Jade do Pl, na dzien dzisiejszy mam obfotografowane i gotowe do sprzedazy
ciuszki z linku ponizej:
migotka1981.fotosik.pl/albumy/774616.html
używane ciuszki i 2 pary tenisówek
NOWE z metkami: kombinezon(brak jednego nita) kombinezon dla dziewczynki 0-3,
oraz tenisówki czarne+szare
moge wysłać z Polski około 20 sierpnia
PROSZE PYTAJCIE O SZCZEGÓŁY NA EMAILA,
możliwe ze jeszcze na sprzedaż dam crocsy z next i kalosze z Bobem budowniczym
ktore świecą podczas chodzenia, noge syn ledwo wciska i są już na styk ale nie
rozstaje sie z nimi, i nawet przytula, wiec jak mu sie znudzą to bedą na
sprzedaż końcem wakacji