Dodaj do ulubionych

Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej ...

    • wikal Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 15:11
      Straszny bełkot panie marszałku. Pisuje pan bajki, ale dorośli
      ludzie (jak sama ich nazwa wskazuje) z bajek już wyrośli. I
      rozumiem, że tvp, która nawet informacji o tym, że sąd uznał
      zatrzymanie Kaczmarka za bezpodstawne, nie podała, jest jak
      najbardziej wiarygodna i obiektywna. Rozumiem, że nieobiektywne to
      te media, które wyrażają się czasami niepochlebnie o PiS. Polsat
      rzadko oglądam, ale tvn bardzo często. No cóż, może waszych fanów i
      wyznawców ta stacja nie zrzesza, to fakt. Ale z drugiej strony macie
      do niej nieograniczony dostęp, a pan prezydent i pan premier
      wymiksowali się z niej na własną prośbę(uważam to za lekceważenie i
      arogancję wobec milionów widzów tej stacji, choc osobiście
      specjalnie za nimi nie tęsknię). Dziennikarze (choć niektórzy z
      bólem serca) starają się być obiektywni, a poza tym tvn podaje
      WSZYSTKIE informacje, nie wybrane, jak tvp. Owszem, zdarza się, że
      dziennikarze "kombinują" przy komentarzu, ale czy naprawdę każdy
      dziennikarz musi kochać Pis i braci Kaczyńskich, żeby zostać przez
      jego wysokość uznanym za obiektywnego? Stronniczość mediów
      publicznych jakoś panu Dornowi nie przeszkadza, bo dotyczy jego
      formacji. Moralnośc Kalego po raz kolejny.
      • czyzyk331 Ujawnić referat Kaczmarka! 14.09.07, 15:25
        Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne
        postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński,
        Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy
        trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu ujawnionego w reklamie PiS!
        W kancelarii spotykali się Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz
        Marcinkiewicz, prezydenci Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel,
        Wiesław Walendziak, Janusz Kaczmarek.
        Lech Kaczyński przyjaźni się z Jedlińskim od 20 lat. Dorabiał w jego
        kancelarii w latach 90. - gdy po prezesurze NIK wrócił do pracy na
        UG. L. Kaczyński jako prezes NIK zawarł umowę z R. Krauze na
        komputeryzację urzędu! To były początki finansowej kariery Krauze!
        (z reklamy PiS widzimy jak to funkcjonowało)
        Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski poprzez Gosiewskiego!
        Bo Neztel był jego doradcą w czasach komisji ds. PZU. Głuchowski był
        pomysłodawcą kandydatury Neztla, a Gosiewski to załatwiał.
        (Oddział warszawski kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski,
        Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy) Najważniejsza w układzie
        jest kancelaria Głuchowskiego i innych. Jest tym spoiwem, które
        łączy wszystkich: Karnowskiego, Szczurka, Adamowicza, Netzla,
        Krauzego, Marcinkiewicza, Walendziaka, dosłownie wszystkich i Lecha
        Kaczyńskiego też! W kancelarii Głuchowskiego i Jedlińskiego Lech
        Kaczyński dorabiał, kiedy odszedł z NIK, to wówczas Krauze spłacał
        swój dług wdzięczności za komputeryzację NIK.. W sopockiej
        kancelarii aplikację adwokacką robiła córka prezydenta - Marta
        Kaczyńska. Tam poznała swojego obecnego męża związanego z SLD.
        Kaczmarek postawiony na stanowisku szefa MSWIA miał bronić tego
        UKŁADU! Czy podpadł? On dobrze wie! Wystarczy aby zostały ujawnione
        jego zeznania przed Komisją Sejmową ds. Służb Specjalnych!!!
        • czyzyk331 Ujawniono układ kaczystów w PO... 14.09.07, 15:40
          W tej chwili został ujawniony kaczystowski układ w partii Tuska vel
          Donalda!
          Żona Rokity będzie pracować u prezia Brata Wielkiego Brata K...
          Gdyby moja zona odwaliła taki numer, to "wara od łoża'!!!
          Wstyd, hańba, poniżenie, policzek, to niektóre słowa cisnące się w
          tej chwili z ust...
          Jak teraz zachowa się wielki Rokita...niech ma honor i zrezygnuje ze
          startu z listy PO!
    • rebjot Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 15:45
      Najwyraźniej niektórzy ludzie nie powinni czytać powieści
      sensacyjnych w rodzaju "Kodu Leonarda da Vinci" bo po takiej
      lekturze zaczynaja wszędzie widzieć spiski.
      Przyznam, że dotychczas miałem lepsze mniemanie o możliwościach
      intelektualnych pana Dorna a tu proszę... Bredzi jak ciemna baba w
      maglu Interesuje mnie czy on naprawdę wierzy w te brednie czy jest
      to element kampanii wyborczej PiS? Cała "wierchuszka" PiS jest tak
      załgana, że dziwi mnie jak oni mogą ze soba nawzajem wytrzymać
    • ejotejot Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 17:51
      Jak zwykle spiskowa teoria dziejów, gdy mówi się o, delikatnie
      określając, "nietrafionych" działaniach nie tylko Pana Ministra
      Sprawiedliwości obecnego rządu. A fe, nieładnie. Przeciętny zjadacz
      chleba w Polsce też umie myśleć i wcale ani nie musi, ani często nie
      chce wierzyć w to, co mu się "serwuje na tacy" przedstawiecieli
      rozwiązanego już Sejmu i jeszcze miłościwie nam panującego Rządu RP.
      Szkoda, że twórcy, zapewne w dobrej wierze, takich teorii nie
      doceniają potencjału intelektualnego elektoratu, który - m.in.
      dzięki takim tekstom obrażającym intelekt polskiego społeczeństwa -
      coraz bardziej się "kurczy". A jak kompletnie się elektorat
      sfilcuje, to kto wrzuci karty wyborcze do urn, no kto? Pewnie nie
      wie tego nawet były marszałek sejmu RP Pan Dorn, a szkoda. No, ale
      czegóż wymagać od najbardziej inteligenckiego od 1989 r. rządu i
      byłego sejmu. Zresztą, takie wypowiedzi same komentują ich autora,
      czy mu się to podoba, czy nie. Tyle, że coraz bardziej dziurawego
      sita budżetu i coraz mocniej podzielonego społeczeństwa długo, długo
      nie będzie można połatać i scalić. Ale chyba właśnie o to w tym
      wszystkim chodzi. Tak to, subiektywnie, odbieram i wcale nie jestem
      w tym odosobniona (z wyłączeniem, oczywiście, "mohairu").
    • pynky Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 19:00
      Dorn chłopina to ma jednak łeb - jak coś powie to widać, ze prawda:)

      Kaczyńscy, to w dobrej wierze wykończą całą Polskę
    • joedow Jak w Misiu 14.09.07, 20:13
      Łubu dubu, niech nam żyje prezes klubu - to mówiłem ja, marszałek Sejmu

      100482.www.blox.pl/html
    • blg41 Ludek! We mniej jest po prostu kolsalne dobro. Jak 14.09.07, 22:36
      Ludek! We mnie jest jeszcze wieksze dobro! Po prostu Himalaje, tak
      chcę ciebie pogonić
    • zbyszek484 Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 22:50
      Skąd ten furiat dorn się wziął. Jako opozjonista musiał otrzymać
      kopa w łeb. Dlatego teraz ma kłopoty zdrowotne. Nietylko nie domaga
      fizycznie, ale większym schorzeniem jego jest psychika .
      Poprzestawiały mu się w głowie klepki. Zdaje mi się, że jako
      młodzieniec przy układaniu snopków podczas żniw spad z drabiny i to
      na głowę. Ten wypadek obecnie rzutuje na jego tok myślenia i wygupy
      oraz hamstwo w zachowaniu.
    • piotrpsp Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 23:31
      Trudno zyc bez wrogow. Wrogowie komunizmu zawsze byli niewidoczni,
      chociaz duzo bylo o nich slychac - na przyklad pamietam ze to kulacy
      szkodzili komunizmowi. Ale tego slowa nie ma w polskich
      slownikach ... nie widzialem ono znaczy i moi dorosli nauczycile
      tez ... Jak tych wrogow bylo widac to byli gzies daleko, najczesciej
      w Ameryce albo w Niemcezh Adenauera. A pomimo tego wielu Rosjan i
      Polakow dostalo sie do wiezien. Nie wiem w czym zawinili i nie wiem
      gdzie sa ich groby. Ale te wlasnie groby sa dowodem istnienia wrogow
      komunizmu. Teraz znowu to samo. Jest ten uklad. Rydzyk mowi ze
      nalezy czytac polska prase - wiec pewnie ten uklad musi byc gdzies
      za garanica. Dziwi mnie jak na takich smieciach mozna wygrac
      wybory ... A moze ci oligarchowie to gnijaca forma kulakow?
    • mr.gif Re: Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobre 14.09.07, 23:54
      Przypomniało mi się: "to jest kolejny dowód na to, że bałwany powinny stać w cieniu"
    • guru133 Ziobro i "dobra wiara"? 15.09.07, 01:38
      Przestałem wierzyć w inteligencję Dorna:)))
    • jowitaa1 glupoty jakies tu wciska publicznosci 15.09.07, 06:12


      to wyglada na jakis szum medialny.
      Wiele halasu ,oskarzen,podtykania jakichs nic kompletnie nie znaczycych
      informacji. I tak na nic nie mamy wplywu.
      Sami sie tam ze soba bawia i uwazaja,zebysmy tylko nie domagali sie od nich
      oddania nam biernego prawa wyborczego oraz wolnych wyborow.

      aaaaa1.blox.pl/html

    • mieczsilver Znów po niewczasie 15.09.07, 06:57
      opinia publiczna dowiaduje się o szczegółach mechanizmów działania.Różnie zatem
      można interpretować fakty.Janusz Kaczmarek nabierał praktyki gdy partia miała
      patent na mądrość i sposób zachowania w sprawowaniu władzy.Służyło temu tajne
      państwo,które oprócz sprawowania opieki nad sprawami własnościowymi rżyserowało
      nie tylko ludzkie życiorysy,ale przestępstwa,a nawet i zbrodnie.Intrygi zatam
      były na porządku dziennym,a możliwość ich ujawnienia została zamknięta przed
      Obywatelami na bazie okrągłostołowego kontraktu i antyobywatelskiej ustawy
      zasadniczej,która stworzyła pogodę dla politycznych szulerów i
      korupcji.USA,państwo wzorca noożytnej demokracji nie było również wolne od
      wyniszczającej korupcji.Została ona jednak ograniczona w oparciu o instytucję
      "whistle-blowers" /świszczące gwizdki/,która dawała prawne bezpieczeństwo tym
      jednostkom,które z otwartym czołem chcieli brać udział w normowaniu życia
      publicznego.Jak funkcjonują instytucje stanowiące o demokratycznym systemie
      państwa w kontekście braku praworządności dokumentuję to w swoich listach Tropem
      Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami.Jest w nich i rozdział
      patologii na styku prokuratura-policja.Można sobie zatem wyobrazić jakie mogły
      powstać tarcia przy kierowaniu resortami przez ludzi wychowanych w skrajnych do
      siebie sposobach myślenia i działania.Korupcja,która ma swoje korzenie w braku
      praworządności ma swoich mecenasów i jest dobrze zorganizowana poprzez
      wytworzone luki i sprzeczności prawne.Stąd tyle zaciekłości i determinacji dla
      mataczenia aby mogła pozostać jako cnota.Jednostki chcące brać konstruktywny
      udział w normowaniu życia publicznego stoją na "samobójczych" pozycjach,dramat
      samobójców wykorzystywany do wylania dziecka z kąpielą.Tym bardziej znaczenia
      nabiera uświęcona myśl filozoficzna KK "Bóg jest Prawdą".Tej prawdy trzeba
      usilnie poszukiwać,a wiedza Obywateli jest pod tym względem przebogata tylko
      trzeba uruchomić "świszczące gwizdki".Działanie centrane słuszne w idei ma i tą
      złą stronę,że wewnętrznie jest podatne na możliwości manipulacyjne nie mówiąc
      już o korupcji.Prawda objawiona tym razem przez Ludwika Dorna znów po
      niewczasie,ale jak potrzebna na publiczny użytek.Pociąganie za sznurki z
      pewnością sięga czasów braku praworządności w tajnym państwa gdy partia miała
      patent na mądrość a prawda o Januszu Kaczmarku z pewnością to potwierdzi.
      • 1zorro Dorn dostal nastepna porcje wazeliny? 15.09.07, 08:38
        bedzie mu teraz latwiej "wchodzilo"...Facet bez szacunku do samego
        siebie.
    • magnat.olejowy Że wykończył - fakt, ale nie w dobrzej wierze 16.09.07, 10:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka