Forum   premiery

premiery

(14220 wyników)
 • Kino

  aktorzy, reżyserzy, świat filmu

 • Teatr

  Aktorzy, premiery, sztuka teatralna

 • natemat.pl/51297,monika-olejnik-na-facebooku-pyta-czy-chcecie-zeby-kukiz-byl-premierem-waszym-zdaniem Wziąwszy pod uwagę ostatnie sondaże, w których za chwilę prześcignie PO (potem być może i PiS) trzeba powoli przyzwyczajać się do tej myśli - serio...
 • Dziś premier Kopacz mówiła, że jest premierem Rzeczypospolitej Polskiej. Czy premierem nie jest się jednak Rady Ministrów? Premier to Prezes Rady Ministrów, czyli np. po francusku: [i]Premier ministre[/i], pierwszy minister. Rząd podlega Sejmowi. Ministrem jest się w rządzie.
 • Kaczyński. O ile Tusk zostanie szefem RE i premierem Ewa Kopacz. Jarosław nie będzie mógł odmówić bo wtedy: chłop a baby się boi... Zatłuką go śmiechem? I z tego powodu premierem będzie kobieta?
 • warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,16732998,Premier_Ewa_Kopacz__do_2020_roku_cala_obwodnica_Warszawy.html#LokWawTxt Na zbudowanie przed 2020 r. odcinka S7 Warszawa - Czosnów szans nie ma, ale do 2022 jak najbardziej. Albo inaczej - w przypadku braku protestów i nadania S7 największego priorytetu, termin do 2020 jest możliwy. To jednak zależy też od mieszkańców Łomianek i władz gminy. Gdyby poszedł z Łomianek silny lobbying, to S7 stanie się priorytetowa. PS. Wiem, wiem, zaraz forumowe ...
 • biedna Unia.i pomysleć,że 28 premierów europejskich uznało,ze Tusk jest najlepszy. inteligent z Zoliborza mógłby się nauczyć ogłady i obycia od robotnika z Żyrardowa.
 • przekupką!!! Gdzie, ano oczywiście w antypolskiej gadzinówce o nazwie TV Republika. Jeden PiS_dacki cymbał dodał jeszcze, ze w negocjacjach z górnikami premier zachowywała się jak przekupka, a nie mąż stanu. A mnie się w tym momencie przypomniał incydent z największym mężem stanu w historii Swiata. Przypomniało mnie się jak ten mąż stanu spóźnił się na koncert kameralny, i idąc do pierwszego rzędu (gdzie miał zarezerwowane dwa miejsca) przez całą drogę witał się ze znajomymi zakłócając konc...
 • Wielka afera, bo okazało się, że także sukienki dla żony premiera kupowane były z pieniędzy partii. Co o tym sądzicie?
 • Premier, ministrowie powinni więcej zarabiać. Chciałbym aby Premiera naszego kraju było stać na wynajęcie boiska i kupno garnituru za własne, zarobione pieniądze.
 • Premier jest znany z tego że często zmienia zdanie.Wystarczy,że jakiś PR-owiec powie mu,że odwołanie HGW w referendum może podnieść notowania PO w sondażach-a pierwszy będzie "za" :-)
 • premier zdania zmieniać nie musi, budowe sie przesunie w termine i tak jak pierwotną 15 lat i bedzie
 • Zamiast się "wypisywać" może lepiej jest zacząć głosować... Ponad połowa uprawnionych do głosowania nie głosuje... A później narzeka. A jak już ta mniejszość raczy pójść na głosowanie, to wybiera kierując się emocjami i uprzedzeniami, a nie własnym interesem.... Zamiast myśleć o Ojczyźnie i zbawianiu Świata - pomyśl o sobie, co tobie się opłaca.... Kto myśli o ludziach i ich potrzebach a kto o mitycznym PKB...
 • Jest to kompromitujące. Komisja Europejska zażąda od Polski zwrotu 79,9 mln euro z funduszy na rozwój obszarów wiejskich. Sa to gigantyczne pieniądze... a premier bez zapoznania się z dokumentami wpada zaraz w koleiny swoich złych i szkodzących państwu nawyków i zrzuca winę na PiS. To jest druga w tej sprawie kompromitacja premiera. Bo nie dośc, ze nie wie co sie robi a raczej wyrabia w jego rzadzie to w dodatku miga sie od odpowiedzialności za efekty prac swoich ministrów. Jest mi smu...
 • ... który sam chce być premierem." Stawiam, że to będzie hasło roku.
 • obywatelenauki.pl/2013/04/list-otwarty-do-premiera-donalda-tuska-w-sprawie-sytuacji-w-szkolnictwie-wyzszym-i-nauce/ W załączniku: "Wprowadzenie obowiązkowych staży doktorantów w macierzystej jednostce ogranicza możliwość kształcenia doktorantów nawet przez duże uczelnie, gdyż nie posiadają one odpowiedniej ilości godzin dydaktycznych" Nie wiedziałam!
 • po 89 roku. I Pan Prezydent i Pan premier pokazali prawdziwą klasę. W końcu Polacy nie głupole i wiedzieli kogo wybierają.
 • Wiosna mamy mediolanskie Esxence, z ktorego zdalem Wam dokladna relacja, jesienia zas jak co roku Florencja i targi niszowe Pitti Fragranze. Dwunasta edycja juz od piatku, bede na miejscu z moja prasowa akredytacja, zatem spodziewajcie sie dokladnego raportu, szczegolowego spisu premier, jak i wrazen okoloperfumeryjnych. Ciesze sie na udzial, tym razem oznaczony dla mnie zarowno zapachami, jak i moda, na spotkanie znanych juz i nowych twarzy. A co w tym roku? - imponujaca lista wystawcow, k...
 • duzych funduszy z Uni Europejskiej na lata 2014-2020 w podrozach Tuskobusem po Polsce ? Czy wybrana przez naszego premiera metoda jest słuszna wydaje sie troche śmieszne.Moze lepsza metoda jest wysłyuchanie naszych ekspertpw i naukowcow ktorzy podawali kierunki rozwoju naszego kraju oprocz budowy stadionow i stadionikow jak miało to miejsce w latach 2007-2013 z poprzedniich fundiuszu umijnych.
 • Dlaczego kandydat na premiera nie może przemawiać z mównicy sejmowej, jeśli nie jest posłem. Nigdzie w Konstytucji nie stoi, iż kandydat na premiera musi być posłem. W regulaminie Sejmu też takiego zapisu nie ma. Sejm to nie Konklawe szanowne katolickie PO :)
 • wyjśc ze szpitala i udac sie do sejmu. wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/417495,premier-donald-tusk-w-sejmie-na-glosowaniu-ws-arlukowicza.html Ten fakt pokazuje jak krucha jest większość jaka ma rządząca koalicja. Obrona Arłukowicza jest obrona tej koalicji i byc albo nie byc tego rządu. Jesli sie uda, to ciekawe na jak długo. Wieści z gospodarki są dramatyczne. Są tak dramatyczne, ze nie daje sie je juz zamiatać za pijarowy parawan. PO/PSL zbierają to co zasiali.
 • wiadomosci.onet.pl/kraj/premier-tusk-w-szpitalu,1,5403195,wiadomosc.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się