asia.grondys
28.10.10, 11:31
Witam wszystkich!! Poszukuję pewnej osoby z Łodzi. Kilka lat temu byliśmy z bratem w UK w Londynie i brat poznał tam kolegę o imieniu Filip, niestety nie pamięta nazwiska, a bardzo chcielibyśmy się z nim skontaktować. Wiemy tylko, że ma na imię Filip, jest z Łodzi, pracował w Londynie i miał dziewczynę o imieniu Ada. Wiem, że Łódź to spore miasto i może wydawać się śmieszne, że po takich informacjach mam nadzieję kogoś odnaleźć, ale może znajdzie się tutaj ktoś komu te informacje coś podpowiedzą i akurat zna tą osobę :) Jeżeli tak, bardzo proszę o kontakt na maila asia.grondys@gmail.com
Dziękuję.