libryk 19.04.06, 08:16 Lekarza za taka postawe powinno sie zeslac na 25 lat na sybir. www.bogdan.mynetcologne.de/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neptus Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 08:19 Wystarczy, zeby płacił alimenty z własnej kieszeni. Odpowiedz Link Zgłoś
80662270a aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 08:39 każdy lekarz ma prawo odmówić ciekawe co matka powie dziecku kiedyś, że chciała go zabić a potem dostała odszkodowanie za to że musiała urodzić ja bym takiej kobiecie napluł w twarz Odpowiedz Link Zgłoś
nestorm Jeśli nie jesteś księdzem albo impotentem 19.04.06, 08:52 to pewnie masz albo kiedyś bedziesz miał żonę, dziewczynę, partnerkę życiową. I teraz wysil swój mózg i wyobraź sobie że została ona zgwałcona a z tego gwałtu spodziewa się dziecka i zadaj sobie kilka pytań: 1. Czy uważasz, że ona chciałaby to dziecko urodzić i wychowywać? 2. czy ty nadal byś z nią żył i wychowywał to dziecko? 3. czy to dziecko otrzymałoby od was wystarczająco dużo miłości by wyrosnąć na dobrego a przede wszystkim szczęśliwego człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
antyklerykal Polska to Klechistan 19.04.06, 09:13 Czasami zdarzy się jakiś normalny wyrok. Co to za kraj, w którym lekarze nie respektują prawa tylko dlatego, że coś tam sobie religijnie ubzdurają? Przecież takie coś powinno automatycznie wykluczać z zawodu. Nie wiesz co? Zobacz sam: DOŚĆ PAŃSTWA KLERYKALNEGO! Odpowiedz Link Zgłoś
80662270a to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabijaniem 19.04.06, 09:45 lekarz ratuje życie a nie odbiera,ma prawo odmówić zamicia 4 miesięcznego płodu skąd tylu palantów na tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
k_r Re: to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabija 19.04.06, 12:00 kobieta tez ma prawo ususnąć dziecko pochodzace z gwałtu bądz obciązone wadą genetyczną Odpowiedz Link Zgłoś
pozlotemu Tatus Dziecka Nie Bedzie Placil. Niech Placa inni 19.04.06, 20:10 k_r napisał: > kobieta tez ma prawo ususnąć dziecko pochodzace z gwałtu bądz obciązone wadą > genetyczną Czy masz na mysli siebie i Twoja mame? Odpowiedz Link Zgłoś
niemyte_mohery Skad takie natretne pytanie? 19.04.06, 20:48 Czyzbys to ty byl tym gwalcicielem? pozlotemu napisał: > k_r napisał: > > > kobieta tez ma prawo ususnąć dziecko pochodzace z gwałtu bądz obciązone w > adą > > genetyczną > > Czy masz na mysli siebie i Twoja mame? Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabija 19.04.06, 12:21 80662270a napisał: > skąd tylu palantów na tym forum Sam sobie odpowiedz. I naucz sie liczyć zanim znowu zabierzesz głos. Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: to nie ma nic wspólnego z religią lecz zabija 21.04.06, 11:12 Czy lekarz (Świadek Jehowy) może odmówić transfuzji krwi? Odpowiedz Link Zgłoś
nestorm Jeśli nie jesteś księdzem albo impotentem 19.04.06, 08:57 to to jest duże prawdopodobieństwo, że masz albo kiedyś bedziesz miał żonę, dziewczynę, partnerkę życiową. I teraz wysil swój mózg i wyobraź sobie, że została ona zgwałcona i w wyniku gwałtu spodziewa się dziecka, potem zadaj sobie kilka pytań: 1. Czy uważasz, że ona chciałaby to dziecko urodzić i wychowywać? 2. czy ty nadal byś z nią żył i wychowywał to dziecko? 3. czy to dziecko otrzymałoby od was wystarczająco dużo miłości by wyrosnąć na szczęśliwego i dobrego człowieka, który nie będzie pluł w twarz ojczymowi i mamie w podzięce za ciepło rodzinne. Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Jeśli nie jesteś księdzem albo impotentem 19.04.06, 15:21 ...nic dodac nic ujac. Jezeli jestes za utrzymaniem przy zyciu bandyckiego pomiotu - jestes jednym z tych, ktorzy czaja sie w krzakach na swoje potencjalne ofiary. To wlasnie kosciol kat. doprowadzil do socjalnego nonsensu w mysl: im wiecej biednych tym lepiej i latwiej nimi sterowac (jak w komunie). Jedynym sposobem to przywrocenie kary smierci wykonywanej w dniu zlapania. Basta www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
bezlitosny To niech gwałciciel odpowiada za morderstwo 19.04.06, 09:27 80662270a napisał: > każdy lekarz ma prawo odmówić Ale ciekawe co by pan dochtór zrobił jakby to samo spotkało jego żonę/córkę/siostrę/inną bliską mu kobietę? > ciekawe co matka powie dziecku kiedyś, że chciała go zabić a potem dostała A i powie jeszcze, że tatusia znała przez 2 minuty.... > odszkodowanie za to że musiała urodzić Jakie masz prawo debilu zmuszać kobietę do rodzenia pomiotu po bandycie? > ja bym takiej kobiecie napluł w twarz W tej chwili już naplułeś. Pytanie to samo co do do dochtórka: co byś zrobił jakby to samo spotkało twoją żonę/córkę/siostrę/inną bliską ci kobietę? To co piszesz, jest (mam nadzieję, że nieświadomą) aprobatą dla gwałcicieli - przyzwoleniem na to, aby ci degeneraci mogli się bezkarnie rozmanażać, podczas gdy jednocześnie państwo na żądanie Kościoła Kat. nie refunduje metody in vitro tym, którzy chcą mieć dzieci. Jak dla mnie ta sytuacja jest napluciem w twarz całemu narodowi. Odpowiedz Link Zgłoś
80662270a a może i ty jesteś wynikiem gwałtu 19.04.06, 09:51 i to przed tobą zatajono może powinienneś był być zabity przed urodzeniem dziecko nie może odpowiadać życiem za grzechy któregokolwiek z rodziców Odpowiedz Link Zgłoś
perun1 Re: aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 10:36 To dlaczego CYMBALE nie podpisales sie pod tym co mowisz Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 11:08 ...zamiast uciekac sie do inwektyw, radze nauke tych czarnych krukow zamienic na rosadek i socjalny realizm. www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
macko4 Re: aborcja to zabójstwo głupi kretyni ! 19.04.06, 19:27 Owszem, Ma prawo odmówić, ale ma OBOWIĄZEK wysłać kobietę tam, gdzie dokonają zabiegu. A swoja drogą... Gdybym powiedział w robocie, że praca z materiałem z autopsji, albo testowanie czegoś na zwierzetach sa niezgodne z moimi przekonaniami... Szybko bym szukał nowej. Durny doktorek pracuje za moje podatki i robi to, co wynika z ustawy o Słuzbie Zdrowia. Jego szkodliwo - katolickie przesądy guzik mnie interesują... Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 08:44 "Nie czuje się winny. - Naszym zdaniem pacjentka była w 16. tygodniu ciąży. Na aborcję było więc za późno, oznaczało to również, że ciąża nie powstała w wyniku gwałtu - tłumaczy. - Na naszym oddziale i tak żaden lekarz nie wykonałby aborcji. Ja też, bo to sprzeczne z moim światopoglądem." Gosc ktory o 6 tygodni myli wiek plodu. 10 lat kobieta musiala walczyc, opiekowac sie i zastanawiac jak utrzymac dziecko ktorego wcale mogla nie chciec i to bylo zgodne ze swiatopogladem tego Ch. Nastepnym razem nie wykona transfuzji bo sie okaze, ze jest Jehowa i tez jest to sprzeczne z jego swiatopogladem. Odpowiedz Link Zgłoś
szpil1 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:16 Ciekawe, czy gdyby ktoś zgwałcił jego żonę lub córkę i ona zaszłaby w ciążę, to też byłby taki przeciw aborcji? Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:26 Jeśli to ten lekarz, którego namiary znalazłam w książce telefonicznej, to jestem ciekawa, czy jakby kobieta do niego była przyszła prywatnie, też byłby taki pro-life, czy może kaska zmieniłaby była jego światopogląd. Odpowiedz Link Zgłoś
bezlitosny Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:29 alpepe napisał: > Jeśli to ten lekarz, którego namiary znalazłam w książce telefonicznej, to > jestem ciekawa, czy jakby kobieta do niego była przyszła prywatnie, też byłby > taki pro-life, czy może kaska zmieniłaby była jego światopogląd. Ma prywatny gabinecik i skrabie? To może mała prowokacja dziennikarska/policyujna i udupić drania? Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 21.04.06, 11:23 jeśli się nie pomyliłam, to on ma gabinecik i przyjmuje prywatnie, a i odbierał (tak wyszło) mój poród. Odpowiedz Link Zgłoś
macko4 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 19:33 > Gosc ktory o 6 tygodni myli wiek plodu. STANDARTOWA WYMóWKA - ZAMIAST POWIEDZIEC WPROST O SWOICH "WARTOSCIACH" KOMPROMITUJE SIę źLE OKREśLAJąC WIEK PłODU > 10 lat kobieta musiala walczyc, opiekowac sie i zastanawiac jak utrzymac dzieck > o > ktorego wcale mogla nie chciec i to bylo zgodne ze swiatopogladem tego Ch. NIECH TERAZ ZAADOPTUJE TEGO DZIECIAKA, TO BEDZIE CHOLERNIE CHRZESCIJANSKIE. DZIECKA SZKODA, NAJMNIEJ WINNE, A MATKA ZAWSZE BEDZIE JE TRAKTOWAC JAK ODBICIE GWALCICIELA > Nastepnym razem nie wykona transfuzji ZA TO ZASTRAJKUJE, BO BEDZIE CHCIAL WIECEJ KASY. ALBO ODMOWI TRANSFUZJI, BO BEDZIE PEDZIL DO PRYWATNEJ PRZYCHODNI Odpowiedz Link Zgłoś
dejot7 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:43 "Na naszym oddziale i tak żaden lekarz nie wykonałby aborcji. Ja też, bo to sprzeczne z moim światopoglądem." Ale gość pojechał tekstem. Zero zastanowienia, wątpliwości. A gdyby to była jego córka, też byłby taki niewzruszony i prawomyślny? Nie sądzę. Zresztą jakby był konsekwentny ze swoimi przkonaniami, to kwestia, który to tydzień, nie grałaby dla niego żadnej roli. Odpowiedz Link Zgłoś
gene11 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:52 z tego co pamietam to mamy panstwo swieckie swiatopoglad to kazdy zostawia w domu idac do pracy - tam wykonuje wylacznie swoje obowiazki niezaleznie od tego czy jest szewcem czy lekarzem dlatego tez uwazam ze lekazr nie mial prawa odmowic wykonania zabiegu, powinien rowniez poniesc konsekwencje swego czynu gene Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 16:28 ...i placic do konca swojego zycia alimenty na nowo-narodzonego z pomiotu gangsterskiego. www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 21.04.06, 11:17 Prosta analogia. Gdy ktoś jest pacyfistą, to zwalniają go ze służby wojskowej bo zabijanie nie godzi się z jego światopoglądem. Gdy legalny zabieg lekarski nie godzi się ze światopoglądem lekarza to chyba wniosek jest prosty, niech zmieni zawód. Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 09:59 A ja nie leczę żydów i czarnuchów, bo to jest sprzeczne z moim światopoglądem. Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 16:30 nie potrzeba miec swiatopogladu by tej cholernej zydowskiej masie odmowic czegokolwiek. Precz z zydostwem w granicach polskiego panstwa. www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny3 Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 10:49 lekarza na ksieżyc tam nie będzie się musiał zastanawiać nad swoim światopoglądem Odpowiedz Link Zgłoś
obrokon Ludzie!!! uciekajta - doktory jadą 19.04.06, 12:17 Kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa o to Swiatopogląd lekarza. Bez żadnego problemu i światopoglądu wykonasz aborcję za pieniądze. Szpital w tym wypadku to jedynie konkurencja. Odpowiedz Link Zgłoś
sound_of_silence Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 16:08 Sami mędrcy, bardzo proste... Naprawdę boicie się lekarzy, którzy nie chcą zabijać? CIekwawe jakie byłyby opinie gdyby napisano, że jakiś lekarz zabił pacjenta - bo miał wady genetyczne... A jeśli lekarz uważa, ze płód jest człowiekiem to będzie traktował aborcję jak zabicie człowieka. Jeśli nie chce tego zrobić musi skierować kobietę do miejsca, gdzie ktoś tego zabiegu dokona. Ale nie w 16 tygodniu!!! (choć pewnie takich, którzy by to zrobili za pieniądze łatwo znaleźć...). Ciążę zgodnie z prawem można przerwać do 12 tygodnia. Nie macie pojęcia o tej sytuacji, gazeta coś tam sobie pisze, ale jak było naprawdę nikt nie wie. Za to bardzo łatwo ferować wyroki. Serdecznie współczuję tej kobiecie tego, ze stała się ofiarą gwałtu. Ale niestety dziecko nie jest tylko dzieckiem gwałciciela, ale także jej własnym, krew z jej krwi. Nie wiem jak poczuje się to dziecko wiedząc, ze matka go nie chciała. Zresztą ono ma 12 lat więc już bardzo dobrze rozumie o czym piszą gazety.. Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 16:35 ...rozprawa toczy sie o fakt. A faktem jest, ze zaden z lekarzy nie posiada przywilejow odmowy wspomnianego zabiegu. Wszystkim popierajacym postawe lekarza, zycze by znalezli sie w polozeniu opisywanej kobiety. Wychowujcie wiec dzieci zbrodniazy i zboczencow, bo tylko tacy zasluguja na poklon ze strony kosciola www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
sound_of_silence Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 17:12 Otóż mylisz się. W myśl prawa każdy lekarz ma prawo odmówić tego zabiegu. Właśnie dlatego, ze nie jest etycznie jednoznaczny, a raczej jest, tylko niestety nie dla wszystkich. Powinien tylko skierować taką kobietę tam, gdzie go wykonają. Lekarze są od ratowania życia. Jeśli chcą wykonywać zabiegi aborcji to tam, gdzie jest to dopuszczalne prawem mogą to robić. Na szczęście jednak nikt jeszcze nie wpadł na pomysł zmuszania lekarzy do zabijania. Zapewniam Was też, ze nie wszyscy lekarze mają ten- tak strasznie krytykowany przez Was- światopogląd. Kobiety, które nie chcą swoich dzieci zawsze znajdą kogoś kto im w "pozbyciu się problemu" pomoże. Szkoda, ze nie zawsze znajdą wsparcie ze strony swoich bliskich i pomoc w wychowaniu "nieszczęśliwie" poczętych, ale jednak poczętych dzieci. Ciekawe ilu z Was gotowych byłoby pomóc takiej kobiecie. Ciekawe ilu pomogłoby ukochanej kobiecie wychować dziecko, które poczęło się w wyniku gwałtu. Znacznie łatwiej nakłonić ją by tego dziecka się pozbyła. Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 17:35 Ludzie! Dlaczego swojego myslenia nie podpieracie najprostsza chocby logika? Czy lekarz, ktory w mysl swoich pogladow nie wykonal zabiegu a skierowal kobiete do kolegi, ktory owych zachamowan nie ma - jest w porzadku z wlasnym sumieniem? Czy Himmler podpisujacy wyroki skazujace na smierc (nie wykonujac ich samemu) - ma czyste sumienie? Jak latwo usprawiedliwic swoje postepowanie wykrecajac sie hipokryzyjnym postepowaniem. kazdy lekarz odmawiajacy powyzszego zabiegu (w mysl prawa) powinien byc postawiony przed sad i pozbawiony mozliwosci wykonywania zawodu Basta www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 21.04.06, 11:20 Kobiety, które nie chcą swoich dzieci zawsze znajdą > kogoś kto im w "pozbyciu się problemu" pomoże W tym konkretnym przypadku Kobieta nie powinna być zmuszona do szukania. Pomoc ze strony Państwowej służby medycznej należała jej się jak "psu zupa" Odpowiedz Link Zgłoś
vivian.darkbloom Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 17:05 a dziwisz się, ze kobiety nie chcą rodzić dzieci z gwałtu? Odpowiedz Link Zgłoś
macko4 Re: Dla Was w życiu wszystko jest proste? 19.04.06, 19:34 vivian.darkbloom napisała: > a dziwisz się, ze kobiety nie chcą rodzić dzieci z gwałtu? MOZE TO "WOLA BOSKA", A TAKA KOBIETA MA ZAPEWNIONE MIEJSCE W NIEBIE. CHOCIAZ WOLALABY GODNE ZYCIE TUTAJ... Odpowiedz Link Zgłoś
vivian.darkbloom Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:02 jeśli dokonywanie zgodnych z prawem aborcji jest sprzeczne z czyimś sumieniem to albo w ogóle nie powinien zostawać ginekologiem albo niech nie pracuje w państwowym szpitalu, gdzie jego pensja wypłacana jest z pieniędzy podatników – może prowadzić prywatną praktykę i nie wykonywać zabiegów, które są z jego sumieniem sprzeczne. Wyobrażmy sobie, że jakis lekarz zostanie członkiem sekty, która sprzeciwia się wycinaniu wyrostka robaczkowego albo nastawianiu złamanych kończyn i też będzie powoływał się na sumienie... no i co wtedy? A z przykładów bardziej życiowych - jeśli ktoś nie dopuszcza możliwości użycia broni i zabicia człowieka to nie powinien zostawać np. policjantem albo żołnierzem. Czy wy, broniący lekarza, poparlibyście policjanta, który nie zastrzelił przestępcy, gdy sytuacja tego wymagała, a potem tłumaczył się sumieniem? Odpowiedz Link Zgłoś
sound_of_silence Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:16 Szkopuł w tym, ze to nie to dziecko jest przestępcą. W przypadku innych zabiegów nie ma żadnej dowolności ze strony lekarza (więc argument z wyrostkiem nie jest trafiony), ale ten akurat jeden wiąże się z zabiciem człowieka. A co do wyboru- również kobiety mogą wybierać ginekologów, którzy chcą przerywać ciąże. A przypominam, że ta specjalizacja służy temu m. in. żeby ciąże prowadzić, pomagać kobietom w czasie ciąży i porodu. Dlaczego jeśli ktoś chce to robić nie może bo nie chce zabijać? Szkoda, ze wszystkie te odpowiedzi są takie jednoznaczne. Nikt nie ma wątpliwości, tylko jeden sposób postępowania jest dla Was słuszny i uzasadniony. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:40 ...czy nigdy nie slyszales o chirurgu, ktory amputowal konczyne z powodu jej zwyrodnienia? Bandycki plod - jest n iczym innym jak zwyrodnieniem www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
vivian.darkbloom a co z hipotetycznym policjantem? 19.04.06, 18:16 jeśli nie chcesz zmierzyc sie z wyrostkiem, ktory jest rzeczywiscie przykładem abstrakcyjnym to zmierz się z policjantem lub żołnierzem. dla niektórych ludzi zabicie przestepcy czy terrorysty, nawet dla ratowania czyjegos życia, jest nieodpuszczalne - nie byliby w stanie tego dokonać ze wzgledu na sumienie. ale ci ludzie nie pchają sie do armii albo do policji. zreszta sytuacja gdy trzeba zastrzelic terrorystę czy psychopatę, bo grozi wysadniem sie w powietrze tez się przyda do tych rozważań, bo dowodzi, że nie trudno utrzymać teze jakoby życie było nienaruszalną wartością - czasami życie jednej osoby trzeba poświęcieć żeby ratować np. życie czy zdrowie innych osób. Odpowiedz Link Zgłoś
niemyte_mohery nie powinno byc problemu 19.04.06, 19:22 Prawda jest to co napisales(as), ze dziecko nie jest przestepca. Caly klopot zaczal sie od tego, ze kobieta zgwalcona zaszla w ciaze. W kazdym cywilizowanym kraju, ofierze gwaltu podaje sie natychmiast srodek antykoncepcyjny aby w ciaze nie zaszla!. Dlaczego w IV Ciemnogrodzkiej sie tego nie robi rutynowo, trudno powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 21.04.06, 11:23 Nie jest jednoznaczny. Ale wykładnią powinno być prawo, a nie rozmyte wątpliwości moralne. Jeżeli PRAWO dopuszcza takie rozwiązanie to lekarz pracujący w Państwowej Służbie Zdrowia MUSI je akceptować. Odpowiedz Link Zgłoś
libryk Re: Nie ma przymusu bycia ginekologiem 19.04.06, 17:38 Wspaniala argumentacja! Moze dotrze do ciemnoty przykosciolkowej bandy www.bogdan.mynetcologne.de Odpowiedz Link Zgłoś
vivian.darkbloom nikt nie twierdzi, że to prosty problem 19.04.06, 18:08 Sound of silence zarzuca zwolennikom aborcji w przypadku gdy ciąża jest wynikiem gwałtu upraszczanie problemu. Ale sam tez go upraszcza. Patrzysz na tą sytuację tak jakby w grę wchodziła tylko jedna wartosć życie embriona/płodu. nie dostrzegasz konfliktu wartości - z jednej strony jest życie, ale z drugiej chocby zdrowie psychiczne kobiety, zmniejszenie jej cierpień (+ cierpień jej rodziny), jej wolność decydowania o własnym życiu. trzeba zważyć te wartosci. Moim zdaniem w przypadku ciąży powastałej w wyniku gwałtu w wieksozści przypadków mniejszym złem jest aborcja. usuwany płód nie ma świadomosci tego, że traci życie, a cierpienia kobiety (i jej rodziny) która musi donosić ciąże są ogromne nawet gdy ma ona oddać dziecko do adopcji. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 18:10 To te gneoje lekarze, którzy odmówili zabiegu powinni płacić alimenty, a nie obywtaele z podatków. Każdy lekarzyna przed podjęciem pracy w państwowej jednostce zdrowia powinien podpisć deklarację wykonywania wszystkich zabiegów zgodnych z polskim prawem. Jeśli nie chce: "paszoł won" i niech pracuje prywatnie. Inyy lekarz-patafian dmówi mi jutro przetoczenia krwi, bo zakazuje tego jego religia czy sumienie: i do piachu!! Odpowiedz Link Zgłoś
hapita Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 19.04.06, 18:41 Dlaczego gmina ma płacić?Niech płaci lekarz,który zawalił sprawę.Czy on musi być lekarzem i ginekologiem?Czy jego sumienie też nie pozwala mu przyjmować łapówek za opiekę ,czy inny zabieg w szpitalu,lub nilegalną skrobankę? Odpowiedz Link Zgłoś
vivian.darkbloom czy powinna płacić gmina? 21.04.06, 11:10 wydaje mi się, że to jest ważny problem, a nie jest on wystarczajaco poruszany. przecież gmina to tak naprawdę oznacza pieniadze podatników, a przeciez nie oni są winni. pieniądze powinno się ściągnąć (przynajmniej w części) od gwałciciela i od lekarza, ktory popełnił błąd w ocenie wieku płodu. Odpowiedz Link Zgłoś
xsawer Re: Gmina zapłaci alimenty na dziecko zgwałconej 21.04.06, 14:16 Alimenty powinien płacić lekarz działający wbrew prawu. Konował powinien wiedzieć, że powołując się na swoje rzekome przekonania religijne bierze na siebie prawny obowiązek utrzymania dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś