Dodaj do ulubionych

Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a...

30.04.09, 20:43
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • czan-dra Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:44
      Ciekawe, ile małpek pękło przed orędziem, oceniam na cztery...
      • a.rd Gdyby Kaczyński decydowal NIE weszlibysmy do Unii 30.04.09, 21:10
        Gdyby Kaczynski byl prezydentem wtedy gdy w Kopenhadze wazyly sie
        losy przyjecia Polski, to do tej pory NIE weszlibysmy do Unii
        !!!!!

        Mowienie o stratach jakie bysmy poniesli jest zbedne.
        • dan3iger [...] 30.04.09, 21:35
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • dan3iger Chłam montowany na kolanie 30.04.09, 23:32
            Przeplatali kadry bo pewnie składali ten jego bełkot z kilkunastu kawałków. Jak
            wiadomo pan profesor nie potrafi przeczytać płynnie pięciominutowego
            przemówienia, więc przeczytał w kilkunastu odcinkach kóre poskładali bez cienia
            finezji. Mnie ciekawi bardziej coś innego - raz tło (drzewa, flaga) się ruszało,
            a raz nie pozostając absolutnie nieruchomo przez kilkanaście - kilkadziesiąt
            sekund (zwłaszcza flaga!), tak jakby montowali przemówienie po nagraniu dodając
            kawałki na tle nieruchomej fotografii. Faktycznie, ciężką pracę ma pan prezydent
            na tla bluescreena.
            • dan3iger Re: Chłam montowany na kolanie 30.04.09, 23:33
              Do obejrzenia
              tu
              • snellville Re: Chłam montowany na kolanie 30.04.09, 23:44
                dan3iger napisał:

                > Do obejrzenia
                >
                tu


                No kuzwa !!!!!...dopiero teraz zobaczylem...hehehe....tak samo bylem
                spiety w drugej klasie recytujac wierszyki.
                Co za nieudacznik,wspolczuje wam ze musicie na codzien go
                ogladac,szczerze wspolczuje.
                • kosmosiki Bełkoczący trup, bliżej, dalej, dynamicznie... 01.05.09, 02:36
                  Ta żenada to bardzo groteskowy obraz. Ten człowiek jest chory.
              • rybka9915 Re: Chł(a)m montowany na kolanie 30.04.09, 23:55
                Danzus - a ja zauwazylam wielka roznice.
                pisdencik miast lapcie rozplaszczyc na blaciku stolu, tym razem splotl je w
                maldrzyk. Mlynka wprawdzie nie krecil, bo cala swe koncentracje poswiecil
                wodzeniu slipkow po wyswietlaczu tekstu. Gadal to, co mu egzekutywa kc pis
                napisala, bo tylko tyle jako "glowka panstwa" moze. A wiec po raz 1888
                dowiedzielismy sie, ze 20 letni rozwoj Polski niepodleglej jest "all rights
                reserved" zasluga tow. jaruchy. Fakt, ze rzad ten istnial jakies 10 miesiecy,
                zanim go tow. jarucha (druh i swiatelko w ciemnosci pisdenta) osobiscie
                rozpirzyl - przemilczano.
                Dykcje ma jak po 4 do 5 malpkach, ale by mogl cos wykwakac, zawsze strzelic je
                musi. Ciekawe jakie ma dolegliwosci po trzezwemu, ze je malpkami leczyc musi.
                • boykotka I tak to nic nie pomogło :)) 01.05.09, 11:28
                  Tym razem miałam wrażenie, że prezydentowi za ciasno jest w
                  krawacie. Generalnie miał niezły wytrzeszcz, więc albo nadczynność
                  tarczycy albo krawat.
                  W porównaniu z Tuskiem, który zazwyczaj mówi "z głowy" - nie tego
                  się nie da porównać.
                  Prof. Staniszkis w "Kropce nad i" trafnie zauważyła, że Tuskowi
                  uchodzą bez problemu podobne gafy, z których u Kaczyńskich cały
                  naród sie wyśmiewa. Weźmy i porównajmy np. wypowiedź Tuska o
                  moherowych beretach i wypowiedź prezydenta pt. "spi..rzaj dziadu".
                  Choć ta druga padła dużo wcześniej niż ta pierwsza o Tuskowej gafie,
                  nikt dziś nie pamięta, "spi..rzaj dziadu" weszło już chyba do kanonu
                  powiedzonek.
                  Ponadto prof. Staniszkis zarzuciła braciom, zbyt wyalienowany język
                  przemówień okraszony różnego rodzaju przymiotnikami w róznym
                  stopniowaniu - przemówienia Tuska są to proste zdania, które lepiej
                  trafiają do słuchaczy.
                  Kiedyś przeczytałam w książce Nienackiego takie mniej więcej motto :
                  istotą władzy jest nadawanie istotom, rzeczom czy też wydarzeniom
                  nazwy; nie istnieje żadna rzecz, istota lub wydarzenie jeżeli nie
                  zostaną one nazwane. Członkowie PiS przeszli w tej sztuce samych
                  siebie; ja wolę smiac się z "cudów" Tuska niż być nazywaną
                  wykształciuchem, ciemnym ludem łżeelitą, stać tam gdzie kiedyś ZOMO
                  lub łgac jak bura suka.
        • donald_2005 Re: Gdyby Kaczyński decydowal NIE weszlibysmy do 30.04.09, 22:03
          a.rd napisał:

          > Gdyby Kaczynski byl prezydentem wtedy gdy w Kopenhadze wazyly sie
          > losy przyjecia Polski, to do tej pory NIE weszlibysmy do Unii
          >
          !!!!!

          Masz rację. A gdyby jednocześnie Jarosław Kaczyński był premierem,
          przerwanoby z nami negocjacje o wstapieniu do Unii
          Europejskiej. Mieliśmy wielkie szczęście, że tzw. "Polska solidarna"
          pod rękę z Ojcem Dyrektorem dorwała się do władzy jak najważniejsze
          sprawy zostały załatwione. I dobrze, że te radosne rządy paranoików
          politycznych zostały przerwane w październiku 2007 roku, bo jakby
          dalej potrwały, wyrzuconoby nas z Unii. Już zaczynano o tym
          przebąkiwać.
      • piotrek_meteorolog Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:44
        Następna kolej wydarzeń. Po wprowadzeniu Traktatu Lizbońskiego
        służalczy rząd polski jako rząd marionetkowy nie będzie odgrywał
        żadnej politycznej roli w Europie. Gdy UE pod rządami Niemiec i
        Francji umocni swą władzę, rząd Polski zostanie rozwiązany tak jak
        to się stało z konfederacją targowicką, jako już niepotrzebną.
        Następnie Polska zostanie przekształcona w euroregion. Flaga Polski
        zostanie zdjęta i zastąpiona flagą unijną. Następnie zgodnie z
        ustawami "unijnymi" jako język obowiązkowy zostanie wprowadzony do
        szkół wszystkich krajów UE język niemiecki oraz język francuski,
        język polski zostanie prawnie zakazany, wszystko w świetle
        obowiązującego prawa "unijnego". Politykę Polski jako euroregionu
        będzie prowadzić prezydent UE wybierany niedemokratycznie przez
        najsilniejsze kraje UE - Francję i Niemcy. Nigdy nim nie będzie
        Polak. Z czasem Polacy odczują kto tu rządzi. Zostaną wymienione
        podręczniki szkolne i napisana od nowa historia Europy z wiodą i
        chlubną rolą Niemiec i Francji. Na temat Polski będzie jedna strona.
        Powodzenia! UE rozpadnie się po najpóźniej 100 latach.
        • cz27 Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:55
          piotrek_meteorolog napisał:

          > Następna kolej wydarzeń. Po wprowadzeniu Traktatu Lizbońskiego
          > służalczy rząd polski jako rząd marionetkowy nie będzie odgrywał
          > żadnej politycznej roli w Europie. Gdy UE pod rządami Niemiec i
          > Francji umocni swą władzę, rząd Polski zostanie rozwiązany tak jak
          > to się stało z konfederacją targowicką, jako już niepotrzebną.
          > Następnie Polska zostanie przekształcona w euroregion. Flaga
          Polski
          > zostanie zdjęta i zastąpiona flagą unijną. Następnie zgodnie z
          > ustawami "unijnymi" jako język obowiązkowy zostanie wprowadzony do
          > szkół wszystkich krajów UE język niemiecki oraz język francuski,
          > język polski zostanie prawnie zakazany, wszystko w świetle
          > obowiązującego prawa "unijnego". Politykę Polski jako euroregionu
          > będzie prowadzić prezydent UE wybierany niedemokratycznie przez
          > najsilniejsze kraje UE - Francję i Niemcy. Nigdy nim nie będzie
          > Polak. Z czasem Polacy odczują kto tu rządzi. Zostaną wymienione
          > podręczniki szkolne i napisana od nowa historia Europy z wiodą i
          > chlubną rolą Niemiec i Francji. Na temat Polski będzie jedna
          strona.
          > Powodzenia! UE rozpadnie się po najpóźniej 100 latach.
          Bardzo dobrze,przynajmniej Polacy będa mogli dobrze porozumiewać sie
          z ludzmi w Europie,ty ćwioku bełkoczesz tylko po Mazursku,albo po
          Lemkowsku.
    • micjur Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:45
      Na moje oko to trzy małpki przed "oremdziem" obrócił.
      • jacek230 Oj chyba z 5 bylo. Widzieliscie jak mu oko lecialo 30.04.09, 20:47
        na lewa strone. I belkotal mniej niz zwykle (bez malpek).
      • sai_mon Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:44
        No to co będzie się dziać 2 maja, w dzień Święta Flachi. I ile go będzie łeb
        napeidralał.
    • aurumaga Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:46
      Profesór smorgoński, gdzie traktat lizboński?
      Głosujcie na wsi głównie.
      Ten co się modlić umie.
      Na zew ojca Redyka.
      Niech z nim nam pomyka!

      • jacek230 5 malpek na 5-lecie w Unii. Czyn spoleczny Kaczora 30.04.09, 20:48
        • czan-dra Re: 5 malpek na 5-lecie w Unii. Czyn spoleczny Ka 30.04.09, 20:51
          Po pięciu, to lewą nogą szura... cztery jak dzwon, bez popitki...
          • tw_wielgus Re: spokojnie było z pięć... 30.04.09, 21:40
            w tym jeden "wyjec" z czerwoną nalepką.
            Jutro na rano zaplanowana jest "żołądkowa gorzka"..
      • hetman131 Re: Leszku, Pieknie Wygladasz 30.04.09, 21:42
        ale cie prystroili jak laleczke Barbi albo Bambi! Lalunio ty moja !
        Zonusia wykapala i ubrala jak na pierwsza komunie! Robia z ciebie jaja czy co?

        Gdybys tak jeszcze miel w glowce jak chlop z jajami to by bylo SWIETO 1-MAJOWE!!

        Szkoda..
        Nikus Dyzma to jednak przy tobie Mezczyzna 100%!

    • propochyba Okropieństwo 30.04.09, 20:55
      Facet jest żałosny, próbuje wszystkich możliwych postaw i obserwuje jaki jest
      oddźwięk. Jeśli dobry, to próbuje dalej na tę samą nutę, jeśli zły, to próbuje
      skrajnie odmiennych zachowań, wygłasza odmienne poglądy. Lechu! Nic cię (z
      rozmysłem piszę 'cię' z małej litery) nie uratuje. Przeciętnie inteligentny
      człowiek widzi te gierki. I proszę cię - nie wysyłaj mi żadnych SMS-ów, bo
      jedyne co możesz osiągnąć, to zohydzić mi coś, co jest dla mnie ważne!
    • piotrek_meteorolog Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:57
      Nigel Farage na YouTube - zobacz jak nowe kraje członkowskie
      traktuje Poettering i Schulz...Zobacz jak łamiąc procedury
      demokratycznie dąży się za wszelką cenę do ratyfikacji Traktatu
      Lizbońskiego, traktatu niezwykle szkodliwego dla Polski i
      umacniającego supremację Niemiec jak kraju najbardziej ludnościowego
      w UE. Traktat Lizboński wprowadza niekorzystny dla polski system
      głosowania w radzie proporcjonalny do liczby ludności w
      przeciwieństwie do nicejskiego w którym Polska ma siłę głosu
      zbliżoną do Niemiec i Francji. Traktat Lizboński w istocie umozliwia
      Niemcom I Francuzom stanowienie prawa europejskiego, które zgodnie z
      założeniami Traktatu Lizbońskiego będzie ponad prawem krajów
      członkowskich w tym Polski. O tym się nie mówi ani w GW ani w TVN.
      Ludzie nie wiedzą co popierają i za czym głosują. Prezydent
      Kaczyński jest opluwany bo niby działa na szkodę interesów Polski.
      Kaczyński wynegocjował co prawda mechanizmy blokujące, ale traktat i
      tak jest dla Polski niekorzystny. Póki obowiązuje traktat z Nicei
      Polska ma realną siłę w UE. Po ratyfikacji traktatu z Lizbony Polska
      6 co do wielkości kraj w Europie będzie państwem marionetkowym. Jest
      jednak nadzieja po odrzuceniu w referendum tego traktatu z Lizbony
      iż nie wejdzie on w życie.
      • tw_wielgus Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:42
        Bosz... i kto nas przed tym uchroni...!? Jedyna nadzieja w ojcu
        Tadeuszu.
    • lolop7 Breżniew 2 30.04.09, 20:57
      i to na wrotkach hehe
      • dan3iger 100% zgody 30.04.09, 21:37
        100% zgody. Breżniew na sznurkach, nic więcej.
    • rezydent.klamczynski o 5 latach Polski w UE: Dobre, ale... 30.04.09, 21:08


      * Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... jacek230 30.04.09, 20:43

      Ten pan cierpi na rozdwojenie jazni. Moze zamknac go w izolatce. Dla jego wlasnego dobra. »


      Nie wiem, czy akurat na to właśnie, niemniej jednak cierpi okrutnie.
      • rybka9915 cierpi, bo moze go klapki uwieraja 30.04.09, 21:35
        kolezanki i koledzy - badzmy bardziej tolerancyjni i wspanialomyslni, a tym
        samym inni anizeli zawzieta zolcia pis-bolszewia.
        Wiadomo przeciez, ze starszym panom po kilku malpkach rapcie puchna i taki
        dyskomfort zawsze musi sie odbic na dykcji i mimice naszego jasnie pispana ...
    • wilhelm4 Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 21:08
      Jak my na Górnym Slasku slyszymy juszzajs
      te Wasze slowo "oredzie", to nom sie fest hepie.

      Pjeronskie kwakwa pajace !


      ---> Autonomia !!!
    • wilhelm4 Autonomia ! 30.04.09, 21:18
      miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,6560566,Pikiety_RAS__chca_utworzenia_Skarbu_Slaskiego.html
      • snellville Re: Autonomia ! 30.04.09, 21:24
        Widze ze cie sztygar musial przepracowac,idz lepiej chlopie na piwo.
        • wilhelm4 Re: Autonomia ! 30.04.09, 21:32
          ?

          Fajnie, ze mosz cojsik do pedzynio. Fajnie, zes sie sam wygadol.
          Wy tak musicie, Wy tak mocie, Mazowszany.
          A szczególnie jak jak sie na temacie niy znocie.
          I skulitygo tak Wom pszomy. :)
          • snellville Re: Autonomia ! 30.04.09, 21:41
            wilhelm4 napisał:

            > ?
            >
            > Fajnie, ze mosz cojsik do pedzynio. Fajnie, zes sie sam wygadol.
            > Wy tak musicie, Wy tak mocie, Mazowszany.
            > A szczególnie jak jak sie na temacie niy znocie.
            > I skulitygo tak Wom pszomy. :)

            Trzeba sie domyslac ale zrozumialem,napisz mi po germansku to samo.
            Ty a moze tapniecie u was bylo i ze strachu cos ci sie pokielbasilo.
            • wilhelm4 Re: Autonomia ! 30.04.09, 22:04
              Zawrzyj ta hadziajsko krzykliwo gusza, bier zimno brauza
              i karnij sie na lono natury (abo mamusi) - to ci ulzy pampon boroku.
              Dej pozur: do dyskusji doroslych o Slonsku sie niy ryj, bo niy mosz zielonygo i
              bladygo, lo co sie roschodzi. Gorolsko mondrala, ano.
              Bez nos byscie byli bananolandia w tyj zachodnioruskiyj cepelii.
      • krzysztof_64s Re: Autonomia ! 30.04.09, 22:28
        mosz recht, chopie !!!
      • palec1 Re: Autonomia ! 30.04.09, 23:22
        Au-to-no-mia !!!!

        Vivat Silesia Superior !!!!!
      • mr.superlatywny Re: Autonomia ! 01.05.09, 02:34
        I nie tylko ja: www.youtube.com/watch?v=T5qNq1HzjcE
        YEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech zyje "Slaska Szwajcaria" ! D
        "I have a dream", I believe, ze jesze bydzie - i to fnet.

        • mr.superlatywny Re: Autonomia ! 01.05.09, 02:35
          www.youtube.com/watch?v=T5qNq1HzjcE
          Cza(s) sie uwolnic od tego polskiego cyrku (a raczej: ZOO).
    • pljanusz Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 21:22
      Dla mnie przykrym jest o co martwi się Prezydent RP. Jest mi bardzo przykro.
      • snellville Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:28










        ``pljanusz napisał:

        > Dla mnie przykrym jest o co martwi się Prezydent RP. Jest mi
        bardzo przykro.
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Mnie tez jest przykro,taki ladny palacyk!!!...ehhh
      • boo-gie Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:20
        N iech spyta brata ile jego rząd podpisał umów na wykorzystanie środków z UE, chyba nie będzie miał mu co powiedzieć
      • darkraj Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 01.05.09, 04:55
        pljanusz napisał:

        > Dla mnie przykrym jest o co martwi się Prezydent RP. Jest mi bardzo przykro.
        ==================================== No i co z tego, że się martwi?
        Wszyscy się martwią, także społeczeństwo.
        Ale najbardziej, TYLKO WERBALNIE, polskie "j-elity" polityczne, w tym Prężydęt z
        kumplami POPiSu, tudzież farbowaną "lewicą".
        Jednak NIKT NIC NIE ROBI, żeby to zmienić!!!
        -------------------------------------------------------------
    • piotrek_meteorolog Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 21:29
      Sytuacja po wprowadzeniu Traktatu Lizbońskiego będzie przypominać
      sytuację I RP po Sejmie Niemym, po którym to Polska będzie krajem
      widniejącym na mapie Europy, ale nie odgrywającym jakiejkolwiek w
      niej roli i będącym protektoratem obcych dworów. Prawo w UE będą
      stanowić jedynie Niemcy i Francuzi. Będzie ono nadrzędne wobec prawa
      polskiego.Polska będzie ubezwłasnowolniona jak w całym XVIII wieku,
      który poprzedził jej polityczny upadek. To wszystko się stanie za
      sprawą służalczych rządów polskich, które mają nadzieją jak
      konfederacja targowicka na utrzymanie swoich stołków i wpływów w
      Polsce za cenę oddania polityki polskiej w ręce obcej i
      nieprzychylnej Polsce władzy. Rządy te zostaną wyklęte przez obóz
      patriotów oraz potraktowane jak pachołki przez rządy obce, tak jak
      caryca potraktowała uczestników konfederacji targowickiej j którą w
      końcu rozwiązała jako już jej niepotrzebną, gdy miała pełną kontrolą
      nad terytorium Polski. Ostatni Król Polski zdradził, nie wierząc w
      zwycięstwo nad Rosjanami. Czy prezydent Kaczyński ulegnie również
      pod wpływem ataków ze strony obozowi wrogiemu ojczyźnie? Oby tym
      razem historia potoczyła się inaczej i ocaliła III RP, aby nasze
      dzieci nie musiały tyrać dla Niemców i Francuzów za psie pieniądze,
      będąc dziadami Europy. Lechu nie daj się,m nie podpisuj tego
      traktatu, mimo że stado hien będzie na ciebie pluć!
      • basia12.1 Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:41
        Jak czytam te pogłębione i poszerzone przemyślenia o Niemcach,
        Francuzach jak to nas wykńczą, zabiorą ziemie i zredukują populacje
        Polaków do 15 milonów{posłanka krupa w RM} to myśle jak to jest tak
        bredzić i jeszcze w to wszystko wierzyć,
        • piotrek_meteorolog Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:05
          Największym grzechem jest niewyciągać lekcji z bolesnej historii
          swego kraju i powielać błędy. Tak dla Polski w UE ale na równych
          prawach, które gwarantuje jej Nicea. Lizbona łamie równowagę
          polityczną w Europie. Europejczycy nie chcą superpaństwa z
          supremację dwóch krajów, wbrew chorym zapędom Schulza. Ale Schulz
          wbrew woli narodu irlandzkiego chce na siłę wcielić w życie swoje
          chore pomysłu. Polecam na YouTube : NIgel Farage - brutalna prawda o
          metodach UE i łamaniu zasad demokracji.
          • rybka9915 o czym bredzisz, pis-chmurkoznawco 30.04.09, 23:38
            przeciez te twoje kaczy bozki, pisdent z tlumokiem fotyga live zdalnie sterowane
            przez tow. jaruche - przeokropne sukcesy wywalczyly, Ty<siac razy lepsze od
            Nicei - tak przynajmnie pisdzily po mediach.
            Czy wiec OSZUKALY NAS????
            Jezeli tak - to tych podlych zdrajcow kaczego nasienia trzeba natycmiast przed
            Trybunalem Stanu postawic.
            Pisniety pogodoznawco na co czekasz??? Na kopa w d-upe od Lojculka???
            • kraq warto przypomnieć jak pisdent i ekipa negocjowali 01.05.09, 00:07
              traktat lizbonski. jak pojechali umierać za pierwiastek i jak w
              ciągu jednego dnia się poddali. w zamian za poddanie się przed
              angelą merkel wywalczyli mozliwość podpisania niekorzystnych limitów
              na co2 dla Polski. mistrzostwo swiata świetnych rządów pisdzielstwa -
              poddali stanowisko negocjacyjne i zgodzili się na chore limity na
              co2 jak Polska stoi na węglu:))) oczywiście uzgodnienia prowadzone
              były przez telefon z klonem pisdenta breżniewa, bo breżniew miał w
              trakcie negocjacji niedowład decyzyjny:)))) warto przypomnieć jak
              pisdent i reszta pisowskich ciulów odtrąbiła te lizbonę jako swój
              sukces. tak wielki, że nikt z pisiorów nie umiał wytłumaczyć na czym
              ten sukces polegał. kuchta fotyga robiła większego zeza a jak sam
              zalewski z msz zapytał na czym sukces polegał, to stracił
              stołek:)))) oczywiście to sukces był tak olbrzymi, że pisdent do tej
              pory nie podpisał traktatu. niech mi ktoś powie, że tam jest ktoś
              normalny wśród tych pisdzielskich oszołomów:)
          • darkraj Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 01.05.09, 04:44
            piotrek_meteorolog napisał:

            > Największym grzechem jest niewyciągać lekcji z bolesnej historii
            > swego kraju i powielać błędy. Tak dla Polski w UE ale na równych
            > prawach, które gwarantuje jej Nicea. Lizbona łamie równowagę
            > polityczną w Europie. Europejczycy nie chcą superpaństwa z
            > supremację dwóch krajów, wbrew chorym zapędom Schulza. Ale Schulz
            > wbrew woli narodu irlandzkiego chce na siłę wcielić w życie swoje
            > chore pomysłu. Polecam na YouTube : NIgel Farage - brutalna prawda o
            > metodach UE i łamaniu zasad demokracji.
            ===================================== Piotruś, co ty bredzisz, dzieciaku?
            Chcesz kogoś przekonać, że nawet bez traktatu, ta Twoja "równowaga polityczna"
            jest (lub kiedykolwiek będie) w Europie stosowana?
            A w dodatku w odniesieniu do dalekiej, zapyziałej i wpółniewolniczej prowincji
            pomiędzy Odrą a Bugiem?
            Nie udawaj naiwniaka.
            -------------------------------------------------------
    • tadjan no,no 30.04.09, 21:34
      e, nie czepiajcie się, bywało gorzej. Czy szczerze, czy tyko nowa
      taktyka okaże się niebawem. Jedno jest pewne, przegonił głupka
      Kurskiego i już trochę lepiej wypadło....
      • hetman131 Re: no,no Styl "Nasza Klasa" - Pierwsza klasa!! 30.04.09, 21:58
        dziewczynki sikaja po podkolanowkach - co za cudo!! - wychuchane, wypudrowane,
        wypieszczone, swiezy pampersik - Ze tez rodacy tego nie moga docenic a marzy
        sie juz i nastepna kadencyjka taka latwizna ze Prosze Siadac!!

        Ludzie czas otrzezwiec!! Czas dojrzec - czas na NORMALNOSC ! Wywalac
        nieudacznikow - udawaczy...
        • snellville Re: no,no Styl "Nasza Klasa" - Pierwsza klasa!! 30.04.09, 22:04
          Ciekaw jestem co on bedzie robil po kadencji???...chyba zachla sie
          na smierc.
          Czarne chmury, oj czarne chmury nadchodza na rodzine Kaczynskich.
        • darkraj Re: no,no Styl "Nasza Klasa" - Pierwsza klasa!! 01.05.09, 05:08
          hetman131 napisał:
          (...)
          > Ludzie czas otrzezwiec!! Czas dojrzec - czas na NORMALNOSC ! Wywalac
          > nieudacznikow - udawaczy...
          ================================= Zgadzam się z Przedmówcą, podobnie jak
          większość normalnie myślących.
          Z tym, że wywalenie na zbitą twarz będzie dotyczyć WSZYSTKICH koterii
          politycznych, udających "troskę" o losy Polski i Jej Narodu.
          -------------------------------------------------------------
    • bereciara Nie wybierajcie Gertycha tego co smoka widział 30.04.09, 21:35
      a kaczorek po trzech małpkach był.Dwie dla kurażu z waflem z Gruzji no może
      jeszcze dwie przed nagraniem orędzia w kiblu.
      I tu się rypnęła tajemnica dlaczego tak lubi w kiblu przebywać.
      Pijaczyna i jakiś psychozbok.
    • wybitniemadry [...] 30.04.09, 21:37
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ja.ja222 Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:09
      Pierdól, pierdól a jo sie zdrzemna. Ja też nigdy nie krytykowałbym
      swojego brata. No może wtedy gdyby był mordercą. Ale i tak chyba
      byłbym szedł w zaparte, że to normalny człowiek z pewnymi
      dewiacjami, które nie da się już wyleczyć.
    • kolomyia Kiedy raport o stanie zdrowia prezydenta 30.04.09, 22:12
    • jojo148 Lech Kaczyński znow jatrzy 30.04.09, 22:19
      Dla Lecha Kaczynskiego kazda okazja jest dobra,aby jatrzyc i wykazywac
      wyzszosc rzadow swego brata nad obecnym rzadem. Ta pesudowyzszosc doprowadzila
      do niemal calkowitej izolacji Polski w Europie i osmieszenia Jaroslawa
      Kaczynskiego,ktorego dzis nikt w Europie nie traktuje powaznie.
      • darkraj Re: Lech Kaczyński znow jatrzy 01.05.09, 05:35
        jojo148 napisała:

        > Dla Lecha Kaczynskiego kazda okazja jest dobra,aby jatrzyc i wykazywac
        > wyzszosc rzadow swego brata nad obecnym rzadem. Ta pesudowyzszosc doprowadzila
        > do niemal calkowitej izolacji Polski w Europie i osmieszenia Jaroslawa
        > Kaczynskiego,ktorego dzis nikt w Europie nie traktuje powaznie.
        ====================================== Sprecyzujmy: Nie tylko J.Kaczyńskiego,
        ale całych tych POPiSowych rządów nikt w Europie nie traktuje poważnie. A cała
        reszta się wogóle nie liczy.
        Niestety, taki ZAWSZE jest los uległych zaprzedańców.
        ---------------------------------------------------------
    • ekst-aza Gdzie Kaczyński tak się opalił na Cyprze? 30.04.09, 22:20
    • kolomyia Widać było ślady samoopalacza na kołnierzyku.. 30.04.09, 22:21
    • a.kempis Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:23
      Temu Panu już dziękujemy. Wypełniła się przepowiedznia o durniach
      przy władzy i misja skończona.
    • marekg12 Dlaczego wycieli flage Unii Europejskiej? 30.04.09, 22:25
    • snellville Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:26
      Jestem w dobrej sytuacji, nie musze go ogladac i sluchac codzienie.
      Wspolczuje wam w kraju bracia rodacy!!!
    • tow1sekr Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:29
      ...Przypomniał też Polakom o czerwcowych wyborach i zaapelował o głosowanie,...

      Rzygać się chce jak jest mowa o wyborach.
      Abstrahując od mojej negatywnej oceny prezydenta kaczki, brata swojego brata z
      pis, polityczny układ dwóch kaczek. To równie negatywnie oceniam słońce peru
      Donalda Tuska, który szedł do władzy z hasłami podatki 3*15% - porażka,
      likwidacja senatu - porażka, likwidacja KRTTV - porażka, wynik 3*porażka.
      Przyznaję, że głosowałem na słońce peru, ale zawiódł, teraz teoretycznie
      kaczka prezydent ma rację, że należy głosować, wyborcy jednak oleją ten apel z
      tego powodu, że politycy srają na temat podatków, reformy ZUS, budowy
      autostrad. Przez ostatnie kilka miesięcy tematy poruszane przez polityków to
      widowiskowe akcje Palikota, sprawy sądowe za spoty wyborcze, małpki, obrażony
      kartofel, poklepywany Tusk/czy nie poklepywany, tłumok z mimiką klauna czy ma
      być ambasadorem czy nie fotyga, taki wiejski przygłup...
      Tandetni aparatczycy z pis i z po i z psl sa siebie warci, wychodzi na to, że
      trzeba głosować na sld (czytaj pzpr), bo ten układ kradnie w uporządkowany,
      kulturalny sposób, w spokojnym tempie regulowanym przez dyspozycje z układu
      służb specjalnych i sb i przez zaszłości z ostatnich 50 lat.
      Lech Kaczka niech se pozostanie przy opróżnianiu małpeczek.
      Ale to jest jednak zajebnistsy układ, normalnie sobie człowieczek z okrągłą
      główką pracuje, a jak ma albo stres, albo go atakują, to sobie pierdyknie
      małpkę, a jak Tusk ma siakiś sukces, to ten se ponownie dzwoni do bliźnikaka
      brata i mu przez telefon: halo mój kartoflu napijeś się źe mną małpkie? no to
      chlust, zdrowie nasze w gardło kacze...
      ufffffff, żarty żartami, kolejne kilka lat zmarnowanych w historii rozwoju
      gospodarczego Polski.
      Przykre, wniosek - kaczki, tusku, komuchy, psl do kosza na śmieci!!!
    • presentation1 ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:34
      Reszta zrozumie to opacznie.Dodam.Nie ma idealu.
      • presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:37
        Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak Jaruzelski i Kiszczak.
        • snellville Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:45


          presentation1 napisał:

          > Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak
          Jaruzelski i K
          > iszczak.


          Nie zaczynaj tej samej spiewki,nie widzialy galy???
          Gdyby sie nawet usmarkal i oplul i tak padlbys przed nim na kolana.
          Flage wyprasowales???...jutro zasuwaj do Gdanska,trzeba poprzec brac
          robotnicza.
          Nie zapomij zabrac ze soba pare opon,czasam w Gdansku jak w
          Kielckim....ziuziu.
          • presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:50
            Wole polskich robotnikow , niz POstkomunistyczna swolocz.
            • fidelxxx Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:55
              A co esbek chce szukać u polskich robotników? Znowu chcesz zdjęcia robić do akt
              operacyjnych?
              • presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:57
                Zdjecia i filmy juz sa.Lawka obok Kiszczaka i Jaruzelskiego gotowa.Usiada razem.Tusk(Jaruzelski) i Schetyna(Kiszczak).Dobrowe towarzystwo.
            • snellville Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:57
              presentation1 napisał:

              > Wole polskich robotnikow , niz POstkomunistyczna swolocz.

              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
              Przecie twoj prezio nie robotnik,jakiegos "doktora" ma czy cuuuuus??
              Jego najciezsza praca bylo gdy z mamy wychodzil.
        • cz27 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 23:06
          Zapresentation1 napisał:

          > Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak
          Jaruzelski i K
          > iszczak.Za mało,chcieli kapitalizmu to teraz mają,kapitalista obi
          bokom nie bedzie płacił,tylko na bruk.
          • presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 23:07
            Kapitalizmu nie ma nigdzie.Liberalizm to bajera.O co wiec chodzi?
            • presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 23:09
              a moze chodzi tylko o podatki ktore liberalom ma placic spoleczenstwo?.Bylo 3 razy pietnascie w wyjdzie 3 razy 50
        • darkraj Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 01.05.09, 05:53
          presentation1 napisał:

          > Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak Jaruzelski i K
          > iszczak.
          =============================== Tyle, że przyczyny jakby odmienne.

          Wtedy durne robole demonstrowali o kapitalistyczne skutki ODEBRANIA im
          robotniczych przywilejów (do dzisiaj cały świat się z tego śmieje).

          A dzisiaj "zmądrzeli", i po 20 latach srogiej nauczki, chcą jednak przywrócenia
          ich praw.
          Ale to już "se ne vrati".
          Bo Polska jest ZEREM gospodarczym i finasowym, a takich nie traktuje się w UE (i
          na świecie) jako ewentualnych partnerów biznesowych.
          O polityce i dyplomacji wstydliwie zamilczę.
          ----------------------------------------------------------

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka