historyk12 13.07.06, 20:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
janek-007 Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 13.07.06, 21:07 Nawet dla kogos kto zna tabliczke dodawania, w tym wypadku mnozenie jest zbedne no chyba ze sie chce mnozyc kretynskie wypowiedzi na forach Gazety Wyborczej, jest evidentne ze 85% respondentoww GW zawsze jest przeciwnych Panu Prezydentowi RP Lechowi Kaczynskiemu, J.Kaczynskiemu, PiSowi oraz wszystkiemu co mowi obecna koalicja. Jaki ses jest robic sondaze w Gazecie Wyborczej na takie tematy jest oczywistm nonsensem. Akcjonariusze GW powinni sie przyjzec dzialalnosci obecnego zarzadu na co tak wlasciwie ida ich pieniadze. Najpierw sie robi sondaz wyniki ktorego sa do przewidzenia nawet dla ociemnialych a pozniej taki pan Maciej Kochanowicz moze sie nad tym rozpisywac. To raczej przypomina proceder prania brudnych pieniedzy anizeli badanie opinni publicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
papcio.chmiel Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 13.07.06, 21:41 "Jaki ses jest robic sondaze w Gazecie Wyborczej na takie tematy jest oczywistm nonsensem. (...) Najpierw sie robi sondaz wyniki ktorego sa do przewidzenia nawet dla ociemnialych (...)" No właśnie - jakiż kuń jest, każden widzi. Po cholerę te uczone dyrdymały, skoro każdy głupol widzi, że P. Prezydent nie potrafi się odnaleźć w nowej roli. Ach, kończ Waść i wstydu oszczędź! Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 [...] 13.07.06, 21:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.dlugie.niki_koham.mihnik Re: Pan Prezydent doskonale sie odnajduje... 14.07.06, 00:50 janek-007 napisał: > w swojej roli i nowej rzeczywistosci tylko ty jakis taki zagubiony pajac. ostatnio odnalazl sie we slawojce, tak mu dobrze ze przespal randke. Odpowiedz Link Zgłoś
sigact1 [...] 14.07.06, 00:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Może i ten białoruski jest gołąbkiem pokoju? 14.07.06, 10:03 Co ma białoruski do nas? Po co o nim pisać i robić sondaże? Może? Dla moherów i Solidarności jest gołąbkiem pokoju, a dla mnie ze swoim leppem jest głąbem w gnoju! Odpowiedz Link Zgłoś
krasnov Oczywiście sondaż zaraz okaże się zmanipulowany… 14.07.06, 10:28 no i trzeba będzie powołać Narodowy Instytut Kontroli Sondaży. Hm, a może lepiej od razu Narodowo-Katolicki Instytut…? - lepiej brzmi. Odpowiedz Link Zgłoś
prawopl wprowadzić czołgi; tron niech obejmie Jolka Kwach 14.07.06, 10:45 Dzisiejsza sytuacja jest nie do zniesienia. Mamy demokratycznie wybranego prezydenta. To straszne. Przecież tron miała objąć po swoim małżonku Jolka Kwach. Wszyscy przecież byliby zadowoleni. -- www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Jaki kartofel? BURAK ! 14.07.06, 11:42 Burak to Andriu a bracia to kartoflanka - trzeba wkońcu ich jakoś rozróżniać;) Odpowiedz Link Zgłoś
prawopl wolałeś czerwonego buraka? 14.07.06, 12:35 upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/95/Slubjolantyialeksandra.jpg tak wygląda twój prezydent Olek. Zastrzegam, że zdjęcie nie pokazuje go w całej okazałości - nie widać na przykład jak słania się jak czerwona świnia i bełkocze coś pijacko pod nosem gdy zachlał ryja na międzynarodowej uruczystości, co tak pięknie pokazały kamery na świecie. i popatrz na ten piękny plastikowy zegarek z bazaru - nie to co później. Olek zaczął ubierać się w złote krawaty i koszule na spinki, i wtedy, nagle, niespodziewanie stał się.. Aleksandrem, a nawet "pomazańcem bożym" jak twierdzi jego małżonka Jolka Kwach. Albo Jolka kłamie, albo jest psychicznie chora. -- www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą. Odpowiedz Link Zgłoś
gebels.z.tv24 znowu Ł_Ż_E_S_0_N_D_A_Ż_ GWna :))))))))))))))))))! 14.07.06, 13:04 ale jaja :) znowu łżesondaż telefoniczny na reprezentatywnej próbie pracowników agory agentów WSI i posłów PO-SLD :) Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 Możesz tak sobie uzasadniać... 14.07.06, 13:12 ... ale faktem jest, że Kaczyński nie nadaje się na to stanowisko. Jest nieruchawym, bełkoczącym, obrażalskim dziadem. I za granicą też go tak widzą. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Herr von Tuske najlepsza prezydent dla Polen 14.07.06, 13:22 To jest sens kazdego "sondazu" GWna Odpowiedz Link Zgłoś
gebels.z.tv24 Tuska Być Dobrra Dla Polska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 14.07.06, 16:42 Tuska być dobra dla Polska ! Wypierrać Tuska !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
roman_bralski Re: znowu Ł_Ż_E_S_0_N_D_A_Ż_ GWna :)))))))))))))) 14.07.06, 16:54 gebels.z.tv24 napisał: > ale jaja :) > znowu łżesondaż telefoniczny na > reprezentatywnej próbie > > pracowników agory > agentów WSI > i posłów PO-SLD :) GWno już nawet nie wspomina kto wyprodukował tego knota, jak i na jakiej próbie :)))) prawdopodobnie ten PBS DGA nie robi żadnych badań pozwalając GW za sowitym wynagrodzeniem umieszczać pod obrazkami swoją firmę :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiezien-cenzury-gw Swiete zwyciestwo PiS(nie tlumaczyc na niemiecki) 14.07.06, 17:46 Odpowiedz Link Zgłoś
evald Re: wolałeś czerwonego buraka? 14.07.06, 13:35 Co masz do tego zdjecia :)? Widze paranoja wchodzi juz na szczyty swoich mozliwosci ;). Jesli nie wiesz, to slub jest czest duzym przezyciem. Niektorzy dla odwagi cos tam golna, ale nawet jesli nie delikatny (bo jest delikatny) rumieniec moze tez zonaczac emocje. Wiec wez sobie troche na wstrzymanie. Zreszta ciekawy jestem ile % ludzi popierajacych PiiS nie pije wcale alkoholu... Ps. Nie ejstem zwolennikiem SLD, ale niestety z przykroscia musze stwierdzic, ze jeszcze mniej PiSu, SO i LPR. W tym momencie nie ma zadnej w miare normalnej partii poza PO, choc wolalbym miec wiekszy wybor... Odpowiedz Link Zgłoś
maciejtakitam Waszymi sondazami mozna sobie ... podcierac!;-) 14.07.06, 15:19 i tyle w tym temacie...opiniotworcza propaganda kluje w oczy. zalosny belkot dla mas. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejtakitam Czy Kaczynscy sa odpowiedzialni za stonke ziemniac 14.07.06, 15:25 -zana? 95% czytelnikow GW opowiedzialo sie za TAK, 5% ciemnogrodu powiedzialo NIE. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush O dwoch takich, ktorzy osmieszyli Polske... 14.07.06, 16:17 O dwoch takich, ktorzy osmieszyli Polske... P. S. PiS spelnil jedna obietnice wyborcza: TKM ! i jest TKM Odpowiedz Link Zgłoś
assessor Re: wolałeś czerwonego buraka? 14.07.06, 17:57 ... tylko Kaczyńskiemu "zmanipulowano" dossier? Teraz już każdy może tak powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
szymek.jajcarz.z-tvn [...] 14.07.06, 10:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
waldemar.sotomski Re: Prezio-Mgr Schlał Się Ze Szczęścia :))))))))) 14.07.06, 13:09 szymek.jajcarz.z-tvn napisał: > Prezio Mgr-Pijaczek na Wyniki > Łże-sondażu zareagował po swojemu !!! > > schał sie jak świnia > owinął się flagą z gwiazdkami > i chrapie na barierze > głaskany przez > panoramiczną jolkę :) najważniejsze, że konta numeryczne przeniesione bezpiecznie ze szwajcarii i lichtensztajnu do USA :) Odpowiedz Link Zgłoś
maciejtakitam Dzisiaj piatek? Ciekawe co w przyszlym tyg. wymysl 14.07.06, 15:24 i GW. hehehehe... sondaz widla powidla na temat. czy kaczynscy sa odpowiedzialni za stonke ziemniaczana? 95% czytelnikow GW opowiedzialo sie TAK, 5% ciemnogrodu powiedzialo NIE Odpowiedz Link Zgłoś
opluwacz.z.tvn PBS == Propagandowe Bzdety Sowietów !!!!!!:))))))) 14.07.06, 17:02 Odpowiedz Link Zgłoś
opluwacz.z.tvn DGA == Dezinformacje Gadzinówki Agory !!!!!:))))) 14.07.06, 17:03 Odpowiedz Link Zgłoś
dobrasekta Nie znosze kaczora ale ten sondaż to nędza 14.07.06, 01:58 źle oceniac małego, bedziemy mieli prawo dopiero za przynajmniej kilka lat - jak mozna porównywać działania prezydenta rządzącego dwie kadencje - do ok pol roku kaczora? Niestety ale z takimi sondażami musimy poczekac troche dłużej ( i niestety patrzeć co jeszcze zepsuje ). Zwyczajna manipulacja - Gazeto wstyd tak ludziom wciskać propagande w zywe oczy, niezależnie, czy jest się za - czy przeciwko pisiorowej koalicji. --------------- www.moherfucker.com i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Nie znosze kaczora ale ten sondaż to nędza 14.07.06, 04:18 dobrasekta napisał: > źle oceniac małego, bedziemy mieli prawo dopiero za przynajmniej kilka lat - ja > k > mozna porównywać działania prezydenta rządzącego dwie kadencje - do ok pol roku > kaczora? > > Niestety ale z takimi sondażami musimy poczekac troche dłużej HAHAHA: za kilka lat,to juz internet w Polsce zlikwiduja,a tacy jak Ty beda za chuliganstwo wyslani na wakacje !!! Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodaków! :( 14.07.06, 06:52 Jedno co Kaczyńscy potrafią, to szczuć Polaków przeciwko Polakom. Wystarczyło, że znalazło się paru równie mądrych, typu Giertych czy Wassermann (że o Macierewiczu nie wspomnę), aby przy pomocy mediów o mentalności bezkrytycznej zgrai, zgnoić i zszargać wszystkie autorytety. W efekcie do władzy dochodzą ludzie, którzy owszem świetnie opanowali gnojenie innych, ale nic poza tym. Gnoją więc dalej równo, używając języka nienawiści, a potem się dziwią skąd się bierze ten wzrost poziomu nienawiści wśród rodaków. Przykład idzie z góry, panowie Kaczyńscy! Odpowiedz Link Zgłoś
charnel Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 09:01 Nie potrafią zbyt wiele ale większość uwierzyła w ich obiecanki i mamy syf jeszcze na next 4lata. Cóż zrobić, że problemy ze wzrokiem stały się epidemią w tym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
evald Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 13:37 Maja problemy nie ze wzrokiem, ale z mysleniem... Niestety taka jest smutna prawda o polskim spoleczenstwie... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 09:19 Kaczyńscy to tragedia Polski. Kto ich wymyślił ?. Ludzie opamiętajcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Od pucytuta do Kaczki... :-) 14.07.06, 09:27 Nikt ich nie wymyślał, to takie zosie samosie, czyli realizacja amerykańskiego snu w polskim wydaniu :-))) wrojoz napisał: > Kaczyńscy to tragedia Polski. Kto ich wymyślił ?. Ludzie opamiętajcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
the.joker I co z tego? Co to zmieni? Nowe wybory na nic... 14.07.06, 09:35 Polska to taki kraj, w którym ludzie nie wyciągają wniosków. Wystarczy pare sprawnych reklam - bo przecież motłoch nie czyta gazet, nie ogląda wywiadów, nie kojarzy faktów - wystarczy REKLAMA, by tłumnie zagłosowali na tych, którzy świat widzą bardziej różowo, lub sprawniej wykazują, że pomysły konkurencji są złe. I to ma być demokracja? To zawody w sprawności w manipulowaniu ludźmi. A konsekwencje są takie, że aroganccy posłowie, pytani o temat X, brędzą słodko na temat B, skacząc przy tym do gardła przeciwnikom. Smutne też to, że dziennikarze to gładko akceptują. Ot, polska demokracja. -- The Joker wybralismy.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: I co z tego? Co to zmieni? Nowe wybory na nic 14.07.06, 09:46 Nie bądź taką pesymistką! Nie jesteś zapewne jedyną, która zauważa tę prawidłowość. Nawet najgłupsza opozycja też w końcu zrozumie, że musi zacząć się reklamować jak dobry, niedrogi samóchód dla każdej polskiej rodziny :-) the.joker napisała: > Polska to taki kraj, w którym ludzie nie wyciągają wniosków. Wystarczy pare > sprawnych reklam - bo przecież motłoch nie czyta gazet, nie ogląda wywiadów, > nie kojarzy faktów - wystarczy REKLAMA, by tłumnie zagłosowali na tych, > którzy świat widzą bardziej różowo, lub sprawniej wykazują, że pomysły > konkurencji są złe. > > I to ma być demokracja? To zawody w sprawności w manipulowaniu ludźmi. A > konsekwencje są takie, że aroganccy posłowie, pytani o temat X, brędzą słodko > na temat B, skacząc przy tym do gardła przeciwnikom. Smutne też to, że > dziennikarze to gładko akceptują. > > Ot, polska demokracja. > > -- > The Joker > wybralismy.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
leo_tax Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 09:49 Czy Wyborcza napisała kiedykolwiek coś dobego o Polakach???Przeciez krytukujecie na kazdym kroku Kaczyńskich nie dla dobra Polski tylko żeby coś ugrać dla siebie.............prawda??? pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
linfan Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 10:06 leo_tax napisał: > Czy Wyborcza napisała kiedykolwiek coś dobego o Polakach???Przeciez > krytukujecie na kazdym kroku Kaczyńskich nie dla dobra Polski tylko żeby coś > ugrać dla siebie.............prawda??? "mamo... ratuj!" kolejny widzacy uklady... nie znudzilo sie Wam jeszcze? czy to centrala nadala depesze i przekazujecie dalej? :/ ps. a skoro nie widziales, kiedy dobrze pisali, tzn. ze albo jestes slepy, albo daleko bardziej tendencyjny niz GW. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 10:10 Nie jestem Wyborczą, jeno jej forumowiczem :-) I oczywistym jest, że chcę dla Polski jak najlepiej, bo jestem Polakiem! I tak samo oczywistym jest, że robię to co robię po to, żeby coś ugrać dla siebie. Bo im w Polsce będzie lepiej, tym i mi osobiście będzie lepiej (mam nadzieję). A kaczki to może myślą o tym żeby w Polsce było jak najlepiej, po to aby Polakom żyło się jak najgorzej? Nie sądzę. Zakładam że oni wierzą, że to co robią jest dla dobra nie jakiegoś wyimaginowanego bytu pod nazwą Polska, ale dla Polaków właśnie. Czy wg Ciebie, jak ktoś ma inne zdanie o proponowanych przez kaczki rozwiązaniach, to automatycznie nie jest patriotą, czy też od razu wiadomo, że działa dla wiadomych sił?! A słyszałeś może o tym, że w demokracjach dopuszcza się krytykę rządzących? :-) Ja krytykuję ich słownictwo, nienawistną argumentację, i insynuowanie złych intencji każdemu kto ma inne zdanie... leo_tax napisał: > Czy Wyborcza napisała kiedykolwiek coś dobego o Polakach???Przeciez > krytukujecie na kazdym kroku Kaczyńskich nie dla dobra Polski tylko żeby coś > ugrać dla siebie.............prawda??? > > pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
linfan Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 10:13 taziuta napisał: > Czy wg Ciebie, jak ktoś ma inne zdanie o proponowanych przez kaczki > rozwiązaniach, to automatycznie nie jest patriotą, czy też od razu wiadomo, że > działa dla wiadomych sił?! uuu... jesli ktos ma inne zdanie na temat proponowanych przez kaczki rozwiazan ten: - jest w ukladzie - jest lze-elita - jest cyklista - jest lewakiem - nalezy do lempeninteligencji ... ;) ps. co nie zmienia faktu, ze w pelni sie z Toba zgadzam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Nie chcę żebyś się ze mną zgadzał/a! :-( 14.07.06, 10:38 Nie chcę żebyś się ze mną zgadzał/a! :-( Walcz! Brak podjęcia rękawicy oznacza, że się pomyliłem i dyskutuję z członkiem łże-elit, dla którego moje argumenty to truizmy :-))) linfan napisał: > uuu... jesli ktos ma inne zdanie na temat proponowanych przez kaczki rozwiazan > ten: > - jest w ukladzie > - jest lze-elita > - jest cyklista > - jest lewakiem > - nalezy do lempeninteligencji > ... > > ;) > > ps. co nie zmienia faktu, ze w pelni sie z Toba zgadzam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 13.07.06, 22:26 tego pewien. Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
besserwisser Schadenfreude... 13.07.06, 22:51 Herr Tusk? Przecież następne wybory prezydenckie wygra w cuglach Herr Lepper Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 13.07.06, 23:32 fritz.fritz napisał: > tego pewien. Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk. *************************************** To było dosyć dawno temu. I nie jest wcale pewne, że Tusk będzie walczył o prezydenturę. Wystarczy, że Zoll lub Safjan zgodzą sie kandydowac, a Kaczyński zbierze mniej głosów niz Bubel. Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 14.07.06, 21:53 maruda.r napisał: I nie jest wcale pewne, że Tusk będzie walczył o > prezydenturę. Wystarczy, że Zoll lub Safjan zgodzą sie kandydowac, a Kaczyński > zbierze mniej głosów niz Bubel. =================================================================== ciekawe tylko kto wystawi Zolla lub Safjana skoro całe ich czerwono-różowe zaplecze sie sypie i dochodzą nas tylko juz ich ostatnie kwiki Odpowiedz Link Zgłoś
linfan Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 14.07.06, 10:16 fritz.fritz napisał: > tego pewien. ale na szczescie wiekszosc z nas w to watpi. > Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk. herr? znowu pijesz do "dziadka Tuska"? zmien plyte. kaczki robia sobie same reklame... odbior tej reklamy, zalezy juz jedynie od mozliwosci pojeciowych ludzi. jesli ktos obiecuje 3 mln mieszkan, a sam nie kwapi sie by je osobiscie zbudowac, to czy nie widac ze oczywistym jest, ze klamie? to tylko jeden z przykladow. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 14.07.06, 10:18 fritz.fritz napisał: > tego pewien. Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk. Fritz, nie twoj kraj, nie twoj prezydet, nie twoj zasrany interes, a tak na marginesie, po polsku mowi i pisze sie, pan Tusk ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
lobo1410 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 09:35 dajmy sie wykazac panu prezydentowi ,to dopiero poczatki jego wladzy,moze sie wszystko jeszcze zmieni...oby na lepsze:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
matol13 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 10:55 Racja, nie nadaje sie na prezia- nie nadwyręża goleni! Więc jak Polakom ma się podobać? Odpowiedz Link Zgłoś
eutrapelia WP juz to dała: Rewizja w Fundacji Kwasniewskiej 14.07.06, 14:35 Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach rozpoczęło się przeszukanie pomieszczeń fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier". Nasi ludzie pracują w pomieszczeniach fundacji. Przeszukanie rzeczywiście ma miejsce, o ile można je nazwać przeszukaniem, ponieważ przedstawiciele fundacji z nami współpracują - powiedział, szef katowickiej Prokuratury Apelacyjnej Tomasz Janeczek Wyborczo, obudź się trwa przeszukanie w fundacji Kwasniewskiej. WP juz dawno to dała: "Dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w związku z funkcjonowaniem fundacji, katowicka prokuratura apelacyjna prowadzi od początku lipca; zostało wydzielone z prowadzonego przez tę prokuraturę innego śledztwa, dotyczącego działalności aresztowanego lobbysty Marka D". Odpowiedz Link Zgłoś
bogdantadus Mniejsza o sondaze - to co sie ostatnio dzieje 13.07.06, 21:44 jest dla mnie wystarczajacym powodem zrewidowania przewidywan sprzed wyborow. Myslelem, ze PiS i PO to mniej wiecej podobne grupy zawodowych karierowiczow bez umiejetnosci i racjonalnej wizji (SLD i reszte calkiem pomijalem i pomijam). Strasznie sie pomylilem - Kraj dostal sie w lapy bandy bez umiejetnosci, ale za to z koszmarna wizja, ktora w odroznieniu od swoich normalnych obowiazkow niestety realizuje. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk I dlatego trzeba ich natychmiast usunąć 14.07.06, 07:58 Każda metoda jest do tego dobra. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: I dlatego trzeba ich natychmiast usunąć 14.07.06, 09:20 Im szybciej to lepiej. Przecież to zakalec. Kaczyńscy muszą szybko odejść. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: I dlatego trzeba ich natychmiast usunąć 14.07.06, 09:33 Usunąć Kaczyńskich i wszystkich ich popleczników. Odpowiedz Link Zgłoś
rudotka Re: Mniejsza o sondaze - to co sie ostatnio dziej 14.07.06, 08:01 Nie wkurzaj mnie kolego, przez takich jak ty co to przewidywać nie potrafią i "myśleli, że będzie inaczej, że koalicja z PO", coraz bardziej sie pogrążamy. A w ogóle nie rozumiem teraz tych szat rozdzierania, przecież Kaczyński został wybrany demokratycznie przez naród kochany. I niech kochany naród teraz nie płacze. Ma to, co chciał! Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Mniejsza o sondaze - to co sie ostatnio dziej 14.07.06, 09:27 Niestety. Ale ja go nie wybierałem, a też cierpię. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq pewnie, ze niemiarodajne 14.07.06, 01:12 bo jak na kartofla nieudacznika i tak dostal dosyc duzy odsetek wskazan. trzeba nie miec mozgu albo byc slepym, zeby twierdzic ze kartofel zrobil cos dobrego dla polski. chyba, ze chodzi o to, ze go malo widac. z tym sie zgodze im mnie kartofel sie bedzie wychylal tym lepiej dla Polski Odpowiedz Link Zgłoś
lessconroy [...] 14.07.06, 01:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 09:36 janek-007 napisał: > Nawet dla kogos kto zna tabliczke dodawania, w tym wypadku mnozenie jest zbedne > no chyba ze sie chce mnozyc kretynskie wypowiedzi na forach Gazety Wyborczej, > jest evidentne ze 85% respondentoww GW zawsze jest przeciwnych Panu Prezydentow > i > RP Lechowi Kaczynskiemu, J.Kaczynskiemu, PiSowi oraz wszystkiemu co mowi obecna > koalicja. Jaki ses jest robic sondaze w Gazecie Wyborczej na takie tematy jest > oczywistm nonsensem. Akcjonariusze GW powinni sie przyjzec dzialalnosci obecneg > o > zarzadu na co tak wlasciwie ida ich pieniadze. Najpierw sie robi sondaz wyniki > ktorego sa do przewidzenia nawet dla ociemnialych a pozniej taki pan Maciej > Kochanowicz moze sie nad tym rozpisywac. To raczej przypomina proceder prania > brudnych pieniedzy anizeli badanie opinni publicznej. Mozna zrozumiec, ze jestes barzo dotkniety wynikami wszelkich sondazy dotyczacych popularnosci twoich ulubiencow,braci zasrancow, ale to nie jest powod do tego zeby pouczac lub rozliczac z nieswojego gazete ktora te sondaze publikuje, ja wiem, ze w niedlugim czasie znajda sie paragrafy prawne ktore pozwola braciom zasrancom na to, zeby te sondaze byly lepsze dla nich, mielismy tak za PRL i bedziemy miec znowu za braci smarkaczy, trudno, 4 lata troche dlugo, ale jakos wytrzymamy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 21:47 kralik111 napisał: trudno, 4 lata troche dlugo, ale jakos wytrzymamy :))) =========================================================== siedzisz bracie (siostro ?) za granicą i nic innego nie robisz tylko plujesz jadem na polskiego Prezydenta. Bardzo wielu takich jak ty,pisze tu spoza kraju - tylko umieją judzić i szczekać. Ciekawe czy wy tak sami od siebie czy na zlecenie, i czyje ???? Odpowiedz Link Zgłoś
abi_z_abudabi Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 10:03 GW robi co najwyzej sondy a nie sondaze. Ten sondaz zrobil PBS DGA na zlecenie gazety. I choc bys nie wiem co nawpisywał to nic na to nie poradzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
eutrapelia Rewizja w fundacji Kwaśniewskiej 14.07.06, 14:39 Wyborczo, obudź się trwa przeszukanie w fundacji Kwasniewskiej. WP juz dawno to dała: "Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach rozpoczęło się przeszukanie pomieszczeń fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier". Nasi ludzie pracują w pomieszczeniach fundacji. Przeszukanie rzeczywiście ma miejsce, o ile można je nazwać przeszukaniem, ponieważ przedstawiciele fundacji z nami współpracują - powiedział, szef katowickiej Prokuratury Apelacyjnej Tomasz Janeczek. Dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w związku z funkcjonowaniem fundacji, katowicka prokuratura apelacyjna prowadzi od początku lipca; zostało wydzielone z prowadzonego przez tę prokuraturę innego śledztwa, dotyczącego działalności aresztowanego lobbysty Marka D". Odpowiedz Link Zgłoś
iberelka1 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 15:38 To co ty tu robisz, skoro wszyscy, ktorzy uczestnicza w sondazach GW to idioci, kretyni i pólglówki? Odpowiedz Link Zgłoś
piekna.zosia Tutaj strona Radia Polskiego 14.07.06, 17:32 www.polskieradio.pl/polonia/article.asp?tId=34858&j=2 Odpowiedz Link Zgłoś
usak Najbardziej patriotyczny zlodziej! 14.07.06, 03:32 Jak mozna nazwac patriota czlowieka, ktory okrada polskie spoleczenstwo przez uchylenie sie od zaplaty podatkow od miliona dolarow dochodu? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Najbardziej patriotyczny zlodziej! 14.07.06, 09:22 Tak Kaczyński to najbardziej patriotyczny złodziej. Kradnie ludziom nadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
mixtie Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 07:46 beda na jesieni. komunalne. to jest duza szansa, zeby pokazac, ze dosc pisiorow. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:35 Kto w wyborach popiera PiS, to działa na swoją szkodę. Przecież widać że PiS tworzy nowe, swoje układy, które znów będzie trzeba po wyborach rozbijać. Odpowiedz Link Zgłoś
rudotka Wybory już były 14.07.06, 08:02 trzeba było inaczej głosować, anie skamleć teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: Wybory już były 14.07.06, 13:57 Przede wszystkim, trzeba bylo isc glosowac. Bo pamietac trzeba, ze Kaczynskiego nie wybrala wiekszosc. Wiekszosc zostala w domu... Odpowiedz Link Zgłoś
edi54 Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 08:47 "Gazeta " wyraznie nastaje na zdrowie Przeydenta:)))).Po tej publikacji znow dostanie rozwolnienia i bedzie mial klopoty z zaprzysiezeniem Rzadu a to moze juz podpasc pod sabotaz panstwowy:)))).Chyba ,ze brat-prezes wystapi w podwojnej roli:)))).W tym wszystkim szanse na poprawe wynikow maja jedynie firmy farmaceutyczne produkujace "Loperamid" i "Smecte":))))). Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:24 Jak możliwe, to wybory najszybciej jak to możliwe. Kaczyńscy przynoszą tylko smród. A ludzie jak np. Zawisza, to zaprzeczenia człowieczeństwa. Bufon i kłamca. Odpowiedz Link Zgłoś
mcgoo Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 08:53 trzeba byc idiota zeby twierdzic ze Kwasniewski to ideal prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 12:24 Pewnie że nie ideał. Ale konkurencja jest... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:17 Kaczyński to nie mój Prezydent. Wstydzę się. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:20 Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! ... bo GW podzwoniła do swoich znajomych i zrobili z tego sondaż... pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
karagandak Jakie szybciutko,jakie szybciutko? 14.07.06, 10:17 Po zanegowaniu rządów lewicy i sztucznym zrobieniu opini "złych rządów",w co wielu uwierzyło (a przecież jeden poseł Kolasiński z AWSu wielokrotnie przebija wszystkie "afery" Lewicy),istnieje potrzeba DOKŁADNEGO przerobienia rządów prawicy, w szczególności zaś rządów braci Kaczyńskich! Odpowiedz Link Zgłoś
giwia Złotousty, pustosłowy, śliski 14.07.06, 10:39 Kwaśniewski .Pogratulować gustu mojemu narodowi Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek1 Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 14:44 Dokładnie. Niech kończy, wstydu oszczędzi. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdantadus Proba uzaleznienia TK - to zamach stanu! 13.07.06, 20:39 historyk12 napisał: > a to dopiero początek. Kaczka i kaczka-sraczka spiep.rzą jeszcze niejedno Pytanie tylko: niechcacy, czy z premedytacja. Mysle, ze to drugie. Odpowiedz Link Zgłoś
emes-nju Re: Proba uzaleznienia TK - to zamach stanu! 13.07.06, 21:58 bogdantadus napisał: > historyk12 napisał: > > > a to dopiero początek. Kaczka i kaczka-sraczka spiep.rzą jeszcze niejedno > > Pytanie tylko: niechcacy, czy z premedytacja. Mysle, ze to drugie. Obawiam sie, ze jednak niechcacy. Premedytacja moze byc poza ich mozliwosciami. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Proba uzaleznienia TK - to zamach stanu! 14.07.06, 09:26 Co ci Kaczyńscy robią ?. Chyba spadli z księżyca. to antydemokratyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Ale za to za granica milie widziany... 13.07.06, 20:42 Ale za to za granica milie widziany... ...ale tylko dla satyryka. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Zla skala 13.07.06, 20:48 Dla obecnego lokatora Duzego Palacu nalezaloby zaadoptowac inna skale. Jak ocenic kogos kto jest mniej niz ZERO? Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumienie 13.07.06, 20:58 Nieporozumienie to delikatne okreslenie. Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" za czasów komuny. I porownywanie go z jakimkolwiek przyzwoitym obywatelem Polski ( niekoniecznie Prezydentem) to po prostu obelga dla uczciwych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 13.07.06, 21:08 remik.bz napisał: > Nieporozumienie to delikatne okreslenie. > Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" za > czasów komuny. A i w III RP nie przesadzał z uczciwością i dzisiaj musi kiwać prokuratora. Odpowiedz Link Zgłoś
besserwisser właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:18 dziwię się,że prezydentura Kwaśniewskiego nie została jeszcze unieważniona przez jego następcę... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:26 Lech Wałęsa - prezydent konfliktowy Aleksander Kwaśniewski - prezydent rozrywkowy (sport, disco polo, drabina, drinki, Gołota) Lech Kaczyński - prezydent nieżytowo-jelitowy Lepiej się upić niż zesr... Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:33 zigzaur napisał: > Lech Wałęsa - prezydent konfliktowy > Aleksander Kwaśniewski - prezydent rozrywkowy (sport, disco polo, drabina, > drinki, Gołota) > Lech Kaczyński - prezydent nieżytowo-jelitowy > > Lepiej się upić niż zesr... Nie! Dlaczego zaraz upic sie czy zesr... Wybierzmy w nastepnych wyborach Andrzeja Lepera. Kaczynski natychmiast awansuje na drugie miejsce. Od konca, ma sie rozumiec. Odpowiedz Link Zgłoś
wuk4 sraczka rozrywką narodową? 14.07.06, 14:15 zigzaur napisał: > Lech Wałęsa - prezydent konfliktowy > Aleksander Kwaśniewski - prezydent rozrywkowy (sport, disco polo, drabina, > drinki, Gołota) > Lech Kaczyński - prezydent nieżytowo-jelitowy > > Lepiej się upić niż zesr... Były dwie kadencje rozrywki - teraz mamy w perspektywie pięć lat sraczki. No, może cztery i pół. Ale lepiej zrobić katharsis już wcześniej. Mają na to sposób np. strzykwy, które wystrzykują na zewnątrz wszystkie swoje flaki, a potem je regenerują. Ale czy nas na to stać? Czekam na Polskę postkaczyńską - zniszczoną, doświadczoną przez chorobę kaczyzmu, chorą na kaczystowskie paranoje (podobne do PRL-owskich), ale WOLNĄ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:33 besserwisser napisała: > dziwię się,że prezydentura Kwaśniewskiego nie została jeszcze unieważniona > przez jego następcę... A po co? Przyzwoity człowiek i tak wie co mysleć o Kwasniewskim , nie potrzebuje do tego żadnych "aktow prawnych" , nawet proponowanych przez Ciebie "dla jaj". Ja się bardziej dziwię ,ze sa w Polsce ludzie , ktorzy prezydenture Kwasniewskiego traktuja poważnie Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:54 remik.bz napisał: > Ja się bardziej dziwię ,ze sa w Polsce ludzie , ktorzy prezydenture > Kwasniewskiego traktuja poważnie Swegi czasu zrobiono sondaż, w którym badani uznali, że Kwaśniewski jest wyższy od Olechowskiego i lepiej wykształcony od Krzaklewskiego. O czym my mówimy? Odpowiedz Link Zgłoś
nemo_omen Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 22:08 właśnie, właśnie, najlepsze wyjście to obrazić się na wyniki sondaży, jeśli nie są po naszej myśi. Według słów klasyka: nie chcesz mieć gorączki, stłucz termometr Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: właśnie,właśnie... 15.07.06, 01:21 nemo_omen napisał: > właśnie, właśnie, najlepsze wyjście to obrazić się na wyniki sondaży, jeśli nie > > są po naszej myśi. Według słów klasyka: nie chcesz mieć gorączki, stłucz > termometr Wlasnie, wlasnie! - Kot ogonem we drzwi trzasnie! A ty wez sobie termometr! Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzliwy1 Re: właśnie,właśnie... 14.07.06, 01:04 kataryna.kataryna napisała: > Swegi czasu zrobiono sondaż, w którym badani uznali, że Kwaśniewski jest > wyższy > od Olechowskiego i lepiej wykształcony od Krzaklewskiego. O czym my mówimy? niby taka madra a d..a :-(( a od kiedy to wyksztalcenie jest tozsame z ukonczonymi szkolami ?????? prosty lud ( ankietowani)to wie a Ty madrala nie ? PS daj namiar na ten sondaz ,albo nie pindol Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 swego czasu Kaczyński został uznany 14.07.06, 02:34 przez ponad 50% wyborców za dobrego przedstawiciela Polski za granicą. O czym my tu mówimy? Odpowiedz Link Zgłoś
luk137 Re: swego czasu Kaczyński został uznany 14.07.06, 21:21 zapomnieli kim był i co robił, a był pijaczkiem i kłamcą. Nie widzę żadnych konkretów z jego osobistych osiągnięć, pomijając afery z którymi jest powiązany. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 13.07.06, 23:34 remik.bz napisał: > Nieporozumienie to delikatne okreslenie. > Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" za > czasów komuny. ********************************************* No cóż, za to Kaczyński ma aktywny udział w gnojeniu i osmieszaniu Narodu Polskiego dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 08:45 maruda.r napisał: > remik.bz napisał: > > > Nieporozumienie to delikatne okreslenie. > > Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" z > a > > czasów komuny. > > ********************************************* > > No cóż, za to Kaczyński ma aktywny udział w gnojeniu i osmieszaniu Narodu > Polskiego dziś. Opowiadasz banialuki. Rozumiem ,że "dla jaj", bo nie lubisz "Kaczora" > Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 12:19 remik.bz napisał: > > No cóż, za to Kaczyński ma aktywny udział w gnojeniu i osmieszaniu Narodu > > Polskiego dziś. > > Opowiadasz banialuki. Rozumiem ,że "dla jaj", bo nie lubisz "Kaczora" *************************************** Nie, mówię to całkiem poważnie. Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 13:55 Roznica jest taka, ze gdy prezydentem byl Kwasniewski - jako Polak - wstydzis sie za niego musialem dosc rzadko. Za Kaczynskiego... nie wstydze dosc rzadko. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Nie znasz historii Polski? 14.07.06, 13:59 tierralatina napisał: > Roznica jest taka, ze gdy prezydentem byl Kwasniewski - jako Polak - wstydzis > sie za niego musialem dosc rzadko. Za Kaczynskiego... nie wstydze dosc rzadko. Widocznie nie znasz historii Polski. Gdy Prezydentem był Kwasniewski ja za niego ( i jego wyborców) wstydzilem sie ciągle i bez przerwy. Ale taka była "wola Narodu" i musiałem ją uszanowć mimo odrazy do takiej decyzji. Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Co ma historia do prezydentowania? 14.07.06, 18:48 Czy ze wzgledu na solidarnosciowy rodowod blizniakow mam sie teraz zachwycac? PS. Wiesz za co najbardziej nie lubie obecnego prezydenta? Ze coraz czesciej z lezka w oku wspominam jego poprzednika. Ktorego, poki urzedowal, bardzo czesto krytykowalem... Odpowiedz Link Zgłoś
michalng Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 06:37 Przeciez nie porównuje sie ludzi ogólnie tylko jak sprawuja funkcje. Dlaczego twoim zdaniem nie mozna porównywac kanalii z uczciwym, Czy jesli jakis sportowice (dajmy na to biegacz :) "brał aktywny udział w gnojeniu narodu polskiego" to nie mozna porównywac jego czasów z czasami biegacza patryjoty ? :) Jako człowiek Kwasniewski nie dorasta do piet zarówno Kaczorowi jak i Wałesie. Jako prezydent był od nich o woele lepszy Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 08:42 michalng napisał: > Przeciez nie porównuje sie ludzi ogólnie tylko jak sprawuja funkcje. Dlaczego > twoim zdaniem nie mozna porównywac kanalii z uczciwym, Dlatego ,ze w ten sposób nobilituje sie zło. Kwasniewski jest tego klasycznym przykladem. Nie wspomina sie w jego kontekście zbrodni komunistycznych ( np śmierci Staszka Pyjasa, Ks. Popiełuszki , górników z Wujka) tylko chwali sie go ,za fakt sprawnego poruszania sie po "salonach". I w ten sposób tworzy sie skuteczne wrażenie ( Ty jesteś dowodem) ,ze komuna była i jest OK. A łajdak po prostu zawsze jest łajdakiem bez wzgledu na to czy jest sportowcem , naukowcem , prezydentem czy murarzem Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 11:15 moglbys wyjasnic zwiazek Kwasniewskiego z Pyjasem, ks. Popieluszka i kopalnia Wujek? podpowiadam: pomin fakt przynaleznosci Kwasniewskiego do PZPR. chodzi mi o zwiazek bezposredni. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Giertych ma jednak rację z nauczaniem historii 14.07.06, 13:38 ready4freddy napisał: > moglbys wyjasnic zwiazek Kwasniewskiego z Pyjasem, ks. Popieluszka i kopalnia > Wujek? podpowiadam: pomin fakt przynaleznosci Kwasniewskiego do PZPR. chodzi mi > o zwiazek bezposredni. No cóż , gdybyś dobrze znał najnowszą historie Polski , to bys nie zadawał takich pytań. A co do "związku bezposredniego"- gdybyś znał historię Polski to byś wiedział ,ze winni tych śmierci są nie tylko konkretni ludzie , ale przede wszystkim system. Kwasniewski był "tworzącym " ten system i beneficjentem tego systemu. Odpowiedz Link Zgłoś
brian2 Re: Giertych ma jednak rację z nauczaniem histori 14.07.06, 14:31 Skoro tak dobrze znasz historię najnowszą Polski to odpowiedz na pytanie a nie odwracaj kota ogonem stwierdzeniami typu "gdybyś znał historię to byś wiedział...". cytuję: "Kwaśniewski był 'tworzącym' ten system".... W czasach kiedy system się "tworzył" to małego Aleksandra rodzice planowali, albo właśnie zaczynał się wykształcac w łonie matki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 13:45 Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania, powiedz mi jakimi ludźmi okazali się Kaczyński i Kaczyński bis oraz ich świta??? Czy sianie ziarna nienawiści we własnym narodzie, kłamstawa, nietolerancja (nie mam tu na myśli homoseksualistów, ale poglądy inne od prezentowanych przez braci), zawiść, hipokryzja, nieliczenie się z innymi, obsesyjna mania prześladowcza, która może zniszczyć naród, itd. - czym wg Ciebie jest???... dobrem dla Polski i Polaków!!! Nie mam zamiaru stawać w obronie Kwaśniewskiego, bo do miana świętego to mu wiele brakuje, ale nie zamierzam patrzeć spokojnie na poczynania zachłannych na władzę bliźniaków, którzy tak naprawdę pod maską wielkich słów skryli swoją małostkowość i nienawiść do ludzi. Tacy wielcy krytykanci poprzednio rządzących, niczym się tak naprawdę od nich nie różnią, a nawet są jeszcze gorsi. Pokazali, że dotychczas liczy się dla nich tylko i wyłącznie - WŁADZA, a Naród mają w ... Zejdź na ziemię - nie ma ludzi idealnych, ale czas najwyższy zacząć wyciągać wnioski i używać własnego rozumu do analizowania sytuacji. Może uda nam się odejść wreszcie od stereotypu Polaka mądrego (jak zwykle) po szkodzie. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 14:11 saniba napisała: > Zejdź na ziemię - nie ma ludzi idealnych, ale czas najwyższy zacząć wyciągać > wnioski i używać własnego rozumu do analizowania sytuacji. Może uda nam się > odejść wreszcie od stereotypu Polaka mądrego (jak zwykle) po szkodzie. > Pozdrawiam, Jak sam słusznie napisaleś - nie ma ludzi idealnych. Dlatego też wyszukiwanie oczywistych wad Kaczyńskich do niczego nie prowadzi. Ich wady znamy. Jeśli po nich ktoś inny nastapi , też oczywiście bedzie miał wady. Dlatego raczej trzeba się skupiac na zaletach. Dla mnie podstawową zaletą jest wreszcie silna , skoncentrowana "prawie w jednym reku" wladza w Polsce. Do tej pory ta wladza zawsze się jakoś "rozłaziła". Były tarcia , zgrzyty,działanie na przekór pomiedzy różnymi organami władzy. A to Sejm "chciał dobrze" , ale Prezydent wetował, a to Prezydent "chciał dobrze" , ale miał Parlament przeciwko sobie, a to rząd sie poklócił z Sejmem czy Prezydentem itd. Teraz wreszcie władza jest silna. Kaczyńscy mają bardzo realna szansę zrobić coś dobrego i konkretnego. Jak zawalą sprawę to nie będzie żadnej wymówki,żadnego usprawiedliwienia. Ale silnej wladzy juz drugi raz nie bedziemy mieć. Osobiście mam nadzieję ,ze im się powiedzie. Mam juz dośc sytuacji , w ktorej rząd codziennie walczy np z Prezydentem czy Sejmem. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 09:27 Tak, nieporozumienie. Przecież Kaczyński jest nic nie wart, więc nie mozna go porównywać z kimkolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Twoje zdanie jest różne od zdania "większości" 14.07.06, 13:17 wrojoz napisał: > Tak, nieporozumienie. Przecież Kaczyński jest nic nie wart, więc nie mozna go > porównywać z kimkolwiek. Masz prawo do wlasnego zdania. Zauważ tylko ,ze jesteś w "mniejszości" z tym zdaniem. Chodzi mi o wyniki wyborów prezydenckich. Odpowiedz Link Zgłoś
p.s.j Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 12:00 Panowie Kaczyńscy też mają aktywny udział w gnojeniu Narodu Polskiego za czasów komuny. Chociażby wysuwając nominację komunistycznego zbrodniarza Kryżego na stanowisko przewodniczącego TK. Kwaśniewski nie zaproponował nigdy gen. Jaruzelskiego na szefa sztabu, a to podobna skala. Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Gratulacje!!!!! 13.07.06, 21:30 Wyprzedzi w konkursie Lecha Walese to wielki sukces!!!!Widac dna nigdy nie da sie osiagnac, zawsze mozna spasc nizej. Odpowiedz Link Zgłoś
tles01 za to wygrał ze wszystkimi kaczymi fermami! 13.07.06, 21:38 jest kaczym królem!...kwa,kwa,kwa! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Gratulacje!!!!! 14.07.06, 09:28 Bo Kaczyńscy spadli najniżej jak się da. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka była. 13.07.06, 22:38 ... próba? Bo z tekstu, co jest chyba ewenementem, nic na ten temat nie można się dowiedzieć. Pewnie to był sondaż w redakcji "GW"... Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzliwy1 Re: A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka 14.07.06, 01:13 t-800 napisał: > ... próba? Bo z tekstu, co jest chyba ewenementem, nic na ten temat nie można > się dowiedzieć. Pewnie to był sondaż w redakcji "GW"... pewnie :-(( ....jak sie nawet nie chce dokladnie przeczytac to mozna potem stawiac bzdurne tezy bi.gazeta.pl/im/5/3483/m3483475.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka 14.07.06, 13:58 Masz to opiane w pierwszym grafiku. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka 14.07.06, 14:45 Rzeczywiście. Po moim poście wstawili infografikę. Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzliwy1 Re: GW już nawet nie pisze ile osób było sondażo 14.07.06, 01:16 nie placz tylko czytaj to na co odpowiadasz bi.gazeta.pl/im/5/3483/m3483475.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina ??? 14.07.06, 13:59 Widze, ze niektorzy maja juz problem z czytaniem... Odpowiedz Link Zgłoś
javiaga sPiSek 13.07.06, 22:44 "Za to Kaczyński - choć tak lubi patriotyczną retorykę - i tu znalazł się na końcu. Widać badani inaczej niż on rozumieją patriotyzm." Trudno sie dziwic, jesli wg LK patriotyzm= sPiSek... Odpowiedz Link Zgłoś
rejestr1 Re: POlskę POdzielimy i TU SKnocimy wszystko! 13.07.06, 23:00 W tym miejscu masz rację. Kaczyńscy na tym POlu mają spore sukcesy. Odpowiedz Link Zgłoś
0240070019490a Najgorszy Prezydent... 13.07.06, 22:57 Oj, chyba racje mial ten stary Urban..."Kaczory do nosidel". Bo jak nie potrafisz........ Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Najgorszy Prezydent... 14.07.06, 09:29 Kaczyński najgorszy Prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
red.a.michnik gdyby Kwasniewski mogl kandydowac na 3 kadencje 13.07.06, 22:59 Gdyby Kwasniewski mogl kandydowac na 3 kadencje, wygral by jak to sie mowi z palcem w D, z kazdym kandydatem. Nie jestem wcale zagorzalym zwolennikiem Kwasniewskiego ale obiektywnie rzecz biorac takie sa realia. Odpowiedz Link Zgłoś
prawopl ale Jolki Kwach nikt nie chciał - szto słuciłos?? 14.07.06, 12:38 red.a.michnik napisał: > Gdyby Kwasniewski mogl kandydowac na 3 kadencje, wygral by jak to sie mowi z pa > lcem w D, z kazdym kandydatem. Nie jestem wcale zagorzalym zwolennikiem Kwasnie > wskiego ale obiektywnie rzecz biorac takie sa realia. Jolka, Jolka Kwach, już miała zostać prezydentem. Naród piał z zachwytu, aż tu nagle Jolka otworzyła usta, sypiąc teksty w TVP typu "mój małżonek jest pomazańcem bożym".. halo? puk! puk! - zastałem Jolkę?? Albo Jolka kłamie, albo jest psychicznie chora. Szkoda. Jolka tak pięknie mówi po rusku; a nawet gdy mówi po polsku tak pięknie zalatuje ten jej ruski akcent. Ach, aż łza się w oku kręci. -- www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą. Odpowiedz Link Zgłoś
mobileinmobili Najlepsza Prezydent Polski 13.07.06, 23:25 tu seria zdjec ze Szpigla, od biedy mozna sobie wyobrazic na tych zdjeciach naszego speca od wykopkow, albo zostawic tak jak jest, angela lubi Polakow, sama przeszla bagno komuny w NRD, a patrzta jak daleko zaszla, a nasze kartofle? www.spiegel.de/fotostrecke/0,5538,PB64-SUQ9MTUwMDkmbnI9MQ_3_3,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
mobileinmobili Re: Najlepsza Prezydent Polski 13.07.06, 23:28 sex w bialy dzien, od razu widac ze sie lubia i przeloza to na kase, znowu ponad glowami Polakow, Bush w Derznie i straslundzie, do Polski mu nie skora,bo jak sie calowac z kartoflami. www.spiegel.de/fotostrecke/0,5538,PB64-SUQ9MTUwMDkmbnI9NQ_3_3,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
mobileinmobili Re: Najlepsza Prezydent Polski 13.07.06, 23:36 a jednak tez sie poci pod pachami, jak kazdy czlowiek, angela to fajna babka, polaczenie niesamowitej wladzy z normalnymi odruchami czlowieka. www.spiegel.de/fotostrecke/0,5538,PB64-SUQ9MTUwMDkmbnI9OA_3_3,00.html PS. jak co, to to jest satyra, zadne zlosliwosci:-) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Cudne jest to forumowe wycie pisiorków 13.07.06, 23:46 Co ciekawe, nawet zwolennicy PiS nie udzielili Kaczyńskiemu pełnego poparcia. Wygrał wśród nich tylko w kategoriach: "uczciwość", "troska o zwykłych ludzi" i "patriotyzm". W pozostałych czterech przegrał, i to z Kwaśniewskim. *************************************** Żałosne, żeby po kilku miesiącach stracić zaufanie nawet wśród własnych wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
historyk12 Re: Cudne jest to forumowe wycie pisiorków 14.07.06, 00:08 ależ oczywiści, że kwaczka-sraczka jest uczciwa. Bo i co ta sirota mogłaby ukraść? Ja bym tam z nim nawet na jabłka do gospodarza nie poszedł Odpowiedz Link Zgłoś
karagandak Re: Cudne jest to forumowe wycie pisiorków 14.07.06, 12:02 Kaczor przegrywa z Kwaśniewskim (z tego co widzę) wszystkie kategorie.1 raz jest TYLKO drugi - wyprzedza Wałęse! To tak dla ścisłości ! Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: A jednak "lewacy" 14.07.06, 00:39 "Co ciekawe, nawet zwolennicy PiS nie udzielili Kaczyńskiemu pełnego poparcia. Wygrał wśród nich tylko w kategoriach: "uczciwość", "troska o zwykłych ludzi" i "patriotyzm". W pozostałych czterech przegrał, i to z Kwaśniewskim." Czy to znaczy, ze wyborcy Kwasniewskiego i Kaczynskiego w duzej czesci to tama grupa ludzi? Ta "troska o zwyklych ludzi" moglaby to potwierdzac... Odpowiedz Link Zgłoś
blekitny73 Stalinowcom brakuje Olka krętacza golenia i kolesi 14.07.06, 00:43 przestępców, którzy rozkradali Polskę (np.Wapiński), pomagali bandziorom (Sobotka), itp, ale przynajmniej pomagali kolesiom z układów i SB. a teraz czerwone esbeki i geje chlipią po nocach, bo boją się o własne dupy i mająteczki. Tak Adasiu? Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.dlugie.niki_koham.mihnik czy gauleiter Gosiewski zaaprobowal wyniki ankiety 14.07.06, 00:49 przeciez tego rodzaju publikacja nie powinna ukazywac sie bez aprobaty kierownictwa PiS-SO-LPR!!! Karygodne niedbalstwo Gazety, z pewnoscia sterowane przez 'dalku'. Czy zalogi wielkich zakladow przemyslowych, kopaln oraz czlonkowie kolek rolniczch wystosuja odpowiednie listy poperajace naszego najjasniejszego pana i dadza odpor wrazym/syjonistycznym/... wichrzycielom? Syjonisci do Syjamu! Narod=Partia, Partia=Narod. Ukladowi 3X NIE! no to sie uspokoilem, jak mozna tak traktowac najjasniejszego pana, ktory nadal ma klopoty ze stolcem? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: czy gauleiter Gosiewski zaaprobowal wyniki an 14.07.06, 09:32 A czy pomocnik Gauleitera Gosiewskiego wspomagaał się Zawiszą ?. Te kreatury wspomagają Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
arkalionxp Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:01 Ciekawe jest to,że ci co mówią o liberaliźmie,uczciwości prezentują mentalnosć jak za PRLu.Ten sondaż jest typową manipulacją w rodzaju tych ,z których wynikało,ze twarzarzysza Gierka popiera 99% społeczeńśtwa.GW z dziennika opiniotwórczego przechodzi na lewackie pisemko dla mniejszosci i frustratów,którzy demokracje myslą z sondarzami.Pewnie marzy im się aby to sondarze z GW,Trybuny,Nie,itp decydowały kto jest w Polsce prezydentem.Ci ludzie wciąż nie mogą zrozumieć,ani się pogodzić że wygrał Kaczyński 9 miesięcy temu, wybory się skończyły i to dawno.Obudzcie sie,bo prześpicie całe życie. Odpowiedz Link Zgłoś
sigact1 Re: Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:09 arkalionxp napisał: > Ciekawe jest to,że ci co mówią o liberaliźmie,uczciwości prezentują mentalnosć > jak za PRLu.Ten sondaż jest typową manipulacją w rodzaju tych ,z których > wynikało,ze twarzarzysza Gierka popiera 99% społeczeńśtwa.GW z dziennika > opiniotwórczego przechodzi na lewackie pisemko dla mniejszosci i > frustratów,którzy demokracje myslą z sondarzami.Pewnie marzy im się aby to > sondarze z GW,Trybuny,Nie,itp decydowały kto jest w Polsce prezydentem.Ci ludzi > e > wciąż nie mogą zrozumieć,ani się pogodzić że wygrał Kaczyński 9 miesięcy temu, > wybory się skończyły i to dawno.Obudzcie sie,bo prześpicie całe życie. Dupo! Kaczyński wygrał dla takich analfabetów jak ty. Naucz się pisać dyletancie albo korzystaj z infolinii jakie sobie wybierzesz. Gadaj przez telefon jak musisz. Albo naucz się pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:41 Pęta się po forum prostacki neofaszysta, jak mówią niektórzy, staruszek pedofil z monachium. W żaden sposób nie może pojąć, że zgrał się do zera. Nie odpisuję patałachowi ale przyjął się do mnie jak pies do policjanta. I co z takim tłukiem zrobić? ---- Odpowiedz Link Zgłoś
wari Re: Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:12 arkalionxp napisał: > Ciekawe jest to,że ci co mówią o liberaliźmie,uczciwości prezentują mentalnosć > jak za PRLu.Ten sondaż jest typową manipulacją w rodzaju tych ,z których > wynikało,ze twarzarzysza Gierka popiera 99% społeczeńśtwa. Nigdy w żadnym sondażu nie było takiego poparcia dla E.Gierka. Jeśli manipulujesz to się lepiej do tego przygotuj, zamiast zarzucać to innym. GW z dziennika > opiniotwórczego przechodzi na lewackie pisemko dla mniejszosci i > frustratów,którzy demokracje myslą z sondarzami. A wiesz jaki nakład ma to pismo dla mniejszości ? Wiesz jak się pisze "sondaż". Ucz się ! Ci ludzi > e > wciąż nie mogą zrozumieć,ani się pogodzić że wygrał Kaczyński 9 miesięcy temu, > wybory się skończyły i to dawno Gdzie to wyczytałeś. Jakby sondaże wskazywały na Kaczyśnkiego to byłyby cacy ? Odpowiedz Link Zgłoś
typson "najlepiej reprezentował Polske za granicą" 14.07.06, 01:01 ten obecny - najlepiej! Ale w konkursie na najrzadsza sraczke :D Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz A gdzie prezydent Wojciech Jaruzelski ? 14.07.06, 01:09 Krótka pamięć Michnika. Prezydentów było czterech. Odpowiedz Link Zgłoś
wari Re: A gdzie prezydent Wojciech Jaruzelski ? 14.07.06, 01:15 Gazeta była litościwa i nie dała Jaruzelskiego. Nawet on był przed Kaczyńskim. Odpowiedz Link Zgłoś
wari Re: A gdzie prezydent Wojciech Jaruzelski ? 14.07.06, 01:16 Oczywiście nawet Jaruzelski BYŁBY przed Kaczyńskim. Odpowiedz Link Zgłoś
zeter1 czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 01:22 byl najlepszy? Będę strzelać: Kiszczak? I taka jest wartość sondażu GW. W tym o prezydentach najciekawszy jest ostatni wynik. Który jest najsympatyczniejszy. I o to chodzi! Bo wiadomo, że sympatyczny to i najuczciwszy (!), i bardziej patriotyczny (!), no i najlepiej wspołpracujący z opozycją. Cyrk. Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzliwy1 [...] 14.07.06, 01:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 01:40 Od 1989r. mamy 4 prezydentow. Z trzech poprzednikow Kaczora pierwszy byl sluzalcem ZSRR/ Drugi - Bolek popieral lewa noge i donosil na wspolprzcownikow, a potem obalil rzad Olszewskiego w obawie przed lustracja. Trzeci magister Aleksander Wielki mial chorobe goleni i za PRL-u scisle wspolpracowal z komuchami. Oczywiscie nie popelniajacy swinstw swoich poprzednikow Kaczor musi byc najgorszy, bo (o zgrozo) jest pierwszym, ktory wyraznie pokazuje, ze dba o dobro kraju, a targowica tego bardzo nie lubi. Odpowiedz Link Zgłoś
profes79 Re: I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 02:35 "wyraznie pokazuje, ze dba o dobro kraju" Czekaj, zgubilem sie na ostatnim zakrecie... Dba o dobro kraju? W jaki sposob? Odpowiedz Link Zgłoś
drbob20 Re: I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 04:52 nic nie kumasz, przeciez on i blizniak to ''Samo Dobro'' Odpowiedz Link Zgłoś
greg0.75 Re: I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 06:30 Przecież masz napisane: "pokazuje", a nie że "dba" Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 01:44 > Będę strzelać: Masz tak silme przyzwyczajenia? Odpowiedz Link Zgłoś
zeter1 Re: czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 01:58 uuuuu! a to żeś wypichcił. Czy trzeba ci oświadczenia redakcji GW, tak jak zrobił to ks.Czajkowski, że dopiero porzucisz ten kretyński fałsz i obłudę? Inaczej nie zrozumiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 02:04 Wystarczy jak zaczniesz pisać składnie po polsku. Tylko tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Ten kartofel nie zostanie wykopany.Zostani w ziemi 14.07.06, 01:32 W tym otoczeniu w którym wyrósł najpierw zwięndnie, potem uschnie. Potem zgnije w jesiennych chłodach i deszczach ponieważ nie zostanie wykopany. I zjedzą go pędraki. Odpowiedz Link Zgłoś