jacek230 30.04.09, 20:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czan-dra Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:44 Ciekawe, ile małpek pękło przed orędziem, oceniam na cztery... Odpowiedz Link Zgłoś
a.rd Gdyby Kaczyński decydowal NIE weszlibysmy do Unii 30.04.09, 21:10 Gdyby Kaczynski byl prezydentem wtedy gdy w Kopenhadze wazyly sie losy przyjecia Polski, to do tej pory NIE weszlibysmy do Unii !!!!! Mowienie o stratach jakie bysmy poniesli jest zbedne. Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger [...] 30.04.09, 21:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger Chłam montowany na kolanie 30.04.09, 23:32 Przeplatali kadry bo pewnie składali ten jego bełkot z kilkunastu kawałków. Jak wiadomo pan profesor nie potrafi przeczytać płynnie pięciominutowego przemówienia, więc przeczytał w kilkunastu odcinkach kóre poskładali bez cienia finezji. Mnie ciekawi bardziej coś innego - raz tło (drzewa, flaga) się ruszało, a raz nie pozostając absolutnie nieruchomo przez kilkanaście - kilkadziesiąt sekund (zwłaszcza flaga!), tak jakby montowali przemówienie po nagraniu dodając kawałki na tle nieruchomej fotografii. Faktycznie, ciężką pracę ma pan prezydent na tla bluescreena. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Chłam montowany na kolanie 30.04.09, 23:44 dan3iger napisał: > Do obejrzenia > tu No kuzwa !!!!!...dopiero teraz zobaczylem...hehehe....tak samo bylem spiety w drugej klasie recytujac wierszyki. Co za nieudacznik,wspolczuje wam ze musicie na codzien go ogladac,szczerze wspolczuje. Odpowiedz Link Zgłoś
kosmosiki Bełkoczący trup, bliżej, dalej, dynamicznie... 01.05.09, 02:36 Ta żenada to bardzo groteskowy obraz. Ten człowiek jest chory. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: Chł(a)m montowany na kolanie 30.04.09, 23:55 Danzus - a ja zauwazylam wielka roznice. pisdencik miast lapcie rozplaszczyc na blaciku stolu, tym razem splotl je w maldrzyk. Mlynka wprawdzie nie krecil, bo cala swe koncentracje poswiecil wodzeniu slipkow po wyswietlaczu tekstu. Gadal to, co mu egzekutywa kc pis napisala, bo tylko tyle jako "glowka panstwa" moze. A wiec po raz 1888 dowiedzielismy sie, ze 20 letni rozwoj Polski niepodleglej jest "all rights reserved" zasluga tow. jaruchy. Fakt, ze rzad ten istnial jakies 10 miesiecy, zanim go tow. jarucha (druh i swiatelko w ciemnosci pisdenta) osobiscie rozpirzyl - przemilczano. Dykcje ma jak po 4 do 5 malpkach, ale by mogl cos wykwakac, zawsze strzelic je musi. Ciekawe jakie ma dolegliwosci po trzezwemu, ze je malpkami leczyc musi. Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka I tak to nic nie pomogło :)) 01.05.09, 11:28 Tym razem miałam wrażenie, że prezydentowi za ciasno jest w krawacie. Generalnie miał niezły wytrzeszcz, więc albo nadczynność tarczycy albo krawat. W porównaniu z Tuskiem, który zazwyczaj mówi "z głowy" - nie tego się nie da porównać. Prof. Staniszkis w "Kropce nad i" trafnie zauważyła, że Tuskowi uchodzą bez problemu podobne gafy, z których u Kaczyńskich cały naród sie wyśmiewa. Weźmy i porównajmy np. wypowiedź Tuska o moherowych beretach i wypowiedź prezydenta pt. "spi..rzaj dziadu". Choć ta druga padła dużo wcześniej niż ta pierwsza o Tuskowej gafie, nikt dziś nie pamięta, "spi..rzaj dziadu" weszło już chyba do kanonu powiedzonek. Ponadto prof. Staniszkis zarzuciła braciom, zbyt wyalienowany język przemówień okraszony różnego rodzaju przymiotnikami w róznym stopniowaniu - przemówienia Tuska są to proste zdania, które lepiej trafiają do słuchaczy. Kiedyś przeczytałam w książce Nienackiego takie mniej więcej motto : istotą władzy jest nadawanie istotom, rzeczom czy też wydarzeniom nazwy; nie istnieje żadna rzecz, istota lub wydarzenie jeżeli nie zostaną one nazwane. Członkowie PiS przeszli w tej sztuce samych siebie; ja wolę smiac się z "cudów" Tuska niż być nazywaną wykształciuchem, ciemnym ludem łżeelitą, stać tam gdzie kiedyś ZOMO lub łgac jak bura suka. Odpowiedz Link Zgłoś
donald_2005 Re: Gdyby Kaczyński decydowal NIE weszlibysmy do 30.04.09, 22:03 a.rd napisał: > Gdyby Kaczynski byl prezydentem wtedy gdy w Kopenhadze wazyly sie > losy przyjecia Polski, to do tej pory NIE weszlibysmy do Unii > !!!!! Masz rację. A gdyby jednocześnie Jarosław Kaczyński był premierem, przerwanoby z nami negocjacje o wstapieniu do Unii Europejskiej. Mieliśmy wielkie szczęście, że tzw. "Polska solidarna" pod rękę z Ojcem Dyrektorem dorwała się do władzy jak najważniejsze sprawy zostały załatwione. I dobrze, że te radosne rządy paranoików politycznych zostały przerwane w październiku 2007 roku, bo jakby dalej potrwały, wyrzuconoby nas z Unii. Już zaczynano o tym przebąkiwać. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:44 Następna kolej wydarzeń. Po wprowadzeniu Traktatu Lizbońskiego służalczy rząd polski jako rząd marionetkowy nie będzie odgrywał żadnej politycznej roli w Europie. Gdy UE pod rządami Niemiec i Francji umocni swą władzę, rząd Polski zostanie rozwiązany tak jak to się stało z konfederacją targowicką, jako już niepotrzebną. Następnie Polska zostanie przekształcona w euroregion. Flaga Polski zostanie zdjęta i zastąpiona flagą unijną. Następnie zgodnie z ustawami "unijnymi" jako język obowiązkowy zostanie wprowadzony do szkół wszystkich krajów UE język niemiecki oraz język francuski, język polski zostanie prawnie zakazany, wszystko w świetle obowiązującego prawa "unijnego". Politykę Polski jako euroregionu będzie prowadzić prezydent UE wybierany niedemokratycznie przez najsilniejsze kraje UE - Francję i Niemcy. Nigdy nim nie będzie Polak. Z czasem Polacy odczują kto tu rządzi. Zostaną wymienione podręczniki szkolne i napisana od nowa historia Europy z wiodą i chlubną rolą Niemiec i Francji. Na temat Polski będzie jedna strona. Powodzenia! UE rozpadnie się po najpóźniej 100 latach. Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:55 piotrek_meteorolog napisał: > Następna kolej wydarzeń. Po wprowadzeniu Traktatu Lizbońskiego > służalczy rząd polski jako rząd marionetkowy nie będzie odgrywał > żadnej politycznej roli w Europie. Gdy UE pod rządami Niemiec i > Francji umocni swą władzę, rząd Polski zostanie rozwiązany tak jak > to się stało z konfederacją targowicką, jako już niepotrzebną. > Następnie Polska zostanie przekształcona w euroregion. Flaga Polski > zostanie zdjęta i zastąpiona flagą unijną. Następnie zgodnie z > ustawami "unijnymi" jako język obowiązkowy zostanie wprowadzony do > szkół wszystkich krajów UE język niemiecki oraz język francuski, > język polski zostanie prawnie zakazany, wszystko w świetle > obowiązującego prawa "unijnego". Politykę Polski jako euroregionu > będzie prowadzić prezydent UE wybierany niedemokratycznie przez > najsilniejsze kraje UE - Francję i Niemcy. Nigdy nim nie będzie > Polak. Z czasem Polacy odczują kto tu rządzi. Zostaną wymienione > podręczniki szkolne i napisana od nowa historia Europy z wiodą i > chlubną rolą Niemiec i Francji. Na temat Polski będzie jedna strona. > Powodzenia! UE rozpadnie się po najpóźniej 100 latach. Bardzo dobrze,przynajmniej Polacy będa mogli dobrze porozumiewać sie z ludzmi w Europie,ty ćwioku bełkoczesz tylko po Mazursku,albo po Lemkowsku. Odpowiedz Link Zgłoś
micjur Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:45 Na moje oko to trzy małpki przed "oremdziem" obrócił. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Oj chyba z 5 bylo. Widzieliscie jak mu oko lecialo 30.04.09, 20:47 na lewa strone. I belkotal mniej niz zwykle (bez malpek). Odpowiedz Link Zgłoś
sai_mon Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:44 No to co będzie się dziać 2 maja, w dzień Święta Flachi. I ile go będzie łeb napeidralał. Odpowiedz Link Zgłoś
aurumaga Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:46 Profesór smorgoński, gdzie traktat lizboński? Głosujcie na wsi głównie. Ten co się modlić umie. Na zew ojca Redyka. Niech z nim nam pomyka! Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: 5 malpek na 5-lecie w Unii. Czyn spoleczny Ka 30.04.09, 20:51 Po pięciu, to lewą nogą szura... cztery jak dzwon, bez popitki... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: spokojnie było z pięć... 30.04.09, 21:40 w tym jeden "wyjec" z czerwoną nalepką. Jutro na rano zaplanowana jest "żołądkowa gorzka".. Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: Leszku, Pieknie Wygladasz 30.04.09, 21:42 ale cie prystroili jak laleczke Barbi albo Bambi! Lalunio ty moja ! Zonusia wykapala i ubrala jak na pierwsza komunie! Robia z ciebie jaja czy co? Gdybys tak jeszcze miel w glowce jak chlop z jajami to by bylo SWIETO 1-MAJOWE!! Szkoda.. Nikus Dyzma to jednak przy tobie Mezczyzna 100%! Odpowiedz Link Zgłoś
propochyba Okropieństwo 30.04.09, 20:55 Facet jest żałosny, próbuje wszystkich możliwych postaw i obserwuje jaki jest oddźwięk. Jeśli dobry, to próbuje dalej na tę samą nutę, jeśli zły, to próbuje skrajnie odmiennych zachowań, wygłasza odmienne poglądy. Lechu! Nic cię (z rozmysłem piszę 'cię' z małej litery) nie uratuje. Przeciętnie inteligentny człowiek widzi te gierki. I proszę cię - nie wysyłaj mi żadnych SMS-ów, bo jedyne co możesz osiągnąć, to zohydzić mi coś, co jest dla mnie ważne! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 20:57 Nigel Farage na YouTube - zobacz jak nowe kraje członkowskie traktuje Poettering i Schulz...Zobacz jak łamiąc procedury demokratycznie dąży się za wszelką cenę do ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, traktatu niezwykle szkodliwego dla Polski i umacniającego supremację Niemiec jak kraju najbardziej ludnościowego w UE. Traktat Lizboński wprowadza niekorzystny dla polski system głosowania w radzie proporcjonalny do liczby ludności w przeciwieństwie do nicejskiego w którym Polska ma siłę głosu zbliżoną do Niemiec i Francji. Traktat Lizboński w istocie umozliwia Niemcom I Francuzom stanowienie prawa europejskiego, które zgodnie z założeniami Traktatu Lizbońskiego będzie ponad prawem krajów członkowskich w tym Polski. O tym się nie mówi ani w GW ani w TVN. Ludzie nie wiedzą co popierają i za czym głosują. Prezydent Kaczyński jest opluwany bo niby działa na szkodę interesów Polski. Kaczyński wynegocjował co prawda mechanizmy blokujące, ale traktat i tak jest dla Polski niekorzystny. Póki obowiązuje traktat z Nicei Polska ma realną siłę w UE. Po ratyfikacji traktatu z Lizbony Polska 6 co do wielkości kraj w Europie będzie państwem marionetkowym. Jest jednak nadzieja po odrzuceniu w referendum tego traktatu z Lizbony iż nie wejdzie on w życie. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:42 Bosz... i kto nas przed tym uchroni...!? Jedyna nadzieja w ojcu Tadeuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger 100% zgody 30.04.09, 21:37 100% zgody. Breżniew na sznurkach, nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
rezydent.klamczynski o 5 latach Polski w UE: Dobre, ale... 30.04.09, 21:08 * Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... jacek230 30.04.09, 20:43 Ten pan cierpi na rozdwojenie jazni. Moze zamknac go w izolatce. Dla jego wlasnego dobra. » Nie wiem, czy akurat na to właśnie, niemniej jednak cierpi okrutnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 cierpi, bo moze go klapki uwieraja 30.04.09, 21:35 kolezanki i koledzy - badzmy bardziej tolerancyjni i wspanialomyslni, a tym samym inni anizeli zawzieta zolcia pis-bolszewia. Wiadomo przeciez, ze starszym panom po kilku malpkach rapcie puchna i taki dyskomfort zawsze musi sie odbic na dykcji i mimice naszego jasnie pispana ... Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 21:08 Jak my na Górnym Slasku slyszymy juszzajs te Wasze slowo "oredzie", to nom sie fest hepie. Pjeronskie kwakwa pajace ! ---> Autonomia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Autonomia ! 30.04.09, 21:18 miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,6560566,Pikiety_RAS__chca_utworzenia_Skarbu_Slaskiego.html Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Autonomia ! 30.04.09, 21:24 Widze ze cie sztygar musial przepracowac,idz lepiej chlopie na piwo. Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Re: Autonomia ! 30.04.09, 21:32 ? Fajnie, ze mosz cojsik do pedzynio. Fajnie, zes sie sam wygadol. Wy tak musicie, Wy tak mocie, Mazowszany. A szczególnie jak jak sie na temacie niy znocie. I skulitygo tak Wom pszomy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Autonomia ! 30.04.09, 21:41 wilhelm4 napisał: > ? > > Fajnie, ze mosz cojsik do pedzynio. Fajnie, zes sie sam wygadol. > Wy tak musicie, Wy tak mocie, Mazowszany. > A szczególnie jak jak sie na temacie niy znocie. > I skulitygo tak Wom pszomy. :) Trzeba sie domyslac ale zrozumialem,napisz mi po germansku to samo. Ty a moze tapniecie u was bylo i ze strachu cos ci sie pokielbasilo. Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Re: Autonomia ! 30.04.09, 22:04 Zawrzyj ta hadziajsko krzykliwo gusza, bier zimno brauza i karnij sie na lono natury (abo mamusi) - to ci ulzy pampon boroku. Dej pozur: do dyskusji doroslych o Slonsku sie niy ryj, bo niy mosz zielonygo i bladygo, lo co sie roschodzi. Gorolsko mondrala, ano. Bez nos byscie byli bananolandia w tyj zachodnioruskiyj cepelii. Odpowiedz Link Zgłoś
palec1 Re: Autonomia ! 30.04.09, 23:22 Au-to-no-mia !!!! Vivat Silesia Superior !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mr.superlatywny Re: Autonomia ! 01.05.09, 02:34 I nie tylko ja: www.youtube.com/watch?v=T5qNq1HzjcE YEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech zyje "Slaska Szwajcaria" ! D "I have a dream", I believe, ze jesze bydzie - i to fnet. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.superlatywny Re: Autonomia ! 01.05.09, 02:35 www.youtube.com/watch?v=T5qNq1HzjcE Cza(s) sie uwolnic od tego polskiego cyrku (a raczej: ZOO). Odpowiedz Link Zgłoś
pljanusz Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 21:22 Dla mnie przykrym jest o co martwi się Prezydent RP. Jest mi bardzo przykro. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:28 ``pljanusz napisał: > Dla mnie przykrym jest o co martwi się Prezydent RP. Jest mi bardzo przykro. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mnie tez jest przykro,taki ladny palacyk!!!...ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
boo-gie Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:20 N iech spyta brata ile jego rząd podpisał umów na wykorzystanie środków z UE, chyba nie będzie miał mu co powiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 01.05.09, 04:55 pljanusz napisał: > Dla mnie przykrym jest o co martwi się Prezydent RP. Jest mi bardzo przykro. ==================================== No i co z tego, że się martwi? Wszyscy się martwią, także społeczeństwo. Ale najbardziej, TYLKO WERBALNIE, polskie "j-elity" polityczne, w tym Prężydęt z kumplami POPiSu, tudzież farbowaną "lewicą". Jednak NIKT NIC NIE ROBI, żeby to zmienić!!! ------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 21:29 Sytuacja po wprowadzeniu Traktatu Lizbońskiego będzie przypominać sytuację I RP po Sejmie Niemym, po którym to Polska będzie krajem widniejącym na mapie Europy, ale nie odgrywającym jakiejkolwiek w niej roli i będącym protektoratem obcych dworów. Prawo w UE będą stanowić jedynie Niemcy i Francuzi. Będzie ono nadrzędne wobec prawa polskiego.Polska będzie ubezwłasnowolniona jak w całym XVIII wieku, który poprzedził jej polityczny upadek. To wszystko się stanie za sprawą służalczych rządów polskich, które mają nadzieją jak konfederacja targowicka na utrzymanie swoich stołków i wpływów w Polsce za cenę oddania polityki polskiej w ręce obcej i nieprzychylnej Polsce władzy. Rządy te zostaną wyklęte przez obóz patriotów oraz potraktowane jak pachołki przez rządy obce, tak jak caryca potraktowała uczestników konfederacji targowickiej j którą w końcu rozwiązała jako już jej niepotrzebną, gdy miała pełną kontrolą nad terytorium Polski. Ostatni Król Polski zdradził, nie wierząc w zwycięstwo nad Rosjanami. Czy prezydent Kaczyński ulegnie również pod wpływem ataków ze strony obozowi wrogiemu ojczyźnie? Oby tym razem historia potoczyła się inaczej i ocaliła III RP, aby nasze dzieci nie musiały tyrać dla Niemców i Francuzów za psie pieniądze, będąc dziadami Europy. Lechu nie daj się,m nie podpisuj tego traktatu, mimo że stado hien będzie na ciebie pluć! Odpowiedz Link Zgłoś
basia12.1 Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 21:41 Jak czytam te pogłębione i poszerzone przemyślenia o Niemcach, Francuzach jak to nas wykńczą, zabiorą ziemie i zredukują populacje Polaków do 15 milonów{posłanka krupa w RM} to myśle jak to jest tak bredzić i jeszcze w to wszystko wierzyć, Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 30.04.09, 22:05 Największym grzechem jest niewyciągać lekcji z bolesnej historii swego kraju i powielać błędy. Tak dla Polski w UE ale na równych prawach, które gwarantuje jej Nicea. Lizbona łamie równowagę polityczną w Europie. Europejczycy nie chcą superpaństwa z supremację dwóch krajów, wbrew chorym zapędom Schulza. Ale Schulz wbrew woli narodu irlandzkiego chce na siłę wcielić w życie swoje chore pomysłu. Polecam na YouTube : NIgel Farage - brutalna prawda o metodach UE i łamaniu zasad demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 o czym bredzisz, pis-chmurkoznawco 30.04.09, 23:38 przeciez te twoje kaczy bozki, pisdent z tlumokiem fotyga live zdalnie sterowane przez tow. jaruche - przeokropne sukcesy wywalczyly, Ty<siac razy lepsze od Nicei - tak przynajmnie pisdzily po mediach. Czy wiec OSZUKALY NAS???? Jezeli tak - to tych podlych zdrajcow kaczego nasienia trzeba natycmiast przed Trybunalem Stanu postawic. Pisniety pogodoznawco na co czekasz??? Na kopa w d-upe od Lojculka??? Odpowiedz Link Zgłoś
kraq warto przypomnieć jak pisdent i ekipa negocjowali 01.05.09, 00:07 traktat lizbonski. jak pojechali umierać za pierwiastek i jak w ciągu jednego dnia się poddali. w zamian za poddanie się przed angelą merkel wywalczyli mozliwość podpisania niekorzystnych limitów na co2 dla Polski. mistrzostwo swiata świetnych rządów pisdzielstwa - poddali stanowisko negocjacyjne i zgodzili się na chore limity na co2 jak Polska stoi na węglu:))) oczywiście uzgodnienia prowadzone były przez telefon z klonem pisdenta breżniewa, bo breżniew miał w trakcie negocjacji niedowład decyzyjny:)))) warto przypomnieć jak pisdent i reszta pisowskich ciulów odtrąbiła te lizbonę jako swój sukces. tak wielki, że nikt z pisiorów nie umiał wytłumaczyć na czym ten sukces polegał. kuchta fotyga robiła większego zeza a jak sam zalewski z msz zapytał na czym sukces polegał, to stracił stołek:)))) oczywiście to sukces był tak olbrzymi, że pisdent do tej pory nie podpisał traktatu. niech mi ktoś powie, że tam jest ktoś normalny wśród tych pisdzielskich oszołomów:) Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, 01.05.09, 04:44 piotrek_meteorolog napisał: > Największym grzechem jest niewyciągać lekcji z bolesnej historii > swego kraju i powielać błędy. Tak dla Polski w UE ale na równych > prawach, które gwarantuje jej Nicea. Lizbona łamie równowagę > polityczną w Europie. Europejczycy nie chcą superpaństwa z > supremację dwóch krajów, wbrew chorym zapędom Schulza. Ale Schulz > wbrew woli narodu irlandzkiego chce na siłę wcielić w życie swoje > chore pomysłu. Polecam na YouTube : NIgel Farage - brutalna prawda o > metodach UE i łamaniu zasad demokracji. ===================================== Piotruś, co ty bredzisz, dzieciaku? Chcesz kogoś przekonać, że nawet bez traktatu, ta Twoja "równowaga polityczna" jest (lub kiedykolwiek będie) w Europie stosowana? A w dodatku w odniesieniu do dalekiej, zapyziałej i wpółniewolniczej prowincji pomiędzy Odrą a Bugiem? Nie udawaj naiwniaka. ------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan no,no 30.04.09, 21:34 e, nie czepiajcie się, bywało gorzej. Czy szczerze, czy tyko nowa taktyka okaże się niebawem. Jedno jest pewne, przegonił głupka Kurskiego i już trochę lepiej wypadło.... Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: no,no Styl "Nasza Klasa" - Pierwsza klasa!! 30.04.09, 21:58 dziewczynki sikaja po podkolanowkach - co za cudo!! - wychuchane, wypudrowane, wypieszczone, swiezy pampersik - Ze tez rodacy tego nie moga docenic a marzy sie juz i nastepna kadencyjka taka latwizna ze Prosze Siadac!! Ludzie czas otrzezwiec!! Czas dojrzec - czas na NORMALNOSC ! Wywalac nieudacznikow - udawaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: no,no Styl "Nasza Klasa" - Pierwsza klasa!! 30.04.09, 22:04 Ciekaw jestem co on bedzie robil po kadencji???...chyba zachla sie na smierc. Czarne chmury, oj czarne chmury nadchodza na rodzine Kaczynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: no,no Styl "Nasza Klasa" - Pierwsza klasa!! 01.05.09, 05:08 hetman131 napisał: (...) > Ludzie czas otrzezwiec!! Czas dojrzec - czas na NORMALNOSC ! Wywalac > nieudacznikow - udawaczy... ================================= Zgadzam się z Przedmówcą, podobnie jak większość normalnie myślących. Z tym, że wywalenie na zbitą twarz będzie dotyczyć WSZYSTKICH koterii politycznych, udających "troskę" o losy Polski i Jej Narodu. ------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
bereciara Nie wybierajcie Gertycha tego co smoka widział 30.04.09, 21:35 a kaczorek po trzech małpkach był.Dwie dla kurażu z waflem z Gruzji no może jeszcze dwie przed nagraniem orędzia w kiblu. I tu się rypnęła tajemnica dlaczego tak lubi w kiblu przebywać. Pijaczyna i jakiś psychozbok. Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry [...] 30.04.09, 21:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:09 Pierdól, pierdól a jo sie zdrzemna. Ja też nigdy nie krytykowałbym swojego brata. No może wtedy gdyby był mordercą. Ale i tak chyba byłbym szedł w zaparte, że to normalny człowiek z pewnymi dewiacjami, które nie da się już wyleczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
jojo148 Lech Kaczyński znow jatrzy 30.04.09, 22:19 Dla Lecha Kaczynskiego kazda okazja jest dobra,aby jatrzyc i wykazywac wyzszosc rzadow swego brata nad obecnym rzadem. Ta pesudowyzszosc doprowadzila do niemal calkowitej izolacji Polski w Europie i osmieszenia Jaroslawa Kaczynskiego,ktorego dzis nikt w Europie nie traktuje powaznie. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Lech Kaczyński znow jatrzy 01.05.09, 05:35 jojo148 napisała: > Dla Lecha Kaczynskiego kazda okazja jest dobra,aby jatrzyc i wykazywac > wyzszosc rzadow swego brata nad obecnym rzadem. Ta pesudowyzszosc doprowadzila > do niemal calkowitej izolacji Polski w Europie i osmieszenia Jaroslawa > Kaczynskiego,ktorego dzis nikt w Europie nie traktuje powaznie. ====================================== Sprecyzujmy: Nie tylko J.Kaczyńskiego, ale całych tych POPiSowych rządów nikt w Europie nie traktuje poważnie. A cała reszta się wogóle nie liczy. Niestety, taki ZAWSZE jest los uległych zaprzedańców. --------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
a.kempis Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:23 Temu Panu już dziękujemy. Wypełniła się przepowiedznia o durniach przy władzy i misja skończona. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:26 Jestem w dobrej sytuacji, nie musze go ogladac i sluchac codzienie. Wspolczuje wam w kraju bracia rodacy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr Lech Kaczyński o 5 latach Polski w UE: Dobre, a... 30.04.09, 22:29 ...Przypomniał też Polakom o czerwcowych wyborach i zaapelował o głosowanie,... Rzygać się chce jak jest mowa o wyborach. Abstrahując od mojej negatywnej oceny prezydenta kaczki, brata swojego brata z pis, polityczny układ dwóch kaczek. To równie negatywnie oceniam słońce peru Donalda Tuska, który szedł do władzy z hasłami podatki 3*15% - porażka, likwidacja senatu - porażka, likwidacja KRTTV - porażka, wynik 3*porażka. Przyznaję, że głosowałem na słońce peru, ale zawiódł, teraz teoretycznie kaczka prezydent ma rację, że należy głosować, wyborcy jednak oleją ten apel z tego powodu, że politycy srają na temat podatków, reformy ZUS, budowy autostrad. Przez ostatnie kilka miesięcy tematy poruszane przez polityków to widowiskowe akcje Palikota, sprawy sądowe za spoty wyborcze, małpki, obrażony kartofel, poklepywany Tusk/czy nie poklepywany, tłumok z mimiką klauna czy ma być ambasadorem czy nie fotyga, taki wiejski przygłup... Tandetni aparatczycy z pis i z po i z psl sa siebie warci, wychodzi na to, że trzeba głosować na sld (czytaj pzpr), bo ten układ kradnie w uporządkowany, kulturalny sposób, w spokojnym tempie regulowanym przez dyspozycje z układu służb specjalnych i sb i przez zaszłości z ostatnich 50 lat. Lech Kaczka niech se pozostanie przy opróżnianiu małpeczek. Ale to jest jednak zajebnistsy układ, normalnie sobie człowieczek z okrągłą główką pracuje, a jak ma albo stres, albo go atakują, to sobie pierdyknie małpkę, a jak Tusk ma siakiś sukces, to ten se ponownie dzwoni do bliźnikaka brata i mu przez telefon: halo mój kartoflu napijeś się źe mną małpkie? no to chlust, zdrowie nasze w gardło kacze... ufffffff, żarty żartami, kolejne kilka lat zmarnowanych w historii rozwoju gospodarczego Polski. Przykre, wniosek - kaczki, tusku, komuchy, psl do kosza na śmieci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:34 Reszta zrozumie to opacznie.Dodam.Nie ma idealu. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:37 Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak Jaruzelski i Kiszczak. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:45 presentation1 napisał: > Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak Jaruzelski i K > iszczak. Nie zaczynaj tej samej spiewki,nie widzialy galy??? Gdyby sie nawet usmarkal i oplul i tak padlbys przed nim na kolana. Flage wyprasowales???...jutro zasuwaj do Gdanska,trzeba poprzec brac robotnicza. Nie zapomij zabrac ze soba pare opon,czasam w Gdansku jak w Kielckim....ziuziu. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:50 Wole polskich robotnikow , niz POstkomunistyczna swolocz. Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:55 A co esbek chce szukać u polskich robotników? Znowu chcesz zdjęcia robić do akt operacyjnych? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:57 Zdjecia i filmy juz sa.Lawka obok Kiszczaka i Jaruzelskiego gotowa.Usiada razem.Tusk(Jaruzelski) i Schetyna(Kiszczak).Dobrowe towarzystwo. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 22:57 presentation1 napisał: > Wole polskich robotnikow , niz POstkomunistyczna swolocz. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` Przecie twoj prezio nie robotnik,jakiegos "doktora" ma czy cuuuuus?? Jego najciezsza praca bylo gdy z mamy wychodzil. Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 23:06 Zapresentation1 napisał: > Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak Jaruzelski i K > iszczak.Za mało,chcieli kapitalizmu to teraz mają,kapitalista obi bokom nie bedzie płacił,tylko na bruk. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 23:07 Kapitalizmu nie ma nigdzie.Liberalizm to bajera.O co wiec chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 30.04.09, 23:09 a moze chodzi tylko o podatki ktore liberalom ma placic spoleczenstwo?.Bylo 3 razy pietnascie w wyjdzie 3 razy 50 Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: ..Polacu uslyszeli to co powinni......... 01.05.09, 05:53 presentation1 napisał: > Moze dla wielu idealem jest Tusk i Schetyna.Paluja podobnie, jak Jaruzelski i K > iszczak. =============================== Tyle, że przyczyny jakby odmienne. Wtedy durne robole demonstrowali o kapitalistyczne skutki ODEBRANIA im robotniczych przywilejów (do dzisiaj cały świat się z tego śmieje). A dzisiaj "zmądrzeli", i po 20 latach srogiej nauczki, chcą jednak przywrócenia ich praw. Ale to już "se ne vrati". Bo Polska jest ZEREM gospodarczym i finasowym, a takich nie traktuje się w UE (i na świecie) jako ewentualnych partnerów biznesowych. O polityce i dyplomacji wstydliwie zamilczę. ---------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś