Dodaj do ulubionych

Prezentacja maturalna 2013

IP: *.kol.tke.pl 10.09.12, 12:05
Sprzedam prezentację maturalną na temat: Obraz Syberii w literaturze i sztuce XIX i XX wieku na podstawie wybranych tekstów kultury. Do tego załącze płytę CD ze slajdami dotyczącymi prezentacji, plan pracy oraz uzupełnioną bibliografię.
Ocena komisji maturalnej: 19/20 pkt.
Cena: 50 zł
Kontakt: most@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: czmiel Sprzedam Pracę Maturalną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 10:27
      Witam ! Mam do sprzedania pracę maturalną pt. "Emancypacja kobiet w XIX-wiecznej literaturze. Omów na wybranych przykładach". Za pracę otrzymałem maksymalną ilość punktów na maturze. Praca zawiera tekst MS Word 6 stron Times New Roman 12 + bibliografie. Cena do uzgodnienia. Kontakt. gg 4522960 e-mail. piotr.chmiel@hotmail.com
    • Gość: jagoda Re: Prezentacja maturalna 2013 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 17:15
      Hej ;)
      Mam do sprzedania prezentację maturalną wraz z planem ramowym i bibliografią oraz zestawem cytatów, które znajdują się w pracy.
      Temat: "Tytuły dzieł literackich są często kluczami do ich interpretacji. Uzasadnij tezę w oparciu o wybrane utwory"

Prezentacja została oceniona na 20/20 pkt. Pisałam ją sama. Dodatkowo mogę podać zestaw pytań jakie otrzymałam podczas rozmowy z komisją po prezentacji.

zainteresowany(a)? napisz, na pewno się dogadamy! ;)
      kontakt - jagoda-es-93@o2.pl lub gg - 32681661
    • Gość: shimmys Re: Prezentacja maturalna 2013 IP: *.play-internet.pl 04.01.13, 21:42
      Witam
      Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat ,, Samotność z wyboru, samotność z konieczności”
      Praca została oceniona na maturze z wynikiem najwyższym ( 100% ). Pisana była przez nauczyciela. Praca przyjemna. Szybko można przyswoić treść, ponieważ jest napisana według pewnego schematu, który ułatwia zapamiętywanie.
      Do lektur należą :
      - ,, Wieża” G. Herling- Grudziński ( jako książka z poza kanonu lektur – prezentacja, która zawiera choć jedną książkę z poza kanonu lektur skazana jest na wysoką ocenę  )
      - ,, Dziady część III” A. Mickiewicz
      - ,, Latarnik” H. Sienkiewicz
      - ,, Giaur” G. Byron

Do prezentacji dołączam ramowy plan wypowiedzi, bibliografię oraz cytaty.
      Cena nie jest wygórowana, do uzgodnienia 
      Kontakt : gg 762562
      Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia na maturze 2013 
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka