Dodaj do ulubionych

Sondaż "Gazety": Kaczyński - najgorszy prezydent

13.07.06, 20:31
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • bogdantadus Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 13.07.06, 20:35
      • janek-007 Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 13.07.06, 21:07
        Nawet dla kogos kto zna tabliczke dodawania, w tym wypadku mnozenie jest zbedne
        no chyba ze sie chce mnozyc kretynskie wypowiedzi na forach Gazety Wyborczej,
        jest evidentne ze 85% respondentoww GW zawsze jest przeciwnych Panu Prezydentowi
        RP Lechowi Kaczynskiemu, J.Kaczynskiemu, PiSowi oraz wszystkiemu co mowi obecna
        koalicja. Jaki ses jest robic sondaze w Gazecie Wyborczej na takie tematy jest
        oczywistm nonsensem. Akcjonariusze GW powinni sie przyjzec dzialalnosci obecnego
        zarzadu na co tak wlasciwie ida ich pieniadze. Najpierw sie robi sondaz wyniki
        ktorego sa do przewidzenia nawet dla ociemnialych a pozniej taki pan Maciej
        Kochanowicz moze sie nad tym rozpisywac. To raczej przypomina proceder prania
        brudnych pieniedzy anizeli badanie opinni publicznej.
        • papcio.chmiel Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 13.07.06, 21:41
          "Jaki ses jest robic sondaze w Gazecie Wyborczej na takie tematy jest
          oczywistm nonsensem. (...) Najpierw sie robi sondaz wyniki
          ktorego sa do przewidzenia nawet dla ociemnialych (...)"

          No właśnie - jakiż kuń jest, każden widzi. Po cholerę te uczone dyrdymały,
          skoro każdy głupol widzi, że P. Prezydent nie potrafi się odnaleźć w nowej
          roli. Ach, kończ Waść i wstydu oszczędź!
          • janek-007 [...] 13.07.06, 21:51
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • lubie.dlugie.niki_koham.mihnik Re: Pan Prezydent doskonale sie odnajduje... 14.07.06, 00:50
              janek-007 napisał:

              > w swojej roli i nowej rzeczywistosci tylko ty jakis taki zagubiony pajac.

              ostatnio odnalazl sie we slawojce, tak mu dobrze ze przespal randke.
              • sigact1 [...] 14.07.06, 00:56
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • plmlp Zakompleksione kartofle, purchle jedne. 14.07.06, 09:33
                  • almagus Re: Może i ten białoruski jest gołąbkiem pokoju? 14.07.06, 10:03
                    Co ma białoruski do nas?
                    Po co o nim pisać i robić sondaże?

                    Może?
                    Dla moherów i Solidarności jest gołąbkiem pokoju,
                    a dla mnie ze swoim leppem jest głąbem w gnoju!
                    • krasnov Oczywiście sondaż zaraz okaże się zmanipulowany… 14.07.06, 10:28
                      no i trzeba będzie powołać Narodowy Instytut Kontroli Sondaży. Hm, a może lepiej od razu Narodowo-Katolicki Instytut…? - lepiej brzmi.
                      • prawopl wprowadzić czołgi; tron niech obejmie Jolka Kwach 14.07.06, 10:45

                        Dzisiejsza sytuacja jest nie do zniesienia. Mamy demokratycznie wybranego
                        prezydenta. To straszne. Przecież tron miała objąć po swoim małżonku Jolka
                        Kwach. Wszyscy przecież byliby zadowoleni.

                        --
                        www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
                        Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
                        • mojezdanie5 Jaki kartofel? BURAK ! 14.07.06, 10:54
                          No przeciez widac.
                          • konread Re: Jaki kartofel? BURAK ! 14.07.06, 11:42
                            Burak to Andriu a bracia to kartoflanka - trzeba wkońcu ich jakoś rozróżniać;)
                            • prawopl wolałeś czerwonego buraka? 14.07.06, 12:35
                              upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/95/Slubjolantyialeksandra.jpg
                              tak wygląda twój prezydent Olek. Zastrzegam, że zdjęcie nie pokazuje go w całej
                              okazałości - nie widać na przykład jak słania się jak czerwona świnia i
                              bełkocze coś pijacko pod nosem gdy zachlał ryja na międzynarodowej
                              uruczystości, co tak pięknie pokazały kamery na świecie.

                              i popatrz na ten piękny plastikowy zegarek z bazaru - nie to co później. Olek
                              zaczął ubierać się w złote krawaty i koszule na spinki, i wtedy, nagle,
                              niespodziewanie stał się.. Aleksandrem, a nawet "pomazańcem bożym" jak twierdzi
                              jego małżonka Jolka Kwach. Albo Jolka kłamie, albo jest psychicznie chora.

                              --
                              www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
                              Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
                              • gebels.z.tv24 znowu Ł_Ż_E_S_0_N_D_A_Ż_ GWna :))))))))))))))))))! 14.07.06, 13:04
                                ale jaja :)
                                znowu łżesondaż telefoniczny na
                                reprezentatywnej próbie

                                pracowników agory
                                agentów WSI
                                i posłów PO-SLD :)
                                • asd616 Możesz tak sobie uzasadniać... 14.07.06, 13:12
                                  ... ale faktem jest, że Kaczyński nie nadaje się na to stanowisko. Jest nieruchawym, bełkoczącym, obrażalskim dziadem. I za granicą też go tak widzą.
                                  • poszeklu Herr von Tuske najlepsza prezydent dla Polen 14.07.06, 13:22
                                    To jest sens kazdego "sondazu" GWna
                                    • gebels.z.tv24 Tuska Być Dobrra Dla Polska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 14.07.06, 16:42
                                      Tuska być dobra dla Polska !
                                      Wypierrać Tuska !!!!!
                                      • gebels.z.tv24 Wypierrrrrrać Tuska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 14.07.06, 16:46
                                • roman_bralski Re: znowu Ł_Ż_E_S_0_N_D_A_Ż_ GWna :)))))))))))))) 14.07.06, 16:54
                                  gebels.z.tv24 napisał:

                                  > ale jaja :)
                                  > znowu łżesondaż telefoniczny na
                                  > reprezentatywnej próbie
                                  >
                                  > pracowników agory
                                  > agentów WSI
                                  > i posłów PO-SLD :)

                                  GWno już nawet nie wspomina
                                  kto wyprodukował tego knota,
                                  jak i na jakiej próbie :))))

                                  prawdopodobnie ten PBS DGA nie
                                  robi żadnych badań pozwalając GW
                                  za sowitym wynagrodzeniem
                                  umieszczać pod obrazkami swoją firmę :)
                                • wiezien-cenzury-gw Swiete zwyciestwo PiS(nie tlumaczyc na niemiecki) 14.07.06, 17:46
                              • evald Re: wolałeś czerwonego buraka? 14.07.06, 13:35
                                Co masz do tego zdjecia :)? Widze paranoja wchodzi juz na szczyty swoich
                                mozliwosci ;). Jesli nie wiesz, to slub jest czest duzym przezyciem. Niektorzy
                                dla odwagi cos tam golna, ale nawet jesli nie delikatny (bo jest delikatny)
                                rumieniec moze tez zonaczac emocje. Wiec wez sobie troche na wstrzymanie.
                                Zreszta ciekawy jestem ile % ludzi popierajacych PiiS nie pije wcale alkoholu...

                                Ps. Nie ejstem zwolennikiem SLD, ale niestety z przykroscia musze stwierdzic,
                                ze jeszcze mniej PiSu, SO i LPR. W tym momencie nie ma zadnej w miare normalnej
                                partii poza PO, choc wolalbym miec wiekszy wybor...
                                • maciejtakitam Waszymi sondazami mozna sobie ... podcierac!;-) 14.07.06, 15:19
                                  i tyle w tym temacie...opiniotworcza propaganda kluje w oczy. zalosny belkot
                                  dla mas.
                                  • maciejtakitam Czy Kaczynscy sa odpowiedzialni za stonke ziemniac 14.07.06, 15:25
                                    -zana? 95% czytelnikow GW opowiedzialo sie za TAK, 5% ciemnogrodu powiedzialo
                                    NIE.
                                    • katrina_bush O dwoch takich, ktorzy osmieszyli Polske... 14.07.06, 16:17
                                      O dwoch takich, ktorzy osmieszyli Polske...

                                      P. S.
                                      PiS spelnil jedna obietnice wyborcza: TKM !

                                      i jest TKM

                              • assessor Re: wolałeś czerwonego buraka? 14.07.06, 17:57
                                ... tylko Kaczyńskiemu "zmanipulowano" dossier? Teraz już każdy może tak
                                powiedzieć.
                      • szymek.jajcarz.z-tvn [...] 14.07.06, 10:48
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • waldemar.sotomski Re: Prezio-Mgr Schlał Się Ze Szczęścia :))))))))) 14.07.06, 13:09
                          szymek.jajcarz.z-tvn napisał:

                          > Prezio Mgr-Pijaczek na Wyniki
                          > Łże-sondażu zareagował po swojemu !!!
                          >
                          > schał sie jak świnia
                          > owinął się flagą z gwiazdkami
                          > i chrapie na barierze
                          > głaskany przez
                          > panoramiczną jolkę :)

                          najważniejsze, że konta numeryczne
                          przeniesione bezpiecznie ze
                          szwajcarii i lichtensztajnu
                          do USA :)
                          • maciejtakitam Dzisiaj piatek? Ciekawe co w przyszlym tyg. wymysl 14.07.06, 15:24
                            i GW. hehehehe... sondaz widla powidla na temat. czy kaczynscy sa
                            odpowiedzialni za stonke ziemniaczana? 95% czytelnikow GW opowiedzialo sie TAK,
                            5% ciemnogrodu powiedzialo NIE
                  • opluwacz.z.tvn PBS == Propagandowe Bzdety Sowietów !!!!!!:))))))) 14.07.06, 17:02
                    • opluwacz.z.tvn DGA == Dezinformacje Gadzinówki Agory !!!!!:))))) 14.07.06, 17:03
              • dobrasekta Nie znosze kaczora ale ten sondaż to nędza 14.07.06, 01:58
                źle oceniac małego, bedziemy mieli prawo dopiero za przynajmniej kilka lat - jak
                mozna porównywać działania prezydenta rządzącego dwie kadencje - do ok pol roku
                kaczora?

                Niestety ale z takimi sondażami musimy poczekac troche dłużej ( i niestety
                patrzeć co jeszcze zepsuje ).

                Zwyczajna manipulacja - Gazeto wstyd tak ludziom wciskać propagande w zywe oczy,
                niezależnie, czy jest się za - czy przeciwko pisiorowej koalicji.

                ---------------
                www.moherfucker.com i tyle
                • blue911 Re: Nie znosze kaczora ale ten sondaż to nędza 14.07.06, 04:18
                  dobrasekta napisał:

                  > źle oceniac małego, bedziemy mieli prawo dopiero za przynajmniej kilka lat -
                  ja
                  > k
                  > mozna porównywać działania prezydenta rządzącego dwie kadencje - do ok pol
                  roku
                  > kaczora?
                  >
                  > Niestety ale z takimi sondażami musimy poczekac troche dłużej

                  HAHAHA: za kilka lat,to juz internet w Polsce zlikwiduja,a tacy jak Ty beda za
                  chuliganstwo wyslani na wakacje !!!
                  • taziuta Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodaków! :( 14.07.06, 06:52
                    Jedno co Kaczyńscy potrafią, to szczuć Polaków przeciwko Polakom. Wystarczyło,
                    że znalazło się paru równie mądrych, typu Giertych czy Wassermann (że o
                    Macierewiczu nie wspomnę), aby przy pomocy mediów o mentalności bezkrytycznej
                    zgrai, zgnoić i zszargać wszystkie autorytety. W efekcie do władzy dochodzą
                    ludzie, którzy owszem świetnie opanowali gnojenie innych, ale nic poza tym.
                    Gnoją więc dalej równo, używając języka nienawiści, a potem się dziwią skąd się
                    bierze ten wzrost poziomu nienawiści wśród rodaków. Przykład idzie z góry,
                    panowie Kaczyńscy!
                    • charnel Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 09:01
                      Nie potrafią zbyt wiele ale większość uwierzyła w ich obiecanki i mamy syf
                      jeszcze na next 4lata. Cóż zrobić, że problemy ze wzrokiem stały się epidemią w
                      tym kraju...
                      • evald Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 13:37
                        Maja problemy nie ze wzrokiem, ale z mysleniem... Niestety taka jest smutna
                        prawda o polskim spoleczenstwie...
                    • wrojoz Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 09:19
                      Kaczyńscy to tragedia Polski. Kto ich wymyślił ?. Ludzie opamiętajcie się.
                      • taziuta Od pucytuta do Kaczki... :-) 14.07.06, 09:27
                        Nikt ich nie wymyślał, to takie zosie samosie, czyli realizacja amerykańskiego
                        snu w polskim wydaniu :-)))

                        wrojoz napisał:

                        > Kaczyńscy to tragedia Polski. Kto ich wymyślił ?. Ludzie opamiętajcie się.
                        • the.joker I co z tego? Co to zmieni? Nowe wybory na nic... 14.07.06, 09:35
                          Polska to taki kraj, w którym ludzie nie wyciągają wniosków. Wystarczy pare
                          sprawnych reklam - bo przecież motłoch nie czyta gazet, nie ogląda wywiadów, nie
                          kojarzy faktów - wystarczy REKLAMA, by tłumnie zagłosowali na tych, którzy świat
                          widzą bardziej różowo, lub sprawniej wykazują, że pomysły konkurencji są złe.

                          I to ma być demokracja? To zawody w sprawności w manipulowaniu ludźmi. A
                          konsekwencje są takie, że aroganccy posłowie, pytani o temat X, brędzą słodko na
                          temat B, skacząc przy tym do gardła przeciwnikom. Smutne też to, że dziennikarze
                          to gładko akceptują.

                          Ot, polska demokracja.

                          --
                          The Joker
                          wybralismy.pl/
                          • taziuta Re: I co z tego? Co to zmieni? Nowe wybory na nic 14.07.06, 09:46
                            Nie bądź taką pesymistką! Nie jesteś zapewne jedyną, która zauważa tę
                            prawidłowość. Nawet najgłupsza opozycja też w końcu zrozumie, że musi zacząć
                            się reklamować jak dobry, niedrogi samóchód dla każdej polskiej rodziny :-)

                            the.joker napisała:

                            > Polska to taki kraj, w którym ludzie nie wyciągają wniosków. Wystarczy pare
                            > sprawnych reklam - bo przecież motłoch nie czyta gazet, nie ogląda wywiadów,
                            > nie kojarzy faktów - wystarczy REKLAMA, by tłumnie zagłosowali na tych,
                            > którzy świat widzą bardziej różowo, lub sprawniej wykazują, że pomysły
                            > konkurencji są złe.
                            >
                            > I to ma być demokracja? To zawody w sprawności w manipulowaniu ludźmi. A
                            > konsekwencje są takie, że aroganccy posłowie, pytani o temat X, brędzą słodko
                            > na temat B, skacząc przy tym do gardła przeciwnikom. Smutne też to, że
                            > dziennikarze to gładko akceptują.
                            >
                            > Ot, polska demokracja.
                            >
                            > --
                            > The Joker
                            > wybralismy.pl/
                    • leo_tax Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 09:49
                      Czy Wyborcza napisała kiedykolwiek coś dobego o Polakach???Przeciez
                      krytukujecie na kazdym kroku Kaczyńskich nie dla dobra Polski tylko żeby coś
                      ugrać dla siebie.............prawda???

                      pozdr
                      • linfan Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 10:06
                        leo_tax napisał:

                        > Czy Wyborcza napisała kiedykolwiek coś dobego o Polakach???Przeciez
                        > krytukujecie na kazdym kroku Kaczyńskich nie dla dobra Polski tylko żeby coś
                        > ugrać dla siebie.............prawda???

                        "mamo... ratuj!" kolejny widzacy uklady... nie znudzilo sie Wam jeszcze? czy to
                        centrala nadala depesze i przekazujecie dalej? :/

                        ps. a skoro nie widziales, kiedy dobrze pisali, tzn. ze albo jestes slepy, albo
                        daleko bardziej tendencyjny niz GW.
                      • taziuta Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 10:10
                        Nie jestem Wyborczą, jeno jej forumowiczem :-)

                        I oczywistym jest, że chcę dla Polski jak najlepiej, bo jestem Polakiem! I tak
                        samo oczywistym jest, że robię to co robię po to, żeby coś ugrać dla siebie.
                        Bo im w Polsce będzie lepiej, tym i mi osobiście będzie lepiej (mam nadzieję).

                        A kaczki to może myślą o tym żeby w Polsce było jak najlepiej, po to aby
                        Polakom żyło się jak najgorzej? Nie sądzę. Zakładam że oni wierzą, że to co
                        robią jest dla dobra nie jakiegoś wyimaginowanego bytu pod nazwą Polska, ale
                        dla Polaków właśnie.

                        Czy wg Ciebie, jak ktoś ma inne zdanie o proponowanych przez kaczki
                        rozwiązaniach, to automatycznie nie jest patriotą, czy też od razu wiadomo, że
                        działa dla wiadomych sił?!

                        A słyszałeś może o tym, że w demokracjach dopuszcza się krytykę rządzących? :-)

                        Ja krytykuję ich słownictwo, nienawistną argumentację, i insynuowanie złych
                        intencji każdemu kto ma inne zdanie...


                        leo_tax napisał:

                        > Czy Wyborcza napisała kiedykolwiek coś dobego o Polakach???Przeciez
                        > krytukujecie na kazdym kroku Kaczyńskich nie dla dobra Polski tylko żeby coś
                        > ugrać dla siebie.............prawda???
                        >
                        > pozdr
                        • linfan Re: Jedno co kaczory potrafią to szczuć na rodakó 14.07.06, 10:13
                          taziuta napisał:

                          > Czy wg Ciebie, jak ktoś ma inne zdanie o proponowanych przez kaczki
                          > rozwiązaniach, to automatycznie nie jest patriotą, czy też od razu wiadomo, że
                          > działa dla wiadomych sił?!

                          uuu... jesli ktos ma inne zdanie na temat proponowanych przez kaczki rozwiazan ten:
                          - jest w ukladzie
                          - jest lze-elita
                          - jest cyklista
                          - jest lewakiem
                          - nalezy do lempeninteligencji
                          ...

                          ;)

                          ps. co nie zmienia faktu, ze w pelni sie z Toba zgadzam ;)
                          • taziuta Nie chcę żebyś się ze mną zgadzał/a! :-( 14.07.06, 10:38
                            Nie chcę żebyś się ze mną zgadzał/a! :-(
                            Walcz! Brak podjęcia rękawicy oznacza, że się pomyliłem i dyskutuję z członkiem
                            łże-elit, dla którego moje argumenty to truizmy :-)))

                            linfan napisał:

                            > uuu... jesli ktos ma inne zdanie na temat proponowanych przez kaczki
                            rozwiazan
                            > ten:
                            > - jest w ukladzie
                            > - jest lze-elita
                            > - jest cyklista
                            > - jest lewakiem
                            > - nalezy do lempeninteligencji
                            > ...
                            >
                            > ;)
                            >
                            > ps. co nie zmienia faktu, ze w pelni sie z Toba zgadzam ;)
              • wrojoz Re: Pan Prezydent doskonale sie odnajduje... 14.07.06, 09:17
                w kiblu.
          • fritz.fritz LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 13.07.06, 22:26
            tego pewien. Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk.

            • besserwisser Schadenfreude... 13.07.06, 22:51
              Herr Tusk?
              Przecież następne wybory prezydenckie wygra w cuglach Herr Lepper
            • maruda.r Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 13.07.06, 23:32
              fritz.fritz napisał:

              > tego pewien. Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk.

              ***************************************

              To było dosyć dawno temu. I nie jest wcale pewne, że Tusk będzie walczył o
              prezydenturę. Wystarczy, że Zoll lub Safjan zgodzą sie kandydowac, a Kaczyński
              zbierze mniej głosów niz Bubel.

              • aisug Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 14.07.06, 21:53
                maruda.r napisał:

                I nie jest wcale pewne, że Tusk będzie walczył o
                > prezydenturę. Wystarczy, że Zoll lub Safjan zgodzą sie kandydowac, a Kaczyński
                > zbierze mniej głosów niz Bubel.
                ===================================================================
                ciekawe tylko kto wystawi Zolla lub Safjana skoro całe ich czerwono-różowe
                zaplecze sie sypie i dochodzą nas tylko juz ich ostatnie kwiki
            • linfan Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 14.07.06, 10:16
              fritz.fritz napisał:

              > tego pewien.

              ale na szczescie wiekszosc z nas w to watpi.

              > Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk.

              herr? znowu pijesz do "dziadka Tuska"? zmien plyte.

              kaczki robia sobie same reklame... odbior tej reklamy, zalezy juz jedynie od
              mozliwosci pojeciowych ludzi.
              jesli ktos obiecuje 3 mln mieszkan, a sam nie kwapi sie by je osobiscie
              zbudowac, to czy nie widac ze oczywistym jest, ze klamie? to tylko jeden z
              przykladow.
            • kralik111 Re: LK wygra wybory z olbrzymia przewaga. Jestem 14.07.06, 10:18
              fritz.fritz napisał:

              > tego pewien. Pomimo sondazy w GW ktore beda dawaly 12% zwyciestwo herr Tusk.

              Fritz, nie twoj kraj, nie twoj prezydet, nie twoj zasrany interes, a tak na
              marginesie, po polsku mowi i pisze sie, pan Tusk ;)))
          • lobo1410 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 09:35
            dajmy sie wykazac panu prezydentowi ,to dopiero poczatki jego wladzy,moze sie
            wszystko jeszcze zmieni...oby na lepsze:))))
          • matol13 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 10:55
            Racja, nie nadaje sie na prezia- nie nadwyręża goleni! Więc jak Polakom ma się
            podobać?
          • eutrapelia WP juz to dała: Rewizja w Fundacji Kwasniewskiej 14.07.06, 14:35
            Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach rozpoczęło się przeszukanie
            pomieszczeń fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".

            Nasi ludzie pracują w pomieszczeniach fundacji. Przeszukanie rzeczywiście ma
            miejsce, o ile można je nazwać przeszukaniem, ponieważ przedstawiciele fundacji
            z nami współpracują - powiedział, szef katowickiej Prokuratury Apelacyjnej
            Tomasz Janeczek


            Wyborczo, obudź się trwa przeszukanie w fundacji Kwasniewskiej. WP juz dawno to
            dała:

            "Dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w związku z funkcjonowaniem
            fundacji, katowicka prokuratura apelacyjna prowadzi od początku lipca; zostało
            wydzielone z prowadzonego przez tę prokuraturę innego śledztwa, dotyczącego
            działalności aresztowanego lobbysty Marka D".
        • bogdantadus Mniejsza o sondaze - to co sie ostatnio dzieje 13.07.06, 21:44
          jest dla mnie wystarczajacym powodem zrewidowania przewidywan sprzed wyborow. Myslelem, ze PiS i PO to mniej wiecej podobne grupy zawodowych karierowiczow bez umiejetnosci i racjonalnej wizji (SLD i reszte calkiem pomijalem i pomijam). Strasznie sie pomylilem - Kraj dostal sie w lapy bandy bez umiejetnosci, ale za to z koszmarna wizja, ktora w odroznieniu od swoich normalnych obowiazkow niestety realizuje.
          • sumienie.lk I dlatego trzeba ich natychmiast usunąć 14.07.06, 07:58
            Każda metoda jest do tego dobra.
            • wrojoz Re: I dlatego trzeba ich natychmiast usunąć 14.07.06, 09:20
              Im szybciej to lepiej. Przecież to zakalec. Kaczyńscy muszą szybko odejść.
            • wrojoz Re: I dlatego trzeba ich natychmiast usunąć 14.07.06, 09:33
              Usunąć Kaczyńskich i wszystkich ich popleczników.
          • rudotka Re: Mniejsza o sondaze - to co sie ostatnio dziej 14.07.06, 08:01
            Nie wkurzaj mnie kolego, przez takich jak ty co to przewidywać nie potrafią
            i "myśleli, że będzie inaczej, że koalicja z PO", coraz bardziej sie pogrążamy.
            A w ogóle nie rozumiem teraz tych szat rozdzierania, przecież Kaczyński został
            wybrany demokratycznie przez naród kochany. I niech kochany naród teraz nie
            płacze. Ma to, co chciał!
            • ar.co Re: Mniejsza o sondaze - to co sie ostatnio dziej 14.07.06, 09:27
              Niestety. Ale ja go nie wybierałem, a też cierpię.
        • kraq pewnie, ze niemiarodajne 14.07.06, 01:12
          bo jak na kartofla nieudacznika i tak dostal dosyc duzy odsetek wskazan. trzeba
          nie miec mozgu albo byc slepym, zeby twierdzic ze kartofel zrobil cos dobrego
          dla polski. chyba, ze chodzi o to, ze go malo widac. z tym sie zgodze im mnie
          kartofel sie bedzie wychylal tym lepiej dla Polski
        • lessconroy [...] 14.07.06, 01:15
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kralik111 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 09:36
          janek-007 napisał:

          > Nawet dla kogos kto zna tabliczke dodawania, w tym wypadku mnozenie jest
          zbedne
          > no chyba ze sie chce mnozyc kretynskie wypowiedzi na forach Gazety Wyborczej,
          > jest evidentne ze 85% respondentoww GW zawsze jest przeciwnych Panu
          Prezydentow
          > i
          > RP Lechowi Kaczynskiemu, J.Kaczynskiemu, PiSowi oraz wszystkiemu co mowi
          obecna
          > koalicja. Jaki ses jest robic sondaze w Gazecie Wyborczej na takie tematy jest
          > oczywistm nonsensem. Akcjonariusze GW powinni sie przyjzec dzialalnosci
          obecneg
          > o
          > zarzadu na co tak wlasciwie ida ich pieniadze. Najpierw sie robi sondaz wyniki
          > ktorego sa do przewidzenia nawet dla ociemnialych a pozniej taki pan Maciej
          > Kochanowicz moze sie nad tym rozpisywac. To raczej przypomina proceder prania
          > brudnych pieniedzy anizeli badanie opinni publicznej.


          Mozna zrozumiec, ze jestes barzo dotkniety wynikami wszelkich sondazy
          dotyczacych popularnosci twoich ulubiencow,braci zasrancow, ale to nie jest
          powod do tego zeby pouczac lub rozliczac z nieswojego gazete ktora te sondaze
          publikuje, ja wiem, ze w niedlugim czasie znajda sie paragrafy prawne ktore
          pozwola braciom zasrancom na to, zeby te sondaze byly lepsze dla nich, mielismy
          tak za PRL i bedziemy miec znowu za braci smarkaczy, trudno, 4 lata troche
          dlugo, ale jakos wytrzymamy :)))
          • aisug Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 21:47
            kralik111 napisał:
            trudno, 4 lata troche dlugo, ale jakos wytrzymamy :)))
            ===========================================================
            siedzisz bracie (siostro ?) za granicą i nic innego nie robisz tylko plujesz
            jadem na polskiego Prezydenta. Bardzo wielu takich jak ty,pisze tu spoza kraju -
            tylko umieją judzić i szczekać. Ciekawe czy wy tak sami od siebie czy na
            zlecenie, i czyje ????





        • abi_z_abudabi Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 10:03
          GW robi co najwyzej sondy a nie sondaze. Ten sondaz zrobil PBS DGA na zlecenie
          gazety. I choc bys nie wiem co nawpisywał to nic na to nie poradzisz.
        • eutrapelia Rewizja w fundacji Kwaśniewskiej 14.07.06, 14:39
          Wyborczo, obudź się trwa przeszukanie w fundacji Kwasniewskiej. WP juz dawno to
          dała:

          "Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach rozpoczęło się przeszukanie
          pomieszczeń fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier". Nasi
          ludzie pracują w pomieszczeniach fundacji. Przeszukanie rzeczywiście ma
          miejsce, o ile można je nazwać przeszukaniem, ponieważ przedstawiciele fundacji
          z nami współpracują - powiedział, szef katowickiej Prokuratury Apelacyjnej
          Tomasz Janeczek. Dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w związku z
          funkcjonowaniem fundacji, katowicka prokuratura apelacyjna prowadzi od początku
          lipca; zostało wydzielone z prowadzonego przez tę prokuraturę innego śledztwa,
          dotyczącego działalności aresztowanego lobbysty Marka D".
        • iberelka1 Re: Sondaze Gazety Wyborczj sa nie miarodajne... 14.07.06, 15:38
          To co ty tu robisz, skoro wszyscy, ktorzy uczestnicza w sondazach GW to idioci,
          kretyni i pólglówki?
        • piekna.zosia Tutaj strona Radia Polskiego 14.07.06, 17:32
          www.polskieradio.pl/polonia/article.asp?tId=34858&j=2
      • usak Najbardziej patriotyczny zlodziej! 14.07.06, 03:32
        Jak mozna nazwac patriota czlowieka, ktory okrada polskie spoleczenstwo przez
        uchylenie sie od zaplaty podatkow od miliona dolarow dochodu?
        • wrojoz Re: Najbardziej patriotyczny zlodziej! 14.07.06, 09:22
          Tak Kaczyński to najbardziej patriotyczny złodziej. Kradnie ludziom nadzieję.
      • mixtie Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 07:46
        beda na jesieni. komunalne. to jest duza szansa, zeby pokazac, ze dosc pisiorow.
        • wrojoz Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:35
          Kto w wyborach popiera PiS, to działa na swoją szkodę. Przecież widać że PiS
          tworzy nowe, swoje układy, które znów będzie trzeba po wyborach rozbijać.
      • rudotka Wybory już były 14.07.06, 08:02
        trzeba było inaczej głosować, anie skamleć teraz.
        • tierralatina Re: Wybory już były 14.07.06, 13:57
          Przede wszystkim, trzeba bylo isc glosowac. Bo pamietac trzeba, ze Kaczynskiego
          nie wybrala wiekszosc. Wiekszosc zostala w domu...
      • edi54 Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 08:47

        "Gazeta " wyraznie nastaje na zdrowie Przeydenta:)))).Po tej publikacji
        znow dostanie rozwolnienia i bedzie mial klopoty z zaprzysiezeniem Rzadu
        a to moze juz podpasc pod sabotaz panstwowy:)))).Chyba ,ze brat-prezes
        wystapi w podwojnej roli:)))).W tym wszystkim szanse na poprawe wynikow
        maja jedynie firmy farmaceutyczne produkujace "Loperamid" i "Smecte":))))).
        • wrojoz Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:24
          Jak możliwe, to wybory najszybciej jak to możliwe. Kaczyńscy przynoszą tylko
          smród. A ludzie jak np. Zawisza, to zaprzeczenia człowieczeństwa. Bufon i
          kłamca.
      • mcgoo Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 08:53
        trzeba byc idiota zeby twierdzic ze Kwasniewski to ideal prezydenta
        • gacekemdk Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 12:24
          Pewnie że nie ideał. Ale konkurencja jest...
      • wrojoz Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:17
        Kaczyński to nie mój Prezydent. Wstydzę się.
      • gdkj Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 09:20
        Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! ... bo GW podzwoniła do swoich
        znajomych i zrobili z tego sondaż...
        pozdrawiam.
      • karagandak Jakie szybciutko,jakie szybciutko? 14.07.06, 10:17
        Po zanegowaniu rządów lewicy i sztucznym zrobieniu opini "złych rządów",w co
        wielu uwierzyło (a przecież jeden poseł Kolasiński z AWSu wielokrotnie przebija
        wszystkie "afery" Lewicy),istnieje potrzeba DOKŁADNEGO przerobienia rządów
        prawicy, w szczególności zaś rządów braci Kaczyńskich!
      • giwia Złotousty, pustosłowy, śliski 14.07.06, 10:39
        Kwaśniewski .Pogratulować gustu mojemu narodowi
      • koszalek_opalek1 Re: Konieczne sa nowe wybory... szybciutko! 14.07.06, 14:44
        Dokładnie. Niech kończy, wstydu oszczędzi.
    • bogdantadus Proba uzaleznienia TK - to zamach stanu! 13.07.06, 20:39
      historyk12 napisał:

      > a to dopiero początek. Kaczka i kaczka-sraczka spiep.rzą jeszcze niejedno

      Pytanie tylko: niechcacy, czy z premedytacja. Mysle, ze to drugie.
      • emes-nju Re: Proba uzaleznienia TK - to zamach stanu! 13.07.06, 21:58
        bogdantadus napisał:

        > historyk12 napisał:
        >
        > > a to dopiero początek. Kaczka i kaczka-sraczka spiep.rzą jeszcze niejedno
        >
        > Pytanie tylko: niechcacy, czy z premedytacja. Mysle, ze to drugie.


        Obawiam sie, ze jednak niechcacy. Premedytacja moze byc poza ich mozliwosciami.
      • wrojoz Re: Proba uzaleznienia TK - to zamach stanu! 14.07.06, 09:26
        Co ci Kaczyńscy robią ?. Chyba spadli z księżyca. to antydemokratyczne.
    • katrina_bush Ale za to za granica milie widziany... 13.07.06, 20:42
      Ale za to za granica milie widziany...

      ...ale tylko dla satyryka.
    • qc Zla skala 13.07.06, 20:48
      Dla obecnego lokatora Duzego Palacu nalezaloby zaadoptowac inna skale.
      Jak ocenic kogos kto jest mniej niz ZERO?
    • remik.bz porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumienie 13.07.06, 20:58
      Nieporozumienie to delikatne okreslenie.
      Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" za
      czasów komuny.
      I porownywanie go z jakimkolwiek przyzwoitym obywatelem Polski ( niekoniecznie
      Prezydentem) to po prostu obelga dla uczciwych ludzi.
      • kataryna.kataryna Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 13.07.06, 21:08
        remik.bz napisał:

        > Nieporozumienie to delikatne okreslenie.
        > Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" za
        > czasów komuny.




        A i w III RP nie przesadzał z uczciwością i dzisiaj musi kiwać prokuratora.
        • besserwisser właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:18
          dziwię się,że prezydentura Kwaśniewskiego nie została jeszcze unieważniona
          przez jego następcę...
          • zigzaur Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:26
            Lech Wałęsa - prezydent konfliktowy
            Aleksander Kwaśniewski - prezydent rozrywkowy (sport, disco polo, drabina,
            drinki, Gołota)
            Lech Kaczyński - prezydent nieżytowo-jelitowy

            Lepiej się upić niż zesr...
            • janek-007 Powinienes sie podpisywac; zajzajer zlosliwy. 13.07.06, 21:29
            • 2560a Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:33
              zigzaur napisał:

              > Lech Wałęsa - prezydent konfliktowy
              > Aleksander Kwaśniewski - prezydent rozrywkowy (sport, disco polo, drabina,
              > drinki, Gołota)
              > Lech Kaczyński - prezydent nieżytowo-jelitowy
              >
              > Lepiej się upić niż zesr...
              Nie! Dlaczego zaraz upic sie czy zesr... Wybierzmy w nastepnych wyborach
              Andrzeja Lepera. Kaczynski natychmiast awansuje na drugie miejsce. Od konca, ma
              sie rozumiec.
            • wuk4 sraczka rozrywką narodową? 14.07.06, 14:15
              zigzaur napisał:

              > Lech Wałęsa - prezydent konfliktowy
              > Aleksander Kwaśniewski - prezydent rozrywkowy (sport, disco polo, drabina,
              > drinki, Gołota)
              > Lech Kaczyński - prezydent nieżytowo-jelitowy
              >
              > Lepiej się upić niż zesr...


              Były dwie kadencje rozrywki - teraz mamy w perspektywie pięć lat sraczki. No,
              może cztery i pół. Ale lepiej zrobić katharsis już wcześniej. Mają na to sposób
              np. strzykwy, które wystrzykują na zewnątrz wszystkie swoje flaki, a potem je
              regenerują. Ale czy nas na to stać?

              Czekam na Polskę postkaczyńską - zniszczoną, doświadczoną przez chorobę
              kaczyzmu, chorą na kaczystowskie paranoje (podobne do PRL-owskich), ale WOLNĄ!!!



          • remik.bz Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:33
            besserwisser napisała:

            > dziwię się,że prezydentura Kwaśniewskiego nie została jeszcze unieważniona
            > przez jego następcę...

            A po co? Przyzwoity człowiek i tak wie co mysleć o Kwasniewskim , nie
            potrzebuje do tego żadnych "aktow prawnych" , nawet proponowanych przez
            Ciebie "dla jaj".
            Ja się bardziej dziwię ,ze sa w Polsce ludzie , ktorzy prezydenture
            Kwasniewskiego traktuja poważnie
            • kataryna.kataryna Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 21:54
              remik.bz napisał:

              > Ja się bardziej dziwię ,ze sa w Polsce ludzie , ktorzy prezydenture
              > Kwasniewskiego traktuja poważnie




              Swegi czasu zrobiono sondaż, w którym badani uznali, że Kwaśniewski jest wyższy
              od Olechowskiego i lepiej wykształcony od Krzaklewskiego. O czym my mówimy?
              • nemo_omen Re: właśnie,właśnie... 13.07.06, 22:08
                właśnie, właśnie, najlepsze wyjście to obrazić się na wyniki sondaży, jeśli nie
                są po naszej myśi. Według słów klasyka: nie chcesz mieć gorączki, stłucz
                termometr
                • wet3 Re: właśnie,właśnie... 15.07.06, 01:21
                  nemo_omen napisał:

                  > właśnie, właśnie, najlepsze wyjście to obrazić się na wyniki sondaży, jeśli
                  nie
                  >
                  > są po naszej myśi. Według słów klasyka: nie chcesz mieć gorączki, stłucz
                  > termometr

                  Wlasnie, wlasnie! - Kot ogonem we drzwi trzasnie! A ty wez sobie termometr!
              • zgryzliwy1 Re: właśnie,właśnie... 14.07.06, 01:04
                kataryna.kataryna napisała:

                > Swegi czasu zrobiono sondaż, w którym badani uznali, że Kwaśniewski jest
                > wyższy
                > od Olechowskiego i lepiej wykształcony od Krzaklewskiego. O czym my mówimy?

                niby taka madra a d..a :-((
                a od kiedy to wyksztalcenie jest tozsame z ukonczonymi szkolami ??????
                prosty lud ( ankietowani)to wie a Ty madrala nie ?

                PS
                daj namiar na ten sondaz ,albo nie pindol
                • pacal2 swego czasu Kaczyński został uznany 14.07.06, 02:34
                  przez ponad 50% wyborców za dobrego przedstawiciela Polski za granicą.
                  O czym my tu mówimy?
                  • piekna.zosia tak ale wtedy nie jeżdził za granice 14.07.06, 16:57
                  • luk137 Re: swego czasu Kaczyński został uznany 14.07.06, 21:21
                    zapomnieli kim był i co robił, a był pijaczkiem i kłamcą.
                    Nie widzę żadnych konkretów z jego osobistych osiągnięć,
                    pomijając afery z którymi jest powiązany.
      • maruda.r Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 13.07.06, 23:34
        remik.bz napisał:

        > Nieporozumienie to delikatne okreslenie.
        > Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" za
        > czasów komuny.

        *********************************************

        No cóż, za to Kaczyński ma aktywny udział w gnojeniu i osmieszaniu Narodu
        Polskiego dziś.

        • remik.bz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 08:45
          maruda.r napisał:

          > remik.bz napisał:
          >
          > > Nieporozumienie to delikatne okreslenie.
          > > Kwasniewski ma na sumieniu "aktywny udział w gnojeniu Narodu polskiego" z
          > a
          > > czasów komuny.
          >
          > *********************************************
          >
          > No cóż, za to Kaczyński ma aktywny udział w gnojeniu i osmieszaniu Narodu
          > Polskiego dziś.

          Opowiadasz banialuki. Rozumiem ,że "dla jaj", bo nie lubisz "Kaczora"
          >
          • maruda.r Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 12:19
            remik.bz napisał:

            > > No cóż, za to Kaczyński ma aktywny udział w gnojeniu i osmieszaniu Narodu
            > > Polskiego dziś.
            >
            > Opowiadasz banialuki. Rozumiem ,że "dla jaj", bo nie lubisz "Kaczora"

            ***************************************

            Nie, mówię to całkiem poważnie.

          • tierralatina Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 13:55
            Roznica jest taka, ze gdy prezydentem byl Kwasniewski - jako Polak - wstydzis
            sie za niego musialem dosc rzadko. Za Kaczynskiego... nie wstydze dosc rzadko.
            • remik.bz Nie znasz historii Polski? 14.07.06, 13:59
              tierralatina napisał:

              > Roznica jest taka, ze gdy prezydentem byl Kwasniewski - jako Polak - wstydzis
              > sie za niego musialem dosc rzadko. Za Kaczynskiego... nie wstydze dosc rzadko.

              Widocznie nie znasz historii Polski.
              Gdy Prezydentem był Kwasniewski ja za niego ( i jego wyborców) wstydzilem sie
              ciągle i bez przerwy.
              Ale taka była "wola Narodu" i musiałem ją uszanowć mimo odrazy do takiej
              decyzji.
              • tierralatina Co ma historia do prezydentowania? 14.07.06, 18:48
                Czy ze wzgledu na solidarnosciowy rodowod blizniakow mam sie teraz zachwycac?
                PS. Wiesz za co najbardziej nie lubie obecnego prezydenta? Ze coraz czesciej z
                lezka w oku wspominam jego poprzednika. Ktorego, poki urzedowal, bardzo czesto
                krytykowalem...
      • michalng Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 06:37
        Przeciez nie porównuje sie ludzi ogólnie tylko jak sprawuja funkcje. Dlaczego
        twoim zdaniem nie mozna porównywac kanalii z uczciwym, Czy jesli jakis
        sportowice (dajmy na to biegacz :) "brał aktywny udział w gnojeniu narodu
        polskiego" to nie mozna porównywac jego czasów z czasami biegacza patryjoty ? :)
        Jako człowiek Kwasniewski nie dorasta do piet zarówno Kaczorowi jak i Wałesie.
        Jako prezydent był od nich o woele lepszy
        • remik.bz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 08:42
          michalng napisał:

          > Przeciez nie porównuje sie ludzi ogólnie tylko jak sprawuja funkcje. Dlaczego
          > twoim zdaniem nie mozna porównywac kanalii z uczciwym,

          Dlatego ,ze w ten sposób nobilituje sie zło.
          Kwasniewski jest tego klasycznym przykladem. Nie wspomina sie w jego kontekście
          zbrodni komunistycznych ( np śmierci Staszka Pyjasa, Ks. Popiełuszki , górników
          z Wujka) tylko chwali sie go ,za fakt sprawnego poruszania sie po "salonach".
          I w ten sposób tworzy sie skuteczne wrażenie ( Ty jesteś dowodem) ,ze komuna
          była i jest OK.
          A łajdak po prostu zawsze jest łajdakiem bez wzgledu na to czy jest
          sportowcem , naukowcem , prezydentem czy murarzem
          • ready4freddy Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 11:15
            moglbys wyjasnic zwiazek Kwasniewskiego z Pyjasem, ks. Popieluszka i kopalnia
            Wujek? podpowiadam: pomin fakt przynaleznosci Kwasniewskiego do PZPR. chodzi mi
            o zwiazek bezposredni.
            • remik.bz Giertych ma jednak rację z nauczaniem historii 14.07.06, 13:38
              ready4freddy napisał:

              > moglbys wyjasnic zwiazek Kwasniewskiego z Pyjasem, ks. Popieluszka i kopalnia
              > Wujek? podpowiadam: pomin fakt przynaleznosci Kwasniewskiego do PZPR. chodzi
              mi
              > o zwiazek bezposredni.

              No cóż , gdybyś dobrze znał najnowszą historie Polski , to bys nie zadawał
              takich pytań.
              A co do "związku bezposredniego"- gdybyś znał historię Polski to byś
              wiedział ,ze winni tych śmierci są nie tylko konkretni ludzie , ale przede
              wszystkim system. Kwasniewski był "tworzącym " ten system i beneficjentem tego
              systemu.
              • brian2 Re: Giertych ma jednak rację z nauczaniem histori 14.07.06, 14:31
                Skoro tak dobrze znasz historię najnowszą Polski to odpowiedz na pytanie a nie
                odwracaj kota ogonem stwierdzeniami typu "gdybyś znał historię to byś wiedział...".
                cytuję: "Kwaśniewski był 'tworzącym' ten system".... W czasach kiedy system się
                "tworzył" to małego Aleksandra rodzice planowali, albo właśnie zaczynał się
                wykształcac w łonie matki ;)
          • saniba Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 13:45
            Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania, powiedz mi jakimi ludźmi okazali się
            Kaczyński i Kaczyński bis oraz ich świta??? Czy sianie ziarna nienawiści we
            własnym narodzie, kłamstawa, nietolerancja (nie mam tu na myśli
            homoseksualistów, ale poglądy inne od prezentowanych przez braci), zawiść,
            hipokryzja, nieliczenie się z innymi, obsesyjna mania prześladowcza, która może
            zniszczyć naród, itd. - czym wg Ciebie jest???... dobrem dla Polski i
            Polaków!!! Nie mam zamiaru stawać w obronie Kwaśniewskiego, bo do miana
            świętego to mu wiele brakuje, ale nie zamierzam patrzeć spokojnie na poczynania
            zachłannych na władzę bliźniaków, którzy tak naprawdę pod maską wielkich słów
            skryli swoją małostkowość i nienawiść do ludzi. Tacy wielcy krytykanci
            poprzednio rządzących, niczym się tak naprawdę od nich nie różnią, a nawet są
            jeszcze gorsi. Pokazali, że dotychczas liczy się dla nich tylko i wyłącznie -
            WŁADZA, a Naród mają w ...
            Zejdź na ziemię - nie ma ludzi idealnych, ale czas najwyższy zacząć wyciągać
            wnioski i używać własnego rozumu do analizowania sytuacji. Może uda nam się
            odejść wreszcie od stereotypu Polaka mądrego (jak zwykle) po szkodzie.
            Pozdrawiam,
            • remik.bz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 14:11
              saniba napisała:
              > Zejdź na ziemię - nie ma ludzi idealnych, ale czas najwyższy zacząć wyciągać
              > wnioski i używać własnego rozumu do analizowania sytuacji. Może uda nam się
              > odejść wreszcie od stereotypu Polaka mądrego (jak zwykle) po szkodzie.
              > Pozdrawiam,

              Jak sam słusznie napisaleś - nie ma ludzi idealnych. Dlatego też wyszukiwanie
              oczywistych wad Kaczyńskich do niczego nie prowadzi. Ich wady znamy. Jeśli po
              nich ktoś inny nastapi , też oczywiście bedzie miał wady.
              Dlatego raczej trzeba się skupiac na zaletach.
              Dla mnie podstawową zaletą jest wreszcie silna , skoncentrowana "prawie w
              jednym reku" wladza w Polsce.
              Do tej pory ta wladza zawsze się jakoś "rozłaziła". Były tarcia ,
              zgrzyty,działanie na przekór pomiedzy różnymi organami władzy. A to
              Sejm "chciał dobrze" , ale Prezydent wetował, a to Prezydent "chciał dobrze" ,
              ale miał Parlament przeciwko sobie, a to rząd sie poklócił z Sejmem czy
              Prezydentem itd.
              Teraz wreszcie władza jest silna. Kaczyńscy mają bardzo realna szansę zrobić
              coś dobrego i konkretnego.
              Jak zawalą sprawę to nie będzie żadnej wymówki,żadnego usprawiedliwienia. Ale
              silnej wladzy juz drugi raz nie bedziemy mieć.
              Osobiście mam nadzieję ,ze im się powiedzie. Mam juz dośc sytuacji , w ktorej
              rząd codziennie walczy np z Prezydentem czy Sejmem.
      • wrojoz Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 09:27
        Tak, nieporozumienie. Przecież Kaczyński jest nic nie wart, więc nie mozna go
        porównywać z kimkolwiek.
        • remik.bz Twoje zdanie jest różne od zdania "większości" 14.07.06, 13:17
          wrojoz napisał:

          > Tak, nieporozumienie. Przecież Kaczyński jest nic nie wart, więc nie mozna go
          > porównywać z kimkolwiek.

          Masz prawo do wlasnego zdania. Zauważ tylko ,ze jesteś w "mniejszości" z tym
          zdaniem. Chodzi mi o wyniki wyborów prezydenckich.
      • p.s.j Re: porównywanie z Kwasniewskim to nieporozumieni 14.07.06, 12:00
        Panowie Kaczyńscy też mają aktywny udział w gnojeniu Narodu Polskiego za czasów
        komuny. Chociażby wysuwając nominację komunistycznego zbrodniarza Kryżego na
        stanowisko przewodniczącego TK. Kwaśniewski nie zaproponował nigdy gen.
        Jaruzelskiego na szefa sztabu, a to podobna skala.
    • 2560a Gratulacje!!!!! 13.07.06, 21:30
      Wyprzedzi w konkursie Lecha Walese to wielki sukces!!!!Widac dna nigdy nie da
      sie osiagnac, zawsze mozna spasc nizej.
      • tles01 za to wygrał ze wszystkimi kaczymi fermami! 13.07.06, 21:38
        jest kaczym królem!...kwa,kwa,kwa!
      • wrojoz Re: Gratulacje!!!!! 14.07.06, 09:28
        Bo Kaczyńscy spadli najniżej jak się da.
    • eat.putsy Mugabe jest gorszy 13.07.06, 22:00
      ...
      • kraq ale za to ladniejszy 14.07.06, 01:14
    • t-800 A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka była. 13.07.06, 22:38
      ... próba? Bo z tekstu, co jest chyba ewenementem, nic na ten temat nie można
      się dowiedzieć. Pewnie to był sondaż w redakcji "GW"...
      • tales1 Ankietowani byli dwaj: Pacewicz i Michnik! 13.07.06, 22:45
        • t-800 Nie przesadzaj... 13.07.06, 22:46
          Pacewicz sam usiadł i napisał sondaż.
      • zgryzliwy1 Re: A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka 14.07.06, 01:13
        t-800 napisał:

        > ... próba? Bo z tekstu, co jest chyba ewenementem, nic na ten temat nie można
        > się dowiedzieć. Pewnie to był sondaż w redakcji "GW"...

        pewnie :-(( ....jak sie nawet nie chce dokladnie przeczytac to mozna potem
        stawiac bzdurne tezy
        bi.gazeta.pl/im/5/3483/m3483475.jpg

      • tierralatina Re: A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka 14.07.06, 13:58
        Masz to opiane w pierwszym grafiku.
        • t-800 Re: A gdzie był przeprowadzony ten sondaż i jaka 14.07.06, 14:45
          Rzeczywiście. Po moim poście wstawili infografikę.
    • tales1 GW już nawet nie pisze ile osób było sondażowanyc 13.07.06, 22:43
      • zgryzliwy1 Re: GW już nawet nie pisze ile osób było sondażo 14.07.06, 01:16
        nie placz tylko czytaj to na co odpowiadasz
        bi.gazeta.pl/im/5/3483/m3483475.jpg
      • tierralatina ??? 14.07.06, 13:59
        Widze, ze niektorzy maja juz problem z czytaniem...
    • javiaga sPiSek 13.07.06, 22:44
      "Za to Kaczyński - choć tak lubi patriotyczną retorykę - i tu znalazł się na
      końcu. Widać badani inaczej niż on rozumieją patriotyzm."
      Trudno sie dziwic, jesli wg LK patriotyzm= sPiSek...
      • tales1 POlskę POdzielimy i TU SKnocimy wszystko! 13.07.06, 22:47
        • rejestr1 Re: POlskę POdzielimy i TU SKnocimy wszystko! 13.07.06, 23:00
          W tym miejscu masz rację. Kaczyńscy na tym POlu mają spore sukcesy.
    • 0240070019490a Najgorszy Prezydent... 13.07.06, 22:57
      Oj, chyba racje mial ten stary Urban..."Kaczory do nosidel". Bo jak nie
      potrafisz........
      • wrojoz Re: Najgorszy Prezydent... 14.07.06, 09:29
        Kaczyński najgorszy Prezydent.
    • red.a.michnik gdyby Kwasniewski mogl kandydowac na 3 kadencje 13.07.06, 22:59
      Gdyby Kwasniewski mogl kandydowac na 3 kadencje, wygral by jak to sie mowi z palcem w D, z kazdym kandydatem. Nie jestem wcale zagorzalym zwolennikiem Kwasniewskiego ale obiektywnie rzecz biorac takie sa realia.
      • prawopl ale Jolki Kwach nikt nie chciał - szto słuciłos?? 14.07.06, 12:38
        red.a.michnik napisał:

        > Gdyby Kwasniewski mogl kandydowac na 3 kadencje, wygral by jak to sie mowi z
        pa
        > lcem w D, z kazdym kandydatem. Nie jestem wcale zagorzalym zwolennikiem
        Kwasnie
        > wskiego ale obiektywnie rzecz biorac takie sa realia.


        Jolka, Jolka Kwach, już miała zostać prezydentem. Naród piał z zachwytu, aż tu
        nagle Jolka otworzyła usta, sypiąc teksty w TVP typu "mój małżonek jest
        pomazańcem bożym".. halo? puk! puk! - zastałem Jolkę?? Albo Jolka kłamie, albo
        jest psychicznie chora.

        Szkoda. Jolka tak pięknie mówi po rusku; a nawet gdy mówi po polsku tak pięknie
        zalatuje ten jej ruski akcent. Ach, aż łza się w oku kręci.

        --
        www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
        Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.

    • mobileinmobili Najlepsza Prezydent Polski 13.07.06, 23:25
      tu seria zdjec ze Szpigla, od biedy mozna sobie wyobrazic na tych zdjeciach naszego speca od wykopkow, albo zostawic tak jak jest, angela lubi Polakow, sama przeszla bagno komuny w NRD, a patrzta jak daleko zaszla, a nasze kartofle?
      www.spiegel.de/fotostrecke/0,5538,PB64-SUQ9MTUwMDkmbnI9MQ_3_3,00.html
      • mobileinmobili Re: Najlepsza Prezydent Polski 13.07.06, 23:28
        sex w bialy dzien, od razu widac ze sie lubia i przeloza to na kase, znowu ponad glowami Polakow, Bush w Derznie i straslundzie, do Polski mu nie skora,bo jak sie calowac z kartoflami.
        www.spiegel.de/fotostrecke/0,5538,PB64-SUQ9MTUwMDkmbnI9NQ_3_3,00.html
        • mobileinmobili Re: Najlepsza Prezydent Polski 13.07.06, 23:36
          a jednak tez sie poci pod pachami, jak kazdy czlowiek, angela to fajna babka, polaczenie niesamowitej wladzy z normalnymi odruchami czlowieka.
          www.spiegel.de/fotostrecke/0,5538,PB64-SUQ9MTUwMDkmbnI9OA_3_3,00.html
          PS. jak co, to to jest satyra, zadne zlosliwosci:-)
      • wrojoz Re: Najlepsza Prezydent Polski 14.07.06, 09:30
        Kaczyński na taczki.
    • maruda.r Cudne jest to forumowe wycie pisiorków 13.07.06, 23:46

      Co ciekawe, nawet zwolennicy PiS nie udzielili Kaczyńskiemu pełnego poparcia.
      Wygrał wśród nich tylko w kategoriach: "uczciwość", "troska o zwykłych ludzi" i
      "patriotyzm". W pozostałych czterech przegrał, i to z Kwaśniewskim.

      ***************************************

      Żałosne, żeby po kilku miesiącach stracić zaufanie nawet wśród własnych wyborców.

      • historyk12 Re: Cudne jest to forumowe wycie pisiorków 14.07.06, 00:08
        ależ oczywiści, że kwaczka-sraczka jest uczciwa. Bo i co ta sirota mogłaby
        ukraść? Ja bym tam z nim nawet na jabłka do gospodarza nie poszedł
      • karagandak Re: Cudne jest to forumowe wycie pisiorków 14.07.06, 12:02
        Kaczor przegrywa z Kwaśniewskim (z tego co widzę) wszystkie kategorie.1 raz
        jest TYLKO drugi - wyprzedza Wałęse!
        To tak dla ścisłości !
    • majster_g A jednak "lewacy" 14.07.06, 00:37
      • majster_g Re: A jednak "lewacy" 14.07.06, 00:39
        "Co ciekawe, nawet zwolennicy PiS nie udzielili Kaczyńskiemu pełnego poparcia.
        Wygrał wśród nich tylko w kategoriach: "uczciwość", "troska o zwykłych ludzi"
        i "patriotyzm". W pozostałych czterech przegrał, i to z Kwaśniewskim."

        Czy to znaczy, ze wyborcy Kwasniewskiego i Kaczynskiego w duzej czesci to tama
        grupa ludzi? Ta "troska o zwyklych ludzi" moglaby to potwierdzac...
    • weteran3 sądasz gazetkee ścienney.....ha 14.07.06, 00:42
    • blekitny73 Stalinowcom brakuje Olka krętacza golenia i kolesi 14.07.06, 00:43
      przestępców, którzy rozkradali Polskę (np.Wapiński), pomagali bandziorom
      (Sobotka), itp, ale przynajmniej pomagali kolesiom z układów i SB. a teraz
      czerwone esbeki i geje chlipią po nocach, bo boją się o własne dupy i
      mająteczki. Tak Adasiu?
    • lubie.dlugie.niki_koham.mihnik czy gauleiter Gosiewski zaaprobowal wyniki ankiety 14.07.06, 00:49
      przeciez tego rodzaju publikacja nie powinna ukazywac sie bez aprobaty
      kierownictwa PiS-SO-LPR!!!
      Karygodne niedbalstwo Gazety, z pewnoscia sterowane przez 'dalku'.
      Czy zalogi wielkich zakladow przemyslowych, kopaln oraz czlonkowie kolek
      rolniczch wystosuja odpowiednie listy poperajace naszego najjasniejszego pana i
      dadza odpor wrazym/syjonistycznym/... wichrzycielom?
      Syjonisci do Syjamu!
      Narod=Partia, Partia=Narod.
      Ukladowi 3X NIE!

      no to sie uspokoilem, jak mozna tak traktowac najjasniejszego pana, ktory nadal
      ma klopoty ze stolcem?
      • wrojoz Re: czy gauleiter Gosiewski zaaprobowal wyniki an 14.07.06, 09:32
        A czy pomocnik Gauleitera Gosiewskiego wspomagaał się Zawiszą ?. Te kreatury
        wspomagają Kaczyńskich.
    • arkalionxp Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:01
      Ciekawe jest to,że ci co mówią o liberaliźmie,uczciwości prezentują mentalnosć
      jak za PRLu.Ten sondaż jest typową manipulacją w rodzaju tych ,z których
      wynikało,ze twarzarzysza Gierka popiera 99% społeczeńśtwa.GW z dziennika
      opiniotwórczego przechodzi na lewackie pisemko dla mniejszosci i
      frustratów,którzy demokracje myslą z sondarzami.Pewnie marzy im się aby to
      sondarze z GW,Trybuny,Nie,itp decydowały kto jest w Polsce prezydentem.Ci ludzie
      wciąż nie mogą zrozumieć,ani się pogodzić że wygrał Kaczyński 9 miesięcy temu,
      wybory się skończyły i to dawno.Obudzcie sie,bo prześpicie całe życie.
      • sigact1 Re: Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:09
        arkalionxp napisał:

        > Ciekawe jest to,że ci co mówią o liberaliźmie,uczciwości prezentują mentalnosć
        > jak za PRLu.Ten sondaż jest typową manipulacją w rodzaju tych ,z których
        > wynikało,ze twarzarzysza Gierka popiera 99% społeczeńśtwa.GW z dziennika
        > opiniotwórczego przechodzi na lewackie pisemko dla mniejszosci i
        > frustratów,którzy demokracje myslą z sondarzami.Pewnie marzy im się aby to
        > sondarze z GW,Trybuny,Nie,itp decydowały kto jest w Polsce prezydentem.Ci ludzi
        > e
        > wciąż nie mogą zrozumieć,ani się pogodzić że wygrał Kaczyński 9 miesięcy temu,
        > wybory się skończyły i to dawno.Obudzcie sie,bo prześpicie całe życie.

        Dupo! Kaczyński wygrał dla takich analfabetów jak ty. Naucz się pisać dyletancie
        albo korzystaj z infolinii jakie sobie wybierzesz. Gadaj przez telefon jak
        musisz. Albo naucz się pisać.
        • uu1 Re: Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:41
          Pęta się po forum prostacki neofaszysta, jak mówią niektórzy, staruszek pedofil
          z monachium. W żaden sposób nie może pojąć, że zgrał się do zera. Nie odpisuję
          patałachowi ale przyjął się do mnie jak pies do policjanta. I co z takim tłukiem
          zrobić?
          ----
      • wari Re: Mamuty z PRLu obudźcie się... 14.07.06, 01:12
        arkalionxp napisał:
        > Ciekawe jest to,że ci co mówią o liberaliźmie,uczciwości prezentują mentalnosć
        > jak za PRLu.Ten sondaż jest typową manipulacją w rodzaju tych ,z których
        > wynikało,ze twarzarzysza Gierka popiera 99% społeczeńśtwa.

        Nigdy w żadnym sondażu nie było takiego poparcia dla E.Gierka. Jeśli
        manipulujesz to się lepiej do tego przygotuj, zamiast zarzucać to innym.

        GW z dziennika
        > opiniotwórczego przechodzi na lewackie pisemko dla mniejszosci i
        > frustratów,którzy demokracje myslą z sondarzami.
        A wiesz jaki nakład ma to pismo dla mniejszości ? Wiesz jak się pisze "sondaż".
        Ucz się !


        Ci ludzi
        > e
        > wciąż nie mogą zrozumieć,ani się pogodzić że wygrał Kaczyński 9 miesięcy temu,
        > wybory się skończyły i to dawno

        Gdzie to wyczytałeś. Jakby sondaże wskazywały na Kaczyśnkiego to byłyby cacy ?
    • typson "najlepiej reprezentował Polske za granicą" 14.07.06, 01:01
      ten obecny - najlepiej! Ale w konkursie na najrzadsza sraczke :D
    • awe Wg sondażów GW rządzi Tusk:))) 14.07.06, 01:08

    • wlodzimierz.ilicz A gdzie prezydent Wojciech Jaruzelski ? 14.07.06, 01:09
      Krótka pamięć Michnika. Prezydentów było czterech.
      • wari Re: A gdzie prezydent Wojciech Jaruzelski ? 14.07.06, 01:15
        Gazeta była litościwa i nie dała Jaruzelskiego. Nawet on był przed Kaczyńskim.
        • wari Re: A gdzie prezydent Wojciech Jaruzelski ? 14.07.06, 01:16
          Oczywiście nawet Jaruzelski BYŁBY przed Kaczyńskim.
      • lubie.dlugie.niki_koham.mihnik ten to dopiero by sie zblaznil. 14.07.06, 01:24
    • zeter1 czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 01:22
      byl najlepszy? Będę strzelać: Kiszczak? I taka jest wartość sondażu GW. W tym o
      prezydentach najciekawszy jest ostatni wynik. Który jest najsympatyczniejszy. I
      o to chodzi! Bo wiadomo, że sympatyczny to i najuczciwszy (!), i bardziej
      patriotyczny (!), no i najlepiej wspołpracujący z opozycją.

      Cyrk.
      • zgryzliwy1 [...] 14.07.06, 01:30
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • wet3 I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 01:40
        Od 1989r. mamy 4 prezydentow. Z trzech poprzednikow Kaczora pierwszy byl
        sluzalcem ZSRR/ Drugi - Bolek popieral lewa noge i donosil na wspolprzcownikow,
        a potem obalil rzad Olszewskiego w obawie przed lustracja. Trzeci magister
        Aleksander Wielki mial chorobe goleni i za PRL-u scisle wspolpracowal z
        komuchami. Oczywiscie nie popelniajacy swinstw swoich poprzednikow Kaczor musi
        byc najgorszy, bo (o zgrozo) jest pierwszym, ktory wyraznie pokazuje, ze dba o
        dobro kraju, a targowica tego bardzo nie lubi.
        • profes79 Re: I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 02:35
          "wyraznie pokazuje, ze dba o dobro kraju"

          Czekaj, zgubilem sie na ostatnim zakrecie... Dba o dobro kraju? W jaki sposob?
          • drbob20 Re: I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 04:52
            nic nie kumasz, przeciez on i blizniak to ''Samo Dobro''
          • greg0.75 Re: I znow GW wpycha nam na sile kit! 14.07.06, 06:30
            Przecież masz napisane: "pokazuje", a nie że "dba"
      • uu1 Re: czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 01:44
        > Będę strzelać:
        Masz tak silme przyzwyczajenia?
        • zeter1 Re: czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 01:58
          uuuuu! a to żeś wypichcił. Czy trzeba ci oświadczenia redakcji GW, tak jak
          zrobił to ks.Czajkowski, że dopiero porzucisz ten kretyński fałsz i obłudę?
          Inaczej nie zrozumiesz?
          • uu1 Re: czekam na sondaż, który minister od policji 14.07.06, 02:04
            Wystarczy jak zaczniesz pisać składnie po polsku. Tylko tyle.
    • kozaczek3 Ten kartofel nie zostanie wykopany.Zostani w ziemi 14.07.06, 01:32
      W tym otoczeniu w którym wyrósł najpierw zwięndnie, potem uschnie.
      Potem zgnije w jesiennych chłodach i deszczach ponieważ nie zostanie wykopany.
      I zjedzą go pędraki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka