

          > a dziwisz się, ze kobiety nie chcą rodzić dzieci z gwałtu?

          MOZE TO "WOLA BOSKA", A TAKA KOBIETA MA ZAPEWNIONE MIEJSCE W NIEBIE. CHOCIAZ
          WOLALABY GODNE ZYCIE TUTAJ...
    • vivian.darkbloom Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:02
      jeśli dokonywanie zgodnych z prawem aborcji jest sprzeczne z czyimś sumieniem to
      albo w ogóle nie powinien zostawać ginekologiem albo niech nie pracuje w
      państwowym szpitalu, gdzie jego pensja wypłacana jest z pieniędzy podatników –
      może prowadzić prywatną praktykę i nie wykonywać zabiegów, które są z jego
      sumieniem sprzeczne.
      Wyobrażmy sobie, że jakis lekarz zostanie członkiem sekty, która sprzeciwia się
      wycinaniu wyrostka robaczkowego albo nastawianiu złamanych kończyn i też będzie
      powoływał się na sumienie... no i co wtedy? A z przykładów bardziej życiowych -
      jeśli ktoś nie dopuszcza możliwości użycia broni i zabicia człowieka to nie
      powinien zostawać np. policjantem albo żołnierzem. Czy wy, broniący lekarza,
      poparlibyście policjanta, który nie zastrzelił przestępcy, gdy sytuacja tego
      wymagała, a potem tłumaczył się sumieniem?
      • sound_of_silence Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:16
        Szkopuł w tym, ze to nie to dziecko jest przestępcą. W przypadku innych zabiegów
        nie ma żadnej dowolności ze strony lekarza (więc argument z wyrostkiem nie jest
        trafiony), ale ten akurat jeden wiąże się z zabiciem człowieka.
        A co do wyboru- również kobiety mogą wybierać ginekologów, którzy chcą przerywać
        ciąże. A przypominam, że ta specjalizacja służy temu m. in. żeby ciąże
        prowadzić, pomagać kobietom w czasie ciąży i porodu. Dlaczego jeśli ktoś chce to
        robić nie może bo nie chce zabijać?
        Szkoda, ze wszystkie te odpowiedzi są takie jednoznaczne. Nikt nie ma
        wątpliwości, tylko jeden sposób postępowania jest dla Was słuszny i uzasadniony.
        Szkoda.
        • libryk Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:40
          ...czy nigdy nie slyszales o chirurgu, ktory amputowal konczyne z powodu jej
          zwyrodnienia?

          Bandycki plod - jest n iczym innym jak zwyrodnieniem

          www.bogdan.mynetcologne.de
        • vivian.darkbloom a co z hipotetycznym policjantem? 19.04.06, 18:16
          jeśli nie chcesz zmierzyc sie z wyrostkiem, ktory jest rzeczywiscie przykładem
          abstrakcyjnym to zmierz się z policjantem lub żołnierzem. dla niektórych ludzi
          zabicie przestepcy czy terrorysty, nawet dla ratowania czyjegos życia, jest
          nieodpuszczalne - nie byliby w stanie tego dokonać ze wzgledu na sumienie. ale
          ci ludzie nie pchają sie do armii albo do policji.
          zreszta sytuacja gdy trzeba zastrzelic terrorystę czy psychopatę, bo grozi
          wysadniem sie w powietrze tez się przyda do tych rozważań, bo dowodzi, że nie
          trudno utrzymać teze jakoby życie było nienaruszalną wartością - czasami życie
          jednej osoby trzeba poświęcieć żeby ratować np. życie czy zdrowie innych osób.
        • niemyte_mohery nie powinno byc problemu 19.04.06, 19:22
          Prawda jest to co napisales(as), ze dziecko nie jest przestepca.

          Caly klopot zaczal sie od tego, ze kobieta zgwalcona zaszla w ciaze. W kazdym
          cywilizowanym kraju, ofierze gwaltu podaje sie natychmiast srodek
          antykoncepcyjny aby w ciaze nie zaszla!. Dlaczego w IV Ciemnogrodzkiej sie
          tego nie robi rutynowo, trudno powiedziec.
        • gromek1 Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 21.04.06, 11:23
          Nie jest jednoznaczny. Ale wykładnią powinno być prawo, a nie rozmyte
          wątpliwości moralne. Jeżeli PRAWO dopuszcza takie rozwiązanie to lekarz
          pracujący w Państwowej Służbie Zdrowia MUSI je akceptować.
      • libryk Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:38
        Wspaniala argumentacja!
        Moze dotrze do ciemnoty przykosciolkowej bandy


        www.bogdan.mynetcologne.de
    • vivian.darkbloom nikt nie twierdzi, że to prosty problem 19.04.06, 18:08
      Sound of silence zarzuca zwolennikom aborcji w przypadku gdy ciąża jest wynikiem
      gwałtu upraszczanie problemu. Ale sam tez go upraszcza. Patrzysz na tą sytuację
      tak jakby w grę wchodziła tylko jedna wartosć życie embriona/płodu. nie
      dostrzegasz konfliktu wartości - z jednej strony jest życie, ale z drugiej
      chocby zdrowie psychiczne kobiety, zmniejszenie jej cierpień (+ cierpień jej
      rodziny), jej wolność decydowania o własnym życiu. trzeba zważyć te wartosci.
      Moim zdaniem w przypadku ciąży powastałej w wyniku gwałtu w wieksozści
      przypadków mniejszym złem jest aborcja. usuwany płód nie ma świadomosci tego, że
      traci życie, a cierpienia kobiety (i jej rodziny) która musi donosić ciąże są
      ogromne nawet gdy ma ona oddać dziecko do adopcji.
    • dzakarta Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 18:10
      To te gneoje lekarze, którzy odmówili zabiegu powinni płacić alimenty, a nie
      obywtaele z podatków.
      Każdy lekarzyna przed podjęciem pracy w państwowej jednostce zdrowia powinien
      podpisć deklarację wykonywania wszystkich zabiegów zgodnych z polskim prawem.
      Jeśli nie chce: "paszoł won" i niech pracuje prywatnie.
      Inyy lekarz-patafian dmówi mi jutro przetoczenia krwi, bo zakazuje tego jego
      religia czy sumienie: i do piachu!!
    • hapita Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 18:41
      Dlaczego gmina ma płacić?Niech płaci lekarz,który zawalił sprawę.Czy on musi
      być lekarzem i ginekologiem?Czy jego sumienie też nie pozwala mu przyjmować
      łapówek za opiekę ,czy inny zabieg w szpitalu,lub nilegalną skrobankę?
    • vivian.darkbloom czy powinna płacić gmina? 21.04.06, 11:10
      wydaje mi się, że to jest ważny problem, a nie jest on wystarczajaco poruszany.
      przecież gmina to tak naprawdę oznacza pieniadze podatników, a przeciez nie oni
      są winni. pieniądze powinno się ściągnąć (przynajmniej w części) od gwałciciela
      i od lekarza, ktory popełnił błąd w ocenie wieku płodu.
    • xsawer Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 21.04.06, 14:16
      Alimenty powinien płacić lekarz działający wbrew prawu.
      Konował powinien wiedzieć, że powołując się na swoje rzekome przekonania
      religijne bierze na siebie prawny obowiązek utrzymania dziecka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka