wikal Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 15:11 Straszny bełkot panie marszałku. Pisuje pan bajki, ale dorośli ludzie (jak sama ich nazwa wskazuje) z bajek już wyrośli. I rozumiem, że tvp, która nawet informacji o tym, że sąd uznał zatrzymanie Kaczmarka za bezpodstawne, nie podała, jest jak najbardziej wiarygodna i obiektywna. Rozumiem, że nieobiektywne to te media, które wyrażają się czasami niepochlebnie o PiS. Polsat rzadko oglądam, ale tvn bardzo często. No cóż, może waszych fanów i wyznawców ta stacja nie zrzesza, to fakt. Ale z drugiej strony macie do niej nieograniczony dostęp, a pan prezydent i pan premier wymiksowali się z niej na własną prośbę(uważam to za lekceważenie i arogancję wobec milionów widzów tej stacji, choc osobiście specjalnie za nimi nie tęsknię). Dziennikarze (choć niektórzy z bólem serca) starają się być obiektywni, a poza tym tvn podaje WSZYSTKIE informacje, nie wybrane, jak tvp. Owszem, zdarza się, że dziennikarze "kombinują" przy komentarzu, ale czy naprawdę każdy dziennikarz musi kochać Pis i braci Kaczyńskich, żeby zostać przez jego wysokość uznanym za obiektywnego? Stronniczość mediów publicznych jakoś panu Dornowi nie przeszkadza, bo dotyczy jego formacji. Moralnośc Kalego po raz kolejny. Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Ujawnić referat Kaczmarka! 14.09.07, 15:25 Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński, Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu ujawnionego w reklamie PiS! W kancelarii spotykali się Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz Kaczmarek. Lech Kaczyński przyjaźni się z Jedlińskim od 20 lat. Dorabiał w jego kancelarii w latach 90. - gdy po prezesurze NIK wrócił do pracy na UG. L. Kaczyński jako prezes NIK zawarł umowę z R. Krauze na komputeryzację urzędu! To były początki finansowej kariery Krauze! (z reklamy PiS widzimy jak to funkcjonowało) Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski poprzez Gosiewskiego! Bo Neztel był jego doradcą w czasach komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a Gosiewski to załatwiał. (Oddział warszawski kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy) Najważniejsza w układzie jest kancelaria Głuchowskiego i innych. Jest tym spoiwem, które łączy wszystkich: Karnowskiego, Szczurka, Adamowicza, Netzla, Krauzego, Marcinkiewicza, Walendziaka, dosłownie wszystkich i Lecha Kaczyńskiego też! W kancelarii Głuchowskiego i Jedlińskiego Lech Kaczyński dorabiał, kiedy odszedł z NIK, to wówczas Krauze spłacał swój dług wdzięczności za komputeryzację NIK.. W sopockiej kancelarii aplikację adwokacką robiła córka prezydenta - Marta Kaczyńska. Tam poznała swojego obecnego męża związanego z SLD. Kaczmarek postawiony na stanowisku szefa MSWIA miał bronić tego UKŁADU! Czy podpadł? On dobrze wie! Wystarczy aby zostały ujawnione jego zeznania przed Komisją Sejmową ds. Służb Specjalnych!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Ujawniono układ kaczystów w PO... 14.09.07, 15:40 W tej chwili został ujawniony kaczystowski układ w partii Tuska vel Donalda! Żona Rokity będzie pracować u prezia Brata Wielkiego Brata K... Gdyby moja zona odwaliła taki numer, to "wara od łoża'!!! Wstyd, hańba, poniżenie, policzek, to niektóre słowa cisnące się w tej chwili z ust... Jak teraz zachowa się wielki Rokita...niech ma honor i zrezygnuje ze startu z listy PO! Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 15:45 Najwyraźniej niektórzy ludzie nie powinni czytać powieści sensacyjnych w rodzaju "Kodu Leonarda da Vinci" bo po takiej lekturze zaczynaja wszędzie widzieć spiski. Przyznam, że dotychczas miałem lepsze mniemanie o możliwościach intelektualnych pana Dorna a tu proszę... Bredzi jak ciemna baba w maglu Interesuje mnie czy on naprawdę wierzy w te brednie czy jest to element kampanii wyborczej PiS? Cała "wierchuszka" PiS jest tak załgana, że dziwi mnie jak oni mogą ze soba nawzajem wytrzymać Odpowiedz Link Zgłoś
ejotejot Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 17:51 Jak zwykle spiskowa teoria dziejów, gdy mówi się o, delikatnie określając, "nietrafionych" działaniach nie tylko Pana Ministra Sprawiedliwości obecnego rządu. A fe, nieładnie. Przeciętny zjadacz chleba w Polsce też umie myśleć i wcale ani nie musi, ani często nie chce wierzyć w to, co mu się "serwuje na tacy" przedstawiecieli rozwiązanego już Sejmu i jeszcze miłościwie nam panującego Rządu RP. Szkoda, że twórcy, zapewne w dobrej wierze, takich teorii nie doceniają potencjału intelektualnego elektoratu, który - m.in. dzięki takim tekstom obrażającym intelekt polskiego społeczeństwa - coraz bardziej się "kurczy". A jak kompletnie się elektorat sfilcuje, to kto wrzuci karty wyborcze do urn, no kto? Pewnie nie wie tego nawet były marszałek sejmu RP Pan Dorn, a szkoda. No, ale czegóż wymagać od najbardziej inteligenckiego od 1989 r. rządu i byłego sejmu. Zresztą, takie wypowiedzi same komentują ich autora, czy mu się to podoba, czy nie. Tyle, że coraz bardziej dziurawego sita budżetu i coraz mocniej podzielonego społeczeństwa długo, długo nie będzie można połatać i scalić. Ale chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Tak to, subiektywnie, odbieram i wcale nie jestem w tym odosobniona (z wyłączeniem, oczywiście, "mohairu"). Odpowiedz Link Zgłoś
pynky Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 19:00 Dorn chłopina to ma jednak łeb - jak coś powie to widać, ze prawda:) Kaczyńscy, to w dobrej wierze wykończą całą Polskę Odpowiedz Link Zgłoś
joedow Jak w Misiu 14.09.07, 20:13 Łubu dubu, niech nam żyje prezes klubu - to mówiłem ja, marszałek Sejmu 100482.www.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
blg41 Ludek! We mniej jest po prostu kolsalne dobro. Jak 14.09.07, 22:36 Ludek! We mnie jest jeszcze wieksze dobro! Po prostu Himalaje, tak chcę ciebie pogonić Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek484 Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 22:50 Skąd ten furiat dorn się wziął. Jako opozjonista musiał otrzymać kopa w łeb. Dlatego teraz ma kłopoty zdrowotne. Nietylko nie domaga fizycznie, ale większym schorzeniem jego jest psychika . Poprzestawiały mu się w głowie klepki. Zdaje mi się, że jako młodzieniec przy układaniu snopków podczas żniw spad z drabiny i to na głowę. Ten wypadek obecnie rzutuje na jego tok myślenia i wygupy oraz hamstwo w zachowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrpsp Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobrej .. 14.09.07, 23:31 Trudno zyc bez wrogow. Wrogowie komunizmu zawsze byli niewidoczni, chociaz duzo bylo o nich slychac - na przyklad pamietam ze to kulacy szkodzili komunizmowi. Ale tego slowa nie ma w polskich slownikach ... nie widzialem ono znaczy i moi dorosli nauczycile tez ... Jak tych wrogow bylo widac to byli gzies daleko, najczesciej w Ameryce albo w Niemcezh Adenauera. A pomimo tego wielu Rosjan i Polakow dostalo sie do wiezien. Nie wiem w czym zawinili i nie wiem gdzie sa ich groby. Ale te wlasnie groby sa dowodem istnienia wrogow komunizmu. Teraz znowu to samo. Jest ten uklad. Rydzyk mowi ze nalezy czytac polska prase - wiec pewnie ten uklad musi byc gdzies za garanica. Dziwi mnie jak na takich smieciach mozna wygrac wybory ... A moze ci oligarchowie to gnijaca forma kulakow? Odpowiedz Link Zgłoś
mr.gif Re: Dorn: Ziobro wykończył mnie działając w dobre 14.09.07, 23:54 Przypomniało mi się: "to jest kolejny dowód na to, że bałwany powinny stać w cieniu" Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Ziobro i "dobra wiara"? 15.09.07, 01:38 Przestałem wierzyć w inteligencję Dorna:))) Odpowiedz Link Zgłoś
jowitaa1 glupoty jakies tu wciska publicznosci 15.09.07, 06:12 to wyglada na jakis szum medialny. Wiele halasu ,oskarzen,podtykania jakichs nic kompletnie nie znaczycych informacji. I tak na nic nie mamy wplywu. Sami sie tam ze soba bawia i uwazaja,zebysmy tylko nie domagali sie od nich oddania nam biernego prawa wyborczego oraz wolnych wyborow. aaaaa1.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
mieczsilver Znów po niewczasie 15.09.07, 06:57 opinia publiczna dowiaduje się o szczegółach mechanizmów działania.Różnie zatem można interpretować fakty.Janusz Kaczmarek nabierał praktyki gdy partia miała patent na mądrość i sposób zachowania w sprawowaniu władzy.Służyło temu tajne państwo,które oprócz sprawowania opieki nad sprawami własnościowymi rżyserowało nie tylko ludzkie życiorysy,ale przestępstwa,a nawet i zbrodnie.Intrygi zatam były na porządku dziennym,a możliwość ich ujawnienia została zamknięta przed Obywatelami na bazie okrągłostołowego kontraktu i antyobywatelskiej ustawy zasadniczej,która stworzyła pogodę dla politycznych szulerów i korupcji.USA,państwo wzorca noożytnej demokracji nie było również wolne od wyniszczającej korupcji.Została ona jednak ograniczona w oparciu o instytucję "whistle-blowers" /świszczące gwizdki/,która dawała prawne bezpieczeństwo tym jednostkom,które z otwartym czołem chcieli brać udział w normowaniu życia publicznego.Jak funkcjonują instytucje stanowiące o demokratycznym systemie państwa w kontekście braku praworządności dokumentuję to w swoich listach Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami.Jest w nich i rozdział patologii na styku prokuratura-policja.Można sobie zatem wyobrazić jakie mogły powstać tarcia przy kierowaniu resortami przez ludzi wychowanych w skrajnych do siebie sposobach myślenia i działania.Korupcja,która ma swoje korzenie w braku praworządności ma swoich mecenasów i jest dobrze zorganizowana poprzez wytworzone luki i sprzeczności prawne.Stąd tyle zaciekłości i determinacji dla mataczenia aby mogła pozostać jako cnota.Jednostki chcące brać konstruktywny udział w normowaniu życia publicznego stoją na "samobójczych" pozycjach,dramat samobójców wykorzystywany do wylania dziecka z kąpielą.Tym bardziej znaczenia nabiera uświęcona myśl filozoficzna KK "Bóg jest Prawdą".Tej prawdy trzeba usilnie poszukiwać,a wiedza Obywateli jest pod tym względem przebogata tylko trzeba uruchomić "świszczące gwizdki".Działanie centrane słuszne w idei ma i tą złą stronę,że wewnętrznie jest podatne na możliwości manipulacyjne nie mówiąc już o korupcji.Prawda objawiona tym razem przez Ludwika Dorna znów po niewczasie,ale jak potrzebna na publiczny użytek.Pociąganie za sznurki z pewnością sięga czasów braku praworządności w tajnym państwa gdy partia miała patent na mądrość a prawda o Januszu Kaczmarku z pewnością to potwierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Dorn dostal nastepna porcje wazeliny? 15.09.07, 08:38 bedzie mu teraz latwiej "wchodzilo"...Facet bez szacunku do samego siebie. Odpowiedz Link Zgłoś